Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) | 2:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8893
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) | 2:0 FT

Мнениеот bilyaletdinov » 02 окт 2016 21:42

Дивизията е прогонена от Герена. Публична тайна е, че СЗ си командват в сектора. Когато се налага нали трябва да се изпълняват поръчки? Стигнахме до положение, в което фенове на Левски биват пребивани пред ушевите, щото са решили да ходят мач...Аре няма да продължавам ,че ми е болна темата.
Аз моя избор съм си го направил - Сектор В или А.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
Мистри
Мнения: 3620
Регистриран на: 19 май 2012 16:48

Re: Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) | 2:0 FT

Мнениеот Мистри » 02 окт 2016 21:42

realno написа:
Мистри написа:Само да попитам, това форумът на Левски ли е ?
Да не съм се объркал нещо?

Не говори добре за интелигентността за сектор Б когато се ръководят от един селяни(столичанин) в повече с микрофон и скандират малоумия. Трябва да се престане с тези селски неща, ако искаме да сме уважавани и харесвани, а не мразени.


Извинявай , но какво общо има с моят въпрос?
той е за друг и по друг повод.
Мнението си за "този" съм го изразил ясно , ако можеш го прочети.
Изображение


Изображение

Потребителски аватар
MagicMoments
Мнения: 5900
Регистриран на: 08 яну 2011 16:09
Местоположение: Sofia Town
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) | 2:0 FT

Мнениеот MagicMoments » 02 окт 2016 21:44

Интереса клати феса.Който дава парите,той поръчва положението.Това е положението в Сектор Б.Хората от Дивизията,както и от Фонда не бяха удобни на наркоманската организация - СофияЗапад и заради това насилствено бяха отказани от посещение на мачове на Левски(от идеята Левски не могат да те откажат,от това да пееш и скандираш цял мач в Сектор Б- могат).Тъжното е,че разпяващите в Сектор Б първи ще припознаят хибрида и ще ревнат св*не минет.Тъжното е ,че вече не мога да си давам парите за билети/абонаментни карти за Сектор Б,та камо ли и за пиро и хореографии.На хората,които ходят само по дербита и мачове за титли и купи положението в сектора няма да им се стори по различно,но на редовните и запалени левскари от Сектор Б като мен адски много ни липсват и Фонда,и Дивизията и Дългия като страхотен разпяващ,влагащ сърцето си и душата.Дано с течение на времето нещата се променят,но едва ли след Юбилея и особено след настъпването на 2015 година Сектора е в постоянен регрес,а лялящия разпяващ,който само с*ере,е*е и си вади к*ра не допринася с нищо положително за Сектор Б.
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ любимия си отбор ,когато ГУБИ,не го ПОДКРЕПЯЙ ,когато ПОБЕЖДАВА.
[wrapimg=]http://www.img-share.eu/f/images/267/Rusev-champagneJPGm8YSXUt.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) | 2:0 FT

Мнениеот sin4ec » 02 окт 2016 22:01

Хубаво време, доста хора на стадиона, гросмайсторска победа без никакво напрягане. Понеже гледах две тренировки таз седмица- потвърди се правилото за "повече пот в ученията-по-малко кръв в боя"!
Това " умрете, селени", никак не го харесвам. По-добре звучи " Духайте, селени!". И според мен именно това скандиране трябва да се наложи!
Доколкото разбирам, има пауза и след това играем с партизански отряд Чавдар.
Хубавото е, че публиката повярва на отбора. Момчетата положиха усилия и това бе оценено от хората. Никой не иска от тях чудеса, искаме да играят за емблемата и синия цвят докрай. Без условия. Дори и да паднем, да паднем с чест и след мача играчите да са изтощени до краен предел.
Отборът е научен, това си личи. Отборът е сплотен и се забавлява-това е факт.
Много е важно да не се поддадем на истериите и олигофрениите за някакво си " вечно дерби". Дербито е в историята, играем пореден обикновен мач от шампионата с Литекс( Етрополе). Играем за победа и това е всичко!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32327
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) | 2:0 FT

Мнениеот modor » 02 окт 2016 22:04

Никакво дерби не ни чака. Но първо имаме контрола с Галатасарай на 8 октомври.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
Мистри
Мнения: 3620
Регистриран на: 19 май 2012 16:48

Re: Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) | 2:0 FT

Мнениеот Мистри » 02 окт 2016 22:24

modor написа:Никакво дерби не ни чака. Но първо имаме контрола с Галатасарай на 8 октомври.


Дербито мина август месец.Четвърти кръг мисля?
Изображение


Изображение

Потребителски аватар
Rivaldo10
Мнения: 17260
Регистриран на: 17 май 2008 19:18
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) | 2:0 FT

Мнениеот Rivaldo10 » 02 окт 2016 22:27

Дерби? А цска умре, але, алееее! :)
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/01/339228a163748b01.jpg[/wrapimg][/center]

сини богове
Мнения: 526
Регистриран на: 31 авг 2010 12:18
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) | 2:0 FT

Мнениеот сини богове » 02 окт 2016 22:35

Това " умрете, селени", никак не го харесвам. По-добре звучи " Духайте, селени!". И според мен именно това скандиране трябва да се наложи!
Синчец, какви "селяни" са Дунав бе брат? Дойдоха и играха футбол. Държаха се джентълменски, не бавиха, не лежаха по терена. Треньорът им нищо не спомена за "съдийски" аванти" и т.н.. Стига сме подкрепяли лумпенизацията на сектор Б. Левски има интелигентна публика, която последните години остава извън стадионите по много причини и тази маршируваща простащина е една от тях. С мненията си правиш впечатление на интелигентен човек, и съм сигурен, че си такъв. В повечето от коментарите на феновете на Дунав има респект и уважение към нас, защо трябва да се приравняваме към отрепките, дошли да псуват, а не да гледат мач.
Относно мачът- Честито ЛЕВСКАРИ, поредни 3 точки, но този път и с игра.

Потребителски аватар
edmon_dantes
Мнения: 1597
Регистриран на: 19 ное 2008 15:23
Skype: edmon_dantes2
Местоположение: София, Ямбол
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) | 2:0 FT

Мнениеот edmon_dantes » 02 окт 2016 22:45

Аз открай време си ходя в сектор В, защото съм с моя малък юнак. И на мен не ми харесват подобни скандирания, заради причината, че моя малкия като ги чуе, изправя се и започва да ги крещи и той. Точно пък в този мач, Дунав ми се видя симпатичен отбор и не заслужаваше подобни подвиквания.
Иначе за мача, хареса ми. Единственото нещо, което не ми хареса е, че прекалено много разиграваме пред наказателното поле на противника. Много пасове, много нещо, а не се пробват удари. С топката ли искат да влязат във вратата, не знам. Победата беше задължителна, за да имаме добра преднина преди мача с червеното/оранжевото недоразумение.
ЛЕВСКАР ДО ГРОБ
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38907
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) | 2:0 FT

Мнениеот tevez » 02 окт 2016 22:49

Честита победа.
Освен трите точки, другото радващо е солидната посещаемост. Изненадах се, че има толкова хора, браво!!! Дано през паузата няма контузии.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 41 госта