Левски (София) - Славия (София) |1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски (София) - Славия (София) |03.12.2016| 17:30ч

Мнениеот Serafim » 03 дек 2016 20:24

blue avalanche написа:Аниете за пореден път се разминава с топката пред вратата. След като му я слагат на крака. Непростимо! Разочароващо!


За втори път го казваш това. Хубавото е, че никой не те слуша. Иначе щяхме само юноши да гледаме да се спъват в топката (Кабов) и дето нямат сила от корнера да я пратят в наказателното (Мисяк) и тн.

Трябва да си сляп да си пропуснал това, че малкото живец в играта ни дойде с влизането на Аниете и Деса. Разигравания НЯМАШЕ, преди да се появи испанеца. Беше видно през цялото първо полувреме - подаване на крак и по ширина. Ако нещо се закучи - назад към защитата.
Единствените, които правеха нещо през първата част бяха Бурабия и Тунде. Пак много движение без топка от нигериеца. Взе доста първи топки, обаче играе сам в атака. Прохазка не му е работа да седи близко до черния и да чака да му свали топката, а Нар е в скандално слаба форма. Тия неща Елин кога ще ги види?

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Левски (София) - Славия (София) |03.12.2016| 17:30ч

Мнениеот popokutepetel » 03 дек 2016 20:47

PSvilenov написа:
milen.hristov написа:
Serafim написа:
Долно уйно написа:
PSvilenov написа:А дано в Левски вече си го набият в главите , че Деса е за титуляр

Стефан Стоянов и Валентин Грънчаров коментираха мача по Дарик радио и споделиха, че заплатата на Деса е 18 000 евро, да евро не лева и да 18 000.
Това ако е вярно, този който е подписал този договор отсрана на Левски е за разстрел.


Деса е трансфер на Гонзо и заплатата му е известна на повече тук от доста време. Днес за 25 мин направи повече, отколкото Нар в последните 5 мача...

С Деса и Аниете по крилата има повече фантазия и повече комбинации.

Аз съм повече футболист от Деси, дори и на тези години не играл от 5 години.

Ти сигурно така си говорил и за Кафу миналата година какъвто беше сакат , ама след 1 сезон даване на шанс сега струва 15 милиона . Писна ми да захвърляме добри футболисти , защото им даваме по 10 минути на всеки 4 мача и им слагаме етикет некадърници .


15 млн. в акъла на Киро :lol: :lol: :lol: . За маймуната ако го продадат зимата може да вземат седемцифрена сума, а за Даса ако някой даде и 100 хил. може да го дават. Като безплатно приложение към него може и Нар да дадат.
От този отбор с много уговорки за нещо стават само централните защитници, Прохаска, Костадинов и Аниете. Адениджи може да го държат за резерва. Всичко останало да го продават или по-скоро подаряват.

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: Левски (София) - Славия (София) |03.12.2016| 17:30ч

Мнениеот milen.hristov » 03 дек 2016 20:51

PSvilenov написа:
milen.hristov написа:
Serafim написа:
Долно уйно написа:
PSvilenov написа:А дано в Левски вече си го набият в главите , че Деса е за титуляр

Стефан Стоянов и Валентин Грънчаров коментираха мача по Дарик радио и споделиха, че заплатата на Деса е 18 000 евро, да евро не лева и да 18 000.
Това ако е вярно, този който е подписал този договор отсрана на Левски е за разстрел.


Деса е трансфер на Гонзо и заплатата му е известна на повече тук от доста време. Днес за 25 мин направи повече, отколкото Нар в последните 5 мача...

С Деса и Аниете по крилата има повече фантазия и повече комбинации.

Аз съм повече футболист от Деси, дори и на тези години не играл от 5 години.

Ти сигурно така си говорил и за Кафу миналата година какъвто беше сакат , ама след 1 сезон даване на шанс сега струва 15 милиона . Писна ми да захвърляме добри футболисти , защото им даваме по 10 минути на всеки 4 мача и им слагаме етикет некадърници .

Човек, за кой футболист съм сгрешил в преценката си, кой е покал повече в последствие. Ще кажеш, че и от Курабият става за нещо повече от конус, виж от кога Левски не печелил нещо и ще видиш колко съм прав. Цяло едно поколение израсна без да е виждал Левски шампион

Вълчан
Мнения: 4265
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Левски (София) - Славия (София) |03.12.2016| 17:30ч

Мнениеот Вълчан » 03 дек 2016 21:09

Когато се научат футболистите да слушат указанията на треньора Топчо може и по добре да се представят.Те просто нямат респект и уважение към него.Момчето има идеи и желание но не става със тези тикви зелени които си играят както намерят за добре.Този път късмет ама естествено тренера е виновен.Петков каза нещо за чужденците и не е далеч от истината...

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: Левски (София) - Славия (София) |03.12.2016| 17:30ч

Мнениеот Sinite ot Sofia » 03 дек 2016 21:12

milen.hristov написа:
PSvilenov написа:
milen.hristov написа:
Serafim написа:
Долно уйно написа:
PSvilenov написа:А дано в Левски вече си го набият в главите , че Деса е за титуляр

Стефан Стоянов и Валентин Грънчаров коментираха мача по Дарик радио и споделиха, че заплатата на Деса е 18 000 евро, да евро не лева и да 18 000.
Това ако е вярно, този който е подписал този договор отсрана на Левски е за разстрел.


Деса е трансфер на Гонзо и заплатата му е известна на повече тук от доста време. Днес за 25 мин направи повече, отколкото Нар в последните 5 мача...

С Деса и Аниете по крилата има повече фантазия и повече комбинации.

Аз съм повече футболист от Деси, дори и на тези години не играл от 5 години.

Ти сигурно така си говорил и за Кафу миналата година какъвто беше сакат , ама след 1 сезон даване на шанс сега струва 15 милиона . Писна ми да захвърляме добри футболисти , защото им даваме по 10 минути на всеки 4 мача и им слагаме етикет некадърници .

Човек, за кой футболист съм сгрешил в преценката си, кой е покал повече в последствие. Ще кажеш, че и от Курабият става за нещо повече от конус, виж от кога Левски не печелил нещо и ще видиш колко съм прав. Цяло едно поколение израсна без да е виждал Левски шампион

Трябва да ти кажа, че Бурабия е един от малкото качествени футболисти. А за да твърдиш обратното, значи просто не си наясно с тази игра.. и не, мнението ми не се осланя на гола днес. Има визия за развитието на играта, има дрибъл, има уменията да играе ек на ек, има пас/центриране ( по нашите ширини са рядкост тези, които могат да "хвърлят" топката на над 20 метра). И за да не го превъзнасям ще ти кажа какво му липсва - постоянство и концентрация!
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Левски (София) - Славия (София) |03.12.2016| 17:30ч

Мнениеот Eminem » 03 дек 2016 22:03

samo_levski написа:
SANSIRO7 написа:Като се има впредвид разликата с Лудогорец е цяло чудо, че показаха някакво желание за победа, макар и с абсолютно скандална игра.


много е трудно след като практически си загубил титлата да станеш и да покажеш желание и воля.

Така ли било....
Ама в края на месеца с желание ще си вземат заплатата.

Bluelocks
Мнения: 38
Регистриран на: 19 окт 2016 11:27
Контакти:

Re: Левски (София) - Славия (София) |03.12.2016| 17:30ч

Мнениеот Bluelocks » 03 дек 2016 22:16

ЕМИЛ написа:
mikata написа:Задължително трябва да се вземе опитен треньор през зимата :idea:

.....и по възможност чужденец или в краен случай Кокала


Ако вземем следващите два мача- забрававяме за нов треньор.
Последна промяна от Bluelocks на 30 яну 2017 09:45, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
1913SS
Мнения: 318
Регистриран на: 17 авг 2014 15:06
Контакти:

Re: Левски (София) - Славия (София) |03.12.2016| 17:30ч

Мнениеот 1913SS » 03 дек 2016 22:18

Сами се бихме и това е. Младоците направиха за смях левскарите. Браво на Петков и на децата за играта. Чичо Венци да ти е.. м.........

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски (София) - Славия (София) |03.12.2016| 17:30ч

Мнениеот koisa » 03 дек 2016 22:28

От мач на мач ставаме все по-зле! Да се надяваме, че до края на годината ще си вземем всички мачове и ще запазим разликата с тирето от Етрополе и останалите. В противен случай дори второто място може да се окаже мираж, ако продължаваме така.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски (София) - Славия (София) |03.12.2016| 17:30ч

Мнениеот blue avalanche » 03 дек 2016 22:43

koisa написа:От мач на мач ставаме все по-зле! Да се надяваме, че до края на годината ще си вземем всички мачове и ще запазим разликата с тирето от Етрополе и останалите. В противен случай дори второто място може да се окаже мираж, ако продължаваме така.

Те,понеже,другите са страшно добре...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 48 госта