Левски (София) - Локомотив (Пловдив) |1:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) |1:2 FT

Мнениеот PSvilenov » 27 ное 2016 05:51

Не знам колко хора са били при Петрович , но дори да са били 1500-2000 след напускането му гледаме по 400-500 човека на Герена и това не е случайност . Ръководството пък също е за бой. Литекс след лош мач се извиняват на феновете, намалят им парите на билетите и си ги връщат за сметка на заплатите на играчите . Казвам го , защото по назад бяха дадени за пример . А ние какво правим ? Казваме , че няма страшно и още сме в играта за титлата .

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) |1:2 FT

Мнениеот trokadero_ » 27 ное 2016 08:37

Гледам Топузаков големи изказвания след мача прави - ''не си вкарахме положенията'' :idea: Еми когато не можеш да ги вкараш обичайно има проблем нали ? След всеки мач това са му оправданията :mrgreen:

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) |1:2 FT

Мнениеот bilyaletdinov » 27 ное 2016 09:23

Тоя селски популизъм с намалянето на билетите и извиняването на феновете далеч от Левски.

Истината е, че имаме слаб отбор играещ непривлекателен футбол. Това е положението. За мен в този отбор няма нито един играч, само заради който си струва да идеш на мач. Да, добри момчета са, раздават се, на моменти надскачат потенциала си, но това не е достатъчно. Няма ги фигурите, няма ги играчите като Кривия, Гонзо. Йовов, Боримиров, Бардон, Цветков, Гарата, Дарко, Родригес, Жо все играчи, които си струваше да гледаш на Герена. Нарочно не се връщам по-назад във времето, защото списъкът ще стане още по-дълъг.
Публиката на Левски иска тимът да играе красив нападатален футбол с голове. Тогава когато Левски започне да го прави, публиката ще се завърне у дома и трофеите ще са много по-близо!
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) |1:2 FT

Мнениеот koisa » 27 ное 2016 09:33

THE G.A.M.E написа:Не знам какво разбираш под силен отбор... Но аз съм на мнение, че хората искат да виждат нормалност и поетапна градивност в Клуба ни, пък макар и самият отбор да не е кой знае каква сила.

Под силен отбор се разбира такъв, който да влезе в ЛЕ. Който няма да се мъчи с Монтана, а още на полувремето ще си е свършил работата. Отбор, който ще накара хората с кеф да си дават парите за билети, артикули и пътувания за да гледат Левски. А не 90 мин. мъка с Монтана, Локо ГО и Нефтохимик. Отбор, който ще даде надежда на феновете, че може да спре доминацията на Лудогорец. Ето такива неща се подразбират за силен отбор.

Мога да ти кажа със сигурност, че хората не се интересуват от нормалност и поетапна градивност на клуба ни. Напротив, много е важно отборът да е сила. 10 години хората чакат тая градивност да се случи и нищо не става. Просто не се търпи вече и хората очаквано не искат да хабят нерви заради разни собственици, директорчета, треньорчета и манекенчета подвизаващите се като футболисти на Левски, на които им е през оная работа за клуба и представянето. Хората не искат Левски да е средняк. ДА, въпреки второто място и разликата в точките с останалите ние сме си жив средняк. Като игра и класа на голяма част от играчите сме точно на ниво средняк.

И най-тъпото от цялата работа (поне за мен) е, че Левски нарочно се управлява толкова некадърно. Смениха се толкова много хора, а резултатите и грешките се повтарят пак и пак и пак.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

agrex
Мнения: 126
Регистриран на: 03 ное 2009 16:46
Skype: agricon69
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) |1:2 FT

Мнениеот agrex » 27 ное 2016 11:44

Не съм чел коментарите във форума,но едва ли ще са по-различни от това което искам да споделя.
Според мен на този етап Топчо не е треньора,който ще вдигне отбора и ще го направи достатъчно силен за нещо по-сериозно от 2-ро или 3-то място. В мача вчера куп тактически грешки и неточни смени. Ясно е ,че Мицански не става,а Деса е скрита картинка.И що за изказване е това: ".........битките с Локо Пд и Лудогорец не са решаващи..." А кой мач е решаващ ? Адениджи напоследък никакъв го няма,Нар също...,а не са лоши футболисти....и после защо няма публика?! При Любко беше по-различно!? В сряда мача според Топчо сигурно пак няма значение? Ами да не играят ...нека си почиват ,да не настине някой. При девет точки разлика всякакви приказки за титла ще са някакви фантазии. Ще се окаже ,че при Топчо загубихме всякакви шансове за някакъв приз.Първо купата,вчера шампионата..... Ако някак си спечелим в Разград нещата могат и да тръгнат,но силно се съмнявам.Дано футболистите ме опровергаят,защото започваме да приличаме на един среден столичен отбор! МАЧОВЕ СЕ ПЕЧЕЛЯТ С АГРЕСИЯ И ПЪЛНО СЕБЕРАЗДАВАНЕ 90 МИНУТИ.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21354
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) |1:2 FT

Мнениеот metodito » 27 ное 2016 12:46

Чисто тактически, Топчо направи една голяма грешка. Промени 4-1-4-1, което караше противниците ни да се блъскат в стена от дефанзвния ни вал и отне така важната позиция на Джери. Конкретно в последните два мача той направи две големи грешки. С Монтана извади най-острия ни футболист - Галин, което, ако не беше Монтана, можеше да му коства победата. Вчера пък премести по никое време Краев на крилото, с което заиграхме с 10 души. А Йорга наистина е късоглед и това го знаем от ...6? години - от мачовете с Гент. Защитата е тактически много зле. Въобще в дефанзивен план отбора е дупка. Лошото е, че в офанзивен сме още по-зле. А Мицански и Деса не трябва да помирисват терен.
ИЗВАДЕТЕ НОМЕР ДЕВЕТ ОТ УПОТРЕБА! Нека той се даде на някой, след като си го заслужи. Това е срам! да дават свещенната фланелка на всеки некадърник! :evil: :evil: :evil: 81, 18-ти, 90-ти, няма значение с какъв номер ще играе нападателя ни, но да не е девет! Срамно беше да гледам онзи некадърник вчера с девети номер!

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) |26.11.2016| 15:15ч

Мнениеот Долно уйно » 27 ное 2016 13:58

sin4ec написа:
Кашчей написа:Вие сте побеждавали в Разград, но с друг отбор и с друг треньор. С тези ще е чудото на шампионата, ако го направите.

Чудо не, защото Лц не са това, което бяха. И при тях се виждат проблеми и тежест в играта.
Но при нас май ще трябва да се взима решение за треньора. Моите уважения към Топузаков, но не бие ли в Разград, за никого няма да е изненада отборът да бъде поет от друг.

В каквато и форма да са Лудогорец пак са поне една класа над всички останали.
В Разград вероятно и гол няма да вкарате.

Отборът ви в момента играе организирах хаос.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) |1:2 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 27 ное 2016 14:48

koisa написа:
Мога да ти кажа със сигурност, че хората не се интересуват от нормалност и поетапна градивност на клуба ни. Напротив, много е важно отборът да е сила. 10 години хората чакат тая градивност да се случи и нищо не става.

Да де, в изминалите 10-на години след "Ерата Стоилов", се работеше на парче.
Тоест градивноста, предвидимоста и нормалноста, изчезнаха от Клуба, с което започна и отливът на публика.
Със сигурност можем да изброим поне два тима, дори само в последните 6 години, които могат да минат в "графата силни", но видяхме, че след като нямаше нормалност в Клуба, силните тимове дето имахме, не постигнаха нищо съществено.
Тоест, няма как да стане, да имаме силен и успешен отбор, пък в Клуба на управленско ниво да цари хаос.
Аз и за това казвам, че преди да се бръкнем за сериозна селекция, трябва да се сложи ред в управленските звена.
Инак ще наливаме от "пусто в празно". ;)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) |1:2 FT

Мнениеот koisa » 27 ное 2016 14:51

THE G.A.M.E написа:Тоест, няма как да стане, да имаме силен и успешен отбор, пък в Клуба на управленско ниво да цари хаос.
Аз и за това казвам, че преди да се бръкнем за сериозна селекция, трябва да се сложи ред в управленските звена.
Инак ще наливаме от "пусто в празно". ;)

Тук съм на 100% съгласен с теб. Обаче за да се случи всичко това трябва собственикът да има подобни амбиции, а той няма.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3237
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) |1:2 FT

Мнениеот alexdb » 27 ное 2016 14:56

THE G.A.M.E написа:
koisa написа:
Мога да ти кажа със сигурност, че хората не се интересуват от нормалност и поетапна градивност на клуба ни. Напротив, много е важно отборът да е сила. 10 години хората чакат тая градивност да се случи и нищо не става.

Да де, в изминалите 10-на години след "Ерата Стоилов", се работеше на парче.
Тоест градивноста, предвидимоста и нормалноста, изчезнаха от Клуба, с което започна и отливът на публика.
Със сигурност можем да изброим поне два тима, дори само в последните 6 години, които могат да минат в "графата силни", но видяхме, че след като нямаше нормалност в Клуба, силните тимове дето имахме, не постигнаха нищо съществено.
Тоест, няма как да стане, да имаме силен и успешен отбор, пък в Клуба на управленско ниво да цари хаос.
Аз и за това казвам, че преди да се бръкнем за сериозна селекция, трябва да се сложи ред в управленските звена.
Инак ще наливаме от "пусто в празно". ;)


Кризата почна с идването на буфера Тонев. Чак когато се изнесат тези, които го довлякоха и в Левски влезе истински собственик, който инвестира лични средства тогава нещата може да тръгнат. С тези поставените освен до фалит до друго няма да се докараме. Нещата по всички линии са зле, а светлина в тунела няма. Това е причината вече и стадиона да е празен.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: TristaNNN и 136 госта