Роман Прохазка - ФЕН ТЕМА

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

drvasko98
Мнения: 6903
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Император Роман Прохазка - Лечителят

Мнениеот drvasko98 » 13 сеп 2016 10:49

Аз го гледах 20 пъти и не мога да кажа дали е дузпа или не, защото той че рита топката я рита, ама дали не е през и чрез крака на Костадинов не е много ясно. При всички положения е повече дузпа от тази в Пловдив

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Император Роман Прохазка - Лечителят

Мнениеот ЕМИЛ » 13 сеп 2016 20:02

Бог 8-)

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Роман Прохазка - ФЕН ТЕМА

Мнениеот modor » 15 авг 2017 09:02

Изображение
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Роман Прохазка - ФЕН ТЕМА

Мнениеот blue avalanche » 26 сеп 2017 20:31

Уважавам Прохазка за това, което даде на клуба!
Уважавам го за това, че, след като беше под наем в Словакия, се върна, вместо да си намери "спокоен клуб" там!
Уважавам го, че остана, когато свихме бюджета!
Но времето му в Левски изтече! И трябва да освободи място за следващия. Мое мнение, разбира се.

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Роман Прохазка - ФЕН ТЕМА

Мнениеот Балкански Орел » 26 сеп 2017 20:39

Все още се надявам да супее да се впише и да да стане ключов играч.Прекалено много уважава Левски и България за да стане поредния чужденец в Левски.Сякаш вчера беше, когато играхме със Спартак Търнава, а сега Прохазка говори български по-добре от някои босове на оранжеви свински оранжерии.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
bobi221
Мнения: 43
Регистриран на: 17 ное 2010 20:52
Skype: bobi221
Контакти:

Re: Роман Прохазка - ФЕН ТЕМА

Мнениеот bobi221 » 27 окт 2017 10:09

След мача с тирето шапки долу пред Прохазка !!!

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4463
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Роман Прохазка - ФЕН ТЕМА

Мнениеот tiamat » 29 окт 2017 17:32

bobi221 написа:След мача с тирето шапки долу пред Прохазка !!!


По принцип, шапки долу пред Прохазка ;)

На линия
Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22990
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Роман Прохазка - ФЕН ТЕМА

Мнениеот W84me » 30 окт 2017 00:23

Жал ми е за него, че трябва да се мъчи на тази позиция... ДНес с Лудогорец обърка всичко що можа...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
BL1914
Мнения: 57
Регистриран на: 23 фев 2016 09:53
Контакти:

Re: Роман Прохазка - ФЕН ТЕМА

Мнениеот BL1914 » 30 окт 2017 09:11

W84me написа:Жал ми е за него, че трябва да се мъчи на тази позиция... ДНес с Лудогорец обърка всичко що можа...


Моите уважения към Прохазка - дал е доста на Левски, сърцат играч е, научи български език (покозателно е, че е професионалист), но според мен времето му в Левски изтече. Или хайде малко по-оптимистично, не времето му като цяло, а времето му да е титуляр. И не знам защо феновоете на Левски не го виждат това. Та Прохазка няма правилно отиграване цял полусезон (освен гола му срещу ЦСКА). Изключителен брак в действията му, бавно обработване на топката, невъзможност да я подаде на 2-3 метра, с една дума - УЖАС. По няколко атаки на мач пропадат заради адски слабото му представяне. Време е той и Вутов, Панайтов да останат резерви за по няколко мача. Офанзивният облик на Левски е ужасен - Панайтов, Вутов, Прохазка, Буш, Мапуку, Кабрал и др. са ТРАГЕДИЯ!
България има природни богатства, България има народ несломим, България има от всичко по-малко, но само един Левски футболен тим!

Потребителски аватар
OGI1914RZ
Мнения: 161
Регистриран на: 01 юни 2016 09:59
Контакти:

Re: Роман Прохазка - ФЕН ТЕМА

Мнениеот OGI1914RZ » 30 окт 2017 10:00

Като се замисли човек... във времената когато Левски беше отбор и не се страхуваше от никого, този иначе симпатичен словак не успя да се впише и да бъде дори втора опция на Тасевски,Гаджев,Грийн,Йовов,Старокин,Даниел Младенов,Симеон Райков и какви ли не други прокудени и определени като бездарници играчи. Тежко ни, щом днес същия този футболист е определян като значим и един от най добрите. Видно е колко сме снижили претенциите си спрямо качествата на играчите на Левски. От дълбока резерва... до ключов играч... Нямам претенции към професионализма и отдадеността му към Левски, имам обаче претенции че ако искаш да играеш в този отбор, трябва да имаш поне две/три силни качества... дали ще е бързина, точност на подаването, дрибъл,поглед върху играта, борбеност,техника... Колеги.... нашето момче не може да я спира! Навярно негови симпатизанти няма да се съгласят с мен... НО, за жалост истината е такава.До миналата година,че и тази, имаше оправдание... "Не играе на правилната позиция" А коя му е "правилната" позиция? Блуждаещ халф.. може би? Ако трябва да избирате между двама нелоши футболисти като Панайотов и Роман, кой да започне като вътрешен халф, кого ще предпочетете? Ако и Вашия отговор е Панайотов, значи Прохазка няма място в Левски. Изключително съм разочарован от начина по който играхме снощи... Поправете ме ако греша, но толкова безлични не сме били никога. Не е виновен Делио Роси... такъв ни е материала.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Aronaks, kabaka, W84me и 40 госта