Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10152
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот шивача » 09 фев 2017 17:39

Пичове, ква е тая вашата оресия, не знам!? Проклети ли сте, кво сте? То не беше алколици(радимов, рабех), то не беше скандалджии(дембеле и тн), имаше и един старец с телк(нигериец на 80+), тоя Деса психично болен, новия чех/словак комарджия, имахте и някъв гей навремето, имахте и един руснак задържан в унгария за наемни убийства......списъка няма краай, то в диспансерите сигурно има по-малко клиенти?
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Заклет Левскар » 10 фев 2017 09:24

шивача написа:Пичове, ква е тая вашата оресия, не знам!? Проклети ли сте, кво сте? То не беше алколици(радимов, рабех), то не беше скандалджии(дембеле и тн), имаше и един старец с телк(нигериец на 80+), тоя Деса психично болен, новия чех/словак комарджия, имахте и някъв гей навремето, имахте и един руснак задържан в унгария за наемни убийства......списъка няма краай, то в диспансерите сигурно има по-малко клиенти?


[offtopic]Всичко това сме го имали, но ........ сме живи.

Нямаме Девети Септември 2016г.
Нямаме многохилядно погребение.
Нямаме "тире".
Нямаме " Но ресорд ин УЕФА сомпетитион".
Не викаме Левски на отбор от Ихтиман.

Всичко това вие го имате. То в диспансерите сигурно има по-малко л*йн*.[/offtopic]
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3154
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот wilge » 10 фев 2017 10:28

"Левски ще привлече нов футболист идната седмица."
"Сделката обаче обещава да е зрелищна."
https://topsport.bg/levski/levski-ochak ... datel.html

Омръзна ми от четива за наивници. Пари за селекция има само на думи. Някак си не се връзва. От списъка на Чиликов с играчи от Португалия, Франция и Холандия да не бъде одобрен поне един.
"Финягата" гледа безболезнено да се изсули от Герена. Преди феновете да са го изгонили с камъни. Първо го посрещнаха с надежда. След празнодумието му дойде недоверието. В резултат на бездействието му започнаха подигравките. В скоро време очаквам всичко това да премине в омраза. Тогава...
Очаквах сагата "Фин шофьор" да приключи след края на първенството. Сега мисля, че първите опити да дезертира ще са след 26.03.2017.

kubrat
Мнения: 248
Регистриран на: 27 яну 2014 11:24
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот kubrat » 10 фев 2017 11:18

wilge написа:"Левски ще привлече нов футболист идната седмица."
"Сделката обаче обещава да е зрелищна."
https://topsport.bg/levski/levski-ochak ... datel.html

Омръзна ми от четива за наивници. Пари за селекция има само на думи. Някак си не се връзва. От списъка на Чиликов с играчи от Португалия, Франция и Холандия да не бъде одобрен поне един.
"Финягата" гледа безболезнено да се изсули от Герена. Преди феновете да са го изгонили с камъни. Първо го посрещнаха с надежда. След празнодумието му дойде недоверието. В резултат на бездействието му започнаха подигравките. В скоро време очаквам всичко това да премине в омраза. Тогава...
Очаквах сагата "Фин шофьор" да приключи след края на първенството. Сега мисля, че първите опити да дезертира ще са след 26.03.2017.


Божинов? :lol:

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32327
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот modor » 10 фев 2017 11:21

:lol: :lol:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 10 фев 2017 12:05

Лично аз предпочитам онзи южноамериканец...аржентинец, де го спрягаха... Божинката... е, защо не? Той е... Еми той си е Божинката. С него ще бъде весело. Но той е и добър вкарвач (за футбола, за футбола ми е думата). Можеше да е футболист, с който България да се гордее, ама, какво да се направи. Аз съм "за"! трансфера му при нас. Тоя Сукуна засега изглежда трансферен провал. Огнянов... ще го видим. Подавач нямаме обаче, подавач! Иначе Тунде и Божигол ще е супер забавно да се гледа. Особено като си спомня това:
Изображение

:lol: :lol: :lol:
Последна промяна от metodito на 10 фев 2017 12:08, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот korteneca » 10 фев 2017 12:06

kubrat написа:Божинов? :lol:

Божинов ще изнася концерти на сръбски в съблекалнята. Без това е научил всички сръбски чалги наизуст. :lol:
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 10 фев 2017 12:12

...
Последна промяна от metodito на 10 фев 2017 12:17, променено общо 1 път.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот THE G.A.M.E » 10 фев 2017 12:15

metodito написа:
Иначе Тунде и Божигол ще е супер забавно да се гледа. Особено като си спомня това:

Изображение

:lol: :lol: :lol:

Ко сакаш па ти, тука Божинката се опитва с нестандартно движение без топка, да обърка противиците. :roll: :lol:
Виж, че # 3 почти се върза, тръгна леко в погрешната посока, преди да се усети к'во се случва :lol: :mrgreen:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12257
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот TristaNNN » 10 фев 2017 15:11

Бе, махнете го тоя Божинка, стига сме приютявали Сульо и Пульо за по няколко месеца. Нали искаме дългосрочна визия, стратегия за развитие, евентуално юношки? :roll:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 74 госта