КБ: Левски (София) - Черно море (Варна)|26.10|19:00ч.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

И в следващия кръг отива.....

Левски
35
55%
Черно море
29
45%
 
Общо гласове: 64

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: КБ: Левски (София) - Черно море (Варна)|26.10|19:00ч.

Мнениеот Готвача » 28 окт 2016 11:27

PSvilenov написа:Ама вие си говорете за рикошети , за късмет за каквото искате там . Факт е , че Герена откакто е със сърбина подобни контри видя само в един мач- с Монтана първият кръг и оцеляхме . От там нататък може да говорите за късмет ,ако отзад не сме се били пропукали . Отзад беше разграден двор . С 5 контри вкараха първтие 3 гола на Герена .За късмет може да говорим ако мача е завършил 0;0 . Не е късмет , че Минев и Пиргов си нямаха никаква идея как да противодействат на играчите им , а този Георги Илиев в центъра сложи Костадинов в малкия си джоб . Треньорите да си правят изводи как са ги подговтяли и какъв тактически разбор ще правят днес . Да му търсят на Люпко номер , вайбър, фейсбук нещо и да почват да се консултират всеки мач с него , че подобни изпълнения ще гледаме много .

Според насфеновете на моряците/ това е най слабият мач на Жоро Илиев за сезона и въпреки това надигра супер звездата-национал Костадинов.Смятай колко е добър,че да го направи разноглед един 35 годишен играч.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: КБ: Левски (София) - Черно море (Варна)|26.10|19:00ч.

Мнениеот Готвача » 28 окт 2016 11:30

отец Онуфри написа:
blue avalanche написа:Така или иначе 2 дини(шампионат и Купа) под една мишница нямаше да можем да носим. Няма какво да се заблуждаваме.
Сега остана една диня. :mrgreen:
А за Купата..дали ще отпаднеш на 1/8 финал,на 1/2 финал или ще загубиш финал - все тая.


Точно тая купа беше големият шанс. Освен Лудогорец и донякъде Ботев не останаха сериозни отбори в нея.

Много интересна мисъл.Радвам се че не броиш Левски за сериозен отбор.Черно море дали е сериозен отбор?Защото и те останаха.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: КБ: Левски (София) - Черно море (Варна)|26.10|19:00ч.

Мнениеот sin4ec » 28 окт 2016 13:50

Red joker написа:А бе мача го изиграхте,като че е мач от първенството или има още един мач във Варна,това е истината :!: :idea:

Вярно е това.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: КБ: Левски (София) - Черно море (Варна)|26.10|19:00ч.

Мнениеот blue avalanche » 28 окт 2016 15:40

koisa написа:
blue avalanche написа:На който му идва тежко - може да отиде и да се обеси. Или да смени отбора...

На теб като не ти пука за случващото се в Левски, от загуби и отпадания можеш сам да приложиш този съвет върху себе си. Все още има хора, които обичаме Левски, боли ни след подобни загуби и искаме най-доброто за отбора. Така, че не се прави на голям шеф да заповядваш кой какво да прави и къде да ходи.

Red joker написа:А бе мача го изиграхте,като че е мач от първенството или има още един мач във Варна,това е истината :!: :idea:

Как да им го обясниш? То радост и щастие, че сме направили 10 неуспешни атаки в повече и от атрактивен футбол станахме за атракция на противника.

Ако смяташ,че с чаткане по клавишчетата променяш нещо в Левски или се показваш голям фен - много се лъжеш.
Ако мислиш,че на някой от ръководителите му дреме какво се пише във форума - също.
А,пък,ако смяташ,че треньора на Левски ще си вземе "поуки" от разни "спешълисти" и разбирачи - хептен!
Но ти си пиши,де... както се казва:"Залудо пиши(работи),залудо не стой!" :mrgreen:

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: КБ: Левски (София) - Черно море (Варна)|26.10|19:00ч.

Мнениеот PSvilenov » 28 окт 2016 17:12

blue avalanche написа:
PSvilenov написа:
blue avalanche написа:Така или иначе 2 дини(шампионат и Купа) под една мишница нямаше да можем да носим. Няма какво да се заблуждаваме.
Сега остана една диня. :mrgreen:
А за Купата..дали ще отпаднеш на 1/8 финал,на 1/2 финал или ще загубиш финал - все тая.

Ми то така или иначе лудогорец обират всички отличия 5 години подред, какво са още поне 5 години . Дали ще спечелиш титлата този сезон или след 20 години все тая

На който му идва тежко - може да отиде и да се обеси. Или да смени отбора...
Гледам,че си привърженик на Ливърпул. Може да ни разкажеш как вървят при тях нещата с "титлите",например... :mrgreen:
И с техните фенове... Дали има вълна от самоубийства за това,че вече 100г. не са печелили титла? Или отлив на фенове от стадиона? :?

Хващай бесилото тогава .Антифен трол във посредствен форум дето половината му мнения са да плюе Левски ,а другата половина да дразни феновете на останалите отбори . Страшен си . Евала ти правя ..
Ливърпул не съм им фен от 26 години , а от 2011та година .Кени Далглиш идва да спаси посредственият отбор на Ливърпул застрашен даже от изпадане и с юноши спасява отбора и го класира в първата половина на таблицата . Мен не може да ми кажеш глорихънтър , защото съм фен на най-големият , но и изстрадал английски отбор . От както съм им фен съм видял една Карлинг Къп да вдигнат през 2012 и това беше . Дори в момента с Клоп съм реалист и съм наясно ,че титла няма да видим и максимума е топ 4 . Също такъв реалист съм вече и в Левски , че титла няма да видим и ще сме убедително зад Разград и Ганчев . Благодарение на малаумни пишманфенове като теб. И не говоря за това кой четял форума и кой не ... Точно като теб има разединение и на Герена . Люпко стана толкова противоречива фигура за някой , че медиите го взеха достатъчно на внимание , че да го разстрелват всяка седмица . Всичко започна от феновете . Нали си голям англичанин ? Нали тука ми сравняваш по Европа как ставало ? Аре да ми обясниш тогава защо Моуриньо беше толкова топло приет от Юнайтед като преди това не спираше да се заяжда с тях докато беше на моста ?

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: КБ: Левски (София) - Черно море (Варна)|26.10|19:00ч.

Мнениеот PSvilenov » 28 окт 2016 17:13

Готвача написа:
PSvilenov написа:Ама вие си говорете за рикошети , за късмет за каквото искате там . Факт е , че Герена откакто е със сърбина подобни контри видя само в един мач- с Монтана първият кръг и оцеляхме . От там нататък може да говорите за късмет ,ако отзад не сме се били пропукали . Отзад беше разграден двор . С 5 контри вкараха първтие 3 гола на Герена .За късмет може да говорим ако мача е завършил 0;0 . Не е късмет , че Минев и Пиргов си нямаха никаква идея как да противодействат на играчите им , а този Георги Илиев в центъра сложи Костадинов в малкия си джоб . Треньорите да си правят изводи как са ги подговтяли и какъв тактически разбор ще правят днес . Да му търсят на Люпко номер , вайбър, фейсбук нещо и да почват да се консултират всеки мач с него , че подобни изпълнения ще гледаме много .

Според насфеновете на моряците/ това е най слабият мач на Жоро Илиев за сезона и въпреки това надигра супер звездата-национал Костадинов.Смятай колко е добър,че да го направи разноглед един 35 годишен играч.

Не е виновен Костадинов, а инструкциите зададени на Костадинов. В случая треньора. Това ми беше и смисъла на мнението

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: КБ: Левски (София) - Черно море (Варна)|26.10|19:00ч.

Мнениеот Готвача » 29 окт 2016 10:09

PSvilenov написа:
Готвача написа:
PSvilenov написа:Ама вие си говорете за рикошети , за късмет за каквото искате там . Факт е , че Герена откакто е със сърбина подобни контри видя само в един мач- с Монтана първият кръг и оцеляхме . От там нататък може да говорите за късмет ,ако отзад не сме се били пропукали . Отзад беше разграден двор . С 5 контри вкараха първтие 3 гола на Герена .За късмет може да говорим ако мача е завършил 0;0 . Не е късмет , че Минев и Пиргов си нямаха никаква идея как да противодействат на играчите им , а този Георги Илиев в центъра сложи Костадинов в малкия си джоб . Треньорите да си правят изводи как са ги подговтяли и какъв тактически разбор ще правят днес . Да му търсят на Люпко номер , вайбър, фейсбук нещо и да почват да се консултират всеки мач с него , че подобни изпълнения ще гледаме много .

Според насфеновете на моряците/ това е най слабият мач на Жоро Илиев за сезона и въпреки това надигра супер звездата-национал Костадинов.Смятай колко е добър,че да го направи разноглед един 35 годишен играч.

Не е виновен Костадинов, а инструкциите зададени на Костадинов. В случая треньора. Това ми беше и смисъла на мнението

Извинявам се щом е било от инструкциите.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
Altarf
Мнения: 1193
Регистриран на: 31 май 2015 20:22
Контакти:

Re: КБ: Левски (София) - Черно море (Варна)|26.10|19:00ч.

Мнениеот Altarf » 29 окт 2016 12:16

Левскарите тук не заслужавате постър като PSvilenov. Добре ще направите да се поучите от трезвия му поглед върху футбола.

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: КБ: Левски (София) - Черно море (Варна)|26.10|19:00ч.

Мнениеот PSvilenov » 29 окт 2016 16:15

Altarf написа:Левскарите тук не заслужавате постър като PSvilenov. Добре ще направите да се поучите от трезвия му поглед върху футбола.

Сарказмът ти е неуместен. Именно , защото погледът ми над Левски е пристрастен , а не трезвен се нервирам толкова на развоя на нещата. Петрович ви казах ,че още с назначаването ще бутне Разград и ще спре ония да се бият в гърдите с 6те им поредни победи над Левски . Ето , че и двете станаха, а за капак 14 мача без загуба нареди с батали като нашите играчи .Хората бяха забравили , че Левски не е Левски от 2005та примерно , а се съдържа от свободни агенти . Топузаков не е виновен човека, аз не го обвинявам него . Обвинявам феновете от които всичко започна , медиите дето направиха по голяма акция на сърбина от тази на Суарес в престоя му за Ливърпул и не на последно място Русев дето си е позволил да преговаря с друг треньор , когато сегашният ти реди 3 точки след 3 точки макар , че е наясно колко абсурдно звучи поставената цел ШАМПИОНИ НА ВСЯКА ЦЕНА . Е сега ще видите шампиони на всяка цена :lol:

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: КБ: Левски (София) - Черно море (Варна)|26.10|19:00ч.

Мнениеот Кашчей » 29 окт 2016 17:53

PSvilenov написа:
Altarf написа:Левскарите тук не заслужавате постър като PSvilenov. Добре ще направите да се поучите от трезвия му поглед върху футбола.

Сарказмът ти е неуместен. Именно , защото погледът ми над Левски е пристрастен , а не трезвен се нервирам толкова на развоя на нещата. Петрович ви казах ,че още с назначаването ще бутне Разград и ще спре ония да се бият в гърдите с 6те им поредни победи над Левски . Ето , че и двете станаха, а за капак 14 мача без загуба нареди с батали като нашите играчи .Хората бяха забравили , че Левски не е Левски от 2005та примерно , а се съдържа от свободни агенти . Топузаков не е виновен човека, аз не го обвинявам него . Обвинявам феновете от които всичко започна , медиите дето направиха по голяма акция на сърбина от тази на Суарес в престоя му за Ливърпул и не на последно място Русев дето си е позволил да преговаря с друг треньор , когато сегашният ти реди 3 точки след 3 точки макар , че е наясно колко абсурдно звучи поставената цел ШАМПИОНИ НА ВСЯКА ЦЕНА . Е сега ще видите шампиони на всяка цена :lol:


Пич, за теб май единствен Петрович е достоен да бъде треньор на "Левски" и никой друг. Няма да е лошо за целта да предприемете действия по клонирането на Петрович, защото той не е вечен.
ПП- Ги Ру води "Оксер" над 30 години, като през тези години имаше един период от десетина години, когато "Оксер" бяха страхотни във Франция..Пита се в задачата, защо не са били същите и през останалите над 20 години, след като треньорът е един и същи?
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта