Левски (София) - Славия (София) |1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски (София) - Славия (София) |03.12.2016| 17:30ч

Мнениеот koisa » 03 дек 2016 22:52

blue avalanche написа:
koisa написа:От мач на мач ставаме все по-зле! Да се надяваме, че до края на годината ще си вземем всички мачове и ще запазим разликата с тирето от Етрополе и останалите. В противен случай дори второто място може да се окаже мираж, ако продължаваме така.

Те,понеже,другите са страшно добре...

Мен ме интересува Левски!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски (София) - Славия (София) |03.12.2016| 17:30ч

Мнениеот koisa » 03 дек 2016 22:56

THE G.A.M.E написа:Отвратителна продукция, но на този етап са важни 3-те точки.
Дано ги вземем по някакъв начин и срещу Верея... И да се приключва с този тегав полусезон.

Ами аз когато разправях, че само точките са важни до Нова Година тука ми се нахвърляхте как съм фен на точките и резултатите и ми разправяхте за някакви атрактивни и атакуващи игри без да имаме играчите за тях. Дойдохте на моето, ама късничко! :geek:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Левски (София) - Славия (София) |03.12.2016| 17:30ч

Мнениеот PSvilenov » 03 дек 2016 23:10

milen.hristov написа:
PSvilenov написа:
milen.hristov написа:
Serafim написа:
Долно уйно написа:
PSvilenov написа:А дано в Левски вече си го набият в главите , че Деса е за титуляр

Стефан Стоянов и Валентин Грънчаров коментираха мача по Дарик радио и споделиха, че заплатата на Деса е 18 000 евро, да евро не лева и да 18 000.
Това ако е вярно, този който е подписал този договор отсрана на Левски е за разстрел.


Деса е трансфер на Гонзо и заплатата му е известна на повече тук от доста време. Днес за 25 мин направи повече, отколкото Нар в последните 5 мача...

С Деса и Аниете по крилата има повече фантазия и повече комбинации.

Аз съм повече футболист от Деси, дори и на тези години не играл от 5 години.

Ти сигурно така си говорил и за Кафу миналата година какъвто беше сакат , ама след 1 сезон даване на шанс сега струва 15 милиона . Писна ми да захвърляме добри футболисти , защото им даваме по 10 минути на всеки 4 мача и им слагаме етикет некадърници .

Човек, за кой футболист съм сгрешил в преценката си, кой е покал повече в последствие. Ще кажеш, че и от Курабият става за нещо повече от конус, виж от кога Левски не печелил нещо и ще видиш колко съм прав. Цяло едно поколение израсна без да е виждал Левски шампион

Не знам за кои футболисти си бил прав тъй като не съм ти следял мненията . Футболистите не са виновни , а липсата на качествени треньори . С Петрович нещата се получаваха и играчите никой не ги плюеше . Сега няма дисциплина на тренировките , няма правилно разучаване на отборите и няма правилни инструкции за играчите . Нормално да изглеждат слаби. Точно това не искам да става. Ако някой трябва да си ходи то това е треньорът и да се замени с ИСТИНСКИ треньор дето знае какво прави , а не да се разтрогват договори на Аниете, Адениджи , Нар , Бурабия и Деса .

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски (София) - Славия (София) |03.12.2016| 17:30ч

Мнениеот blue avalanche » 03 дек 2016 23:12

koisa написа:
blue avalanche написа:
koisa написа:От мач на мач ставаме все по-зле! Да се надяваме, че до края на годината ще си вземем всички мачове и ще запазим разликата с тирето от Етрополе и останалите. В противен случай дори второто място може да се окаже мираж, ако продължаваме така.

Те,понеже,другите са страшно добре...

Мен ме интересува Левски!

Ми да,де... Как ще се окаже мираж второто място,когато останалите са още по-зле???

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски (София) - Славия (София) |03.12.2016| 17:30ч

Мнениеот blue avalanche » 03 дек 2016 23:17

Serafim написа:
blue avalanche написа:Аниете за пореден път се разминава с топката пред вратата. След като му я слагат на крака. Непростимо! Разочароващо!


За втори път го казваш това. Хубавото е, че никой не те слуша. Иначе щяхме само юноши да гледаме да се спъват в топката (Кабов) и дето нямат сила от корнера да я пратят в наказателното (Мисяк) и тн.

Трябва да си сляп да си пропуснал това, че малкото живец в играта ни дойде с влизането на Аниете и Деса. Разигравания НЯМАШЕ, преди да се появи испанеца. Беше видно през цялото първо полувреме - подаване на крак и по ширина. Ако нещо се закучи - назад към защитата.
Единствените, които правеха нещо през първата част бяха Бурабия и Тунде. Пак много движение без топка от нигериеца. Взе доста първи топки, обаче играе сам в атака. Прохазка не му е работа да седи близко до черния и да чака да му свали топката, а Нар е в скандално слаба форма. Тия неща Елин кога ще ги види?

От играч със заплатата на Аниете се очаква да може да изиграе поне 85 мин. с прилично темпо. И когато ти сервират топката във вратарското поле поне да я уцелиш... Когато стреляш към вратата да не "брулиш крушите" зад нея.
А 3 гола за 19 мача си е направо слабо!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски (София) - Славия (София) |03.12.2016| 17:30ч

Мнениеот blue avalanche » 03 дек 2016 23:21

1913SS написа:Сами се бихме и това е. Младоците направиха за смях левскарите. Браво на Петков и на децата за играта. Чичо Венци да ти е.. м.........

Под "младоците" да не визираш случайно Домовчийски, Н.Димитров, Балджийски, Абуд, Васев и Петков??? Т.е половината отбор?

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски (София) - Славия (София) |03.12.2016| 17:30ч

Мнениеот koisa » 03 дек 2016 23:22

blue avalanche написа:
koisa написа:
blue avalanche написа:
koisa написа:От мач на мач ставаме все по-зле! Да се надяваме, че до края на годината ще си вземем всички мачове и ще запазим разликата с тирето от Етрополе и останалите. В противен случай дори второто място може да се окаже мираж, ако продължаваме така.

Те,понеже,другите са страшно добре...

Мен ме интересува Левски!

Ми да,де... Как ще се окаже мираж второто място,когато останалите са още по-зле???

Ако продължаваме така много лесно. Все повече се доближаваме до нивото на останалите.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Левски (София) - Славия (София) |03.12.2016| 17:30ч

Мнениеот Живко6461 » 04 дек 2016 07:31

blue avalanche написа:
koisa написа:
blue avalanche написа:
koisa написа:От мач на мач ставаме все по-зле! ... дори второто място може да се окаже мираж ...

Те,понеже,другите са страшно добре...

Мен ме интересува Левски!

Ми да,де... Как ще се окаже мираж второто място,когато останалите са още по-зле???

Не е невъзможно. Така както първото място бързо стана мираж. Така както Купата стана мираж още по-бързо. Така както вече много години като по правило след Нова година "Левски" няма шансове за трофей. С редки изключения, когато така или иначе не спечелихме нищо.

Потребителски аватар
1913SS
Мнения: 318
Регистриран на: 17 авг 2014 15:06
Контакти:

Re: Левски (София) - Славия (София) |03.12.2016| 17:30ч

Мнениеот 1913SS » 04 дек 2016 08:13

blue avalanche написа:
1913SS написа:Сами се бихме и това е. Младоците направиха за смях левскарите. Браво на Петков и на децата за играта. Чичо Венци да ти е.. м.........

Под "младоците" да не визираш случайно Домовчийски, Н.Димитров, Балджийски, Абуд, Васев и Петков??? Т.е половината отбор?

Домо, Хичо и Гошко са наистина на възраст, но Абуд и Васев вече влизат във футболна възраст. За мен лично става зрял футболист на 25 години. Кажи колко години са Янис, Стефчо, Йомов и т.н. повечето нямат и 22 години те още са си младоци. Вие с толкова чужденци, не можахте да ни победите. Благодарете на Сердер, че си изкара червен картон. Иначе не виждам как щяхте да ни победите младоците.

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски (София) - Славия (София) |1:0 FT

Мнениеот Serafim » 04 дек 2016 09:46

Сега не мога да разбера точките ли са важни или хубавата и атрактивна игра? Последно?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта