Алтънорду - Левски 5-0 ШЛ

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Алтънорду - Левски 5-0 ШЛ

Мнениеот Tommi » 28 сеп 2016 20:32

Нас поне ни допускат до турнира. :lol:
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Алтънорду - Левски 5-0 ШЛ

Мнениеот Ozzimozzi » 28 сеп 2016 20:39

Tommi написа:Нас поне ни допускат до турнира. :lol:

Именно де - тъкмо ще научим още някой екзотичен отбор! Не можеш да си избягаш от корените.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

debilcho
Мнения: 92
Регистриран на: 23 сеп 2016 21:01
Контакти:

Re: Алтънорду - Левски 5-0 ШЛ

Мнениеот debilcho » 28 сеп 2016 20:41

В крайна сметка може ли някой да ми разясни коя е младежката Шампионска лига , тази в която играе ''Левски'', или тази в която играе ''Лудогорец'' или са една и съща?

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Алтънорду - Левски 5-0 ШЛ

Мнениеот Tommi » 28 сеп 2016 20:42

debilcho написа:В крайна сметка може ли някой да ми разясни коя е младежката Шампионска лига , тази в която играе ''Левски'', или тази в която играе ''Лудогорец'' или са една и съща?

Една и съща е, но са два потока.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

debilcho
Мнения: 92
Регистриран на: 23 сеп 2016 21:01
Контакти:

Re: Алтънорду - Левски 5-0 ШЛ

Мнениеот debilcho » 28 сеп 2016 20:55

Tommi написа:
debilcho написа:В крайна сметка може ли някой да ми разясни коя е младежката Шампионска лига , тази в която играе ''Левски'', или тази в която играе ''Лудогорец'' или са една и съща?

Една и съща е, но са два потока.

Правилно ли те разбирам, едните направо в групите, а другите на елиминации?

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Алтънорду - Левски 5-0 ШЛ

Мнениеот Tommi » 28 сеп 2016 21:03

debilcho написа:
Tommi написа:
debilcho написа:В крайна сметка може ли някой да ми разясни коя е младежката Шампионска лига , тази в която играе ''Левски'', или тази в която играе ''Лудогорец'' или са една и съща?

Една и съща е, но са два потока.

Правилно ли те разбирам, едните направо в групите, а другите на елиминации?

Да. Лудогорец играят в група, защото мъжете влязоха в групите на ШЛ, а всяка страна има и по един отбор, който играе в другия поток. След това двата потока се сливат в елиминациите.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Алтънорду - Левски 5-0 ШЛ

Мнениеот Red Warrior » 28 сеп 2016 21:10

"Нов син позор! Турци разпраха Левски край Босфора." - 7dnifutbol.bg :lol:
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Алтънорду - Левски 5-0 ШЛ

Мнениеот Долно уйно » 28 сеп 2016 21:12

Зарков винаги е бил завършен идиот и явно е забравил времената, когато лазеше по корем.
Още по-жалко е, че има хора, които му се радват.

Не знаех, че Измир е на Босфора.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Алтънорду - Левски 5-0 ШЛ

Мнениеот 1982 » 28 сеп 2016 21:18

Долно уйно написа:Не знаех, че Измир е на Босфора.


Поглъщането на големи дози семенна течност от джуджето от Микре води до това ..... пардон, не джуджето от Микре ..... новият Бенковски.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Алтънорду - Левски 5-0 ШЛ

Мнениеот Ozzimozzi » 28 сеп 2016 21:20

Какво общо има джуджето от Микре със секса, който турците си спретнаха със сините надежди?!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: k20dan4o, vvessel и 33 госта