Локомотив(ГО) - Левски (София)| 0:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Локомотив(ГО) - Левски (София)| 26.09.2016 |20:00ч.

Мнениеот eelche » 26 сеп 2016 22:53

Neron написа:Много много слаби. Дано Люпко има логично обяснение защо не пуска Деса. Очаквах да поиграе поне 20 минути, но... Единственото хубаво са трите точки. Формата ни пада с всеки изминал мач и издънката не е далеч. Крайно време е да се вземат мерки.


Хубаво е да потърсим причинно-следствената връзка.Та ние за цяло лято привлякохме 2 играча и половина - Пиргов,Чворович,който е твърда резерва и Деса,който първо закъсня с подготовката,след това се контузи и отсъства 2 месеца горе-долу.Та ние привлекохме както се казва "на пожар" Мицански,Галин Иванов,а Виктор Генев я е тренирал, я не...Нека си кажем истината в очите,каква пейка и какво наследство ни остави тандема Иванов - Стоев? Георги Костадинов е супер талантливо момче,а Бурабия е просто един тъп дюнер,дето запълва квотата за чужденци и взема по 3-4 бона на месец.Освен Аниете,кой друг има някаква идея в атака? Нар за мен си остава разочарование, а на Адениджи му трябва време,така че...

Максимума от тези играчи е това - за съжаление време за експерименти няма и при така стеклите се обстоятелства трябва да се взимат такива мачове.Аз го казах още преди 2 месеца и половина - ще трябват поне 6 месеца до 1 година за да се оправи състава,отбора,съблекалнята,атмосферата след ерата на ИНЖИНЕРО.

По - добре е за мен 4 мача победи с по 1-0,отколкото 1 победа с 4-0. Доволен съм.
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23087
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Локомотив(ГО) - Левски (София)| 0:1 FT

Мнениеот W84me » 26 сеп 2016 22:54

ralka_levskarka написа:
Адениджи се закани: До декември няма да загубим мач


Тук усещам, че Тео трябва да се намеси, за да каже, че е платено вече на отборите, за да не губим до декември :oops:

Сър Тунде им плаща в нигерийска валута! :mrgreen: :mrgreen:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Локомотив(ГО) - Левски (София)| 0:1 FT

Мнениеот Corwin » 26 сеп 2016 22:55

Доста слаб мач за Левски, светна лампичката!
Ако не се изкорени тази нагласа да спим в мачовете със слабите отбори, в един момент и синият балон ще се спука. Не може от целия отбор само Сашо и Нар да тичат, другите да са 8 Бурабии и да се чудят как да се освободят от топката. Краев и Аниете и те не можаха да влязат във мача (или влязоха твърде добре).
А Локо Горна играеха за колкото се може по-малко на нула. И почти си го постигнаха.
1500 човека на стадиона, 50 човека от Горна. Не разбирам защо им беше нужно да се бутат в А група - само лишават феновете си от възможността да гледат отбора. Сигурен съм, че в Горна Оряховица щяха да играят много по-силно и надъхано срещу всички.
И все пак, по-добре да сме недоволни след 1:0, отколкото след 0:1.

Потребителски аватар
отец Онуфри
Мнения: 329
Регистриран на: 21 сеп 2014 10:57
Контакти:

Re: Локомотив(ГО) - Левски (София)| 0:1 FT

Мнениеот отец Онуфри » 26 сеп 2016 23:00

Миналия сезон в такива мачове редовно губехме точки. И щом печелим, когато нищо не играем - какво ли ще е, ако сме във форма и играчите се раздават на 100%.( защото днес, особено първото полувреме, си разцъкваха лежерно, като на контрола и едва ли показаха повече от 30% от възможностите си).
[wrapimg=]http://www.lifesport.bg/uploads/images/00312790.jpg[/wrapimg]

[rimg]https://pbs.twimg.com/media/C4wMzMUW8AAgLoc.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2812
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Локомотив(ГО) - Левски (София)| 0:1 FT

Мнениеот futbolqga » 26 сеп 2016 23:05

Четвърти пореден абсолютно безобразен мач. Не заслужавахме победата - цял мач не създохме едно положение. Съдията беше пълен безобразник. Радващо е, че късметът е на наша страна, поне до този момент, но това няма да продължи вечно, за съжаление.

За мен, стартовият ни състав беше абсурден. Смените закъсняха жестоко. А последната смяна, просто не знам как да я коментирам - моментът, когато Левски вади единствения си централен нападател, за да пусне централен защитник, е моментът, когато Левски вече не е Левски.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Локомотив(ГО) - Левски (София)| 0:1 FT

Мнениеот mikata » 26 сеп 2016 23:19

През зимата е задължително да се вземе качествен плеймейкър, дано от Деса излезе нещо на крилото :oops:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13754
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Локомотив(ГО) - Левски (София)| 26.09.2016 |20:00ч.

Мнениеот Red_Neck » 26 сеп 2016 23:29

PFK_Levski написа:
Red_Neck написа:Хахааха.... Честита победа с автогол от засада :)
Немате аналог :)

Сами срещу всички.

Ти виждаш ли се каква глупост пишеш ? Автогол от засада .... леле .....

Лаик, за домашно да си преговориш правилата :)
Останалите също :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23087
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Локомотив(ГО) - Левски (София)| 0:1 FT

Мнениеот W84me » 26 сеп 2016 23:30

Отбора е пълен черноработници и момчета, които се раздават до последно! Няма го обаче погледа над играта, футболната мисъл, която да изостри атаките. Прохазка и Костадинов си оставят дроба на терена, но са адски осакатени технически, Де Нойер е с една идея по-добре, но и той не може да изостри рязко атаката.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23087
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Локомотив(ГО) - Левски (София)| 26.09.2016 |20:00ч.

Мнениеот W84me » 26 сеп 2016 23:31

Red_Neck написа:Лаик, за домашно да си преговориш правилата :)
Останалите също :)

За домашно да прочетеш правилото "изчакай и виж". Около Кавдански няма футболист на Левски, който да му пречи! Засада може да има на арменския празник!
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Локомотив(ГО) - Левски (София)| 0:1 FT

Мнениеот koisa » 26 сеп 2016 23:36

futbolqga написа:За мен, стартовият ни състав беше абсурден. Смените закъсняха жестоко. А последната смяна, просто не знам как да я коментирам - моментът, когато Левски вади единствения си централен нападател, за да пусне централен защитник, е моментът, когато Левски вече не е Левски.

За стартовият състав и закъснелите смени си прав. Последната смяна според мен беше с цел да бавим малко времето, че нашите цяло второ полувреме решиха да чакат грешки на Локо ГО и случайно да не стане някой сакатлък точно накрая.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: tmanolov и 50 госта