Роман Прохазка - ФЕН ТЕМА

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
DrAvalanche
Мнения: 2877
Регистриран на: 06 апр 2009 08:11
Контакти:

Роман Прохазка - ФЕН ТЕМА

Мнениеот DrAvalanche » 11 сеп 2016 13:05

Че Роман е страхотен футболист, невероятен пичага, мъжкар и добър човек, мисля е ясно на всички. Но вчера видяхме още едно неочаквано негово качество, това на велик лечител и изцелител! Какво имам предвид. След малко случайния изравнителен гол на Иван Вълчанов, футболистите на Нефтохимик внезапно започнаха да изпитват нечовешки болки и страдания. С напредването на времето и наближаването края на мача нещата ставаха все по-сериозни и по-сериозни. Сериозно се бях притеснил някой да не издъхне на тежкия терен, който беше доста мек и хлъзгав след тридневните порои излели се над Бургас. Или поне над стадиона в квартал Лазур. Тогава на сцената се появи сър Роман Лъвското и добро сърце, и след като с арийска хладнокръвност заби втори гол, внезапно всички футболисти в зелено оздравяха чудодейно и получиха видим прилив на енергия.
Последна промяна от DrAvalanche на 11 сеп 2016 13:20, променено общо 1 път.
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!

ОВ 1948 ГГ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Георг
Мнения: 303
Регистриран на: 27 фев 2013 17:12
Контакти:

Re: Император Роман Прохазка - Лечителят

Мнениеот Георг » 11 сеп 2016 13:16

Браво!Отлично написано! :lol:

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Император Роман Прохазка - Лечителят

Мнениеот niki87 » 11 сеп 2016 13:19

:lol: :lol: :lol:
Eй такива победи са много хубави- над смешни селски отборчета, които срещу определени съперници се разхождат и им вкарват 4 гола за 20 минути, а срещу други играят като обезумели. Като добавим и колко им е вътрешно на микренските отпрепки-припознавачи, победата хептем слади :lol:

Потребителски аватар
DrAvalanche
Мнения: 2877
Регистриран на: 06 апр 2009 08:11
Контакти:

Re: Император Роман Прохазка - Лечителят

Мнениеот DrAvalanche » 11 сеп 2016 13:22

orlando7 написа:Отворихте шампанското вече,другари левскари,ама да не ви загорчи!

Какво да загорчи другарю припознавач? Ние се радваме на чудодейното изцеление и лечителски способности демонстрирани от едно човешко същество към други.
Тук говорим за любов, а не война!
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!

ОВ 1948 ГГ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Император Роман Прохазка - Лечителят

Мнениеот Teo » 11 сеп 2016 13:31

Октомври месец ще потопим цялата синя общност в сълзи!

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Император Роман Прохазка - Лечителят

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 11 сеп 2016 13:35

Teo написа:Октомври месец ще потопим цялата синя общност в сълзи!

Като се разпените ли!?... :roll: 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Император Роман Прохазка - Лечителят

Мнениеот niki87 » 11 сеп 2016 13:35

Teo написа:Октомври месец ще потопим цялата синя общност в сълзи!

Kво ще потопиш? Отборът ти вече не съществува, а Литекс са ни абонати- виж статистиката :lol:

001
Мнения: 72
Регистриран на: 26 апр 2016 13:08
Контакти:

Re: Император Роман Прохазка - Лечителят

Мнениеот 001 » 11 сеп 2016 13:38

Прохазка е герой , вкара и двете дузпи които ви подари съдията :lol:
В края на първенството може да е и голмайстор с вкарани дузпи :mrgreen:

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Император Роман Прохазка - Лечителят

Мнениеот kiril.a.d » 11 сеп 2016 13:39

Teo написа:Октомври месец ще потопим цялата синя общност в сълзи!

....сигурен ли си че "1948" ще се падне с "Левски" за Купата?...иначе, очаквам Стойчо Стоилов пак да извади...."тирето" от мача ;)...
Извини ме приятелю, но никога не съм симпатизирал на Литекс...играчите му...Стойчо Стоилов...Трифон Попов...
Виж, много се смях на "гелосаната делиорманска мастия...със сюнет в село Дръндар" но...то това си е пак по нашенски - ориенталски ;)
А аз, ориенталски работи...дори да излетят от къщичка за птички и да кацнат на някой люляк, насред София, няма как да уважавам! ;)...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Император Роман Прохазка - Лечителят

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 11 сеп 2016 13:40

DrAvalanche написа:
orlando7 написа:Отворихте шампанското вече,другари левскари,ама да не ви загорчи!

Какво да загорчи другарю припознавач? Ние се радваме на чудодейното изцеление и лечителски способности демонстрирани от едно човешко същество към други.
Тук говорим за любов, а не война!

orlando7 e буфер - от тези войнствени натури, дето онзи ден на стадиона в квартал "Свобода" псуваха грозно футболистите на "Левски", сякаш наистина на терена се води война, а не се провежда контролен мач ... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: honda и 34 госта