Верея (Стара Загора) - Левски (София) |0:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Верея (Стара Загора) - Левски (София) |0:1 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 11 дек 2016 11:56

Мач като мач.
Очакваше се да е трудно, важно беше да се спечели.
Но проблемът с продукцията остава.
Отново ще се повторя, че няма никакви гаранции, че ако беше останал сърбина, щяхме да продължим за Купата и да останем без загуба в Първенството.
Няма гаранции и аз викам някои да спрът да се правят на оракули, щото като се обърне колата, пътищата много ...

Дали настоящото представяне на отборът не е в следствие на работата на Люпко ?
Иде реч за това, че играчите са видимо изстискани, както физически, така и емоционално.
Ако не друго, то Петрович е видял 2 и 200 във футбола, дали не е бил наясно, че сривът е неизбежен и си тръгна удобно преди това, само можем да гадаем.
Но с оглед на смешните неща дето надрънка на изпроводяк, това хич не е празна хипотеза.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

angel93
Мнения: 147
Регистриран на: 27 авг 2015 13:45
Контакти:

Re: Верея (Стара Загора) - Левски (София) |0:1 FT

Мнениеот angel93 » 11 дек 2016 12:16

popokutepetel написа:
mikata написа:
angel93 написа:Бабатунде направи всичко правилно само удара беше много балъшки.Трябва търпение с него да не забравяме че е млад.


Мача с Локо Пд той го прееба при 1-0 вместо да подаде на Краев той изпусна,с Черно море за купата колко пропуска направи?


С един хеттрик срещу Осъмъ може да си изкупи греховете ;)

Като няма пари за качествен нападател това е положението.Ще го чакаме да влезне в час видно е че играе все по-добре.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Верея (Стара Загора) - Левски (София) |0:1 FT

Мнениеот koisa » 11 дек 2016 12:24

THE G.A.M.E написа:Мач като мач.
Очакваше се да е трудно, важно беше да се спечели.
Но проблемът с продукцията остава.
Отново ще се повторя, че няма никакви гаранции, че ако беше останал сърбина, щяхме да продължим за Купата и да останем без загуба в Първенството.
Няма гаранции и аз викам някои да спрът да се правят на оракули, щото като се обърне колата, пътищата много ...

Дали настоящото представяне на отборът не е в следствие на работата на Люпко ?
Иде реч за това, че играчите са видимо изстискани, както физически, така и емоционално.
Ако не друго, то Петрович е видял 2 и 200 във футбола, дали не е бил наясно, че сривът е неизбежен и си тръгна удобно преди това, само можем да гадаем.
Но с оглед на смешните неща дето надрънка на изпроводяк, това хич не е празна хипотеза.

Естествено, че няма гаранции за нищо на този свят, но това не означава, че трябва да омаловажавате всичко постигнато от Петрович и да го изкарвате главен виновник за всичко случващо се в клуба. Едва ли не той е най-голямото зло. Нормално е хората да правят сравнение с представянето под негово ръководство и сега. Какви са истинските причини за неговото напускане може никога да не разберем или пък някой ден когато окончателно се откаже от треньорството сам ще разкрие.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Верея (Стара Загора) - Левски (София) |0:1 FT

Мнениеот metodito » 11 дек 2016 13:02

THE G.A.M.E написа:
Дали настоящото представяне на отборът не е в следствие на работата на Люпко ?
Иде реч за това, че играчите са видимо изстискани, както физически, така и емоционално.
Ако не друго, то Петрович е видял 2 и 200 във футбола, дали не е бил наясно, че сривът е неизбежен и си тръгна удобно преди това, само можем да гадаем.
Но с оглед на смешните неща дето надрънка на изпроводяк, това хич не е празна хипотеза.

Абе, човек, що продължаваш да тролиш? Последните седмици нарочно се спирам да зачеквам тази тема, понеже всява разединение във форума, но това е просто... немам думи. Предполагам, че си се объркал. Едва ли ти плащат, като на оня. Сезонът на "Левски" приключи. Малкоумен ли си, че продължаваш да ги пишеш тези неща и защо въобще продължаваш?

Абе, исках да те питам отдавна (аз те питах, ама не ми отговори). Я кажи какво става с приятеля ти Никито Мозъкопръскачката. Помниш ли колко сме спорили за него с тебе. Та я ми кажи, къде отиде този неразбран гений? Какво постигна? Или те и в Карпати като се върна "и ги изпадна", и те не го разбрали и са го саботирали? Или пък и в "Ботев"? :lol:

Какви са истинските причини за неговото напускане може никога да не разберем или пък някой ден когато окончателно се откаже от треньорството сам ще разкрие.

Няма какво да се разбира - "напуснаха го". Дано се сетят и вземат Гочето.

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Верея (Стара Загора) - Левски (София) |0:1 FT

Мнениеот Player » 11 дек 2016 14:23

Честита победа. Важни три точки. Трябва да се подходи сериозно като за последно след три дни за да се вземат последните три точки за 2016г. и да се приключи този много тежък сезон с куп драми.

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Верея (Стара Загора) - Левски (София) |0:1 FT

Мнениеот Serafim » 11 дек 2016 15:10

Аз имам усещането, че като приключи този полусезон ще има много натирени, няколко нови със съмнителни качества, много увиснали носове и тотална загуба на ритъм.

Впрочем някой има ли информация за зимната подготовка? Кога, къде?

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Верея (Стара Загора) - Левски (София) |0:1 FT

Мнениеот mikata » 11 дек 2016 15:18

Два лагера в Кипър
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Верея (Стара Загора) - Левски (София) |0:1 FT

Мнениеот bilyaletdinov » 11 дек 2016 15:49

Кое от казаните от Петрович неща не се оказаха истина? Май само за исканите от него играчи се пообърка. Стана ясно, че премиите наистина са били спрени. Стана ясно, че Русев не мисли да строи козирка, табло, а още повече да прави добра селекция. Разговори със Стоилов и други треньори кантегорично са били водени. Не знам защо не отричате, че има спад след Петрович. Самият аз защитавах Русев И Пелето след напускането на Петрович, но в месеците след това ясно си пролича, че Люпко е бил прав за повечето неща, а Русев далеч не иска да е собственик на тима.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Верея (Стара Загора) - Левски (София) |0:1 FT

Мнениеот Serafim » 11 дек 2016 15:58

Тия неща ги писахме сто пъти и няма смисъл да се връщаме към тях. На всички е ясно за какво се махна. Не в детайлни, но все пак.
Сърбина е от стара коза яре и беше видно, че със що годе читави играчи (разбирайте далеч от нивото на тази в Лудогорец, но над Костадинов, Бурабия, Нар, Тунде, Минев, Алвеша) щеше да си държи второто място, да бие с неособено красив, но прагматичен футбол и никой нямаше да му каже нищо, защото Лудогорец са много напред. Сърбина обаче усети, че пари за играчи няма да има. Не се залъгвайте, достатъчно са си говорили с Пелето и с Русев, и с директорката. Може и да не е било лично, но се е чувало и предавало. То няма пари за премии, козирка, табло, явно отбора го кара на заеми от Виваком... И Петрович е усетил, че все ще е на това ниво, с тия играчи. Може и атмосферата по високите етажи да е била гадна. Също така го гласяха за смяна. Факт. А той не е млад. Да кажем, че има за къде да се доказва и да има претенции да води други, големи отбори... Тука можеше да си крета втори, да си прибира по 10-15 хиляди лева или колкото там взема и да му дреме на шапката, но щом се махна, явно е усетил (или му е било казано/показано) на къде духа.

Това е минало, обаче. Важното е какво ще става за напред.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Верея (Стара Загора) - Левски (София) |0:1 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 11 дек 2016 16:09

metodito написа:
Абе, човек, що продължаваш да тролиш? Последните седмици нарочно се спирам да зачеквам тази тема, понеже всява разединение във форума, но това е просто... немам думи. Предполагам, че си се объркал. Едва ли ти плащат, като на оня. Сезонът на "Левски" приключи. Малоумен ли си, че продължаваш да ги пишеш тези неща и защо въобще продължаваш?

Не ми трябват кинти, човек, за щастие си имам достатъчно.
Няма тролене, има факти.
Що се отнася до Левски, никога не пиша празни приказки.
Това е моето мнение и смятам, че е аргументирано повече от добре.
А че Люпко плещи глупости и мени мнението си като ветропоказтел, смятам е повече от безспорен факт.
Не съм го обидил, нито пък омаловажавам резултатите докато ни водеше, но има обективни и субективни причини за същите.
Няма как треньор водил отбор 6 месеца, да не е виновен за спадът в игра и резултати месец след напускането си.
Ако бяхме завършили сезона без загуба, сигурно феновете на Люпко щяхте да отдадете това изцяло само на него.
Не става така.

Няма как за хубавите неща виновник да е сърбина, а за лошите парсата да обира Топузаков.
Просто не е правилно.
Сякаш Петрович не е бил треньор до преди месец, на същите тези момчета.
Смятам, че това е реална оценка на ситуацията.
Както не веднъж съм казвал - в спорта, никой не трябва да е застрахован от критики. 8-)

P.S.

За Костов няма смисъл да разводняваме темата.
Никъде не съм казвал, че е голям треньор.
Просто в онзи момент смятах, че може да ни е полезен.
Все пак човекът си тръгна след актив 8-1-1, а това, че изпълни обещанието си да си тръгне ако види нещо нередно в отбора, можем само да го поздравим.
Последна промяна от THE G.A.M.E на 11 дек 2016 16:15, променено общо 1 път.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 92 госта