/контрола/ Локомотив (София) - Левски (София) | 1:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9294
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: /контрола/ Локомотив (София) - Левски (София) | 1:2 FT

Мнениеот mikata » 06 сеп 2016 20:53

Николай Жейнов се навърташе покрай Баждека и Жужо :oops:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: /контрола/ Локомотив (София) - Левски (София)06.09 - 17:

Мнениеот wilge » 06 сеп 2016 20:59

futbolqga написа:
wilge написа:Разбирачи, сега разбрахте ли защо Люпко иска нови футболисти? На нивото на тези бездарници дори Алвеша изпъква. Какви шампиони, какви 5 лева? Още нямаме мач срещу сериозен отбор (онова срещу делиорманци беше случайност, по- скоро плод на физически сблъсък, война). Славия и Верея не са мерило. Първенството е много дълго, а ние нямаме резерви на които да разчитаме. Ето, Веско се контузи и имаме проблем. Футбол е, случват се такива неща. За това дългата и равностойна резервна скамейка е необходимо и задължително условие за постоянство. Кажете ми кой от игралите първото полувреме ви хареса?

Колега, ще ме извиняваш, но за мен исканията на Люпко са меко казано глупави. За какво му беше това дърво Мицански? Ако беше поискал ляв и десен бек - ок! Ама той седи, мрънка по Христов, и от твърдоглавие ни води нов нападател, който му е на 1000% излишен и ще търка скамейката цял сезон.

А за това сръбско недоразумение на вратата ни да споменавам ли? Синята школа винаги е изкарвала качествени вратари, а и сега продължава да го прави. Цял куп млади вратарчета имаме. За какво му беше на Люпко да мрънка за това сръбско мекере?

Колега, ти ще ме извиниш, но изразих разочарованието си от резервите и попитах кой от игралите през първото полувреме се е харесал на другите. Ти ми намесваш Мицански, когото още не си гледал със синия екип. Иначе Майстора иска бекове, крило и централен нападател. Обещанието е за след зимната пауза. Мисля, че ще е след дъжд качулка. Как да не иска като с играта си Венци доказа правотата на Люпко, или както сам той преди време каза: "Треньорът има право. С играта си не съм го оповергал." Повярвай ми, Шейтанов не е по- готов от останалите на неговата възраст.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: /контрола/ Локомотив (София) - Левски (София) | 1:2 FT

Мнениеот sin4ec » 06 сеп 2016 21:18

Айде стига с това " Майстора", че намирисва на еветчийство! Някои други без да са майстори и без селекция и ЦН изведоха отбора до първо място преди година за 5 кръга, ама не бият тъпана за това.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: /контрола/ Локомотив (София) - Левски (София) | 1:2 FT

Мнениеот wilge » 07 сеп 2016 09:55

sin4ec написа:Айде стига с това " Майстора", че намирисва на еветчийство! Някои други без да са майстори и без селекция и ЦН изведоха отбора до първо място преди година за 5 кръга, ама не бият тъпана за това.

Не знам дали си стойчофил или люпкофоб (ако изобщо знаеш значението на тези думи) но ми дойде до гуша от безпочвените ти опити да величаеш един посредствен треньор и за да не кажа лоши думи за него ти предлагам малко статистика за първите 5 кръга:
2015
1 кръг. Ботев Пд – Левски 1:1
2 кръг. Левски – Литекс 2:2
3 кръг. Лудогорец – Левски 2:0
4 кръг. Черно море – Левски 0:1
5 кръг. Левски –Монтана 2:0
Рекапитулация- 8т. гол. р- ка 6-5

2016
1 кръг. Левски - Монтана 0:0
2 кръг. Локомотив (Пловдив) - Левски 2:2
3 кръг. Левски - Лудогорец 1:0
4 кръг. Славия -Левски 0:4
5 кръг. Левски - Верея 4:0
Рекапитулация- 11т. гол. р- ка 11-2

Изводите са за аудиторията. Ти със сигурност поради обективни причини няма да разбереш.

agrex
Мнения: 126
Регистриран на: 03 ное 2009 16:46
Skype: agricon69
Контакти:

Re: /контрола/ Локомотив (София) - Левски (София) | 1:2 FT

Мнениеот agrex » 07 сеп 2016 10:28

Не е съвсем по темата,но някои колеги в различни форуми продължават да отъждествяват новото четири буквие с познатия червен отбор.Това е грешка.Ние сме с ясна позиция по въпроса и никога няма да припознаем това недоразумение, присвоило си историята на "вечния враг"."Бий бий бий, бий чорбата по главата, бий бий бий..." Това вече не е актуално тъй като се отнася за ПФК ЦСКА АД.Този отбор е вече в небитието.Ще се наложи да скандираме нещо друго примерно като...БИЙ ХИБРИДА,ТАЗИ ГНИДА БИЙ,БИЙ,БИЙ....или нещо подобно.Може да се включат и "оранжеви прасета" и други неща.Мисля си ,че можем в нашия форум да обявим нещо като конкурс по въпроса.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: /контрола/ Локомотив (София) - Левски (София) | 1:2 FT

Мнениеот sin4ec » 07 сеп 2016 11:09

wilge написа:
sin4ec написа:Айде стига с това " Майстора", че намирисва на еветчийство! Някои други без да са майстори и без селекция и ЦН изведоха отбора до първо място преди година за 5 кръга, ама не бият тъпана за това.

Не знам дали си стойчофил или люпкофоб (ако изобщо знаеш значението на тези думи) но ми дойде до гуша от безпочвените ти опити да величаеш един посредствен треньор и за да не кажа лоши думи за него ти предлагам малко статистика за първите 5 кръга:
2015
1 кръг. Ботев Пд – Левски 1:1
2 кръг. Левски – Литекс 2:2
3 кръг. Лудогорец – Левски 2:0
4 кръг. Черно море – Левски 0:1
5 кръг. Левски –Монтана 2:0
Рекапитулация- 8т. гол. р- ка 6-5

2016
1 кръг. Левски - Монтана 0:0
2 кръг. Локомотив (Пловдив) - Левски 2:2
3 кръг. Левски - Лудогорец 1:0
4 кръг. Славия -Левски 0:4
5 кръг. Левски - Верея 4:0
Рекапитулация- 11т. гол. р- ка 11-2

Изводите са за аудиторията. Ти със сигурност поради обективни причини няма да разбереш.


Боли ме хуя какво ти е писнало на тебе. Да, аудиторията не е тъпа и прави разлика между три тежки гостувания(2015) и само едно(2016). Аудиторията помни как не можехме да съберем група миналата година, а и нямахме централен нападател. Да сравниш тези първи пет кръга и да смяташ, че това е довод в твоя полза, е признак на откровена дебилщина!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32328
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: /контрола/ Локомотив (София) - Левски (София) | 1:2 FT

Мнениеот modor » 07 сеп 2016 11:15

Хайде престанете с това сравняване и плюене по треньорите. Вместо да се обединим... ние продължаваме да се плюем един по-друг. Мамка му..... Стига вече! Крушовица ли е... шльокавица ли е... плескавица ли е..... в момента е треньор на Левски и ние трябва да го подкрепяме!
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32566
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: /контрола/ Локомотив (София) - Левски (София) | 1:2 FT

Мнениеот 1914.1902 » 07 сеп 2016 12:04

modor написа:Хайде престанете с това сравняване и плюене по треньорите. Вместо да се обединим... ние продължаваме да се плюем един по-друг. Мамка му..... Стига вече! Крушовица ли е... шльокавица ли е... плескавица ли е..... в момента е треньор на Левски и ние трябва да го подкрепяме!


Точно така . ;)

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: /контрола/ Локомотив (София) - Левски (София) | 1:2 FT

Мнениеот sin4ec » 07 сеп 2016 12:18

И аз това казах, но няколко екземпляра просто не спират с тъпотиите!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

filcolins
Мнения: 509
Регистриран на: 05 ное 2014 11:06
Контакти:

Re: /контрола/ Локомотив (София) - Левски (София) | 1:2 FT

Мнениеот filcolins » 07 сеп 2016 13:11

agrex написа:Не е съвсем по темата,но някои колеги в различни форуми продължават да отъждествяват новото четири буквие с познатия червен отбор.Това е грешка.Ние сме с ясна позиция по въпроса и никога няма да припознаем това недоразумение, присвоило си историята на "вечния враг"."Бий бий бий, бий чорбата по главата, бий бий бий..." Това вече не е актуално тъй като се отнася за ПФК ЦСКА АД.Този отбор е вече в небитието.Ще се наложи да скандираме нещо друго примерно като...БИЙ ХИБРИДА,ТАЗИ ГНИДА БИЙ,БИЙ,БИЙ....или нещо подобно.Може да се включат и "оранжеви прасета" и други неща.Мисля си ,че можем в нашия форум да обявим нещо като конкурс по въпроса.


Мен ме кефи "Бий микрето по кубето бий, бий, бий"


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ugly bug и 136 госта