Контрола: Левски (София) - УФА | 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Контрола: Левски (София) - УФА | 1:0 FT

Мнениеот koisa » 02 фев 2017 18:21

bluelagoon_1914 написа:Солидно в центъра и в защита и мършаво в нападение. Така ще я караме. Няма подавач,няма и класа в нападение.

Ами аз преди време повтарях, че ни трябва плеймейкър да раздвижва и разпределя играта, ама форумните специалисти ми казаха, че такива вече не се използват във футбола. :lol:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9298
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Контрола: Левски (София) - УФА | 1:0 FT

Мнениеот mikata » 02 фев 2017 19:31

Трудно ще вкарваме и през пролетта, като цяло за мен няма разлика от играта от есента, бавна игра почти без изненада :roll:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Контрола: Левски (София) - УФА | 1:0 FT

Мнениеот ЕМИЛ » 02 фев 2017 22:59

koisa написа:
bluelagoon_1914 написа:Солидно в центъра и в защита и мършаво в нападение. Така ще я караме. Няма подавач,няма и класа в нападение.

Ами аз преди време повтарях, че ни трябва плеймейкър да раздвижва и разпределя играта, ама форумните специалисти ми казаха, че такива вече не се използват във футбола. :lol:

Значи сме ги събрали няколко такива които могат да дадат головия пас -Аниете , Бурабия ,Костадинов и Джери ....

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Контрола: Левски (София) - УФА | 1:0 FT

Мнениеот Долно уйно » 03 фев 2017 00:42

Кой български отбор играе бърз футбол, че да се косите, че в контрола играли бавно?
Не съм запомнил наш играч да отиде в чужбина и още в първите си интервюта да отбележи, че тренировките нямат нищо общо от тези в България, в смисъл, че едва ли не тук се провеждат тренировки за параолимпийци.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
bluelagoon_1914
Мнения: 43
Регистриран на: 12 яну 2017 14:40

Re: Контрола: Левски (София) - УФА | 1:0 FT

Мнениеот bluelagoon_1914 » 03 фев 2017 10:17

ЕМИЛ написа:
koisa написа:
bluelagoon_1914 написа:Солидно в центъра и в защита и мършаво в нападение. Така ще я караме. Няма подавач,няма и класа в нападение.

Ами аз преди време повтарях, че ни трябва плеймейкър да раздвижва и разпределя играта, ама форумните специалисти ми казаха, че такива вече не се използват във футбола. :lol:

Значи сме ги събрали няколко такива които могат да дадат головия пас -Аниете , Бурабия ,Костадинов и Джери ....

И като могат защо не дават пасове? Бурабия е тролей практикуващ футбол от 20 ти век,Аниете без оня малкия Испанец,Бедоя не е същия,Костадинов и Джери сигурно на пинг понг я подават добре. Подаването не е само технически термин. Това е и бързо и креативно мислене,реакции,поглед върху играта и пъргавина. Болшинството от головете Ни ,които са много малко са предимно случайни и не са плод на комбинативна игра. От трите контроли се вижда,че грам не са мръднали напред. То и няма с кой. Нито Огнянов,нито Сукуна са някаква класа.
Ти си знаеш какво си...... ;)

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12287
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Контрола: Левски (София) - УФА | 1:0 FT

Мнениеот TristaNNN » 03 фев 2017 12:29

Долно уйно написа:Кой български отбор играе бърз футбол, че да се косите, че в контрола играли бавно?
Не съм запомнил наш играч да отиде в чужбина и още в първите си интервюта да отбележи, че тренировките нямат нищо общо от тези в България, в смисъл, че едва ли не тук се провеждат тренировки за параолимпийци.

Няма нужда да го отбелязват, то е ясно като бял ден. Забележи, че голяма част от играчите ни, които отиват от България в някое друго що-годе читаво първенство или се контузват рано-рано, или са предимно резерви в началото. Това говори, че в началото най-вероятно не им понасят тежките (за тях) тренировки, които всъщност са нормални такива.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Контрола: Левски (София) - УФА | 1:0 FT

Мнениеот Serafim » 05 фев 2017 10:46

Понеже не гледах този мач, кажете ми с каква схема игра Левс? 3-5-2 или Топузаков заложи на 4-1-4-1?

Колкото до тренировките - това е ясно. Неделев не се наложи в Майнц, като от клуба казаха, че физическата му подготовка е много назад. Явно и тактически. В Германия правят от всяко дърво футболист, но нашите не могат...

Дембеле също каза, че тренировките във Фрайбург са много тежки, а в Левски едва ли не не се изпотявал.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 141 госта