Монтана (Монтана) - Левски (София) | 1:3 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Монтана (Монтана) - Левски (София) | 1:3 FT

Мнениеот mikata » 21 ное 2016 19:23

Aко батков не бе продал титлата 2013г. Нямаше да е така.
Последна промяна от mikata на 21 ное 2016 19:27, променено общо 2 пъти.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Монтана (Монтана) - Левски (София) | 1:3 FT

Мнениеот koisa » 21 ное 2016 19:24

Долно уйно написа:
THE G.A.M.E написа:Инак, сезонът не е отишъл. Не виждам защо да е заминал ?

Към момента не, но само след една седмица е много вероятно.
Предстоят ви два много тежки мача, които, като нищо може да загубитге и двата.

Двата едва ли... Много по-вероятно е да загубим в Разград и всички знаем, че освен тежък мач ни очаква още по-тежко съдийство. За мен мачът с Локо Пд е още по-рисков, защото победата е задължителна, а Локото ще са нахъсани след победата и добрата игра срещу Ботев. Също така са доста опасен отбор когато им тръгне играта, а е видно, че ние пропускаме много чисти положения, докато противниците се нуждаят от 1-2 за да вкарат и става сложно за нас.
За мен максимумът е 4 точки от двата мача. За 6 дори не смея да си помисля... :geek:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21304
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Монтана (Монтана) - Левски (София) | 1:3 FT

Мнениеот metodito » 21 ное 2016 19:26

Щеше да се случи и с Петрович, причината е тривиална и аз лично на няколко пъти я посочих.


Колко бяха отправените удари към вратата ни по време на мача с припозналите се? Един от халите. Дефанзивната тактика на Люпко беше правилният отговор за нас. Искам Топчо да я продължи. Имаме колко дефанзивни футболисти? 4 централни защитника, два бека, 4 дефанзивни полузащитника, като и четиримата са добри, а играят само двама. Тоест имаме десет дефанзивни футболиста, като без Лукин, Санберг и Сашко става дума за класни играчи.
Само слепец не би забелязал, че симптомите на настоящата ни продукция се виждаха още в последните два двубоя при Люпко.


Би ли споделил?
Сърбина също го виждаше и макар да беше престанал да ръчка за нови играчи, интересно, преди двубоят с пребоядисаните, пак започна да иска други футболисти.

Във всяко интервю го повтаряше.
Не казвам, че не е имал право, просто пиша, че и той е бил наясно, че тимът започна да издиша.

Отново, кажи какво имаш предвид и как си наясно какво вижда друг човек.
Така че, не знам в какво по точно обвиняваш "Пелето".

Човек, не ми казвай, че го написа това. lol, наистина ли, GAME?


И разбери най-после, самият Люпко не е имал намерение да остава, аз предпочитам да вярвам на хората в клуба, от колкото на абдекирал от задълженията си треньор.
И то говорим за треньор, който е доказал многократно, че лесно мени мнението си.

Честно, хайде спри да казваш кой какво мислел. Ако не си му прочел мислите,....

Инак, сезонът не е отишъл. Не виждам защо да е заминал ?
И с Петрович Титлата си беше химера, т'ва е пределно ясно, даже и той го спомена на няколко пъти.


Не става въпрос за ТИТЛАТА. Става въпрос за много други неща и... ако си позволя като теб да казвам какво мислиш... и ти знаеш за какво става дума. Бяхме в winning streak. Най-добрата защита. Аденидже не беше афро-левака, който не може да си улучи играта. Нар играеше за отбора. Мечката и Де Ноойер разкриха потенциала си.

Виж, забрави, аз го забравих... или се опитвам да забравя това, което се случи. Джони Уокър. Продължаваме напред. Пелето излъга за това, че е говорил с други треньори. Факт! Пелето излъга за премиите, след което се обърна. Факт. Този човек е вреден за "Левски"! Той няма каквото и да е понятие за задачите си и ще го разбереш на зима.

За мен Пелето просто иска да изтрие оставеното от Гонзо, така както Иво навремето натири Костов - само щото е назначен от Гонзо. Ствсем нормално е като поемеш ти юздите, да искаш да си назначиш свои хора, тъй че ако оставения от предишния, ако се издъни да не ти пилят на главата на теб. Това, че излъга за мен е достатъчно, вярвай на един лъжец, щом искаш. Ти си знаеш най-добре. В момента имам чувството, че отбора играе сам и се видя и вчера.

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Монтана (Монтана) - Левски (София) | 1:3 FT

Мнениеот Долно уйно » 21 ное 2016 20:00

koisa написа:
Долно уйно написа:
THE G.A.M.E написа:Инак, сезонът не е отишъл. Не виждам защо да е заминал ?

Към момента не, но само след една седмица е много вероятно.
Предстоят ви два много тежки мача, които, като нищо може да загубитге и двата.

Двата едва ли... Много по-вероятно е да загубим в Разград и всички знаем, че освен тежък мач ни очаква още по-тежко съдийство. За мен мачът с Локо Пд е още по-рисков, защото победата е задължителна, а Локото ще са нахъсани след победата и добрата игра срещу Ботев. Също така са доста опасен отбор когато им тръгне играта, а е видно, че ние пропускаме много чисти положения, докато противниците се нуждаят от 1-2 за да вкарат и става сложно за нас.
За мен максимумът е 4 точки от двата мача. За 6 дори не смея да си помисля... :geek:

Стига с това съдийство.
Когато има поръчки не се изпълняват така видимо.
Когато човек е предубеден разглежда нещата по различен начин.
Верея - Дунав гол с ръка, която се вижда перфектно и както виждаш никой не го коментира, приема фактите и толкова.
Сега си предастави Лудогорец - Левски абсолютно същото положение и мача да завърши само 1:0 ... гарантирам ти, че ще бъдат изписани тоново мнение, къде ли не и за какво ли не.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Монтана (Монтана) - Левски (София) | 1:3 FT

Мнениеот Tommi » 21 ное 2016 20:45

Долно уйно написа:Следващите две?
Бих казал, че в следващите десет години не виждам, кой може да ги бутне и това е и мнение на футболни специалисти у нас.

Стана нещо, като в баскета с Лукоил.

Имай предвид, че няма как да запазят такова възходящо движение още десет години и няма да е далеч времето, когато ще дойде спад. Причината е, че средата у нас силно ги ограничава откъм стратегия за развитие. Например по отношение на селекцията ще става все по-трудно да надграждат, защото много трудно ще доведат някакви доказани футболисти от средноевропейско ниво и причината не е толкова във финансовите възможности, а в слабото първенство и ниското качество на футбола ни. Остава им да разчитат на досегашната политика с талантливи бразилчета (или други чужденци), обаче ще става все по-трудно да се намират играчи от класата на Кафу или Марселиньо да речем. И като замениш Кафу с по-слаб играч, нивото пада. За маркетинг, фенове, телевизия и т.н. няма смисъл да говорим, там нещата са на светлинни години от средноевропейското ниво и развитието е още по-трудно, пак заради средата.
Единственият им шанс за доминиране още 10 години е ако останалите клубове затъват все повече, а не си стъпят на краката. Но пък при такъв сценарий направо ще се закрие този спорт у нас. :)
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Монтана (Монтана) - Левски (София) | 1:3 FT

Мнениеот koisa » 21 ное 2016 21:22

Долно уйно написа:Стига с това съдийство.
Когато има поръчки не се изпълняват така видимо.
Когато човек е предубеден разглежда нещата по различен начин.
Верея - Дунав гол с ръка, която се вижда перфектно и както виждаш никой не го коментира, приема фактите и толкова.
Сега си предастави Лудогорец - Левски абсолютно същото положение и мача да завърши само 1:0 ... гарантирам ти, че ще бъдат изписани тоново мнение, къде ли не и за какво ли не.

Хаха, те цял цирк сътвориха миналата година за да ни вземат маса точки, а ти за видими поръчки ми говориш...
С нетърпение чакам един мач в Разград когато съдията няма да гледа да пусне някоя дузпичка, фаулче на удобна позиция, гол от засада или нещо подобно. Да не спира наши атаки заради несъществуващи засади или да отменя реални голове. Когато съдийските грешки в Разград са на 99% в една и съща посока е слОчаЕност. Тия може да ги разправяш на човек, който гледа футбол от една година, не и на мен!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Монтана (Монтана) - Левски (София) | 1:3 FT

Мнениеот Долно уйно » 21 ное 2016 21:49

Tommi написа:
Долно уйно написа:Следващите две?
Бих казал, че в следващите десет години не виждам, кой може да ги бутне и това е и мнение на футболни специалисти у нас.

Стана нещо, като в баскета с Лукоил.

Имай предвид, че няма как да запазят такова възходящо движение още десет години и няма да е далеч времето, когато ще дойде спад. Причината е, че средата у нас силно ги ограничава откъм стратегия за развитие. Например по отношение на селекцията ще става все по-трудно да надграждат, защото много трудно ще доведат някакви доказани футболисти от средноевропейско ниво и причината не е толкова във финансовите възможности, а в слабото първенство и ниското качество на футбола ни. Остава им да разчитат на досегашната политика с талантливи бразилчета (или други чужденци), обаче ще става все по-трудно да се намират играчи от класата на Кафу или Марселиньо да речем. И като замениш Кафу с по-слаб играч, нивото пада. За маркетинг, фенове, телевизия и т.н. няма смисъл да говорим, там нещата са на светлинни години от средноевропейското ниво и развитието е още по-трудно, пак заради средата.
Единственият им шанс за доминиране още 10 години е ако останалите клубове затъват все повече, а не си стъпят на краката. Но пък при такъв сценарий направо ще се закрие този спорт у нас. :)

Има много важно нещо в латиносите.
Там годишно към други първенства тръгват адски много футболисти, дори преди говореха за около 1500, но тази цифра ми се струва много.
На почти всички мечтата е Европа, паспорт от страна на ЕС и си решават живота.
Достатъчно е да направиш добри контакти с добри скаути.
Един Джонатан Кафу сам може да видиш, какви отборчета е изредил за да стигне до Сан Пауло и само след 12 мача са го продали на Лудогорец.

Дока, Том, Сандриньо, Литекс ги взеха от трета дивизия без пари.

Футбола е просто бизнес и ако умееш да го развиваш разумно няма толкова голямо значение, какво е качеството на първенството.

Лудогорец си имат един уникален Мето Томанов, който идеално се доказа, че има око за футболисти.
Имат още един огромен плюс, тях не ги вълнува, кой, от кой отбор е бил и подобни, тях ги интересува да са професионалисти в работата си и да я вършат.

Левски ще назначи ли някога на ръководен пост бивш играч от бившето ЦСКА?
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Монтана (Монтана) - Левски (София) | 1:3 FT

Мнениеот blue avalanche » 21 ное 2016 22:29

Долно уйно написа:
Левски ще назначи ли някога на ръководен пост бивш играч от бившето ЦСКА?

Че той,Пелето, е бивш играч на ЦСКА. ;)
А Лудогорец,ако тръгнат да търсят бивши играчи на отбора - да вземат направо да се закриват.
Кого да вземат? :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Монтана (Монтана) - Левски (София) | 1:3 FT

Мнениеот Долно уйно » 21 ное 2016 22:49

Идеята е на постовете да са професионалисти, това е основната идея на мнението ми.
Относно Лудогорец последно взеха пресаташето на Литекс преди две години ако не греша.

Футболен клуб трябва да се разглежда, като фирма без сантименти, носталгии по минало и т.н., изтървеш ли нещата, фалираш или ставаш посредствен.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Монтана (Монтана) - Левски (София) | 1:3 FT

Мнениеот blue avalanche » 21 ное 2016 22:53

Долно уйно написа:Идеята е на постовете да са професионалисти, това е основната идея на мнението ми.
Относно Лудогорец последно взеха пресаташето на Литекс преди две години ако не греша.

Футболен клуб трябва да се разглежда, като фирма без сантименти, носталгии по минало и т.н., изтървеш ли нещата, фалираш или ставаш посредствен.

Лудогорец и да искат няма как да наемат собствени кадри и са принудени по неволя да наемат "външни".
Това,в известен смисъл,ги "освобождава" от някои предразсъдъци.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Testa_di_Legno и 57 госта