Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) | 2:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) | 2:0 FT

Мнениеот siniq_fen » 03 окт 2016 09:31

Напълно очаквано победихме Дунав без кой знае какви проблеми. Признавам, че малко сякаш ги бях подценил и очаквах още по-лесен успех, но до голяма степен нещата станаха така, както се очакваше. Само Левски!
Само Левски!

navybg
Мнения: 51
Регистриран на: 27 ное 2009 12:29
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) | 2:0 FT

Мнениеот navybg » 03 окт 2016 09:53

FCD написа:Като фен на Дунав благодаря за добрите думи. За съжаление ние не успяхме да си вкараме положенията, а вие успяхте да поведете след щастлив рикошет и вече след грубата съдийска грешка за втория ви гол коня отиде у ряката. Като цяло равностоен мач, но Фортуна бе с вас сега. Успех по-нататък в първенството. Този Таско Тасков не знам кой продължава да го налага в елита. Много скандален съдия.

Много приятен отбор, поздравления - играете бърз и комбинативен футбол! Абсолютно заслужава място в топ 6!
Съдиите просто плачевни, имаше доста случаи, когато при единоборство някой ревеше и му се даваше фаул. Засадите - зле, не ви свирнаха две кристални засади първото. Отделно веднага след 2:0 имаше 1000 % дузпа за бутане на Нар в гръб, на 2-3 м от съдията зад голлинията...
Имате проблеми с кондицията, след 70а мин просто спукахте всички видове гуми, можеше и много да ви бием, но не разбрах на празна врата ли искаха да вкарват нашите, какво ли?
При една добра физическа подготовка бих казал 3о място. И като се умориха играчите ви, взеха да правят много груби и глупави фаулове, поспестиха ви някой и друг картон.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) | 2:0 FT

Мнениеот metodito » 03 окт 2016 10:01

MagicMoments написа:В какви утопии живеете не знам,ама това Спас Русев да гони СЗ от Сектор Б е толкова нелепо,че ви се чудя защо сте си изхабили времето да напишете тази тъпотия.Спас Русев,както и Тодор Баков,както и Лафчис,както и Тонев не му е работа да урежда нещата в някой сектор,естествено отпускат по малко парички я за охранителна дейност,я за автобусче,я за кафенце,но това е за да са момченцата от СЗ мирни,тихи и спокойни за изпълняването на някоя политическа поръчка,или за продажбата на наркотици.Единствения шанс нещо да се промени в Сектора е обикновените хора,необвързаните с никоя фракция тотално се оттеглят от Сектор Б и там останат само гледащите лошо малки и оня лялящ некадърник Теди,както и Гугутката да гледа отстрани,докато брои парите,които е получил за охрана и от билети от Б.Естествено нищо подобно няма да стане,защото Левскаря е силен на думи,но не и на действия, а и да не пренебрегваме факта,че момчетата от СЗ са криминален контингент,който лесно може да разпита за бунтуващи се хора и да ги пребие и остави инвалиди за много дълго време.Така че,докато не секнат парите от наркотици и други странични дейности на СЗ нищо няма да се промени,защото тази организация има интерес да се скандират глупости и деградиращи слова от рода на к*р за дунав,свине м*нет и умрете селяни.

Ами, някой с власт трябва да е. Знам ли. Със сила не трябва. Не може хиляди хора да бъдат представяни от шепа малоумници.

BMA
Мнения: 24
Регистриран на: 21 сеп 2016 15:45
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) | 2:0 FT

Мнениеот BMA » 03 окт 2016 10:24

Дунав неслучайно е 3ти, според мен това е реалното им място в момента. Ако се погледне трезво не трябва да се гледа на серията ни като на нещо невероятно, тъй като в този урод, наречен ППЛ рязко липсват качествени отбори. Литекс е на обичайното си 4то място в класирането и в мача им с Дунав се видя, че са си за там. 5тият Ботев е доста слаб и мястото му е атестат за нивото на отборите тази година. Очаквам серията да продължи и след мача с урода.

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) | 2:0 FT

Мнениеот Serafim » 03 окт 2016 11:06

Аз за мача с Литекс се притеснявам от някои неща. Първо, че ония ще скочат на кръв в тоя мач. За тях ше осмисли годината им, а нашите може да не влязат правилно в срещата. Второто е защитата. Все говорите как не пускаме голове, но това до голяма степен се и дължи на импотентните нападения на останалите отбори в ППЛ.
Другото е почивката. Не знам дали е добра идея двуседмична почивка, преди такъв мач. Надявам се да не изгубят ритъм.

Иначе Нар започва да пречи понякога. Много бави играта, а пасовете му понякога са загадка за всички.
Примерно Адениджи комбинира много по-бързо, без излишно да се опитва да мотае топката. Такива дребни грешки може да ни изиграят лоша шега.

Потребителски аватар
Vailo
Мнения: 556
Регистриран на: 31 мар 2008 14:23
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) | 2:0 FT

Мнениеот Vailo » 03 окт 2016 12:07

Serafim написа:Аз за мача с Литекс се притеснявам от някои неща. Първо, че ония ще скочат на кръв в тоя мач. За тях ше осмисли годината им, а нашите може да не влязат правилно в срещата. Второто е защитата. Все говорите как не пускаме голове, но това до голяма степен се и дължи на импотентните нападения на останалите отбори в ППЛ.
Другото е почивката. Не знам дали е добра идея двуседмична почивка, преди такъв мач. Надявам се да не изгубят ритъм.

Иначе Нар започва да пречи понякога. Много бави играта, а пасовете му понякога са загадка за всички.
Примерно Адениджи комбинира много по-бързо, без излишно да се опитва да мотае топката. Такива дребни грешки може да ни изиграят лоша шега.


аз имам същите притеснения за мача с ловчанлии, но не споделям мнението ти за Нар. Момчето е един от най-бързите ни играчи, подава с приличен процент точност.. ако той бави играта да викаме Болт или някой друг от Ямайка :)

п.с. голове не пускаме най-вече заради добрата форма на Йоргачевич. Дунав си създадоха положенията и с един по "мек" вратар като Чворович например резултата можеше да е съвсем друг
Последна промяна от Vailo на 03 окт 2016 12:27, променено общо 1 път.

BMA
Мнения: 24
Регистриран на: 21 сеп 2016 15:45
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) | 2:0 FT

Мнениеот BMA » 03 окт 2016 12:27

Негативните мнения за Нар са силно неправилни, според мен. Израстването му спрямо миналата година е невероятно, а тук говорим за много млад играч. Вярно е, че не е постоянен в атака, но е постоянен в това, че тича много повече от всеки друг и помага много в защита. Според мен Нар е супер полезен играч, а често дава асистенция или сам бележи. Очаквам да продължава във възходящ път и да бъде продаден за доста пари след време.

Не се притеснявайте от подценяване на Литекс, Люпко показа, че знае как да ги държи концентрирани.

А колко ще са надъхани те - колко да се надъхат един куп чужденци? Доста е възможно да прегорят дори, докато нашият отбор има много опит.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34752
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) | 2:0 FT

Мнениеот MuFc1878 » 03 окт 2016 12:34

Serafim написа:Другото е почивката. Не знам дали е добра идея двуседмична почивка, преди такъв мач. Надявам се да не изгубят ритъм.

Дядо Люпко го е измислил вече! Имаме организирана контрола с Галатасарай този уикенд. Да, вярно ще са с маса резерви, но пак ще е някакво мачле.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

tipin
Мнения: 73
Регистриран на: 15 юли 2011 17:34
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) | 2:0 FT

Мнениеот tipin » 03 окт 2016 23:33

С русенци на стадиона бяха и техните гръцки приятели:
http://gong.bg/bg-football/parva-liga/multimedia/gallery/yellow/snimki-emocii-i-iznenadi-na-derbito-na-vyrha-v-pyrva-liga-399885/26870107
Както виждате, един от тях има татуировка на Антонио Аниете:
Изображение

Смутен съм от звуците, които се чуваха от прякото предаване. Сега разбирам защо има животински клетки по стадионите.
Озлобихте един футболен град срещу себе си.

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) | 2:0 FT

Мнениеот PSvilenov » 04 окт 2016 00:53

Serafim написа:Второто е защитата. Все говорите как не пускаме голове, но това до голяма степен се и дължи на импотентните нападения на останалите отбори в ППЛ.

Ами като се замисля не съм съгласен за слабите атаки на останалите отбори . Да, играем с леки противници но това не значи че не знаят как да вкарват. Ако загледаш Разград те нямат чиста мрежа вече повече от 6-7 мача , а не играят с претенциозни отбори също .

Друго което е в наш плюс е Петрович естествено . Научи защитата на правилен футбол и ефектът е видим . Помните ли миналата година как Йоргачевич вечно беше играчът на мача и на тия от диема им беше писнало да му дават шампанското ? Ами сега в повечето мачове вратар за Левски е излишен тъй като всички си вършат задачите на терена правилно .


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 57 госта