Роман Прохазка - ФЕН ТЕМА

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Роман Прохазка - ФЕН ТЕМА

Мнениеот W84me » 30 окт 2017 10:21

OGI1914RZ написа:Като се замисли човек... във времената когато Левски беше отбор и не се страхуваше от никого, този иначе симпатичен словак не успя да се впише и да бъде дори втора опция на Тасевски,Гаджев,Грийн,Йовов,Старокин,Даниел Младенов,Симеон Райков и какви ли не други прокудени и определени като бездарници играчи. Тежко ни, щом днес същия този футболист е определян като значим и един от най добрите. Видно е колко сме снижили претенциите си спрямо качествата на играчите на Левски. От дълбока резерва... до ключов играч... Нямам претенции към професионализма и отдадеността му към Левски, имам обаче претенции че ако искаш да играеш в този отбор, трябва да имаш поне две/три силни качества... дали ще е бързина, точност на подаването, дрибъл,поглед върху играта, борбеност,техника... Колеги.... нашето момче не може да я спира! Навярно негови симпатизанти няма да се съгласят с мен... НО, за жалост истината е такава.До миналата година,че и тази, имаше оправдание... "Не играе на правилната позиция" А коя му е "правилната" позиция? Блуждаещ халф.. може би? Ако трябва да избирате между двама нелоши футболисти като Панайотов и Роман, кой да започне като вътрешен халф, кого ще предпочетете? Ако и Вашия отговор е Панайотов, значи Прохазка няма място в Левски. Изключително съм разочарован от начина по който играхме снощи... Поправете ме ако греша, но толкова безлични не сме били никога. Не е виновен Делио Роси... такъв ни е материала.

Мога най-отговорно да заявя, че между Панайотов и Прохазка, аз имам най-доброто спиране на топката :mrgreen: Иначе Прохазка има точен далечен пас, близките подавания не са му сила обаче
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Роман Прохазка - ФЕН ТЕМА

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 30 окт 2017 20:05

BL1914 написа:
W84me написа:Жал ми е за него, че трябва да се мъчи на тази позиция... ДНес с Лудогорец обърка всичко що можа...


Моите уважения към Прохазка - дал е доста на Левски, сърцат играч е, научи български език (покозателно е, че е професионалист), но според мен времето му в Левски изтече. Или хайде малко по-оптимистично, не времето му като цяло, а времето му да е титуляр. И не знам защо феновоете на Левски не го виждат това. Та Прохазка няма правилно отиграване цял полусезон (освен гола му срещу ЦСКА). Изключителен брак в действията му, бавно обработване на топката, невъзможност да я подаде на 2-3 метра, с една дума - УЖАС. По няколко атаки на мач пропадат заради адски слабото му представяне. Време е той и Вутов, Панайтов да останат резерви за по няколко мача. Офанзивният облик на Левски е ужасен - Панайтов, Вутов, Прохазка, Буш, Мапуку, Кабрал и др. са ТРАГЕДИЯ!

Я дай copy/paste на това още някъде.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Роман Прохазка - ФЕН ТЕМА

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 30 окт 2017 20:07

OGI1914RZ написа:Като се замисли човек... във времената когато Левски беше отбор и не се страхуваше от никого, този иначе симпатичен словак не успя да се впише и да бъде дори втора опция на Тасевски,Гаджев,Грийн,Йовов,Старокин,Даниел Младенов,Симеон Райков и какви ли не други прокудени и определени като бездарници играчи. Тежко ни, щом днес същия този футболист е определян като значим и един от най добрите. Видно е колко сме снижили претенциите си спрямо качествата на играчите на Левски. От дълбока резерва... до ключов играч... Нямам претенции към професионализма и отдадеността му към Левски, имам обаче претенции че ако искаш да играеш в този отбор, трябва да имаш поне две/три силни качества... дали ще е бързина, точност на подаването, дрибъл,поглед върху играта, борбеност,техника... Колеги.... нашето момче не може да я спира! Навярно негови симпатизанти няма да се съгласят с мен... НО, за жалост истината е такава.До миналата година,че и тази, имаше оправдание... "Не играе на правилната позиция" А коя му е "правилната" позиция? Блуждаещ халф.. може би? Ако трябва да избирате между двама нелоши футболисти като Панайотов и Роман, кой да започне като вътрешен халф, кого ще предпочетете? Ако и Вашия отговор е Панайотов, значи Прохазка няма място в Левски. Изключително съм разочарован от начина по който играхме снощи... Поправете ме ако греша, но толкова безлични не сме били никога. Не е виновен Делио Роси... такъв ни е материала.

Разбира се, че Прохазка не става. Няма начин такъв играч да вирее на Герена дори като чистач на пистата. В края на краищата в Левски се приемат единствено играчи, вкарващи средно поне по 1.871 гола на мач. Изключение ще направим за вратаря, той може да вкарва по 1 гол на 2 мача.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Роман Прохазка - ФЕН ТЕМА

Мнениеот modor » 17 ное 2017 11:31

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=dm706w3TdJ8[/youtube]
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: Роман Прохазка - ФЕН ТЕМА

Мнениеот Elliah » 08 май 2018 01:16

Роман Прохазка : "...време е да прекъснем тази серия, тези години без трофей. Казали cме го и на чyжденците, така че това ни дава още повече мотивация." (на въпрос за важността на мача за купата).
Той (словака) е обяснил на чужденците :).... Човека се чувства българин и левскар и това е :)
Не мога да не се радвам на хора, които са толкова отдадени на Левски. Пък било то и родени другаде.

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Роман Прохазка - ФЕН ТЕМА

Мнениеот THE G.A.M.E » 08 май 2018 10:13

Казали cме го и на чyжденците
:mrgreen:
Големец си е ПрохазкОВ. 8-)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1365
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: Роман Прохазка - ФЕН ТЕМА

Мнениеот olimpi » 08 май 2018 11:05

Elliah написа:Роман Прохазка : "...време е да прекъснем тази серия, тези години без трофей. Казали cме го и на чyжденците, така че това ни дава още повече мотивация." (на въпрос за важността на мача за купата).
Той (словака) е обяснил на чужденците :).... Човека се чувства българин и левскар и това е :)
Не мога да не се радвам на хора, които са толкова отдадени на Левски. Пък било то и родени другаде.


Роман е словак. От леко понемчените славяни словаците са ни най-близки по манталитет, донякъде език и по дух. Това е по мои дългогодишни наблюдения по мои колеги, с които съм работил през годините и част станали мои добри приятели.

Роман научи езика ни, играе с огромен хъс (повече от някои българи разходили синята фланелка) и, въпреки че не е някой супер майстор на кълбото има заслужено място като легенда на отбора ни заради мачовете, головете и уважението към клуба ни.

Ще се радвам да остане, ако все пак си тръгне му желая най-вече да е здрав и да трупа успехи.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Роман Прохазка - ФЕН ТЕМА

Мнениеот blue avalanche » 08 май 2018 11:11

Чак, пък, легенда... Бе, много лесно взехме да го раздаваме това "звание"...
Догодина, на 14, март да вземем и на него да му честваме рождения ден ли? Като на Гунди...

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1365
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: Роман Прохазка - ФЕН ТЕМА

Мнениеот olimpi » 08 май 2018 11:17

blue avalanche написа:Чак, пък, легенда... Бе, много лесно взехме да го раздаваме това "звание"...
Догодина, на 14, март да вземем и на него да му честваме рождения ден ли? Като на Гунди...


Ами виж колко мача има за отбора от всичките чужденци, които са играли при нас. Не Дарко като качества, но направи колко сезона.

Снижаваме критериите, но само преди година бяхме на ръба на оцеляването. Да мислим реално.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Роман Прохазка - ФЕН ТЕМА

Мнениеот blue avalanche » 08 май 2018 11:43

olimpi написа:
blue avalanche написа:Чак, пък, легенда... Бе, много лесно взехме да го раздаваме това "звание"...
Догодина, на 14, март да вземем и на него да му честваме рождения ден ли? Като на Гунди...


Ами виж колко мача има за отбора от всичките чужденци, които са играли при нас. Не Дарко като качества, но направи колко сезона.

Снижаваме критериите, но само преди година бяхме на ръба на оцеляването. Да мислим реално.

Прохазка - 169 мача
Л.Вагнер - 173 мача ;) Значи и той е легенда.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: csimoen2 и 48 госта