Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13728
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Red_Neck » 11 фев 2017 11:14

Божинката таран, Дон Цеци подавач..... и сте готови със селекцията :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
сини шампиони
Мнения: 993
Регистриран на: 16 фев 2012 19:05

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот сини шампиони » 11 фев 2017 13:32

http://www.sportal.bg/news.php?news=648549
Да видим кой иска да играе в отбора!
И само Левски оле

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 11 фев 2017 13:56

сини шампиони написа:http://www.sportal.bg/news.php?news=648549
Да видим кой иска да играе в отбора!

Вероятно Де Ноойер ще остае. Той не е първа младост, Реал и Барса не дращят за него. Обстановката му е позната, щом остана досега, явно кинтите го удовлетворяват. Виж, Костадинов... не мога да заложа, че ще остане. Май му се играе вече навън.

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот korteneca » 11 фев 2017 14:08

Според мен и двамата няма да останат. Някакво такова усещане имам... Дано да греша.
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 11 фев 2017 14:15

korteneca написа:Според мен и двамата няма да останат. Някакво такова усещане имам... Дано да греша.

А и двамата се превърнаха в незаменими за "Левски". Заедно с Роман, разбира се. Добрата ни игра в дефанзивен план я свързвам именно с тях. Важни са и Пиргов и големия Сашо, но преди тях, нападателите на отсрещния отбор се сблъскват именно с тея тримата. Дано не се окажеш наистина прав. Иначе Костадинов показа за пореден път в мача с Партизан колко е важен за играта ни.

Потребителски аватар
сини шампиони
Мнения: 993
Регистриран на: 16 фев 2012 19:05

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот сини шампиони » 11 фев 2017 14:45

Тъкмо изградихме предмостието пред вратата ни и сега ще го разбият от простотия. :evil: Май на СР наистина не му се занимава с нас. Поне да излезе и да го каже като мъж, а не да шикалкави.
И само Левски оле

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот korteneca » 11 фев 2017 15:07

metodito написа:
korteneca написа:Според мен и двамата няма да останат. Някакво такова усещане имам... Дано да греша.

А и двамата се превърнаха в незаменими за "Левски". Заедно с Роман, разбира се. Добрата ни игра в дефанзивен план я свързвам именно с тях. Важни са и Пиргов и големия Сашо, но преди тях, нападателите на отсрещния отбор се сблъскват именно с тея тримата. Дано не се окажеш наистина прав. Иначе Костадинов показа за пореден път в мача с Партизан колко е важен за играта ни.

Не знам, но толкова дълго време не могат да се разберат с ръководството за нови договори и ми се стува, че нещата отиват към раздяла. В случай на лоша развръзка нашите да не се ослушват, ами да търсят още от сега техни заместници и преди края на сезона да са договорени.
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9218
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот mikata » 11 фев 2017 15:21

От играчите с изтичащи договори само на Костадинов трябва да му се предложи нов :idea:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Kris_men2000 » 11 фев 2017 18:38

Добре де да го ева.Този Принц Сайди остана ли в Левски или си замина?Нямаше ме доста време и не разбрах какво стана с Принца.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13728
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Red_Neck » 11 фев 2017 20:36

Kris_men2000 написа:Добре де да го ева.Този Принц Сайди остана ли в Левски или си замина?Нямаше ме доста време и не разбрах какво стана с Принца.

.... и аз не разбрах :(
Слон от цирка били поръчали за официалното представяне, ама той нямал 12 лева за абонамент към телекомуникационен оператор... и хавата май пропадна :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, ugly bug и 43 госта