Кой да бъде новият треньор на Левски?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: Кой да бъде новият треньор на Левски?

Мнениеот Pragmatichen » 01 ное 2016 18:36

TristaNNN написа:Аз предлагам новия старши треньор да е Пелето, веднага обяснявам защо:
1) Прекрасно се вписва в желанието на част от колегите - да е млад и син кадър, за да има желание да учи и амбиции да работи с цел развитие. Така или иначе Левски полека-лека се превръща в школо за треньори, 'що да не пробвеме още един спец.
2) По всяко време може да се врътне и да стегне куфарите ако нещо не му изнася (не сме забравили сагата Енерги), вече и това е на мода. Винаги може да се обвини ръководството.
3) Езикът му е просташки - ще се рее перфектно в орбитата на упадналата ни журналистика. Какви ти анализи, какви ти тактически разбори - "Ще си правя каквото искам" е прекрасен и универсален отговор на всички въпроси.
4) Познава обстановката, сиреч няма да си губи времето да пригажда тренировъчния процес към алкохоло-купонджийските навици на родните състезатели.
5) Изглежда е цунал ръководството по областта под кръста, демек мелят брашно заедно. Това означава, че няма да има пререкания и недоразумения с босовете, просто ще си знае, че каквото кажат - това е. Козирува и продължава напред.
6) Когато говори, рядко казва нещо смислено, но част от нашите фенове обичат футболния популизъм. Все пак ние сме Левски, не върви да се говори за отбора без в речта да присъстват гръмки и амбициозни изказвания, разбира се в бъдеще време.


Ти се бъзикаш, вкарал си сериозна ирония в поста си, но истината е, че Спас не иска да дава пари за Левски, а това автоматично ви превръща в синята Славия.
Постепенно и бавно Левски става средняшки отбор, който трепери от Ботев, Черно Море и т.н.
В съвременният футбол без пари не става.
Особено, ако гониш титли, амбиции, цели, ако си отбор от ранга на Пирин и Верея, е важно участието в А група и каквото стане, но когато си отбор с претенции, без финанси, организация, колектив, отбор и играчи, НЕ СТАВА.
Венци Стефанов затри Славия, буквално я затри, Гигов затри Локото, Лупи затри ЦСКА, но все си мисля, че синият Лупи ще се казва Спас Русев.
И друго, смешно е отборите на Ботев, Локо Пд, Черно Море и Нефтохимик да са пълнеж в А група, все пак говорим за 3-те най-големи града след Сф, щом в Плд, Вн и Бс няма футбол, нещата са наистина трагични.
Не знам, но както и да го мисля, светло бъдеще не виждам, признавам!
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: vvessel и 125 госта