Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Warped » 08 фев 2017 10:49

Последно ходих на мач на Левски 2015 година. Това изречение- "Бъдете нормални хора и дайте шанс на момче с огромно синьо сърце пък ако нестане псувните и клетвите ви те са си дежурни и пак ще си ги кажете." се повтаря вече от 2009 година. И от тогава нещата отиват на по зле не на по добре. От 2009 все се дават шансове на момчета с големи сърца. Резултатите са налице. И забравяте че Топузаков е тренер на Левски за 2-ти път. След като Левски е така част от живота ви не ви ли писна да задрасквате година след година от 2009 насам и постоянно да се повтаря - Бъдете нормални хора и дайте шанс на момче с огромно синьо сърце пък ако нестане псувните и клетвите ви те са си дежурни и пак ще си ги кажете.
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
bluelagoon_1914
Мнения: 43
Регистриран на: 12 яну 2017 14:40

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот bluelagoon_1914 » 08 фев 2017 11:49

Същата пародия сме си. Какво взеха? Сукуна,Огнянов и Чеха който чака да го осъдят.Пълна пародия! Лятото поне имахме Люпко ,а сега Топчо :). Егати падението. А Топчо пък и с трима отзад ще играе. И какво очаква? Като имаш само бездарници и ботушари в Халфовата линия и в Нападение и 20 да пуснеш отпред все тая. Егати и експерименталния Отбор си станахме. Приют за бездарници! А бай Спас си е ПАС!!!
Ти си знаеш какво си...... ;)

Потребителски аватар
twize
Мнения: 256
Регистриран на: 03 мар 2010 12:16
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот twize » 08 фев 2017 14:14

twize написа:
modor написа:А как решихте, че Принца са го разкарали :roll: След като от клуба не са казали нищо за него :lol:


И аз това се чудя ... единственото инфо е
... научи Sportal.bg
което не е много достоверно :lol:


Странно какво прави сред резервите ако ще си ходи:
Отборът на ЛЕВСКИ ще изиграе петата си и последна контрола от лагера в Кипър днес от 16:00 часа. "Сините" излизат срещу сръбския гранд Партизан в Лимасол.

Ясни са и играчите, на които Елин Топузаков ще заложи за двубоя.

ПФК ЛЕВСКИ / Стартови 11:

Йоргачевич, Яблонски, Пиргов, Минев, Прохазка, Костадинов, Огнянов, Бурабия, Нар, Аниете, Адениджи

ПФК ЛЕВСКИ / Резерви:

Кръстев, Шейтанов, А.Александров, Сандберг, С.Александров, Де Ноойер, Краев, Юруков, Сукуна, Сейди

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот ЕМИЛ » 08 фев 2017 15:49

Сейди си просто .

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Ozzimozzi » 08 фев 2017 15:58

Заклет Левскар написа:
Warped написа:
Заклет Левскар написа:
Ние сме Левски написа:Честно казано ме е гнус от някои хора тука. Не мога да повярвам как говорят за човек като Елин,невероятен боец и ЛЕВСКАР, заедно с Гонзо единствените останали със сърце и топки !Да, Гонзо не е ракетен инжинер , но във време в което Левски не плащаше заплати 5 месеца той единсвтен остана и работи и държа съблекалнята. Много бързо забравяте , но вие като цяло ползвате GPS за да стигнете до Герена и то да свършите някоя работа ,а не да отидете на стадиона.Топчо има топки и налагаше 4-5 млади момчета и те играеха добре. И Мисяк и Цоневи и т,н.но им даваше спокойствие и работеше. Сега знае ,че няма играчи за предишната схема и отново се хвърля да направи промяна. При липса на бекове 3-5-2 е идеалната опция пред нас за момента,още повече,че за мен има играчите . Остава да свикнат което не е никак лек процес. След 3-4 контроли в които играеше с по два състава ,още повече уморени играчи от тренировките и т.н нормално да няма свежест и креативност на такова ниво. Бъдете нормални хора и дайте шанс на момче с огромно синьо сърце пък ако нестане псувните и клетвите ви те са си дежурни и пак ще си ги кажете.


Много добре им го каза. Синът ми още няма 6г, а сигурно е бил на повече мачове на Герена от форумните "специалисти" тук взети заедно.
Сега е на мода да се подкрепя любимия отбор от клавиатурата. :evil:

И ако отида там кво да видя? как пикаят около него или как се бият некви тъпаци?


[offtopic]Ти гледаш как някой пикае, а аз гледам любимия си отбор. За първи път гледах на живо Левски преди повече от 30г. в Свищов. От тогава Левски за мен е религия. Баща ми ме научи да обичам и подкрепям Левски. Сега аз уча синовете си да обичат и да живеят с Левски. Не ме интересува, че някой пикае, а друг вижда само това.
Левски е много повече от футболен клуб. Левски е начин на живот. Левски е въздуха който дишам. Левски е моето минало, моето настояще и моето бъдеще.[/offtopic]

[offtopic]А не е ли просто едно АД?[/offtopic]
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот sin4ec » 08 фев 2017 17:25

Не се съмнявам, че и с Партизан отборът ще бъде оплют. Нищо, че води в резултата...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43878
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот rhaegar » 08 фев 2017 19:19

ЕМИЛ написа:Сейди си просто .


:lol: :lol: :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4465
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот tiamat » 09 фев 2017 03:00

Ние сме Левски написа:Честно казано ме е гнус от някои хора тука. Не мога да повярвам как говорят за човек като Елин,невероятен боец и ЛЕВСКАР, заедно с Гонзо единствените останали със сърце и топки !Да, Гонзо не е ракетен инжинер , но във време в което Левски не плащаше заплати 5 месеца той единсвтен остана и работи и държа съблекалнята. Много бързо забравяте , но вие като цяло ползвате GPS за да стигнете до Герена и то да свършите някоя работа ,а не да отидете на стадиона.Топчо има топки и налагаше 4-5 млади момчета и те играеха добре. И Мисяк и Цоневи и т,н.но им даваше спокойствие и работеше. Сега знае ,че няма играчи за предишната схема и отново се хвърля да направи промяна. При липса на бекове 3-5-2 е идеалната опция пред нас за момента,още повече,че за мен има играчите . Остава да свикнат което не е никак лек процес. След 3-4 контроли в които играеше с по два състава ,още повече уморени играчи от тренировките и т.н нормално да няма свежест и креативност на такова ниво. Бъдете нормални хора и дайте шанс на момче с огромно синьо сърце пък ако нестане псувните и клетвите ви те са си дежурни и пак ще си ги кажете.


+++

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21345
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 09 фев 2017 09:13

tiamat написа:
Ние сме Левски написа:Честно казано ме е гнус от някои хора тука. Не мога да повярвам как говорят за човек като Елин,невероятен боец и ЛЕВСКАР, заедно с Гонзо единствените останали със сърце и топки !Да, Гонзо не е ракетен инжинер , но във време в което Левски не плащаше заплати 5 месеца той единсвтен остана и работи и държа съблекалнята. Много бързо забравяте , но вие като цяло ползвате GPS за да стигнете до Герена и то да свършите някоя работа ,а не да отидете на стадиона.Топчо има топки и налагаше 4-5 млади момчета и те играеха добре. И Мисяк и Цоневи и т,н.но им даваше спокойствие и работеше. Сега знае ,че няма играчи за предишната схема и отново се хвърля да направи промяна. При липса на бекове 3-5-2 е идеалната опция пред нас за момента,още повече,че за мен има играчите . Остава да свикнат което не е никак лек процес. След 3-4 контроли в които играеше с по два състава ,още повече уморени играчи от тренировките и т.н нормално да няма свежест и креативност на такова ниво. Бъдете нормални хора и дайте шанс на момче с огромно синьо сърце пък ако нестане псувните и клетвите ви те са си дежурни и пак ще си ги кажете.


+++

++++

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Заклет Левскар » 09 фев 2017 09:30

Ozzimozzi написа:[offtopic]А не е ли просто едно АД?[/offtopic]


[offtopic]Разбира се, че не просто едно АД и точно за това не трябва да се позволява на собствениците на едно АД да преименуват който и да е било отбор, да сменят цвета на екипите му и да го местят
в друг град на 150 км.(според uefamaps.com)
Горките хора от Ловеч.
Това е все едно Финягата да смени името на моя любим отбор на Вихрен-Сандански(Сандански), да му сложи зелени калци и да го премести на 171 км (според google.bg.maps) в Сандански. Ще се самоубия.
А тези в Сандански ако нарекат моя любим отбор с новото му име - ще ги чакам в Ада и там ще бъдат съдени. :twisted:[/offtopic]
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 52 госта