Люпко вън от Левски веднага!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Люпко вън от Левски веднага!

Мнениеот 1982 » 16 окт 2016 18:52

gzagorov написа:Да приемем, че дойдат. И какво следва от това, Роналдо ли станах?
Желанието на тълпата не може и не трябва да изкривява фактите, така както една лъжа повторена 100 пъти не бива да се превръща в истина.


На Балканите е така, тук лъжата я нямаме за нищо. Македонците си броят Самуил за техен цар :mrgreen: , феновете на Литекс си броят Литекс за ЦСКА ......... всичко по тези земи е изкривяване на истината, лъжи, ама много лъжи, пародия, продажничество, слугинаж и т.н.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

peliforewer
Мнения: 9473
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Люпко вън от Левски веднага!

Мнениеот peliforewer » 16 окт 2016 20:58

gzagorov написа:
Ozzimozzi написа:
gzagorov написа:Никой нищо не е легитимирал! Аз ако се прекръстя на Кристияно Роналдо, направя си прическа като неговата, подпиша с "Реал" (Мъдрец), на стадиона дойдат да ме гледат 50 000 зрители, а медиите ми взимат по 100 интервюта дневно, това легитимира ли ме като CR7? Ще взимам ли заплата като неговата? Не, кажи, за да знам, може пък да се получи. Или ще бъда само един пудел, който използва чужди успехи, понеже нищо футболно не може да стане от него?

А дали ще дойдат да те гледат 50 000? Защото ако дойдат да те гледат 50 000 и ти вземат по 100 интервюта, то е логично да вземаш и заплата като за CR7. ;)

Да приемем, че дойдат. И какво следва от това, Роналдо ли станах?
Желанието на тълпата не може и не трябва да изкривява фактите, така както една лъжа повторена 100 пъти не бива да се превръща в истина.

Ozzimozzi написа:Факта, че топката продължава в посоката на движение на крака на Преслав категорично показва кой е играл с топката. Йоргачевич на момента усети каква глупост направи и се хвана за главата. После се сети, че е по-добре да се държи за рамото.

Каква глупост, двамата стигат едновременно до топката. Няма изпреварване, Преслав Йорданов не води топката. Нападателят пречи на вратаря да овладее топката във вратарското поле, че чак и го праща в болница, какво се свири обикновено в такива случаи?
Ето ти и снимка да има върху какво да разсъждаваш:
Изображение

Остава да поясниш в коя болница е отишъл Йоргачевич и дали си е носил светената вода,защото разбрах че шала май го е загубил.Според мен вратаря не е ходил до болница защото ако беше ходил Грънчаров и Стоянов щяха да предават директно от мястото на събитието.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: Люпко вън от Левски веднага!

Мнениеот gzagorov » 17 окт 2016 05:26

Ако искаш да пишеш, коментирай по снимката, за болницата не се тревожи!
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: Люпко вън от Левски веднага!

Мнениеот ММ1914 » 17 окт 2016 09:58

peliforewer написа:
gzagorov написа:
Ozzimozzi написа:
gzagorov написа:Никой нищо не е легитимирал! Аз ако се прекръстя на Кристияно Роналдо, направя си прическа като неговата, подпиша с "Реал" (Мъдрец), на стадиона дойдат да ме гледат 50 000 зрители, а медиите ми взимат по 100 интервюта дневно, това легитимира ли ме като CR7? Ще взимам ли заплата като неговата? Не, кажи, за да знам, може пък да се получи. Или ще бъда само един пудел, който използва чужди успехи, понеже нищо футболно не може да стане от него?

А дали ще дойдат да те гледат 50 000? Защото ако дойдат да те гледат 50 000 и ти вземат по 100 интервюта, то е логично да вземаш и заплата като за CR7. ;)

Да приемем, че дойдат. И какво следва от това, Роналдо ли станах?
Желанието на тълпата не може и не трябва да изкривява фактите, така както една лъжа повторена 100 пъти не бива да се превръща в истина.

Ozzimozzi написа:Факта, че топката продължава в посоката на движение на крака на Преслав категорично показва кой е играл с топката. Йоргачевич на момента усети каква глупост направи и се хвана за главата. После се сети, че е по-добре да се държи за рамото.

Каква глупост, двамата стигат едновременно до топката. Няма изпреварване, Преслав Йорданов не води топката. Нападателят пречи на вратаря да овладее топката във вратарското поле, че чак и го праща в болница, какво се свири обикновено в такива случаи?
Ето ти и снимка да има върху какво да разсъждаваш:
Изображение

Остава да поясниш в коя болница е отишъл Йоргачевич и дали си е носил светената вода,защото разбрах че шала май го е загубил.Според мен вратаря не е ходил до болница защото ако беше ходил Грънчаров и Стоянов щяха да предават директно от мястото на събитието.

Според мен педифоревър е доказан форумен капацитет. Хубаво е че има хора като теб, независимо че си мюсюлманин знаеш че има светена вода. Във вашата религия/мюсюлманството/, кражбата също се наказва, но това да караш дете да краде е още по-голямо престъпление. Имало, нямало наказателен удар, преименуваният Литекс отбеляза гол и така статистиката вече е един изигран мач, един равен.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13754
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Люпко вън от Левски веднага!

Мнениеот Red_Neck » 17 окт 2016 10:34

Ozzimozzi написа:За дузпата Преслав изпреварва Йоргачевич и поради тази причина ако си пуснеш видеото ще видиш как топката продължава по посока крака на Преслав. В противен случай топката би имала друга траектория. Проста физика е това.
А това, че Йоргачевич е бил в болницата не мога да го коментирам. Той първо се хвана за главата, после за рамото, а след мача може да го е заболяло и на друго място.

Проста физика, ама не е за прости хора ;)
Реакцията на вратарчето след ситуацията казва всичко: "Оле, майко, .... какво направих?!" ;)
Защо се държи за главата? Защо не протестира? Защо му третираха рамото, а не за ръцете (нали тезата е, че е стигнал пръв и Преслав е изритал топката от ръцете му)? Защо гледа съдията, като напикано дете майка си?
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: Люпко вън от Левски веднага!

Мнениеот ММ1914 » 17 окт 2016 11:28

Red_Neck написа:
Ozzimozzi написа:За дузпата Преслав изпреварва Йоргачевич и поради тази причина ако си пуснеш видеото ще видиш как топката продължава по посока крака на Преслав. В противен случай топката би имала друга траектория. Проста физика е това.
А това, че Йоргачевич е бил в болницата не мога да го коментирам. Той първо се хвана за главата, после за рамото, а след мача може да го е заболяло и на друго място.

Проста физика, ама не е за прости хора ;)
Реакцията на вратарчето след ситуацията казва всичко: "Оле, майко, .... какво направих?!" ;)
Защо се държи за главата? Защо не протестира? Защо му третираха рамото, а не за ръцете (нали тезата е, че е стигнал пръв и Преслав е изритал топката от ръцете му)? Защо гледа съдията, като напикано дете майка си?

Вах та у червения врат, може и по-надолу от него. :mrgreen: Шерлок, ама много ги разбираш нещата. Я отиди да врътнеш една тръба на Джуджи. Идва първото домакинство на ЦСКА-София/преименуван Литекс/, ще си играят в Ловеч, гордите от "Червената Армия", винаги верните /поне докато ГГ не даде дървеното и фитнеса/.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

peliforewer
Мнения: 9473
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Люпко вън от Левски веднага!

Мнениеот peliforewer » 17 окт 2016 15:58

gzagorov написа:Ако искаш да пишеш, коментирай по снимката, за болницата не се тревожи!

Какво има за коментиране,днес Бата го коментира,веднага след мача в студиото на Диема Тони Велков също беше съгласен със съдията,това са специалистите,защо трябва да слушам Сульо,Пульо и Вальо Грънчаров.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

peliforewer
Мнения: 9473
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Люпко вън от Левски веднага!

Мнениеот peliforewer » 17 окт 2016 16:23

ММ1914 написа:
peliforewer написа:,
Ето ти и снимка да има върху какво да разсъждаваш:
Изображение

Остава да поясниш в коя болница е отишъл Йоргачевич и дали си е носил светената вода,защото разбрах че шала май го е загубил.Според мен вратаря не е ходил до болница защото ако беше ходил Грънчаров и Стоянов щяха да предават директно от мястото на събитието.

Според мен педифоревър е доказан форумен капацитет. Хубаво е че има хора като теб, независимо че си мюсюлманин знаеш че има светена вода. Във вашата религия/мюсюлманството/, кражбата също се наказва, но това да караш дете да краде е още по-голямо престъпление. Имало, нямало наказателен удар, преименуваният Литекс отбеляза гол и така статистиката вече е един изигран мач, един равен.[/quote]
Въпреки че е хабене на време да ти отговаря човек ще спомена че си много ниска топка,от събота денонощно пишеш глупост след глупост във форума,не можеш и да ме обидеш защото си просто момче.Никога не съм бил мюсюлманин,но не виждам нищо лошо в това да си такъв,в България има сигурно 600-700 хил.мюсюлмани,всички те престъпници ли са,ако те слушаме теб трябва да ги изкараме на площадите и да ги разстреляме.Това е последния път когато ти обръщам внимание,за това не се хаби да ми опонираш.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

lyubo54
Мнения: 1
Регистриран на: 04 юли 2014 20:33
Skype: lyubomir_marchev
Контакти:

Re: Люпко вън от Левски веднага!

Мнениеот lyubo54 » 22 окт 2016 12:05

Аз също бях сигорен че Любко ще се наведе на така нареченият си брат.Що за състав,що за смени? Да си върви този Ганчев брат!

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: Люпко вън от Левски веднага!

Мнениеот gzagorov » 22 окт 2016 13:03

lyubo54 написа:Аз също бях сигорен че Любко ще се наведе на така нареченият си брат.Що за състав,що за смени? Да си върви този Ганчев брат!

И да дойде?
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: metodito, Plamen_i00 и 29 госта