КБ: Царско село - Левски (София) | 0:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

И в следващия кръг отива.....

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
Мистри
Мнения: 3620
Регистриран на: 19 май 2012 16:48

Re: КБ: Царско село - Левски (София) | 22.09.2016 | 16:00ч.

Мнениеот Мистри » 22 сеп 2016 22:29

ralka_levskarka написа:Изображение


Това момче има много футбол.Ако не тръгне в погрешна посока , ще стане голям.
Изображение


Изображение

Потребителски аватар
Cooler
Мнения: 495
Регистриран на: 14 сеп 2010 14:47
Контакти:

Re: КБ: Царско село - Левски (София) | 22.09.2016 | 16:00ч.

Мнениеот Cooler » 22 сеп 2016 23:03

Тунде ако продължава така, като нищо ще завърши с 15+гола. :twisted:
[center]Изображение[/center] [center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: КБ: Царско село - Левски (София) | 22.09.2016 | 16:00ч.

Мнениеот eelche » 22 сеп 2016 23:24

eelche написа:Люпко твърдо е решил да вземе мача при предварителен преглед на групата за мача.При него няма да има пазене,страх,оправдания от сорта - терена, времето, парите на Лудогорец, усмивки след загуба и недомлъвки за Райо Валекано...

Деса ще е титуляр,Мики Орачев и Чворович също.Както казах прогноза 0-2 на ходом и мисъл за мача с Локото от Оряховица в Пловдив.

Само Левски!


Радвам се,че разбирам толкова много футбола.Не познах само,че Деса ще бъде титуляр,страхотен гол на Адениджи, за мен гола на сезона.Гола на Деса е повече от редовен - не знам защо Гонг пада на нивото на червени медии,търсещи сензации...
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: КБ: Царско село - Левски (София) | 22.09.2016 | 16:00ч.

Мнениеот W84me » 22 сеп 2016 23:59

eelche написа:
Радвам се,че разбирам толкова много футбола.Не познах само,че Деса ще бъде титуляр,страхотен гол на Адениджи, за мен гола на сезона.Гола на Деса е повече от редовен - не знам защо Гонг пада на нивото на червени медии,търсещи сензации...

Не знам къде видя, че гола на Деса е редовен, поне 2 метра засада си е.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: КБ: Царско село - Левски (София) | 22.09.2016 | 16:00ч.

Мнениеот eelche » 23 сеп 2016 00:29

Какво пак за Люпко,бе? С тежко наследство и отбор,абсолютно срутен психически в пълно безвремие и управленска криза сме първи в Първа Лига,продължаваме напред в Купата без особено напрежение и проблеми, отборът изпуска много положения напред, НО ЗАЩИТАТА Е БЕТОН! Да,сега хейтърите ще кажат - той е пияница, дърт, пенсионер,отпаднали сме от Марибор и т.н.

АКО Мицански,Иванов и ко. бяха на линия за първите два мача какво щяхте да говорите тогава? Ако Адениджи беше в тази си форма тогава? Ако Мигел Секейрос Бедоя не беше пуснат просто ей така? Ако Деса не беше контузен? Ако,ако,ако...

Имаме треньор носител на КЕШ,който с първият по-приличен мач на Левски навън в ЕКТ напълни Герена и изби парите за селекция.

Какъв кеф ми стана,като бихме Лудогорец по най-късметлийският възможен начин,а п****те отказали да поемат Левски преди мача с Лудогорец останаха с пръст в уста хахахахахаха включая Тонев и ко. Левски има гръбнака,защитата, играчите в нападение, въобще всички компоненти за да направи ДУБЪЛ!

Зимата се купуват две качествени попълнения и приключваме 2016/17 като ШАМПИОН НА БЪЛГАРИЯ! КАЗАХ!

САМО ЛЕВСКИ!
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: КБ: Царско село - Левски (София) | 22.09.2016 | 16:00ч.

Мнениеот PSvilenov » 23 сеп 2016 03:12

eelche написа:Какво пак за Люпко,бе? С тежко наследство и отбор,абсолютно срутен психически в пълно безвремие и управленска криза сме първи в Първа Лига,продължаваме напред в Купата без особено напрежение и проблеми, отборът изпуска много положения напред, НО ЗАЩИТАТА Е БЕТОН! Да,сега хейтърите ще кажат - той е пияница, дърт, пенсионер,отпаднали сме от Марибор и т.н.

АКО Мицански,Иванов и ко. бяха на линия за първите два мача какво щяхте да говорите тогава? Ако Адениджи беше в тази си форма тогава? Ако Мигел Секейрос Бедоя не беше пуснат просто ей така? Ако Деса не беше контузен? Ако,ако,ако...

Имаме треньор носител на КЕШ,който с първият по-приличен мач на Левски навън в ЕКТ напълни Герена и изби парите за селекция.

Какъв кеф ми стана,като бихме Лудогорец по най-късметлийският възможен начин,а п****те отказали да поемат Левски преди мача с Лудогорец останаха с пръст в уста хахахахахаха включая Тонев и ко. Левски има гръбнака,защитата, играчите в нападение, въобще всички компоненти за да направи ДУБЪЛ!

Зимата се купуват две качествени попълнения и приключваме 2016/17 като ШАМПИОН НА БЪЛГАРИЯ! КАЗАХ!

САМО ЛЕВСКИ!

Абсолютно вярно , а пък най вече Люпко направи така че феновете да споделяме тази твоя увереност и дори най стъпилите на земята да знаят , че Левски в момента може да се конкурира със Лудогорец и да вземем ако не дубъл , то поне титла . Левски не вкарва късметлийски голове и мачка наред за разлика от последните сезони .А пък големите мачове се взимат с тактическо надлъгване . Виновникът е един - треньорът.

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: КБ: Царско село - Левски (София) | 22.09.2016 | 16:00ч.

Мнениеот gzagorov » 23 сеп 2016 06:56

Титла и/или Купа? Възможно е, но все още шансовете не са полза на "Левски". Все пак не са и нулеви, за разлика от предишни сезони.
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

Потребителски аватар
MagicMoments
Мнения: 5900
Регистриран на: 08 яну 2011 16:09
Местоположение: Sofia Town
Контакти:

Re: КБ: Царско село - Левски (София) | 22.09.2016 | 16:00ч.

Мнениеот MagicMoments » 23 сеп 2016 07:51

Аз за титлата хич не съм оптимист.Виждате и сами как Нефтохимик играха на живот и смърт,как сега в Понеделник и Локо Горна ще се хвърлят за едната премия,Дунав със сигурност и те ще са на живот и смърт(пък за разлика от другите новаци играят в пъти по-добре и приятно за окото),отделно винаги сме имали проблеми в гостувания като тези в Стара Загора,Разград,Ловеч(да се чете двата мача с ГМО-то).Моята надежда се таи в това Лудогорец хем да продължат и напролет в Лига Европа,хем и да ги сполетят контузии,а междувременно при нас се надявам да не контузват въобще до зимата Йорга,Пиргов,Минев,Прохазка,Бабатунде,защото Чворович,Орачев,Галин Иванов,Мицански според мен не могат да им бъдат пълноценни алтернативи.Мач за мач пък току виж #първата дошла в 3-ти кръг,се превърне в #единайстата на края на врътката.
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ любимия си отбор ,когато ГУБИ,не го ПОДКРЕПЯЙ ,когато ПОБЕЖДАВА.
[wrapimg=]http://www.img-share.eu/f/images/267/Rusev-champagneJPGm8YSXUt.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: КБ: Царско село - Левски (София) | 0:2 FT

Мнениеот TristaNNN » 23 сеп 2016 11:32

[center]Могъщ Левски прекрачи прага на 1/8 финалите след бой по малката чорба[/center]
[center]Негър праща сините напред с фамозно изпълнение[/center]

8-)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21184
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: КБ: Царско село - Левски (София) | 0:2 FT

Мнениеот metodito » 23 сеп 2016 11:39

Хора, относно вторият гол. Има някакво малоумно правило, измислено отпреди няколко години от съдийската мафия, обаче не помня точно как се формулира. Нещо, че ако е изведен зад защитата и остане наравно със съотборник и само един защитник, няма засада. Не помня какво беше, но съм го виждал в ШЛ на няколко пъти. За мен това не е честно, но по правилник е. Така че... честит първи гол на Деса. Тоя за 15 мин. има вече гол. Представете си за пълни 90. :mrgreen:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar и 40 госта