Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) | 2:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) | 2:0 FT

Мнениеот FCD » 03 окт 2016 00:26

Като фен на Дунав благодаря за добрите думи. За съжаление ние не успяхме да си вкараме положенията, а вие успяхте да поведете след щастлив рикошет и вече след грубата съдийска грешка за втория ви гол коня отиде у ряката. Като цяло равностоен мач, но Фортуна бе с вас сега. Успех по-нататък в първенството. Този Таско Тасков не знам кой продължава да го налага в елита. Много скандален съдия.

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) | 2:0 FT

Мнениеот Corwin » 03 окт 2016 00:35

FCD написа:Като фен на Дунав благодаря за добрите думи. За съжаление ние не успяхме да си вкараме положенията, а вие успяхте да поведете след щастлив рикошет и вече след грубата съдийска грешка за втория ви гол коня отиде у ряката. Като цяло равностоен мач, но Фортуна бе с вас сега. Успех по-нататък в първенството. Този Таско Тасков не знам кой продължава да го налага в елита. Много скандален съдия.


Аз чак 'груба' не бих нарекъл грешката, защото на мен применро ми трябваха едно 15 стопкадъра, за да съм сигурен, че е имало засада. А ония шматки коментаторите пък даже не си и помислиха, че може да има засада. Но както казах в коментара си, ако Йоргачевич не беше хванал удара на Огнянов там 15-та мин, можеше и 0:2 да е мача. Просто след щастливото омекотяване на топката при първия ни гол нещата психологически натежаха, а при втория вече рухнаха.
Но да, със сигурност имахме късмет днес.

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) | 2:0 FT

Мнениеот FCD » 03 окт 2016 00:40

http://www.vbox7.com/play:ba82a147b5

Доказано. Но както и да е. Да е жив и здрав Таско.

Потребителски аватар
glarus_ds
Мнения: 1925
Регистриран на: 13 ное 2008 12:30
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) | 2:0 FT

Мнениеот glarus_ds » 03 окт 2016 00:51

FCD написа:http://www.vbox7.com/play:ba82a147b5

Доказано. Но както и да е. Да е жив и здрав Таско.

А защо той? Не мислиш ли, че засадите се отсъждат от сраничните рефери?
CHELSEA

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) | 2:0 FT

Мнениеот FCD » 03 окт 2016 01:01

glarus_ds написа:А защо той? Не мислиш ли, че засадите се отсъждат от сраничните рефери?

Така е, прав си. Но не зная защо където се появи той и все скандали, вълнения и претенции. Ние досега сме нямали проблем със съдийството в нито един мач досега за девет кръга. Последното ни такова скандално съдийство беше от един некадърник преди година на мача с Локомотив ГО, където пък на нас ни отмениха редовен гол от несъществуваща засада и се съсипа мача. Беше доказано.

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) | 2:0 FT

Мнениеот Corwin » 03 окт 2016 01:41

FCD написа:http://www.vbox7.com/play:ba82a147b5

Доказано. Но както и да е. Да е жив и здрав Таско.


Не мисля, че някой ще отрече засадата :)

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) | 2:0 FT

Мнениеот nitro77 » 03 окт 2016 01:52

Как беше... "Играли смо добро, али сме немали шансу." За съжаление, има и такива мачове. Въпреки всичко, гледаме позитивно на нещата. Дунав вече е на трето място, на шест точки разлика от първия и сравненията с Лестър би трябвало да престанат. Това със сигурност ще вдъхне необходимото спокойствие у играчите, за да излязат от негативната серия. Следващият ни мач, с Монтана, е една изключително добра възможност.

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9071
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) | 2:0 FT

Мнениеот Soulen » 03 окт 2016 08:34

Когато собственика изгони утрепките от стадиона, тогава Левски ще стане европейски отбор. Дотогава пълен стадион освен на евро мач няма да има и такива като мен за пореден път ще ги е срам от публиката, защото всеки който скандира тия простотии е съучастник на тия престъпници :evil:
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21347
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) | 2:0 FT

Мнениеот metodito » 03 окт 2016 08:41

И аз да кажа. Много грозно, наистина с тези подвиквания. Тук трябва да се намеси Русев, според мен. Това издава комплекси.
Люпко обаче е голям. Убеден съм вече, че Мечката му е любимец. Поодърпа му малко ушите и Костадинов се стегна. Момчето има голям потенциал и Майстора го вижда.

Потребителски аватар
MagicMoments
Мнения: 5900
Регистриран на: 08 яну 2011 16:09
Местоположение: Sofia Town
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) | 2:0 FT

Мнениеот MagicMoments » 03 окт 2016 09:06

В какви утопии живеете не знам,ама това Спас Русев да гони СЗ от Сектор Б е толкова нелепо,че ви се чудя защо сте си изхабили времето да напишете тази тъпотия.Спас Русев,както и Тодор Баков,както и Лафчис,както и Тонев не му е работа да урежда нещата в някой сектор,естествено отпускат по малко парички я за охранителна дейност,я за автобусче,я за кафенце,но това е за да са момченцата от СЗ мирни,тихи и спокойни за изпълняването на някоя политическа поръчка,или за продажбата на наркотици.Единствения шанс нещо да се промени в Сектора е обикновените хора,необвързаните с никоя фракция тотално се оттеглят от Сектор Б и там останат само гледащите лошо малки и оня лялящ некадърник Теди,както и Гугутката да гледа отстрани,докато брои парите,които е получил за охрана и от билети от Б.Естествено нищо подобно няма да стане,защото Левскаря е силен на думи,но не и на действия, а и да не пренебрегваме факта,че момчетата от СЗ са криминален контингент,който лесно може да разпита за бунтуващи се хора и да ги пребие и остави инвалиди за много дълго време.Така че,докато не секнат парите от наркотици и други странични дейности на СЗ нищо няма да се промени,защото тази организация има интерес да се скандират глупости и деградиращи слова от рода на к*р за дунав,свине м*нет и умрете селяни.
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ любимия си отбор ,когато ГУБИ,не го ПОДКРЕПЯЙ ,когато ПОБЕЖДАВА.
[wrapimg=]http://www.img-share.eu/f/images/267/Rusev-champagneJPGm8YSXUt.jpg[/wrapimg]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: alexdb, futbolqga и 139 госта