Монтана (Монтана) - Левски (София) | 1:3 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21347
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Монтана (Монтана) - Левски (София) | 1:3 FT

Мнениеот metodito » 21 ное 2016 14:21

mikata написа:Следващия кръг Нар и Адениджи трябва да седнат на пейката.

И кой ще ги замени, mika? Проблемът на Нар не е в него и ти и аз знаем това. Допреди няколко кръга той влизаше към центъра, целият отбор се движеше заедно, помагаха си. Имаше един момент в мача, в който Нар тръгва напред на контра и няма никой да бяга с него. Той мачка топката и я пуска назад. Какво трябваше да направи? Да лъже трима? Аденидже...

Абе въобще все едно гледам "Левски" от миналия сезон. С две ГОЛЕМИ разлики: Краев не е на крилото и след като поведохме, не се върнахме да пазим резултата. Ми, "Левски" приключи мисията още някъде преди мача с ЦСКА-София. Това беше. Оттук нататък, квото дойде. Нека се радваме мач за мач, защото, както казах, това беше. Да благодарим на онова леке Пелето, което най-нагло се опита да излъже за премиите и това, че е искал да маха Майстора, а после обаче журналистите като го притиснаха се разбра истината. Едно леке. Това е Пелето. Заедно с оня, шАфьора.

В миналия пост се изказах с радост, понеже наистина е важна само победата. Това, че откакто дуото пое кормилото пускаме голове във всеки мач не го коментирам. Това, че двама от най-добре представящите се ни футболисти, показващи най-голямо израстване - Нар и Тунде, потънаха, също не го коментирам. Какво има да коментирам на смяната на позицията на Джери? Топчо и Букарев искаха властта. На! ви власт, ама с пилешките си мозъци в следващите два кръга по-малко от 4 гола не очаквам да допуснем. Целият сезон отиде на... заради оня.... Пелето.

Гонзо никога нямаше да постъпи така! Георги винаги е заставал зад треньорите и футболистите. Никога не е криел истината. Заради това и Ясен, и Стойчо, и Костов го уважават. И футболистите го уважаваха.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Монтана (Монтана) - Левски (София) | 1:3 FT

Мнениеот blue avalanche » 21 ное 2016 14:43

Квото сте ревнали:
"Пуснахме гол...", "Пуснахме гол..."
Бразилците,като ставаха световни шампиони,всеки мач пускаха гол!!! И кво??? Не видях някой да прави трагедии.
А тука - бием с 3-1 на чужд терен - сълзи и сополи...
Сякаш при Стоилов биехме с по 5-6 на нула навън!
Ако някои са забравили,с тези същите направихме 0-0 на "Г.Аспарухов". При един друг треньор. С Нар и Адениджи... Дето били с най-голямото израстване.

2016
Мнения: 77
Регистриран на: 10 апр 2016 09:12

Re: Монтана (Монтана) - Левски (София) | 1:3 FT

Мнениеот 2016 » 21 ное 2016 14:57

За мача. Пълен хаос.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Монтана (Монтана) - Левски (София) | 1:3 FT

Мнениеот koisa » 21 ное 2016 15:03

blue avalanche написа:Квото сте ревнали:
"Пуснахме гол...", "Пуснахме гол..."
Бразилците,като ставаха световни шампиони,всеки мач пускаха гол!!! И кво??? Не видях някой да прави трагедии.
А тука - бием с 3-1 на чужд терен - сълзи и сополи...
Сякаш при Стоилов биехме с по 5-6 на нула навън!
Ако някои са забравили,с тези същите направихме 0-0 на "Г.Аспарухов". При един друг треньор. С Нар и Адениджи... Дето били с най-голямото израстване.

Явно само на теб ти харесва как играхме вчера. Разпасано и всеки на какъвто пост иска. При визирания от теб треньор такова нещо нямаше и всеки си знаеше мястото. А сега гледаме Алвеша в атака, а Адениджи спира на бека пробивите станали заради Алвеша. Разликата между мача вчера и този на "Г.Аспарухов" е в това, че си вкарахме положенията, а тогава не. И вината не е на треньора, че някои играчи като Галин Иванов вчера и Аниете, Нар, Венци, Адениджи и С.Иванов тогава не могат да вкарат на празна врата.
Аз като казвах, че са важни само точките и резултатите към този момент ти ревеше за атрактивна игра. Вчерашната игра имаше ли нещо общо с атрактивната игра? И стига вече с тия примери от Западна Европа, Южна Америка и т.н. защото нито играчите, нито класата на отбора може да се сравнява с играчите и класата от твоите примери. Със сигурност Бразилия не са играли срещу Монтана.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21347
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Монтана (Монтана) - Левски (София) | 1:3 FT

Мнениеот metodito » 21 ное 2016 15:13

blue avalanche написа: При един друг треньор.

Как? Аз що си мисля, че не при един, а при последните двама Монтана са ни черна котка?

С Нар и Адениджи Дето били с най-голямото израстване.


Добре, де, блу, ти не мислиш така, така ли? Колко гола имаше миналия сезон Тунде? Нар не ти ли харесва повече този сезон? Много повече мисли за отборната игра.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Монтана (Монтана) - Левски (София) | 1:3 FT

Мнениеот blue avalanche » 21 ное 2016 15:26

koisa написа:
blue avalanche написа:Квото сте ревнали:
"Пуснахме гол...", "Пуснахме гол..."
Бразилците,като ставаха световни шампиони,всеки мач пускаха гол!!! И кво??? Не видях някой да прави трагедии.
А тука - бием с 3-1 на чужд терен - сълзи и сополи...
Сякаш при Стоилов биехме с по 5-6 на нула навън!
Ако някои са забравили,с тези същите направихме 0-0 на "Г.Аспарухов". При един друг треньор. С Нар и Адениджи... Дето били с най-голямото израстване.

Явно само на теб ти харесва как играхме вчера. Разпасано и всеки на какъвто пост иска. При визирания от теб треньор такова нещо нямаше и всеки си знаеше мястото. А сега гледаме Алвеша в атака, а Адениджи спира на бека пробивите станали заради Алвеша. Разликата между мача вчера и този на "Г.Аспарухов" е в това, че си вкарахме положенията, а тогава не. И вината не е на треньора, че някои играчи като Галин Иванов вчера и Аниете, Нар, Венци, Адениджи и С.Иванов тогава не могат да вкарат на празна врата.
Аз като казвах, че са важни само точките и резултатите към този момент ти ревеше за атрактивна игра. Вчерашната игра имаше ли нещо общо с атрактивната игра? И стига вече с тия примери от Западна Европа, Южна Америка и т.н. защото нито играчите, нито класата на отбора може да се сравнява с играчите и класата от твоите примери. Със сигурност Бразилия не са играли срещу Монтана.

А къде пише,че Адениджи не трябва да върши дефанзивна работа? Че тя е запазена САМО за защитниците?
А,когато защитникът Пиргов вкара 2-я гол,а Алвеша подаде за 3-я гол какво? Трябва да им се караме ли???
Футболът е КОЛЕКТИВЕН спорт. Щом се налага защитниците да вършат работата на нападателите,те,пък,ще бачкат отзад. Тва е!
Ако си бяха вкарали някои положения резултатът можеше да е 6-1. Имаше и дузпа,междувпрочем... И тогава пак ли рев и сополи? И приказки какъв хаос бил мачът?
Давам пример с мача със СЪЩИЯ отбор - не може! Давам примери с други първенства - пак не може! Откъде да ти изровя примери? :mrgreen:

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Монтана (Монтана) - Левски (София) | 1:3 FT

Мнениеот blue avalanche » 21 ное 2016 15:29

metodito написа:
blue avalanche написа: При един друг треньор.

Как? Аз що си мисля, че не при един, а при последните двама Монтана са ни черна котка?

С Нар и Адениджи Дето били с най-голямото израстване.


Добре, де, блу, ти не мислиш така, така ли? Колко гола имаше миналия сезон Тунде? Нар не ти ли харесва повече този сезон? Много повече мисли за отборната игра.

Аз не съм против Нар и Тунде. Даже винаги съм подкрепял Нар. Макар,че от няколко мача насам имат спад във формата. Това е нормален процес и не зависи от треньора. И няма защо да се обвинява Топузаков за това. Виждаме "голови суши" и на по-именити голмайстори в други първенства. С други треньори...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21347
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Монтана (Монтана) - Левски (София) | 1:3 FT

Мнениеот metodito » 21 ное 2016 15:36

blue avalanche написа:Аз не съм против Нар и Тунде. Даже винаги съм подкрепял Нар. Макар,че от няколко мача насам имат спад във формата. Това е нормален процес и не зависи от треньора. И няма защо да се обвинява Топузаков за това. Виждаме "голови суши" и на по-именити голмайстори в други първенства. С други треньори...

Дано да е временно.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Монтана (Монтана) - Левски (София) | 1:3 FT

Мнениеот koisa » 21 ное 2016 15:55

blue avalanche написа:А къде пише,че Адениджи не трябва да върши дефанзивна работа? Че тя е запазена САМО за защитниците?
А,когато защитникът Пиргов вкара 2-я гол,а Алвеша подаде за 3-я гол какво? Трябва да им се караме ли???
Футболът е КОЛЕКТИВЕН спорт. Щом се налага защитниците да вършат работата на нападателите,те,пък,ще бачкат отзад. Тва е!
Ако си бяха вкарали някои положения резултатът можеше да е 6-1. Имаше и дузпа,междувпрочем... И тогава пак ли рев и сополи? И приказки какъв хаос бил мачът?
Давам пример с мача със СЪЩИЯ отбор - не може! Давам примери с други първенства - пак не може! Откъде да ти изровя примери? :mrgreen:

Разбира се, че Адениджи може и трябва да върши дефанзивна работа, но неговата е предимно офанзивна, а не да поправя по 10 пъти на мач грешките на бека. Така не може да си върши задължения в атака и после излиза пълен некадърник.

Щом се налага защитниците да вършат работата на нападателите,те,пък,ще бачкат отзад. Тва е!

С това изтрепа рибата! Типичен пример защо отборът не въри и как хора със същото мислене слагат играчи на постове където не трябва. Явно голяма част от треньорите в България са на ниво форумен експерт. :lol:

Давай каквито искаш примери, ама после не се сърди като ти кажат, че са смешни и нямат нищо общо с нашата действителност. Защото повечето ти примери са точно такива!
Супер гола на Пиргов не знам защо го слагаш при грешките на Алвеша, който се изявяваше вчера като халф, нападател и почти 0 като бек какъвто всъщност е. И да, работата на бековете е да подпомагат атаката когато отборът им атакува, а не да влизат в ролята на деф. халфове и зоната им да остава празна.

Отделно да добавя, че хич не ми харесва факта, че играчите нямат нужния респект към Топчо и Букарев. Топчо вчера го намекна с изкаването, че се увличаме в атака и забравяме за защитата. Не вярвам Топчо да е дал узаказания на Алвеша да играе в центъра, нападател и дори вчера се беше мушнал между двамата централни защитница, а в неговата зона играчът на Монтана сам и хубаво, че центрирането към него отиде в аут. :geek:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Монтана (Монтана) - Левски (София) | 1:3 FT

Мнениеот blue avalanche » 21 ное 2016 16:12

koisa написа:

Отделно да добавя, че хич не ми харесва факта, че играчите нямат нужния респект към Топчо и Букарев. Топчо вчера го намекна с изкаването, че се увличаме в атака и забравяме за защитата. Не вярвам Топчо да е дал узаказания на Алвеша да играе в центъра, нападател и дори вчера се беше мушнал между двамата централни защитница, а в неговата зона играчът на Монтана сам и хубаво, че центрирането към него отиде в аут. :geek:

А откъде да го имат този респект,след като отляво и отдясно им надуват главите какви некадърници ги тренират???
Добре,че не четат и този,УЖ, левскарски форум! :mrgreen:
Никой тук НЕ ЗНАЕ какви указания дават треньорите. Същото се отнася и за Петрович,междувпрочем... Само си търкаме зъбките. :|
ПП. И аз не вярвах,че "наученият" холандец Де Нойер ще си остави човека и ще ни вкарат гол,ама... :o
Когато се играе офанзивно,винаги има риск да ти вкарат. "Сухо д..е риба не яде!" са казали хората.
Или,както казваше Пеле:"Най-важното е да вкараме с 1 гол повече от противника!"


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 123 госта