Сензационно: Петрович напусна Левски

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Сензационно: Петрович напусна Левски

Мнениеот Groucho » 23 окт 2016 00:15

За мен Петрович е най-добрият треньор работил в България. Каквито ще да са причините за напускането му, но такива неща от кухнята на клуба :arrow:

7. Трябва да се борим за шампионската титла, а в същото време шефовете спират премиите на футболистите, които са договорени преди началото на първенството. На първо място сме без загуба, а атмосферата в съблекалнята е още по-негативна заради решението да се спрат премиите.

8. Най-добрите футболисти в отбора - Бабатунде и Нар, нямат автомобили, които са им обещани от лятото. Те се оплакват на мен, а аз няма как да им помогна.


не се обявяват публично! Благодарско за работата му в последните три-четири месеца, Левски ще го бъде и без него.

Потребителски аватар
Altarf
Мнения: 1193
Регистриран на: 31 май 2015 20:22
Контакти:

Re: Сензационно: Петрович напусна Левски

Мнениеот Altarf » 23 окт 2016 00:17

blue avalanche написа:
Ти ако искаше да помогнеш на Микре, щеше да напуснеш или да останеш да саботираш процеса отвътре? Полудяхте с тоя Ганчев. Не виждам проблем в това Люпко да обича Левски и да е "брат" с Ганчев. Ганчев го очернихте повече от Домуса, а реално Ганчев не е правил мръсно на Левски... освен спасявайки ЦСКА. А Домусчиев убива всичко по пътя си, но вие все Микре, Микре... Май наистина повече мразите ЦСКА, отколкото обичате Левски.

Ти,май,си забравил времето,когато Ганчев купуваше титли за Литекс???
И биеше съдии на мачове с Левски???

И кога последно е бил съдии и купувал титли Ганчев? Преди две десетилетия? Сега титлите ги купува Домуса. Само че аз виждам неистова омраза основно към Ганчев, който единствено спаси ЦСКА. Параноята е неоправдана тук! Не Ганчев е спрял премиите в Левски.
Последна промяна от Altarf на 23 окт 2016 00:18, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Сензационно: Петрович напусна Левски

Мнениеот 1982 » 23 окт 2016 00:17

Tommi написа:Не ми е ясно защо най-много негативи от създалата се ситуация отнася собственикът. :roll:


Щото е поредният парашутист, спуснат за собственик на Левски. Сигурно ще изкара колкото тримата тенори .....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Altarf
Мнения: 1193
Регистриран на: 31 май 2015 20:22
Контакти:

Re: Сензационно: Петрович напусна Левски

Мнениеот Altarf » 23 окт 2016 00:20

Groucho написа:За мен Петрович е най-добрият треньор работил в България. Каквито ще да са причините за напускането му, но такива неща от кухнята на клуба :arrow:

7. Трябва да се борим за шампионската титла, а в същото време шефовете спират премиите на футболистите, които са договорени преди началото на първенството. На първо място сме без загуба, а атмосферата в съблекалнята е още по-негативна заради решението да се спрат премиите.

8. Най-добрите футболисти в отбора - Бабатунде и Нар, нямат автомобили, които са им обещани от лятото. Те се оплакват на мен, а аз няма как да им помогна.


не се обявяват публично! Благодарско за работата му в последните три-четири месеца, Левски ще го бъде и без него.

Не се обявяват! Но сега поне знаем една от истинските причини Люпко да напусне, вместо да се спекулира с измислици.

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Сензационно: Петрович напусна Левски

Мнениеот Tommi » 23 окт 2016 00:26

1982 написа:
Tommi написа:Не ми е ясно защо най-много негативи от създалата се ситуация отнася собственикът. :roll:


Щото е поредният парашутист, спуснат за собственик на Левски. Сигурно ще изкара колкото тримата тенори .....

Добре, това е твое виждане, но аз пак не разбирам защо обира негативите от конкретната ситуация.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Сензационно: Петрович напусна Левски

Мнениеот 1982 » 23 окт 2016 00:28

Е, то и за тримата тенори беше "мое виждане" ..... па накрая нали видя какво излезе от тях ??!

А относно конкретната ситуация - написал съм къде е вината му в темата за него.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Сензационно: Петрович напусна Левски

Мнениеот Tommi » 23 окт 2016 00:35

1982 написа:Е, то и за тримата тенори беше "мое виждане" ..... па накрая нали видя какво излезе от тях ??!

А относно конкретната ситуация - написал съм къде е вината му в темата за него.

В един нормално функциониращ клуб всички от 10-те точки на Люпко трябва да се отнасят до хората от средно управленско ниво. Работата на собственика не е да прави селекция, да води играчи, да раздава служебни коли, премии и т.н.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Сензационно: Петрович напусна Левски

Мнениеот 1982 » 23 окт 2016 00:39

А кой ги назначава хората от средното управленско ниво ??! Извинявай, ама на всеки му е ясно, че Пелето, Чиликов и сие, са елементарни и простовати хорица. С такива няма как да просперирате ..... въпросът е защо са назначени на тези постове ?!

Но друго имах предвид като цяло ....

1982 написа:Спасчо, ако беше собственик на място, отдавна трябваше да ги е събрал всичките на една среща, да удари по масата и да въдвори ред и дисциплина. Вместо това, той си го вее по чужбината, а в Левски змиите съскат от всеки ъгъл и храст.

Тук дори не коментирам кой колко е прав или крив - Люпко, Жужо, Пелета, Чилици ..... просто е видно, че е пълна анархия.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

На линия
Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23311
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Сензационно: Петрович напусна Левски

Мнениеот Thsmith » 23 окт 2016 00:41

Tommi написа:
1982 написа:Е, то и за тримата тенори беше "мое виждане" ..... па накрая нали видя какво излезе от тях ??!

А относно конкретната ситуация - написал съм къде е вината му в темата за него.

В един нормално функциониращ клуб всички от 10-те точки на Люпко трябва да се отнасят до хората от средно управленско ниво. Работата на собственика не е да прави селекция, да води играчи, да раздава служебни коли, премии и т.н.

Не му е работа, но някой трябва да ги плати тези неща. Отделно, че не ги назначавам аз тези на "средно управленско ниво".


пп Абе къде са машините? Нали козирка щяхме да слагаме, а нещо не се вижда пукнат трудовак?
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Highlander
Мнения: 790
Регистриран на: 25 окт 2010 23:36
Контакти:

Re: Сензационно: Петрович напусна Левски

Мнениеот Highlander » 23 окт 2016 00:43

Altarf написа:
blue avalanche написа:
Ти ако искаше да помогнеш на Микре, щеше да напуснеш или да останеш да саботираш процеса отвътре? Полудяхте с тоя Ганчев. Не виждам проблем в това Люпко да обича Левски и да е "брат" с Ганчев. Ганчев го очернихте повече от Домуса, а реално Ганчев не е правил мръсно на Левски... освен спасявайки ЦСКА. А Домусчиев убива всичко по пътя си, но вие все Микре, Микре... Май наистина повече мразите ЦСКА, отколкото обичате Левски.

Ти,май,си забравил времето,когато Ганчев купуваше титли за Литекс???
И биеше съдии на мачове с Левски???

И кога последно е бил съдии и купувал титли Ганчев? Преди две десетилетия? Сега титлите ги купува Домуса. Само че аз виждам неистова омраза основно към Ганчев, който единствено спаси ЦСКА. Параноята е неоправдана тук! Не Ганчев е спрял премиите в Левски.


И как по точно Ганчев спаси ЦСКА??? Явно си един от малкото хора в България, които не знаят, че футболният клуб ЦСКА, носителят на 31 титли и участник на два полуфинала в КЕШ официално спря да съществува на 09.09.2016г. Някои хора смятат, че преименуваният Литекс е ЦСКА, други хора смятат, че са Наполеон и т.н. - но грешат, просто мозъка им не може да проумее реалността.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Elliah, mikata, TristaNNN и 65 госта