ППЛ: Левски (София) - Пирин (Благоевград) / 2:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1891
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Пирин (Благоевград) / 2:0 FT

Мнениеот Sstefanov » 18 сеп 2016 13:00

Прекалено много ги възхвалявате момчетата. Нито срещу нафтата, нито срещу Пирин сме показали нещо впечатляващо.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21361
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Пирин (Благоевград) / 2:0 FT

Мнениеот metodito » 18 сеп 2016 17:25

Sstefanov написа:Прекалено много ги възхвалявате момчетата. Нито срещу нафтата, нито срещу Пирин сме показали нещо впечатляващо.

А ако бяхме вкарали всичките си положения? Пирин специално отиваха на 7ца-8ица някъде... :roll: Не са концентрирани пред гола и това може да ни изиграе много лоша игра в края на шампионата. От друга страна пък, знаете ли, лично на мен ще ми е малко кофти, ако на зима докарат някой голаджия и някой измежду Аниете и Тунде изгори за сметка на него. Вчера Аниете адски искаше да си отбележи гол, но вратаря и късмета не му позволиха. Антонио се старае много в мачовете. Просто... На него му трябва свобода да оперира по целия терен, сякаш, но... Отделно Бедоев много му липсва. Двамата се намираха и със затворени очи. Представете си Гара без Тасевски? Всъщност, лесно е. Кариерата на Гара в Германия.

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Пирин (Благоевград) / 2:0 FT

Мнениеот korteneca » 18 сеп 2016 18:11

metodito написа:А ако бяхме вкарали всичките си положения? Пирин специално отиваха на 7ца-8ица някъде... :roll: Не са концентрирани пред гола и това може да ни изиграе много лоша игра в края на шампионата. От друга страна пък, знаете ли, лично на мен ще ми е малко кофти, ако на зима докарат някой голаджия и някой измежду Аниете и Тунде изгори за сметка на него. Вчера Аниете адски искаше да си отбележи гол, но вратаря и късмета не му позволиха. Антонио се старае много в мачовете. Просто... На него му трябва свобода да оперира по целия терен, сякаш, но... Отделно Бедоев много му липсва. Двамата се намираха и със затворени очи. Представете си Гара без Тасевски? Всъщност, лесно е. Кариерата на Гара в Германия.

Някой от тях може да изгори само, ако не играе нищо подобно на Венци Христов. Все още не съм видял Петрович да робува на имена, а винаги се стреми да пуска тези, които показват най-добра игра и добро физическо състояние. Определено обаче имаме нужда от вдигане на класата както и от така многократно обсъжданите бекове. Повече от трима не виждам смисъл да се взимат през зимата и то трябва да са наистина класни играчи за нашето първенство, а не както обикновено да се каже, че просто сме взели играчи и треньорът да му мисли.
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21361
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Пирин (Благоевград) / 2:0 FT

Мнениеот metodito » 19 сеп 2016 08:32

Имам предвид истински голаджия. Аз смятам, че Тундето и Кинтата са си идеални. Просто няма късмет Аниете. Иначе учудващо за мен се оправя с новата си позиция и задачи. Мицански засега изглежда в отвратителна форма или просто не се е напаснал със съотборниците си, знам ли. Смятам, че трябва да залагаме на "Многонижи" и отпред да оставим нещата, както са. Един Бедоев, един Мулдеров и заместник на Веско. Без нападател. Това би ми се искало на зима. Интересно като му пратят жълтата карта на Галин, дали ще може да се превърне в подавач.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ППЛ: Левски (София) - Пирин (Благоевград) / 2:0 FT

Мнениеот mikata » 19 сеп 2016 08:48

Г.Иванов беше резерва с Пирин
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21361
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Пирин (Благоевград) / 2:0 FT

Мнениеот metodito » 19 сеп 2016 08:59

mikata написа:Г.Иванов беше резерва с Пирин


Абе и на мен това ми направи впечатление, а пък последно прочетох, че не са му я изпратили... :| Сега кое е вярното, щото, ако не са му я пратили... Всъщност той не влезе в игра, де. Няма страшно.

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1383
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Пирин (Благоевград) / 2:0 FT

Мнениеот olimpi » 19 сеп 2016 09:12

metodito написа:
mikata написа:Г.Иванов беше резерва с Пирин


Абе и на мен това ми направи впечатление, а пък последно прочетох, че не са му я изпратили... :| Сега кое е вярното, щото, ако не са му я пратили... Всъщност той не влезе в игра, де. Няма страшно.



Нека свиква с обстановката, отбора, атмосферата на стадиона. Едва ли при този резултат и дошла карта, нямапа да влезе в игра.

За мача с Пирин прави впечатление, наченки на почерк. . Дълбока преса, която кара противника да изритва топката напред, където ние бием успешно за първа топка. Многото пропуски се набиха на очи, но нямаше и късмет и малко класа.

За Зимата ни трябва задължително качествен бек от дясно, видя се миналата година Жиката как промени отбора. Сашо играе много навито, но е ограничен като качества.

За другото може и да се изчака, освен ако не се вземе суперкачествен ляв бек, който да замени Веско следващият сезон.

За сега плеймейкър ни трябва, но там трябва да се търси нещо, наистина добро.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Пирин (Благоевград) / 2:0 FT

Мнениеот TristaNNN » 19 сеп 2016 12:13

Приятен за гледане мач, победа и създадени доста чисти голови положения, аз съм доволен.
Беше ми много драго да видя, че сектор А бе прилично пълничък в мач срещу отбор от калибъра на Пирин. Явно полека-лека секторът-кукла ще издърпва посетителите на В, което е чудесно, предвид това, че трябва и да се самоизплаща. :)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 143 госта