Бабатунде Адениджи фен тема

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: Сър Бабатунде Адениджи фен тема

Мнениеот ММ1914 » 17 сеп 2016 22:53

k_oleto написа:от достоверен изчточник знам, че в момента върви процедура по взимане на БГ гражданство на Бабатундето. Петев го искал за национал. И то няма да нещо странно. Това е един изключителен нападател и направо се чудя как се е съгласил да рита в Татковината. Но.....причината е, че Левски са го искали сигура

Защо не му помогнеш на Петев и да припознаеш Адениджи за татко, ако позицията е свободна взимай го у вас.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Сър Бабатунде Адениджи фен тема

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 17 сеп 2016 22:56

Долно уйно написа:
olympic teteven написа:
k_oleto написа:от достоверен изчточник знам, че в момента върви процедура по взимане на БГ гражданство на Бабатундето. Петев го искал за национал. И то няма да нещо странно. Това е един изключителен нападател и направо се чудя как се е съгласил да рита в Татковината. Но.....причината е, че Левски са го искали сигура

Ама... що си мисля, че има мачове за националния на Нигерия... Изображение

Не усети ли иронията и подигравката в това мнение?

То че има ирония и подигравка в това "мнение" - има, но са доста неуместни. Адениджи наистина има 4 мача за националния отбор на Нигерия, който определено е по-силен от нашия в момента (поне аз така смятам)... 8-)

https://en.wikipedia.org/wiki/Tunde_Adeniji

П.П. А това "сър" в заглавието на темата кърти мивки (иначе като идея не е лошо да има фен тема за този футболист). :)
Последна промяна от Captain Stottlemeyer на 17 сеп 2016 22:58, променено общо 1 път.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
OOP
Мнения: 1359
Регистриран на: 19 юли 2012 14:01
Контакти:

Re: Сър Бабатунде Адениджи фен тема

Мнениеот OOP » 17 сеп 2016 22:58

Рано му е още да се възхвалява толкова. Дано да запази формата си и да отбележи много голове със синята фланелка
От „Фен клуб Сектор Г”:
Всъщност няма „сливане”, няма и „обединение” – има единствено преименуване на Литекс, слагането на червени екипи на техните футболисти и използването на нашата емблема.

Mitata написа:Ние за чест и морал не говорим

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: Сър Бабатунде Адениджи фен тема

Мнениеот ММ1914 » 17 сеп 2016 23:01

Teo написа:
samo_levski написа:
Teo написа:10-тия кръг ви потапяме в сълзи и се връщате в изходна позиция!
Колкото и победи да направите дотогава ние ви приземяваме, нали си знаете?


вие ми приличате на ливърпул в англия, за които сезона се осмисля с мачовете между тях и юнайтед. от 25 години са в миманса, горкичките, единственото, което ги вълнува са тия мачове. та и вие така. приликите са потресаващи :lol:


Не си кривя душата, че за мен сезона се осмисля като ви треснем четири пъти!
Победите над вас ме зареждат с уникална и безценна енергия... не мога го опиша с думи колко е добро чувството :lol:
Даже след това, ако искате се качете на луната с титлата все ми е тая :lol: :lol:

Момче младо, това ли ти е единственото трескане в живота? Да ти кажа нещо напоследък не те чета добре, да не пишеш от отвъдното? А ЦСКА умре але але. Тео сега какво ще правиш следващия месец, ще изнасяш панахида на покойника ЦСКА или ще припознаваш микренския мангал ЦСКА-София?
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Сър Бабатунде Адениджи фен тема

Мнениеот PSvilenov » 17 сеп 2016 23:55

Наистина напомня много на един любим черен нападател в Левски преди години , но е рано за такива сравнения. Радвам се , че имаме такова животно дето с крачка и с физика да доминира над топката , а пък и с подобни мощни изстрели да кара вратарите да изглеждат като юноши на тренировка , но като вкара 20 гола за сезона тогава може да се пуска такава тема .

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15044
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Сър Бабатунде Адениджи фен тема

Мнениеот miro_rz » 18 сеп 2016 03:16

Този в ШЛ кога !?
Изображение

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: Сър Бабатунде Адениджи фен тема

Мнениеот ММ1914 » 18 сеп 2016 03:30

miro_rz написа:Този в ШЛ кога !?

Имаш чувство за хубор, браво. Да те черпя порция свински крачета по този случай или религията ти пречи да ги хапнеш? Ако този влезе в ШЛ до две години Антибиотик/Лудогорец/ се връща в обичайното си състояние - В група и местните кадъни няма вече да ги показват по телевизора.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

anons
Мнения: 381
Регистриран на: 28 юли 2008 16:45
Контакти:

Re: Сър Бабатунде Адениджи фен тема

Мнениеот anons » 18 сеп 2016 08:18

- Добър ден Баба тунде ...накъде си тръгнала ма?
- Че къде съм тръгнала ...отивам за пенсията
- Че ти на си ли млада ма......
- Е ? колко млада ..на 35. При нас рано ни пенсионират. Тихо...само да не разбере Любчо.

Опиянени сини мозъци много....просто не е истина. Бабатунде е доста посредствен играч . Надали би играл някога в Европа ако не беше Левски. Но за там става...
Левски шампион в близките 2 години не очаквайте , а шампионска лига ...май Левски никога вече не ще види.
Мнение.

Потребителски аватар
jivkovisz
Мнения: 161
Регистриран на: 23 сеп 2008 16:26
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Сър Бабатунде Адениджи фен тема

Мнениеот jivkovisz » 18 сеп 2016 08:29

Teo написа:10-тия кръг ви потапяме в сълзи и се връщате в изходна позиция!
Колкото и победи да направите дотогава ние ви приземяваме, нали си знаете?

Нещо си в грешка вас вече ви няма затриха ви.

Потребителски аватар
Kazusa
Мнения: 41
Регистриран на: 15 сеп 2016 10:19

Re: Сър Бабатунде Адениджи фен тема

Мнениеот Kazusa » 18 сеп 2016 08:43

anons написа: а шампионска лига ...май Левски никога вече не ще види.
Мнение.

A ЦСКА - София никога не е виждал и няма да види! Мнение. ;)
UEFA: For the 2016/17, PFC Litex Lovech has changed its name to PFC CSKA-Sofia.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 61 госта