Лудогорец (Разград) - Левски (София) |2:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3237
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: Лудогорец (Разград) - Левски (София) |2:1 FT

Мнениеот alexdb » 01 дек 2016 11:12

ELFen написа:
alexdb написа:
сини богове написа:Ако искаме да се преборим с отбора на Лудогорец, то трябва да приложим модела Лудогорец- огромни инвестиции в отбора и възвръщаемост на един по- късен етап. Хубаво би било да сме клуб, който се самоиздържа, но няма как да стигнем класата на лудогорци. В момента става само с много пари. С този отбор и тази политика максимума ще ни бъде влизане в тройката и евентуално участие в евротурнирите.


Моделът Лудогорец няма възвращаемост ;)...

Ти сериозно ли :roll: ?!


Би ли ми казал къде е възвращаемостта щом мислиш друго? ;)
С 400 бона от тв права и 100 хил. от билети заплати от по 30 хил. евро не се плащат :lol:

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Лудогорец (Разград) - Левски (София) |2:1 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 01 дек 2016 11:17

Логична загуба с оглед на представянето ни през вторите 45 мин.
Беше ясно, че ще дадем отпор и ще играем на мускули ( нещо, което по принцип правят различните от Лудогорец, срещу нас ) ... Сигурно малцина са очаквали да водим на почивката, при това след доста прилична и правилна тактически игра.
При малко повече съсредоточеност ( а можеби и класа ) можехме да водим и с 2 гола.

За мен е необяснимо това, което се случи през второто полувреме.
Не може отбор, чиито среден ръст е около 1.70 да ти вкара два гола с глава, а всяко центриране да е голова ситуация.
През първото полувреме често спирахме бековете им, през второто често ги изтървахме, можеби роля изигра и лошото физическо състояние.
Но и няма как 70 мин. да търчиш като луд след топка и съперници, и да останеш свеж в края.
Което отново навежда на мисълта за грешната тактика през вторите 45 мин.
Все едно гледах дежавю от вторите полувремена срещу Марибор и пребоядисаните.
Топчо се опита да копира замисълът на Люпко, но го направи прекалено буквално.
Не е обърнал внимание на крайните резултати, и че подобно поведение не е за цял мач.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

zlobul
Мнения: 2819
Регистриран на: 09 мар 2011 14:47
Контакти:

Re: Лудогорец (Разград) - Левски (София) |2:1 FT

Мнениеот zlobul » 01 дек 2016 11:33

Мнението ми за мача:

1- първото полувреме що годе прилична игра.
2- второто полувреме беше пълна трагедия. Че са по класен отбор от нас е ясно на всички, но за пръв път виждам Левски да играе по този начин срещу отбор от А-група. Не ме е яд чак толкова на загубата, колкото на поведението на играчите .
-бяха се насрали от страх, което показва и манталитета на отбора, т.е. това с което Левски винаги се е гордял , а именно шампионския дух отсъства. Разград може да са добри , но не са чак толкова, колкото ги изкарват и ако нашите си бяха повярвали малко повече спокойно можеше и да ги отнесем ...е ДА, ама НЕ. Трябваше да стане 2-1, че да си помислят да минат центъра ...е така футбол не се играе, камоли да ставаш шампион, после що нямало хора по стадионите ?!


ПС: с три мача ръководство и играчи успяха да убият феновете ОТНОВО (Черно море, Локото и Разград).
1-Подписа на агент Тара все още стои под документа за ликвидирането на "Левски" и трансформацията му във "Витоша".
2-Гонзо- с този некадърник тръгна разрухата .
3-Тоньо е вреден за Левски !

валкареджио
Мнения: 1120
Регистриран на: 28 апр 2013 00:14
Контакти:

Re: Лудогорец (Разград) - Левски (София) |30.11.2016| 17:30ч

Мнениеот валкареджио » 01 дек 2016 11:34

ico49 написа:пичове аз не мога да разбера ,винаги теми се почват .а никой не пише ,защо всички медии пишат против левски ,пускат теми статии, а когато някой друг отбор падне или равен завърши всичко мълчим е то вчера паднахме веднага 20 теми излезнаха или интервюта,според мен се създадоха сайтове ,с журналисти които да пишат и плюят против левски и това стана последните 2-3 г.иначе всички били левскари .иначе за мача ,и да паднем ,няма кво да се прави ,трябват мангизи,без пари нема да стане . и вижте кво ще станекато падне ведга ще изленат 100 статии отново и ще севзимат интервюта от курдовости ,мишо вълковци и иван вуцов и така ,май те са на хонорар в червените сайтове ,приятен ден ,само левски.

Чак сега ли усетихте червената пропаганда срещу ”Левски”?
Войната е от поне 10 години.
Всички в тъмно червеното БФС,плюс ”левскарите” Боби,Насо,Касабов.Червената журналистическа пропаганда на разни измислени мъже катоРахнев,Банов,Енев, ГА ГА,Митьо гестапото,агент Алберт,майор Деянов/Ламбо/,Ники Кънчев,Рачков,Зуека,дългия...все продукти на комунистическата ДС машина.Да прощават гъз.вете които съм пропуснал неволно.

валкареджио
Мнения: 1120
Регистриран на: 28 апр 2013 00:14
Контакти:

Re: Лудогорец (Разград) - Левски (София) |30.11.2016| 17:30ч

Мнениеот валкареджио » 01 дек 2016 11:38

ico49 написа:пичове аз не мога да разбера ,винаги теми се почват .а никой не пише ,защо всички медии пишат против левски ,пускат теми статии, а когато някой друг отбор падне или равен завърши всичко мълчим е то вчера паднахме веднага 20 теми излезнаха или интервюта,според мен се създадоха сайтове ,с журналисти които да пишат и плюят против левски и това стана последните 2-3 г.иначе всички били левскари .иначе за мача ,и да паднем ,няма кво да се прави ,трябват мангизи,без пари нема да стане . и вижте кво ще станекато падне ведга ще изленат 100 статии отново и ще севзимат интервюта от курдовости ,мишо вълковци и иван вуцов и така ,май те са на хонорар в червените сайтове ,приятен ден ,само левски.

Чак сега ли усетихте червената пропаганда срещу ”Левски”?
Войната е от поне 10 години.
Всички в тъмно червеното БФС,плюс ”левскарите” Боби,Насо,Касабов.Червената журналистическа пропаганда на разни измислени мъже катоРахнев,Банов,Енев, ГА ГА,Митьо гестапото,агент Алберт,майор Деянов/Ламбо/,Ники Кънчев,Рачков,Зуека,дългия...все продукти на комунистическата ДС машина.Да прощават гъз.вете които съм пропуснал неволно.Червените назначени милионери от списък 103,и много други мижи.у.ки които само плюенето срещу ”Левски” има смисъл в жалкият им живот.

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: Лудогорец (Разград) - Левски (София) |2:1 FT

Мнениеот ELFen » 01 дек 2016 11:46

alexdb написа:
ELFen написа:
alexdb написа:
сини богове написа:Ако искаме да се преборим с отбора на Лудогорец, то трябва да приложим модела Лудогорец- огромни инвестиции в отбора и възвръщаемост на един по- късен етап. Хубаво би било да сме клуб, който се самоиздържа, но няма как да стигнем класата на лудогорци. В момента става само с много пари. С този отбор и тази политика максимума ще ни бъде влизане в тройката и евентуално участие в евротурнирите.


Моделът Лудогорец няма възвращаемост ;)...

Ти сериозно ли :roll: ?!


Би ли ми казал къде е възвращаемостта щом мислиш друго? ;)
С 400 бона от тв права и 100 хил. от билети заплати от по 30 хил. евро не се плащат :lol:

Спонсори,трансфери /минали и предстоящи(само един Кафу може да върже бюджета за 2017)/, ЕКТ ... - едни 20 мила за 4-5 месеца до сега /не говорим за по-стари сезони/ ;)
висша математика:314 :idea:

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Лудогорец (Разград) - Левски (София) |2:1 FT

Мнениеот Groucho » 01 дек 2016 15:09

THE G.A.M.E написа:Не може отбор, чиито среден ръст е около 1.70 да ти вкара два гола с глава, а всяко центриране да е голова ситуация.

Центриранията са по-ниски и идват неудобни на защитниците! Трябва да се закупят четири броя бранители с бой от 155 до 170 сантиметра. Пуска се този комплект, когато нападателите на опонента са кинта и дваесе. Така ще има паритет при борбата за фланговите аероподавания :lol:

Потребителски аватар
Red joker
Мнения: 6993
Регистриран на: 11 авг 2013 16:59

Re: Лудогорец (Разград) - Левски (София) |30.11.2016| 17:30ч

Мнениеот Red joker » 01 дек 2016 15:13

валкареджио написа:
ico49 написа:пичове аз не мога да разбера ,винаги теми се почват .а никой не пише ,защо всички медии пишат против левски ,пускат теми статии, а когато някой друг отбор падне или равен завърши всичко мълчим е то вчера паднахме веднага 20 теми излезнаха или интервюта,според мен се създадоха сайтове ,с журналисти които да пишат и плюят против левски и това стана последните 2-3 г.иначе всички били левскари .иначе за мача ,и да паднем ,няма кво да се прави ,трябват мангизи,без пари нема да стане . и вижте кво ще станекато падне ведга ще изленат 100 статии отново и ще севзимат интервюта от курдовости ,мишо вълковци и иван вуцов и така ,май те са на хонорар в червените сайтове ,приятен ден ,само левски.

Чак сега ли усетихте червената пропаганда срещу ”Левски”?
Войната е от поне 10 години.
Всички в тъмно червеното БФС,плюс ”левскарите” Боби,Насо,Касабов.Червената журналистическа пропаганда на разни измислени мъже катоРахнев,Банов,Енев, ГА ГА,Митьо гестапото,агент Алберт,майор Деянов/Ламбо/,Ники Кънчев,Рачков,Зуека,дългия...все продукти на комунистическата ДС машина.Да прощават гъз.вете които съм пропуснал неволно.

Да де,само дето вие сте отборът подкрепян от тази ДС машина :!: :idea: Ако имаше война срещу вас,до сега да сте дали фира много отдавна :idea: ;) От тия дето си ги изброил,само един-двама са журналисти,изяваващи се в третостепенни медийки,другите са артисти :idea: :!: Нещо се опитваш да правиш от типа „крадеца вика :Дръжте крадеца!“,ама не си добре школован и много бие на очи :)
С ВРАГ ВРАГУВАМ-МЕРА СПОРЕД МЕРА,С БЛАГ БЛАГУВАМ -ВЕРА ЗАРАД ВЕРА!

Потребителски аватар
Red joker
Мнения: 6993
Регистриран на: 11 авг 2013 16:59

Re: Лудогорец (Разград) - Левски (София) |2:1 FT

Мнениеот Red joker » 01 дек 2016 15:17

Момчета,чета ви коментарите и искам да ви кажа,че имате много тежки грехове да изплащате,натрупани в годините и всякакви „спортно-технически“ анализи са излишни-нещата отиват към Попа и катафалката или будна кома в продължение на цяла вечност-сори :cry:
С ВРАГ ВРАГУВАМ-МЕРА СПОРЕД МЕРА,С БЛАГ БЛАГУВАМ -ВЕРА ЗАРАД ВЕРА!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Лудогорец (Разград) - Левски (София) |2:1 FT

Мнениеот 1982 » 01 дек 2016 15:48

Долно уйно написа:
damyanov1963 написа:Г-н Марков(Георги, бившият конст. съдия), какво става с Левски и новият му собственик, който вие така горещо подрепяхте, че и Мъри за треньор му препоръчвахте да докара, заради което Люпко си отиде и резултатите не закъсняха?
Няма ли да направите изявление?

Поредното комуне си прави кефа в Будапеща и му дреме за този клуб, колкото и на мен.


[offtopic]Георги Марков, а.к.а. ДС агент "Николай" и ДС агент "Стефан", е едно от най-гнусните същества, пръквали се на тази територия. До 1989-а донасяше и клепаше хора пред репресивния апарат на комунистите, а днес се прави на пръв демократ и плюе комунизма, все едно е бил дисидент едно време.[/offtopic]
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 141 госта