ППЛ: Левски (София) - Пирин (Благоевград) / 2:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
Мистри
Мнения: 3620
Регистриран на: 19 май 2012 16:48

Re: ППЛ: Левски (София) - Пирин (Благоевград) / 19:00 / Събо

Мнениеот Мистри » 17 сеп 2016 22:07

Tommi написа:Поредни три точки в актива, това е важното от този мач. ;)
Само не ми хареса, че Петрович забави смените. При такъв комфортен развой съвсем спокойно можеше да пусне Мицански, Галин Иванов и да кажем Сандберг между 65-ата и 75-ата минута, за да натрупат малко повече игрова практика.


Първо двама от тях да "разструпат" малко килограми. :lol:
Люпко сега започва да трупа опит като треньор.Хубаво е да чете или Топчо поне да му разказва какво се пише тук. ;)
Изображение


Изображение

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Пирин (Благоевград) / 19:00 / Събо

Мнениеот wilge » 17 сеп 2016 22:09

Рутинна и очаквана победа.Според правилата на играта- ранни голове и после разиграване без страх. Искаше ми се малко повече да се забавляват, да се кефят, да експериментират. И най- вече очаквах да видя малко свежа млада кръв в сините редици. Явно на този етап само Божката покрива критериите за участие в първия тим. Въпреки че някои не го харесват.Малко закъсняха със смените от СТР. Арабинът на този етап не е готов за повече от едно полувреме, Аниете след толкова тичане трябваше да отиде под душа четвърт час по- рано. Можеше да се контузи. При такъв съперник спокойно можеше и Мики да поиграе, ако е възстановен разбира се), и Чворович да застане под рамката. За самочувствие, то удари към вратата нямаше. Но всичко е добре щом свършва добре. Победителите не ги съдят. Най- хубавото беше, че собственикът изгледа на живо мача. Така със сигурност се е убедил, че титла без качествени попълнения и достатъчно дълга скамейка не е възможна.

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Пирин (Благоевград) / 19:00 / Събо

Мнениеот Tommi » 17 сеп 2016 22:14

Мистри написа:
Tommi написа:Поредни три точки в актива, това е важното от този мач. ;)
Само не ми хареса, че Петрович забави смените. При такъв комфортен развой съвсем спокойно можеше да пусне Мицански, Галин Иванов и да кажем Сандберг между 65-ата и 75-ата минута, за да натрупат малко повече игрова практика.


Първо двама от тях да "разструпат" малко килограми. :lol:
Люпко сега започва да трупа опит като треньор.Хубаво е да чете или Топчо поне да му разказва какво се пише тук. ;)

Ако не може да се разчита на тях за 20-30 минути в мач с два гола преднина срещу Пирин, какво изобщо правят в Левски? :roll: И само си изказвам мнението.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
Мистри
Мнения: 3620
Регистриран на: 19 май 2012 16:48

Re: ППЛ: Левски (София) - Пирин (Благоевград) / 19:00 / Събо

Мнениеот Мистри » 17 сеп 2016 22:17

Tommi написа:
Мистри написа:
Tommi написа:Поредни три точки в актива, това е важното от този мач. ;)
Само не ми хареса, че Петрович забави смените. При такъв комфортен развой съвсем спокойно можеше да пусне Мицански, Галин Иванов и да кажем Сандберг между 65-ата и 75-ата минута, за да натрупат малко повече игрова практика.


Първо двама от тях да "разструпат" малко килограми. :lol:
Люпко сега започва да трупа опит като треньор.Хубаво е да чете или Топчо поне да му разказва какво се пише тук. ;)

Ако не може да се разчита на тях за 20-30 минути в мач с два гола преднина срещу Пирин, какво изобщо правят в Левски? :roll: И само си изказвам мнението.


Не съм искал да те засегна.Винаги съм уважавал мненията ти.Просто се пошегувах.
Да акцентираме на въпросът ти:"Какво правят в Левски"?
Изображение


Изображение

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Пирин (Благоевград) / 19:00 / Събо

Мнениеот W84me » 17 сеп 2016 23:47

Второто полувреме не играхме нищо, защото се пазиха за Купата в четвъртък срещу едно от многото Цесеката :mrgreen:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Пирин (Благоевград) / 19:00 / Събо

Мнениеот Serafim » 18 сеп 2016 00:45

Прави ли ви впечатление как индивидуалните грешки се изчистват? Адениджи вече не прави такива комични опити за шутове, спирането и поемането на топката е далеч по-добро и прецизно. Играта му изобилстваше от излишни движения, сега играе далеч по-икономично и ефективно. Личи си, че се работи много с него. Надявам се Люпко да обърне внимание и на Бурабия. Той има нужда от малко настройка също и като нищо може да се превърне в онзи подавач, който липсва на Левски в момента.

Такива неща (надграждане, както отборно, така и индивидуално) при Стоев нямаше. Той не можа да изстиска нищо от Диаби, Курдов, онзи поляк бързо го разкараха... Въобще нито един играч не надгради при него за сезон и половина.
Краев? Играта му при СС беше толкова праволинейна, че нямаше на къде повече. Всъщност имаше - да го забие на лявото крило, където беше тотално безполезен. Стойчо нямаше топките да го пробва в центъра дори и в мач за купата. А и да го беше направил, честно казано сигурно щеше да го накара да играе сянка на нападателя, а не да играе по цялата ширина на терена и да се връща зад центъра, за да поема и изнася топката, както сега.

Замислям се как ли биха изглеждали близнаците под ръководството на Люпко.

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Пирин (Благоевград) / 19:00 / Събо

Мнениеот PSvilenov » 18 сеп 2016 02:05

Serafim написа:Прави ли ви впечатление как индивидуалните грешки се изчистват? Адениджи вече не прави такива комични опити за шутове, спирането и поемането на топката е далеч по-добро и прецизно. Играта му изобилстваше от излишни движения, сега играе далеч по-икономично и ефективно. Личи си, че се работи много с него. Надявам се Люпко да обърне внимание и на Бурабия. Той има нужда от малко настройка също и като нищо може да се превърне в онзи подавач, който липсва на Левски в момента.

Такива неща (надграждане, както отборно, така и индивидуално) при Стоев нямаше. Той не можа да изстиска нищо от Диаби, Курдов, онзи поляк бързо го разкараха... Въобще нито един играч не надгради при него за сезон и половина.
Краев? Играта му при СС беше толкова праволинейна, че нямаше на къде повече. Всъщност имаше - да го забие на лявото крило, където беше тотално безполезен. Стойчо нямаше топките да го пробва в центъра дори и в мач за купата. А и да го беше направил, честно казано сигурно щеше да го накара да играе сянка на нападателя, а не да играе по цялата ширина на терена и да се връща зад центъра, за да поема и изнася топката, както сега.

Замислям се как ли биха изглеждали близнаците под ръководството на Люпко.

Няма и грам спомен от първичният стил с високи топки налаган от Гонзо преди и Стоев (Топузаков го изключвам ,тъй като при него макар и с юноши беше приятен Левски за гледане ) . Това което ти казваш имах предвид аз при онова 4-0 на Верея дето бях споменал колко съм доволен , че имаме треньор който да им се кара и да е недоволен и при 4-0 . Ето че наистина грешките се изчистват . Освен всичко казано от теб бих искал да добавя и подобрението в играта на Нар . При Стоев не спря с индивидуалните райдове сякаш едва ли не играе сам за себе си . Сега от няколко месеца насам играчите на Левски повтарят как са семейство и колко е сплотен колектива и ето че изведнъж Нар оформи страшни заигравки с останалите офанзивни футболисти. Няма как да е случайност . Относно близнаците (на който съм много голям фен междудругото ) при Люпко щяха да имат бъдеще и да играят. За мен лично необработени диаманти на българският футбол който имат от всичко - техника, предвиждане на играта , визия , сърце , но някак си така и не се развиха и букусуват на нивото си от преди година - година и половина . Никакъв напредък . Е кой друг освен треньорът е виновен ? Няма кой ... Същият този дето каза директно "все ми е тая дали Цоневи ще подписват нов договор "

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32328
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Пирин (Благоевград) / 2:0 FT

Мнениеот modor » 18 сеп 2016 10:26

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=dEKwnre2jig[/youtube]
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Пирин (Благоевград) / 2:0 FT

Мнениеот korteneca » 18 сеп 2016 11:27

modor написа:[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=dEKwnre2jig[/youtube]

Това е най-хубавото за гледане след края на всеки мач. Само, че трябваше да пуснат и децата от Сектор А. 8-)
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Пирин (Благоевград) / 2:0 FT

Мнениеот metodito » 18 сеп 2016 11:42

Много хубаво клипче. Това е смисъла на тази игра - да доставя радост на хората и да учи децата да мечтаят. Животът и без това е гаден, какво остава, ако нямаш мечти...

Абе да не ме чуе оня Рогатия, ама сякаш се заформя нещо много добро. И да не станем шампиони си мисля, че сме свидетели на сезон, който ще се помни. Дано. :roll:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 91 госта