Контрола: Левски (София) - Уйпещ | FT 2:1

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: Контрола: Левски (София) - Уйпещ | FT 2:1

Мнениеот LSFC 1914 » 29 яну 2017 18:40

KalinS37 написа:Браво, левскари, гледам че сте ударили(така излиза според тази статия-https://gong.bg/bg-football/parva-liga/multimedia/video/levski-udari-ujpesht-babatunde-se-vihri-pred-spas-rusev-416412?, но не трябваше ли футбол да се играе, а не MMA :lol: ) 6-я в Унгария! Иначе минимална победа над унгарски отбор от средата на таблицата, това звучи гордо! :? :)


„ФК „Уйпещ““, още познат като "Дожа Уйпещ", е унгарски футболен отбор от район Уйпещ на град Будапеща, Унгария.

Клубните цветове са лилаво и бяло. Техните 20 титли и 8 купи на страната правят отбора един от най-успешните клубове в страната, а с дългата си история са сред най-старите още съществуващи отбори.

Потребителски аватар
levskarcheto96
Мнения: 453
Регистриран на: 01 юни 2014 14:40
Контакти:

Re: Контрола: Левски (София) - Уйпещ | FT 2:1

Мнениеот levskarcheto96 » 29 яну 2017 18:44

KalinS37 написа:Браво, левскари, гледам че сте ударили(така излиза според тази статия-https://gong.bg/bg-football/parva-liga/multimedia/video/levski-udari-ujpesht-babatunde-se-vihri-pred-spas-rusev-416412?, но не трябваше ли футбол да се играе, а не MMA :lol: ) 6-я в Унгария! Иначе минимална победа над унгарски отбор от средата на таблицата, това звучи гордо! :? :)


Е, друго си е да биеш Интер Милано, Локо Москва и т.н. в контроли и после да ядеш бой от хранителни продукти в първенството.

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: Контрола: Левски (София) - Уйпещ | FT 2:1

Мнениеот korteneca » 29 яну 2017 19:06

Браво на Топчо, че опитва с нова схема и най-после някой се сети да играем с двама нападатели. Би било хубаво да пробва как ще изглежда отбора при 3-4-3.
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]

KalinS37
Мнения: 135
Регистриран на: 13 юли 2016 11:58

Re: Контрола: Левски (София) - Уйпещ | FT 2:1

Мнениеот KalinS37 » 29 яну 2017 19:26

LSFC 1914 написа:
KalinS37 написа:Браво, левскари, гледам че сте ударили(така излиза според тази статия-https://gong.bg/bg-football/parva-liga/multimedia/video/levski-udari-ujpesht-babatunde-se-vihri-pred-spas-rusev-416412?, но не трябваше ли футбол да се играе, а не MMA :lol: ) 6-я в Унгария! Иначе минимална победа над унгарски отбор от средата на таблицата, това звучи гордо! :? :)


„ФК „Уйпещ““, още познат като "Дожа Уйпещ", е унгарски футболен отбор от район Уйпещ на град Будапеща, Унгария.

Клубните цветове са лилаво и бяло. Техните 20 титли и 8 купи на страната правят отбора един от най-успешните клубове в страната, а с дългата си история са сред най-старите още съществуващи отбори.


Лийдс Юнайтед са били шампиони на Англия, финалист за КЕШ, финалист за КНК, и са печелили два пъти купата на УЕФА(Купа на панаирните градове по онова време)! Но къде са сега?! :shock: ;)

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Контрола: Левски (София) - Уйпещ | FT 2:1

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 29 яну 2017 20:03

KalinS37 написа:...Лийдс Юнайтед са били шампиони на Англия, финалист за КЕШ, финалист за КНК, и са печелили два пъти купата на УЕФА(Купа на панаирните градове по онова време)! Но къде са сега?! :shock: ;)

Примерът ти е доста несполучлив и с него се опровергаваш сам! :lol: Дожа Уйпещ е третият най-успешен клуб в Унгария с 20 титли (21 втори места) след Ференцварош - 29 титли (35 втори места) и МТК - 23 титли (20 втори места). Освен това повече от 100 години клубът играе в най-висшия ешелон на унгарския футбол. ;)
Колко титли и втори места има Лийдс в Англия!? :roll: Къде е сега знаем всички!... :roll:

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_H ... _champions

П.П. Най-успешният през последните години унгарски клуб - Дебрецен има всичко на всичко 7 (седем) титли и 1 (едно) второ място. За това иде реч. ;)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Контрола: Левски (София) - Уйпещ | FT 2:1

Мнениеот Долно уйно » 30 яну 2017 00:36

Този, който е вкарал за унгаците, гледам, че е с фамилия Азар, да не би случайно да е брат на Еден Азар?
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Контрола: Левски (София) - Уйпещ | FT 2:1

Мнениеот wilge » 30 яну 2017 10:02

Долно уйно написа:Този, който е вкарал за унгаците, гледам, че е с фамилия Азар, да не би случайно да е брат на Еден Азар?

Да, това е малкият му брат. За мен голът си беше по- скоро на най- скъпоплатения играч и твърда резерва на клуба, румънецът от сръбски произход Срджан Лукин. Азар я довкара от голлинията. Но това е друга тема. На мен ми направи впечатление играта на Яблонски. Отлично попадение. И все се питам, защо вместо да вземат научени на футбол играчи средноевропейските страни (Яблонски, Прохазка, помня още Кабат) нашите ръководители купуват негри на кило? Иначе си играхме нашата игра- продължително владеене на топката, много пасове по широчина, бавно придвижване, избухване на моменти с красиви и ефективни отигравания с които повеждаме и неизменните много пропуски. Не знам друг отбор който да изпуска повече от нас 100- процентови положения. Мисля, че сме направили първата крачка напред.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12286
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Контрола: Левски (София) - Уйпещ | FT 2:1

Мнениеот TristaNNN » 30 яну 2017 10:14

На мен лично играта до втория ни гол ми се понрави, за след това нямам коментар, тъй като вдъхновен от гола на Бабатунде нахлузих таралежките и ходих да поритам. :)
Схемата с двама нападатели определено бе интересна - момчетата пресираха, откраднаха някоя и друга топка, имаше и интересни положения пред противниковата врата. Сукуна определено се старае, но още е раничко да го оценяваме.
Много ми се хареса Яблонски - твърд и безкомпромисен в единоборствата, е - малко по-груб на моменти, но предполагам, че с времето ще изчисти тази част от играта си. При схема с трима централни бранители, отзад сме бетон. Крилата също добре вършееха - и Алвеша и Прохазков се справиха доста добре, а предвид, че алтернативите им са Нар, Минев и Огнянов, то нямам никакви притеснения, че схемата би била успешна. Добри думи и за Бурабия - чете играта, няма спор, че е класен за нашите стандарти халф. Оптимист съм, че напролет ще гледаме хубав футбол и по-атакуващ Левски. :)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Контрола: Левски (София) - Уйпещ | FT 2:1

Мнениеот Serafim » 30 яну 2017 11:19

Аз гледах само първото полувреме и малко се подразних на това, че трудно владеем топката, а като я владеем не знаем какво да я правим. В един момент около центъра на терена започват да си пречат и да седят много на гъсто. Централните ни защитници изнасят топката и стигат до зоните на Де Ноер и Костадинов, дават им я на тях, а те после я връщат или разтеглят настрани. Няма изненада и е малко неефективно това владеене. Бурабия е единствения, който може да измисли нещо към този момент от халфовете ни, заедно с Аниете.
Иначе ми хареса пресата.

Яблонски също много ми хареса. Научен е и знае как да се позиционира. Колкото до по-грубата му игра - той каза, че играе грубо, още като подписа.
Минев няма да е халф бек. Трябва много тичане, а той няма въздух. Минев ако играе ще е като централен в ляво.

Алвеша се справи, но много често не се връщаше и оставяше празни пространства. Но тия неща ще се чистят. Надявам се да продължим с тази схема. Интересна е и дава доста алтернативи.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12286
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Контрола: Левски (София) - Уйпещ | FT 2:1

Мнениеот TristaNNN » 30 яну 2017 11:37

Serafim написа:Яблонски също много ми хареса. Научен е и знае как да се позиционира. Колкото до по-грубата му игра - той каза, че играе грубо, още като подписа.

:lol: :lol: :lol: Отдавна не съм се смял така.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Testa_di_Legno и 134 госта