Верея (Стара Загора) - Левски (София) |0:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Верея (Стара Загора) - Левски (София) |0:1 FT

Мнениеот bilyaletdinov » 11 дек 2016 17:52

THE G.A.M.E написа:Няма как треньор водил отбор 6 месеца, да не е виновен за спадът в игра и резултати месец след напускането си.
Ако бяхме завършили сезона без загуба, сигурно феновете на Люпко щяхте да отдадете това изцяло само на него.
Не става така.

Няма как за хубавите неща виновник да е сърбина, а за лошите парсата да обира Топузаков.
Просто не е правилно.
Сякаш Петрович не е бил треньор до преди месец, на същите тези момчета.
Смятам, че това е реална оценка на ситуацията.
Както не веднъж съм казвал - в спорта, никой не трябва да е застрахован от критики. 8-)


И двамата биват съдени по резултате. Единият беше без загуба и оставил отбора в борбата за купата. Топчо направи 3 загуби и дефакто при него Левски загуби всички шансове за трофей. На Петрович можем само да му свалим шапка, че с тия бастуни държеше отбора толкова време на първо място. При все, че Разград не губеше никъде точки.
Топчо не е от класата на Люпко и няма нищо срамно в това. За съжаление при него резултате бяха лоши. Загубихме на Герена 2 пъти при положение, че там нямахме получен гол.
Аз бях един от тези, които нападнаха Петрович. С течение на времето обаче се оказа прав за тези неща.Мисля, че на всички фенове на Левски стана ясно, че Люпко е изтисквал максимума от тия играчи. С три четири класни и скъпи попълнения щеше да ни направи шампион. Топчо не прави нищо погрешно, също и Стоев. При тях отбора играеше според възможностите се. При сърбина просто ги надхвърлихме...
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Верея (Стара Загора) - Левски (София) |0:1 FT

Мнениеот PSvilenov » 11 дек 2016 18:05

THE G.A.M.E написа:
metodito написа:
Само няколко факта. Краев беше сложен на титулярната си позиция, където е по-полезен. Факт. Явно е, че работеше специално с Тунде. Факт. Нар не беше онзи от миналия сезон - "бягам в една посока и знам един финт". Получи много свобода. Днес вече функциите са му отново като миналия сезон. Факт. "Левски" играеше 90 минути. Факт. Най-добър старт от девет години пак факт.

Ами ти си написал половината неща, които са в основата на настоящото положение.
Та ние излязохме срещу Царско село със 7-8 титуляра, човек.
Още тогава писах, че липсата на ротация ще ни създаде проблеми в края на сезона.

Нар, Тунде, Прохи, Жорката, бековете, при Люпко покриваха смайващ периметър, за да го има това спокойствие в дефанзивен план.
Но този интензитет няма как да не изстисква в течение на времето, когато се осъществява от едни и същи играчи, мач след мач.
Доброто начало ни коства добрият край.
Но не само сърбина е виновен, но съм категорично против той да е имунизиран за случващото се в момента.
Което не е паднало от небето, а е в следствие на предходните месеци.

Ама то за това е треньорът бе ,човек . Знам , че в България сте свикнали да знаете , че единствената функция на треньор е да дава интервюта ама Петрович беше от можещите . Кризи винаги ще има в отборите и там си проличава ролята на старши треньорът . Негово задължение е да измъкне тима от задълбочаване . Доказал го е много пъти , че може да прави това . Твърдението ти е смешно . Мрази го колкото щеш , но говори обективно .

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Верея (Стара Загора) - Левски (София) |0:1 FT

Мнениеот koisa » 11 дек 2016 18:11

THE G.A.M.E написа:Аз имам мото - Мразят се само силните и качествени неща.
Нищо силно и качествено не виждам в Петрович.
Той вече не е тук, а сезонът почти приключи.
Нема как да докажеш, че не избяга, именно защото е предвидил сривът. 8-)

Нещо, което аз лично предвидих още в началото на Октомври.
Ама тогава повечето казваха - бе бием, т'ва е важно.
Сори, но Петрович действаше на принципа - "След мен и потоп".
Отново го пиша... Ако и досега бяхме без загуба, без съмнение това щеше да се препише на Люпко, нищо че го няма повече от месец.
Ама лошото, нееееее, не можело да е негово. :lol:
Т'ва си е чист сектизъм.

Анализи тепърва ще се правят за този сезон.
И това, че за някои от вас сърбинът е гуру, си е ваш проблем.

Не знам какво мото имаш, но сам си призна преди време, че тук няколко човека сте си казали, че ще плюете по Петрович без значение какво ще направи. Факт!
За теб може нищо да не е направил, но пък за останалите е...
Отговорих ти какво щеше да стане, ако бяхме без загуба и какво ще стане, ако Топчо направи поредица без загуби. Явно ти е трудно да схванеш.
Ако следвам твоята логика, то серията от победи на Челси не се дължи на Конте, а на Хидинк, че даже и на Моуриньо. :lol:
Стоевците сте ми ясни! Докато не бъде тотално обновен този отбор ще преписвате всяка една победа на него, а всяка загуба и всичко лошо на Петрович. :mrgreen: Нищо, че и двамата не са в клуба и не носят никаква отговорност от първия ден извън Левски.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Верея (Стара Загора) - Левски (София) |0:1 FT

Мнениеот sin4ec » 11 дек 2016 19:01

Обвиненията към Петрович от сини фенове винаги са били основно за моралната му позиция, не толкова за спортно-технически качества. И за участието му във ваденето на Литекс, и за много негови изказвания, и за двата пъти( вече станаха три), когато си тръгна от Левски по никое време.
Но и спортно-технически не е направил нищо впечатляващо. Неслучайно в Србия никой не го кани и във В група, защото му знаят спатиите. След мача с Лц влизаме в относително лека серия и няма да е изненада да направим няколко поредни победи и сега. И при него бяхме на косъм от загуба на точки с Нафтата и Локо Го, и при него имаше колебливи игри.
Левски няма потенциал за красив футбол. Но както вчера споменах, разликата с преследвачите ще расте. Просто след Лц сме най-добрият отбор, въпреки проблемите и скромната селекция.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Serafim
Мнения: 5221
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Верея (Стара Загора) - Левски (София) |0:1 FT

Мнениеот Serafim » 11 дек 2016 19:51

THE G.A.M.E написа:
koisa написа:Психическото и физическото състояние на играчите си беше много добро под негово ръководство. Ама на влюбените в Стоев, които откровено си казахте, че ще хейтвате напук Петрович е излишно да се обяснява. Обвиненията и жалките опити за нападки към Петрович вече започнаха да стават смешни дори на тези, които го плюха след като си тръгна. Голяма част от феновете осъзнаха истината (включително и вие) но водени от омраза няма как да признаете фактите. :geek:

Аз имам мото - Мразят се само силните и качествени неща.
Нищо силно и качествено не виждам в Петрович.
Той вече не е тук, а сезонът почти приключи.
Нема как да докажеш, че не избяга, именно защото е предвидил сривът. 8-)

Нещо, което аз лично предвидих още в началото на Октомври.
Ама тогава повечето казваха - бе бием, т'ва е важно.
Сори, но Петрович действаше на принципа - "След мен и потоп".
Отново го пиша... Ако и досега бяхме без загуба, без съмнение това щеше да се препише на Люпко, нищо че го няма повече от месец.
Ама лошото, нееееее, не можело да е негово. :lol:
Т'ва си е чист сектизъм.

Анализи тепърва ще се правят за този сезон.
И това, че за някои от вас сърбинът е гуру, си е ваш проблем.


Предвидил си ти. Голямо предсказание, направо си оракул, тия от Делфи ряпа да ядат... цял полусезон го изкарахме с едни и същи играчи. Обаче, голямо при това, тоя спад някак си дойде точно със смяната на треньора. Мача с Берое бе воден с тактиката и указанията на Петрович, по думите на Букарев и Елин, от там насетне вече дойде спадЪТ.

Потребителски аватар
сини шампиони
Мнения: 993
Регистриран на: 16 фев 2012 19:05

Re: Верея (Стара Загора) - Левски (София) |0:1 FT

Мнениеот сини шампиони » 11 дек 2016 20:24

Майната му на всичко, но има ли някой дето да каже какво е истинското ни финансово състояние, че какъвто и футбол да играем варианта да последваме червените ни приятелки е много голям.
И само Левски оле

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Верея (Стара Загора) - Левски (София) |0:1 FT

Мнениеот Player » 11 дек 2016 20:34

bilyaletdinov написа: ...На Петрович можем само да му свалим шапка, че с тия бастуни държеше отбора толкова време на първо място.


Не съм съгласен, че играчите ни са бастуни! Може да не са най-класните които сме имали, но чак да се използва тази обидна дума е прекалено. И точките и головата разлика не са малко. Помня преди мача ни с Ботев, как се разправяше какви страхотни футболисти имали жълтите, ама като гледам точките, се чудя какви мухи има в главите на повечето сини фенове. Стига с тези обидни квалификации и това плюене. Да сме да дъното - добре, но в тази позиция в която сме, ако го нямаше отбора на държава, БФС и бизнес - Лудогорец, просто щяхме да сме си шампиони без никакви грижи. Другите фенове и клубове ни уважават повече, отколкото ние. Преди мач с нас винаги са респектирани и твърдят, че и точка срещу нас ще е успех. Само ние съсипваме отбора си, без причина. Дори с наличните футболисти с малко работа особено в изпълнението на корнери и преодоляването на вратар, очи в очи и ще сме без грешка. Ако бяхме толкова зле колкото някой хора ни изкарват, нямаше да има рязане срещу нас от съдии докато бяхме в играта и атаки от къде ли не.

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Верея (Стара Загора) - Левски (София) |0:1 FT

Мнениеот Player » 11 дек 2016 20:44

сини шампиони написа:Майната му на всичко, но има ли някой дето да каже какво е истинското ни финансово състояние, че какъвто и футбол да играем варианта да последваме червените ни приятелки е много голям.


Когато не е пълен стадиона или не се играят мачове в ЕКТ няма как да има пари. При нас и двете липсват. Откъде да дойдат парите? Гела налива в Лудогорец, защото му се връщат от ЕКТ. Ако ги нямаше онези пари, вече да бяха във "В" група. Нека всеки който може да отиде два пъти на Герена в месеца и ще дойдат и пари и успехи. Аз повече ще се зарадвам от пълен стадион и равен резултат, че дори и някоя загуба дори, отколкото от победа пред почти празен стадион. Тъжно е този празен стадион. Отбора, клуба и хората създали го този отбор и всички играли за него и направили всичко за да го има, не заслужават празни трибуни. Оцеляването на клуба в този му вид, зависи само от това. Всичко зависи от нас. Доволни или не, трябва да сме там!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Верея (Стара Загора) - Левски (София) |0:1 FT

Мнениеот koisa » 11 дек 2016 20:55

Player написа:
сини шампиони написа:Майната му на всичко, но има ли някой дето да каже какво е истинското ни финансово състояние, че какъвто и футбол да играем варианта да последваме червените ни приятелки е много голям.


Когато не е пълен стадиона или не се играят мачове в ЕКТ няма как да има пари. При нас и двете липсват. Откъде да дойдат парите? Гела налива в Лудогорец, защото му се връщат от ЕКТ. Ако ги нямаше онези пари, вече да бяха във "В" група. Нека всеки който може да отиде два пъти на Герена в месеца и ще дойдат и пари и успехи. Аз повече ще се зарадвам от пълен стадион и равен резултат, че дори и някоя загуба дори, отколкото от победа пред почти празен стадион. Тъжно е този празен стадион. Отбора, клуба и хората създали го този отбор и всички играли за него и направили всичко за да го има, не заслужават празни трибуни. Оцеляването на клуба в този му вид, зависи само от това. Всичко зависи от нас. Доволни или не, трябва да сме там!

Какво пречи на Русев да вложи средства и след това да си ги върне от пълен стадион и ЕКТ? Не е кой знае колко по-беден от Домуса...
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Верея (Стара Загора) - Левски (София) |0:1 FT

Мнениеот Player » 11 дек 2016 21:27

koisa написа:
Player написа:
сини шампиони написа:Майната му на всичко, но има ли някой дето да каже какво е истинското ни финансово състояние, че какъвто и футбол да играем варианта да последваме червените ни приятелки е много голям.


Когато не е пълен стадиона или не се играят мачове в ЕКТ няма как да има пари. При нас и двете липсват. Откъде да дойдат парите? Гела налива в Лудогорец, защото му се връщат от ЕКТ. Ако ги нямаше онези пари, вече да бяха във "В" група. Нека всеки който може да отиде два пъти на Герена в месеца и ще дойдат и пари и успехи. Аз повече ще се зарадвам от пълен стадион и равен резултат, че дори и някоя загуба дори, отколкото от победа пред почти празен стадион. Тъжно е този празен стадион. Отбора, клуба и хората създали го този отбор и всички играли за него и направили всичко за да го има, не заслужават празни трибуни. Оцеляването на клуба в този му вид, зависи само от това. Всичко зависи от нас. Доволни или не, трябва да сме там!

Какво пречи на Русев да вложи средства и след това да си ги върне от пълен стадион и ЕКТ? Не е кой знае колко по-беден от Домуса...


Не мога да ти отговоря, защото нямам никаква представа. Аз изчаквам да мине зимната подготовка за да имам точно мнение за него. А колко пари има едва ли някой знае, както и на Домуса.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: LoveAndPeace, mikata, suni и 73 госта