КБ: Левски (София) - Черно море (Варна)|26.10|19:00ч.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

И в следващия кръг отива.....

Левски
35
55%
Черно море
29
45%
 
Общо гласове: 64

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: КБ: Левски (София) - Черно море (Варна)|26.10|19:00ч.

Мнениеот PSvilenov » 29 окт 2016 18:37

Кашчей написа:
PSvilenov написа:
Altarf написа:Левскарите тук не заслужавате постър като PSvilenov. Добре ще направите да се поучите от трезвия му поглед върху футбола.

Сарказмът ти е неуместен. Именно , защото погледът ми над Левски е пристрастен , а не трезвен се нервирам толкова на развоя на нещата. Петрович ви казах ,че още с назначаването ще бутне Разград и ще спре ония да се бият в гърдите с 6те им поредни победи над Левски . Ето , че и двете станаха, а за капак 14 мача без загуба нареди с батали като нашите играчи .Хората бяха забравили , че Левски не е Левски от 2005та примерно , а се съдържа от свободни агенти . Топузаков не е виновен човека, аз не го обвинявам него . Обвинявам феновете от които всичко започна , медиите дето направиха по голяма акция на сърбина от тази на Суарес в престоя му за Ливърпул и не на последно място Русев дето си е позволил да преговаря с друг треньор , когато сегашният ти реди 3 точки след 3 точки макар , че е наясно колко абсурдно звучи поставената цел ШАМПИОНИ НА ВСЯКА ЦЕНА . Е сега ще видите шампиони на всяка цена :lol:


Пич, за теб май единствен Петрович е достоен да бъде треньор на "Левски" и никой друг. Няма да е лошо за целта да предприемете действия по клонирането на Петрович, защото той не е вечен.
ПП- Ги Ру води "Оксер" над 30 години, като през тези години имаше един период от десетина години, когато "Оксер" бяха страхотни във Франция..Пита се в задачата, защо не са били същите и през останалите над 20 години, след като треньорът е един и същи?

А не е ли ? Кой друг е достоен ? Винаги говори истината и си казва каквото мисли . На много хора им е неудобен . Още в Литекс (истинският Литекс :lol: ) каза , че в Левски Жиката Миланов е единственият играч с класа. Еми тръгна си Миланов и отбора пропадна . Един мач му трябваше да ни анализира перфектно . При нас свърши толкова много работа за 5 месеца , че върна надеждите на всички . Спомни си подготовката още , когато играехме още футбола на Стоев и 1 месец по късно мачовете с Марибор . Та то и слепец можеше да разбере разликата .
Наясно съм , че не е вечен и е на години . Наясно съм , че не беше постоянно решение . Нищо не пречеше обаче да остане тази и другата година максимум и след него да се търси Мъри , чийто договор с Астана ще изтече.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: КБ: Левски (София) - Черно море (Варна)|26.10|19:00ч.

Мнениеот Кашчей » 29 окт 2016 18:45

PSvilenov написа:
Кашчей написа:
PSvilenov написа:
Altarf написа:Левскарите тук не заслужавате постър като PSvilenov. Добре ще направите да се поучите от трезвия му поглед върху футбола.

Сарказмът ти е неуместен. Именно , защото погледът ми над Левски е пристрастен , а не трезвен се нервирам толкова на развоя на нещата. Петрович ви казах ,че още с назначаването ще бутне Разград и ще спре ония да се бият в гърдите с 6те им поредни победи над Левски . Ето , че и двете станаха, а за капак 14 мача без загуба нареди с батали като нашите играчи .Хората бяха забравили , че Левски не е Левски от 2005та примерно , а се съдържа от свободни агенти . Топузаков не е виновен човека, аз не го обвинявам него . Обвинявам феновете от които всичко започна , медиите дето направиха по голяма акция на сърбина от тази на Суарес в престоя му за Ливърпул и не на последно място Русев дето си е позволил да преговаря с друг треньор , когато сегашният ти реди 3 точки след 3 точки макар , че е наясно колко абсурдно звучи поставената цел ШАМПИОНИ НА ВСЯКА ЦЕНА . Е сега ще видите шампиони на всяка цена :lol:


Пич, за теб май единствен Петрович е достоен да бъде треньор на "Левски" и никой друг. Няма да е лошо за целта да предприемете действия по клонирането на Петрович, защото той не е вечен.
ПП- Ги Ру води "Оксер" над 30 години, като през тези години имаше един период от десетина години, когато "Оксер" бяха страхотни във Франция..Пита се в задачата, защо не са били същите и през останалите над 20 години, след като треньорът е един и същи?

А не е ли ? Кой друг е достоен ? Винаги говори истината и си казва каквото мисли . На много хора им е неудобен . Още в Литекс (истинският Литекс :lol: ) каза , че в Левски Жиката Миланов е единственият играч с класа. Еми тръгна си Миланов и отбора пропадна . Един мач му трябваше да ни анализира перфектно . При нас свърши толкова много работа за 5 месеца , че върна надеждите на всички . Спомни си подготовката още , когато играехме още футбола на Стоев и 1 месец по късно мачовете с Марибор . Та то и слепец можеше да разбере разликата .
Наясно съм , че не е вечен и е на години . Наясно съм , че не беше постоянно решение . Нищо не пречеше обаче да остане тази и другата година максимум и след него да се търси Мъри , чийто договор с Астана ще изтече.


Петрович май ви заряза и при първия си престой на "Г. Аспарухов", или бъркам?
Иначе сте големи сладури, защото въртите само 3 имена за треньор на "Левски"-Люпко, Херо, Мъри.. и никой друг не става. Мъри го имате за панацея, защото прави чудеса в Казахстан, обаче при първите неуспехи тук и ще го засменяте и него, и това е на 100% гарантирано от публиката на "Левски". В "Левски" не може да се чака, искат се резултати веднага, ама че отборът е съставен от не особено можещи футболисти-няма значение, ние ИСКАМЕ, но не даваме..не даваме подкрепата, която е нужна, не даваме пари за билети (ходим само на мачовете с "Лудогорец" и "Литекс"), докарваме стабилни глоби на отбора след всеки мач, обаче искаме-сега, веднага и колкото се може повече.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: КБ: Левски (София) - Черно море (Варна)|26.10|19:00ч.

Мнениеот PSvilenov » 29 окт 2016 19:00

Така е . Публиката ни е олигофренска . Това , че сме подкрепяли отбора си до последно и че сме супер верни както се говори не е вярно . Що се отнася до мен иначе , да . Трима са треньорите на Левски - Херо , Мъри и Люпко . Доказаха се в България даже отново с Черноморец и Ботев Пловдив първите двама . Това са качествени треньори . Херо за малко да го привлечем , но Гонзо му посипа вода преди година и половина . Мъри пък си иска парите и това го интересува основно . Люпко пък е приятел с Ганчев, което не се нрави на някой тука и трябва да си намерят причина да плюят. Както казах , феновете на Левски изобщо не са толкова верни и подкрепящи колкото ги изкарват. Та да, мен не ме интересува кой какъв е , стига да е качествен треньор . Видя се , че с качествен треньор може да се побеждава дори когато футболистите ти са с 2 леви крака .

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: КБ: Левски (София) - Черно море (Варна)|26.10|19:00ч.

Мнениеот blue avalanche » 30 окт 2016 10:32

PSvilenov написа:Хващай бесилото тогава .Антифен трол във посредствен форум дето половината му мнения са да плюе Левски ,а другата половина да дразни феновете на останалите отбори . Страшен си . Евала ти правя ..
Също такъв реалист съм вече и в Левски , че титла няма да видим и ще сме убедително зад Разград и Ганчев . Благодарение на малаумни пишманфенове като теб. И не говоря за това кой четял форума и кой не ... Точно като теб има разединение и на Герена . Люпко стана толкова противоречива фигура за някой , че медиите го взеха достатъчно на внимание , че да го разстрелват всяка седмица . Всичко започна от феновете . Нали си голям англичанин ? Нали тука ми сравняваш по Европа как ставало ? Аре да ми обясниш тогава защо Моуриньо беше толкова топло приет от Юнайтед като преди това не спираше да се заяжда с тях докато беше на моста ?

Аз по Левски не плюя!!! Дори и след загубата от Ч.море!!! Освен,ако за теб Левски=Петрович!!! За разлика от вас,"петровистите",които едвам изчакахте първата загуба и да пуснете плюнкомета!!!
Щом смяташ,че ще бъдем и след Тирето в класирането,значи си още по-голям плювалник от останалите.
Значи:"След Петрович - потоп!",да? :mrgreen:
А,ако смяташ,че класирането на Левски(след този,преди онзи) се определя от "малоумни пишманфенове като мен" - много голяма сила ни придаваш! :lol: :lol: :lol: Да вземем тогава да разпределим класирането на отборите - кой откъдето е...
С резултатите,които показва Моу досега,не знам колко "топло" е приет. :lol: :lol: :lol: При още една издънка всичко ще му бъде припомнено. Не се съмнявай. ;)
Ако най-ценното качество на Петрович е,че казвал истината,ми да се кандидатира за един омбудсман тогава.
Интересно докато работеше при "брат" си,защо не беше такъв радетел за правдата??? И не излезе да разкаже кой какви коли кара в Литекс?

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: КБ: Левски (София) - Черно море (Варна)|26.10|19:00ч.

Мнениеот PSvilenov » 30 окт 2016 13:12

Едва съм дочакал загуба за да обвинявам каква глупост е да се разкара Петрович ? Ми не бе, пич. Още като се махна почнах да плюя и още първият мач го показа защо . Нищо не съм дочаквал .

Не знам дали нарочно приемаш всяко изречение буквално или толко можеш да подразбираш , но да - заради малаумни фенове дето започнаха цялата кавга с Петрович той напусна и в момента с мъка ще гоним първата 6ца . А тирето колкото и да са слаби ще ни минат и в класирането накрая .

Ако ми извадиш една статия или даже коментар за това как феновете посрещнаха новина , че Моуриньо става треньор на Юнайтед с псувни ,обиди и обвинения че е продажник и мислел за пари ще ти се извиня лично . Друг е въпроса , че няма да намериш подобно нещо защото ВСЕКИ РАБОТИ ЗА ПАРИ И ГО ИНТЕРЕСУВАТ ПАРИТЕ . Тебе трябва да те интересува развитието на отбора , а не кой работел за пари и кой работел като истински левскар.

Тук такива глупости се пишат ,че очаквам след известно време да се имате за по големи левскари от останалите само щото сте минали на Виваком

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: КБ: Левски (София) - Черно море (Варна)|26.10|19:00ч.

Мнениеот THE G.A.M.E » 30 окт 2016 13:17

PSvilenov написа:
да - заради малаумни фенове дето започнаха цялата кавга с Петрович той напусна

:lol: :lol: :lol:
Приятел, ти си идеален за манипулация, нема такъв лапни-шаран.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: КБ: Левски (София) - Черно море (Варна)|26.10|19:00ч.

Мнениеот PSvilenov » 30 окт 2016 13:23

THE G.A.M.E написа:
PSvilenov написа:
да - заради малаумни фенове дето започнаха цялата кавга с Петрович той напусна

:lol: :lol: :lol:
Приятел, ти си идеален за манипулация, нема такъв лапни-шаран.

Явно не знаеш как се работи в спортни сайтове , как се правят анализи и кое се взима под въпрос. Моля да не коментираш неподготвен

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: КБ: Левски (София) - Черно море (Варна)|26.10|19:00ч.

Мнениеот THE G.A.M.E » 30 окт 2016 13:41

PSvilenov написа:
Явно не знаеш как се работи в спортни сайтове , как се правят анализи и кое се взима под въпрос. Моля да не коментираш неподготвен

Все тая дали знам нещо... Просто ми посочи мнение на Петрович, в което казва - "Група фенове ме храчиха, напускам заради тях"... Докато не извадиш такова мнение на сърбина, си оставаш лапни-шаран.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: КБ: Левски (София) - Черно море (Варна)|26.10|19:00ч.

Мнениеот PSvilenov » 30 окт 2016 14:47

41 000 мнения имаш ,а четеш всеки ред буквално . Трябва и малко мислене

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: КБ: Левски (София) - Черно море (Варна)|26.10|19:00ч.

Мнениеот Кашчей » 30 окт 2016 14:58

PSvilenov написа:41 000 мнения имаш ,а четеш всеки ред буквално . Трябва и малко мислене


Тоест, Петрович изброи 10 причини, плюс това, че е болен, но и дума не обелва за феновете, които го плюят :roll:
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 123 госта