Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) | 2:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32327
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) | 2:0 FT

Мнениеот modor » 02 окт 2016 21:04

:!:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) | 2:0 FT

Мнениеот koisa » 02 окт 2016 21:05

Хубав мач се получи и за наша радост победихме. Очаквах да видим повече зор от Дунав, но всичко свърши добре за нас. Смея да твърдя, че компенсираме липсата на класа с умна и търпелива игра, която се стремим максимално да изчистим от грешки. Вече няма толкова много индивидуални грешки, които ни костваха не един и два мача последните години. Играчите си помагат и всеки отделен играч се стреми да поправя грешките на останалите. С няколко думи: играем задружно като опитен отбор.

П.С. Мен лично от доста време ме хваща срам заради скандирането "Умрете селяни". Много е грозно и отвратително за слушане особено пред толкова малки деца.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
bold
Мнения: 1114
Регистриран на: 15 сеп 2013 19:40
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) |02.10.2016| 17:45ч.

Мнениеот bold » 02 окт 2016 21:07

MagicMoments написа:Хора,това скандиране умрете селяни,както и умри вратарче,ще ви с**еме на п**ките,свине м*нет,к*р за Дунав и тем подобни малоумщини се налагат и толерират в Сектор Б от човека на вишката,който за съжаление е част от СЗ и е с много ниско интелектуално ниво,като зададе тези простащини и ултрасите и те почват да го скандират тая простотия.Аз не одобрявам това,но какво да се прави аз съм капка в морето.Не трябва да се приема личностно,това деление на граждани/селяни и София/провинция е едно от най-тъпите неща,които съпътства българската действителност.

Точно заради такива скандирания, много хора ни мразят. А и говори за много ниска култура.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) | 2:0 FT

Мнениеот koisa » 02 окт 2016 21:19

Малдини:
- Играл сте срещу двата най-големи български отбора - ЦСКА и Левски. Помните ли тези мачове?

- Помня двубоите от 1988-ма година срещу Левски. Тогава бях контузен и не играх за успеха ни с 5:2 в Милано. После бихме и в София с 2:0. Трябва да съм играл поне още два мача срещу българи в евротурнирите, но за другите не си спомням.


:lol: :lol: :lol:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

PFK_Levski
Мнения: 963
Регистриран на: 07 апр 2011 18:58
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) |02.10.2016| 17:45ч.

Мнениеот PFK_Levski » 02 окт 2016 21:24

THE G.A.M.E написа:
THE G.A.M.E написа:Както писах и след мачът с Локо Г.О. в този ще трябва да качим ниво.
Като домакини поне сме по креативни, но и Дунав са по опасни, от Пирин, например, при контрите.
Така че, ще трябва да сме с едно наум.

Но като цяло формата на гостите поспадна, докато отделната класа на някои наши играчи, може да направи разликата в даден двубой, ако отборната игра нещо не върви.
Като прогноза, можеби 2:0/2:1 след сериозно превъзходство за На'ще хора.

Не е зле. :lol:

За радост, не се наложи да правим някви сложни еквилибристики, щото гостите рухнаха още след 1-вият ни гол.
Те са на едно добро спортно-техническо ниво, но психологически, като манталитет, се проявиха като типичният провинциален тим, който като получи гол, и се спича.
А след 2-рият бяха готови и за погром, но На'ще не се възползваха.
Русенци трябва да си оправят психиката, но това не е наш проблем.

Като цяло, по-лесна победа от очакваното.
Ние нямахме много чисти положения, но пък момчетата бяха ефективни.
Хареса ми представянето на Бурабия.


Как реши да използваш "провинциален" ..... на Славия като им отбелязахме .... те "столичен" манталитет ли показаха ?
Наясно съм че не целиш да обидиш никого, но и ти трябва да си наясно, че не се изказваш правилно.

Потребителски аватар
tatusindo
Мнения: 9052
Регистриран на: 19 май 2010 14:00
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) |02.10.2016| 17:45ч.

Мнениеот tatusindo » 02 окт 2016 21:25

olimpi написа:Поредната суха мрежа. Браво на Йорга изшади и двете положения на Дунав. Симпатичен отбор са успех нататък, но не срещу нас.

Пестелива, по-скоро прагматична победа. Когато отборът се отпусне и играем с повече самочуствие приличаме на онзи Левски, който искаме да гледаме. Ако играем така както след втория гол от началото на мачовете ще бием с разлика.

Деса трябва да играе вместо Краев и Прохи не е за бек.

Таско защо не даде картон на капитана им, който направи поне 3 нарушения за картон.

Напълно подкрепям :) Най-важно дотук за мен е,че с изключение на мача с Монтана от първия кръг, отбора си чака шансовете,реализира и съответно не допуска леки голове .....
Показателно за работата на Люпко този сезон е, че за 12 мача през сезона дотук сме инкасирали 4 гола :)
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) |02.10.2016| 17:45ч.

Мнениеот Groucho » 02 окт 2016 21:27

k20dan4o написа:Да не изглежда че се заяждам но втория гол не е ли от засада. Никой нищо не коментира за него.

http://www.vbox7.com/play:18e420ebce&start=46

От засада е. Вторят гол попрекърши гостите и реши мача.

Левски играе много добре в защита, но трудно създава голови положения в последните срещи. Йоргачевич с две добри спасявания.

PFK_Levski
Мнения: 963
Регистриран на: 07 апр 2011 18:58
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) | 2:0 FT

Мнениеот PFK_Levski » 02 окт 2016 21:27

https://www.youtube.com/watch?v=o9IHkDnVbB8
А да ..... и докато този деградирал наркоман и олигофрен дава тон на песните - сектор Б ще продължава да се излага!

realno
Мнения: 6437
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) | 2:0 FT

Мнениеот realno » 02 окт 2016 21:29

Мистри написа:Само да попитам, това форумът на Левски ли е ?
Да не съм се объркал нещо?

Не говори добре за интелигентността за сектор Б когато се ръководят от един селяни(столичанин) в повече с микрофон и скандират малоумия. Трябва да се престане с тези селски неща, ако искаме да сме уважавани и харесвани, а не мразени.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Ние сме Левски
Мнения: 64
Регистриран на: 22 юли 2012 23:34
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) | 2:0 FT

Мнениеот Ние сме Левски » 02 окт 2016 21:35

Ниската посещамост се дължи на приматите долу. Доста зор полагат да изгонят обичащите Левски фенове. Днес беше хубаво време,мач за първо място и отидохме да се забавляваме. Погнусен съм за енти път как само омраза и откровенни тъпотии се пеят пред не малкото деца в сектора. Чуде се дали има сила и начин да изгони олигофрените на вишката и да се върнат Дивизията начело с Дългия


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 79 госта