Левски (София) - Локомотив (Пловдив) |1:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

angel93
Мнения: 147
Регистриран на: 27 авг 2015 13:45
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) |1:2 FT

Мнениеот angel93 » 26 ное 2016 21:10

Този път топчо ме разочарова повече и от мача с Черно Море.Разбирам той иска да играем по нападателен футбол за това иска Де Нойер да се включва в нападение но не може по този начин на контра-атака през неговата зона втори подрет мач да ни наказват.Това си е слабо треньорство.А да не говориме такива тактически промени да прави в движение в разгара на сезона също е много глупаво.А на това за сменянето на футболисти няма да обърна внимание кой да дойде на тяхно място,нямаме пари за научени и можещи футболисти.Трябва ни някой който да нареди по-добре отбора спрямо качествата които имаме.Ако имахме футболисти като Лудогорец който да си вкарват положенията Днешната тактика щеше да е окей.Но при нашата евтина селекция (по-евтина от на ЦСКА и Лудогорец).Ни трябва на първо място стабилна защита видя се при Люпко видя се и при Сточо Стоев само така дърпаме напред.И за финал искам да кажа че при едно равнопоставено първенство никой нямаше да прави такава трагедия от една загуба , но при наличието на толкова силен Лудогорец другите отбори са на ниво Б група.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13754
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) |1:2 FT

Мнениеот Red_Neck » 26 ное 2016 21:12

Честито на буферите.

Не съм гледал, но очаквах "изненадващ" резултат.
Мачът игра ли се?
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23088
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) |1:2 FT

Мнениеот W84me » 26 ное 2016 21:24

Red_Neck написа:Честито на буферите.

Не съм гледал, но очаквах "изненадващ" резултат.
Мачът игра ли се?

Според мен се игра.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3224
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) |1:2 FT

Мнениеот alexdb » 26 ное 2016 21:28

angel93 написа:Този път топчо ме разочарова повече и от мача с Черно Море.Разбирам той иска да играем по нападателен футбол за това иска Де Нойер да се включва в нападение но не може по този начин на контра-атака през неговата зона втори подрет мач да ни наказват.Това си е слабо треньорство.А да не говориме такива тактически промени да прави в движение в разгара на сезона също е много глупаво.А на това за сменянето на футболисти няма да обърна внимание кой да дойде на тяхно място,нямаме пари за научени и можещи футболисти.Трябва ни някой който да нареди по-добре отбора спрямо качествата които имаме.Ако имахме футболисти като Лудогорец който да си вкарват положенията Днешната тактика щеше да е окей.Но при нашата евтина селекция (по-евтина от на ЦСКА и Лудогорец).Ни трябва на първо място стабилна защита видя се при Люпко видя се и при Сточо Стоев само така дърпаме напред.И за финал искам да кажа че при едно равнопоставено първенство никой нямаше да прави такава трагедия от една загуба , но при наличието на толкова силен Лудогорец другите отбори са на ниво Б група.


Между нападателен футбол и треньорско безхаберие разликата е огромна. При положение, че играеш схема 4-1-4-1 да караш единствения си опорен халф да се включва в нападението е безхаберие. При подобно положение да те хванат на контра не е проблем за никой що-годе читав отбор.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) |1:2 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 26 ное 2016 21:34

От два месеца го пиша... Футболистите са изцедени, не толкова физически ( има я и тая умора, но не е решаваща в случая ) колкото психически.
Мудни, бавни, тежко вземат правилните решения в хода на мача, и то в елементарни ситуации, да не говорим за напечените.
Имам чувството, че преди всеки мач ги заплашват с убийство, толкова зле изглеждат на ментално ниво.
Отговорноста да гонят Лудогорец ги скапва.
Мисля, че е време да им се даде "свободно"... И да си заиграят освободени, като също така това би трябвало да освободи Топчо от това, да се прави на голям тактик и тимът да заиграе в по познат ритъм и схема.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) |1:2 FT

Мнениеот Tommi » 26 ное 2016 21:35

alexdb написа:
Player написа:Няма лошо в това, да се самоиздържа клуба, но трябват пари, за да се направят така нещата, че да има условия, да има шанс това да стане. Аз чакам паузата, за да видя дали Русев ще гради нещо или поне ще опита, преди да го критикувам. Но сам клуба сега, козирка, задължения и селекция, няма как да направи. Иначе и аз мога така да съм собственик, само с приказки и обясняване, как да не давам пари, а да го прави клуба. Такова мислене не отива на собственик, дори на сергия на пазара.


Няма лошо викаш да се самоиздържат. Да ми покажеш някой водещ отбор в света, който да се самоиздържа? Едва ли ;) В трета дивизия и надолу може да има такива. Да видим какво може да се спечели - от телевизионни права, ако Левски стане втори около 400 хил. лв. От домакинските мачове при средна посещаемост от 2500 човека за 18 мача около 650 хил. лв. (теоретично при посещаемост от 10 хил. души средно на дом. мач може да влязат около 2 млн. нека са макс 2,5 млн., но нека не фантазираме ненужно). Около 400 хил. от участието в ЕКТ. Колко да сложим от фенски артикули?
Та с някакви чисти приходи от 1,5 млн. би ли ми обяснил как ще издържаш Левски, като в издръжката ти влиза и ДЮШ.

Приходите от спонсорство, например, също се водят собствени приходи, така че самоиздържането е доста разтегливо понятие. :) Не знаем шефовете ни как го тълкуват. ;)
Последна промяна от Tommi на 26 ное 2016 21:37, променено общо 1 път.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) |1:2 FT

Мнениеот Кашчей » 26 ное 2016 21:37

alexdb написа:
Не ми говори за алабалистиките на БФС за оправдаване на някой съдия, а ми коментирай правилника и указанията на ФИФА и УЕФА. Там нещата са ясни, ако ръката не е прилепена към тялото и променя траекторията на топката, като я отклонява в посока различна от тази на удара или подаването е налице дузпа. Като си с гръб към противника и си в поза хеликоптер като отклониш топката, която иначе влиза във вратата си се свири 1000% дузпа ;)


Само че топката беше успоредна на голлинията, играчът на нафтата беше на около 3 метра от близката греда и голова ситуация-йок. Много бих искал да те видя лично теб, как с гръб към ритащият топката, знаеш накъде тя лети, за да протегнеш ръка и да я спреш, при това той е на около 4-5 метра от теб 8-)
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Bluelocks
Мнения: 38
Регистриран на: 19 окт 2016 11:27
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) |26.11.2016| 15:15ч

Мнениеот Bluelocks » 26 ное 2016 21:40

alexdb написа:
Bluelocks написа:Ако може още утре Мицански Звездата - с 200 от Герена посока която си избере.Нали го искат от много места,да си избира,взима три заплатки иДА СЕ МАХА.Левски е твърде голям за него,а той с две симулации и два картона на Герена е на нулата.Няма да ни липсва грам,но ще спестим десет бона на месец да купим хубава кола на нигерийчето,че той само се хаби да тича напразно,а го сменят на почивката.


То само с тичане не става. Трябва и акъл. А нигерийчето да го връщат на дървото. Централен нападател с вкарани 4 гола за полусезон става за трета и пета дивизия.


Еми, то Мицански и толкова няма и няма гаранция че някога би имал, но подозирам сега май и повече ще го пускат, да се подготвим за още нескопосани падания за дузпа... Не ми харесва отношението му към отбора и дори и да има качества, това няма да го спаси от "любовта" на феновете, един пъ като е тръгнал с големите претенции че е звезда и трябва да играе и не трябва да се доказва. Да се чуди човек как не му е неудобно с това изкуствено самочувствие.. Такива думи от Нар и Адениджи не чух един път, даже когато единия си беше закован на пейката за сметка на друг роден "талант" В. Христов.. Аз лично ще подкрепя по-скромия футболист,дори с по-малки възможности, но никога надутковци и сръдльовци като Мицански и преди него Христов. Скоро и на първия ще му се изясни това, дето втория проумя бързичко и се омете от Герена.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3224
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) |1:2 FT

Мнениеот alexdb » 26 ное 2016 21:44

THE G.A.M.E написа:От два месеца го пиша... Футболистите са изцедени, не толкова физически ( има я и тая умора, но не е решаваща в случая ) колкото психически.
Мудни, бавни, тежко вземат правилните решения в хода на мача, и то в елементарни ситуации, да не говорим за напечените.
Имам чувството, че преди всеки мач ги заплашват с убийство, толкова зле изглеждат на ментално ниво.
Отговорноста да гонят Лудогорец ги скапва.
Мисля, че е време да им се даде "свободно"... И да си заиграят освободени, като също така това би трябвало да освободи Топчо от това, да се прави на голям тактик и тимът да заиграе в по познат ритъм и схема.


Ама няма никакъв проблем. Губят и следващия мач и могат да края на първенството да си играят за здраве.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3224
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) |1:2 FT

Мнениеот alexdb » 26 ное 2016 21:54

Кашчей написа:
alexdb написа:
Не ми говори за алабалистиките на БФС за оправдаване на някой съдия, а ми коментирай правилника и указанията на ФИФА и УЕФА. Там нещата са ясни, ако ръката не е прилепена към тялото и променя траекторията на топката, като я отклонява в посока различна от тази на удара или подаването е налице дузпа. Като си с гръб към противника и си в поза хеликоптер като отклониш топката, която иначе влиза във вратата си се свири 1000% дузпа ;)


Само че топката беше успоредна на голлинията, играчът на нафтата беше на около 3 метра от близката греда и голова ситуация-йок. Много бих искал да те видя лично теб, как с гръб към ритащият топката, знаеш накъде тя лети, за да протегнеш ръка и да я спреш, при това той е на около 4-5 метра от теб 8-)


Пич не знам за каква ситуация през коя година ми говориш. Ако я видя ще ти кажа дали правилно е отсъдена. Обаче от твоята аргументация нещата хич не се изясняват. Пак те питам какво значение има дали си с лице или с гръб към вратата. Ако си с разперени ръце и има съприкосновение на топката с ръката се счита, че играеш умишлено с ръка, тъй като действието на разперване на ръцете, че да покриеш по-голямо пространство е умишлено. Дали има или няма голова ситуация е без значение. Важното е защо си с разперени ръце :lol: Ако е случайно, да запазиш равновесие при игрова ситуация или нещо подобно няма умисъл, ако обаче си седиш като птичка с разперени крила си е нарушение, респ. дузпа независимо дали си с лице или гръб към противника.
По твоята логика ако при пряк свободен удар пет човека застанат с гръб към вратата и кръстосат ръцете си по начин да не може да мине топката няма нарушение, тъй като са с гръб?
Едно е да си мислиш, че знаеш нещо, друго е да го знаеш. По отношение пък специално на нарушения и засада има толкова много указания, че няма накъде. След като не ги знаеш не твърди нещо, защото си мислиш, че е така.
Само да те светна, че примерно ако си сложиш в гащетата или в джоба на фланелката някакъв предмет и при подаване или удар към вратата топката се удари в него и се отклони по нехарактерна траектория ще ти отсъдят нарушение, респ. дузпа :lol: Ако си метнеш кората или обувката по топката и я закачиш също ще ти отсъдят нарушение.
Всяко действие, което е извън правилата и/или ти носи предимство или пречи на противника е нарушение, вкл. и куп неумишлени действия.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 93 госта