/контрола/ Локомотив (София) - Левски (София) | 1:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: /контрола/ Локомотив (София) - Левски (София)06.09 - 17:

Мнениеот ralka_levskarka » 06 сеп 2016 17:44

korteneca написа:На мен ми се струва, че прекалено бързо преценихте кои не стават предвид факта, че половината отбор е юношки, които са под ниво В група.

Ми точно! И за резерви не стават, а са ни нужни, не може да разчитаме на 11 футболисти цял сезон.. Центъра го губим за секунди, крила няма, нападателя си вее г*за.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

PFK_Levski
Мнения: 963
Регистриран на: 07 апр 2011 18:58
Контакти:

Re: /контрола/ Локомотив (София) - Левски (София)06.09 - 17:

Мнениеот PFK_Levski » 06 сеп 2016 17:44

korteneca написа:На мен ми се струва, че прекалено бързо преценихте кои не стават предвид факта, че половината отбор е юношки, които са под ниво В група.


Ами сам го каза ..... под ниво В група .... нямат място в отбора такива!

way
Мнения: 2549
Регистриран на: 04 юни 2012 15:29
Контакти:

Re: /контрола/ Локомотив (София) - Левски (София)06.09 - 17:

Мнениеот way » 06 сеп 2016 17:47

Да видим дали второто полувереме ще излезем с целият си отбор ....а в момента гледам и U21 там да не говорим какво е ... даже не е футбол

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: /контрола/ Локомотив (София) - Левски (София)06.09 - 17:

Мнениеот korteneca » 06 сеп 2016 17:50

PFK_Levski написа:
korteneca написа:На мен ми се струва, че прекалено бързо преценихте кои не стават предвид факта, че половината отбор е юношки, които са под ниво В група.


Ами сам го каза ..... под ниво В група .... нямат място в отбора такива!


Имам предвид Галин, шведа, Бурабия... Едно е да играят с тия юношки и съвсем друго с останалите. Аз не бързам да преценям някой дали става поне в първите 6 официални мача. Иначе е ясно, че не са някаква световна супер класа...
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: /контрола/ Локомотив (София) - Левски (София)06.09 - 17:

Мнениеот Sinite ot Sofia » 06 сеп 2016 17:51

levskarcheto96 написа:
Sinite ot Sofia написа:Дано терена на Надеждата да е приличен и да няма контузии. Честит ни Мицански, но по - важно е да се сдобием с Гальо. Левскар в червата, има и футболни аргументи, златна възраст!


Като го гледам как играе, по-добре да не се сдобиваме с него!

Днес го няма, личи му, че не е във форма. Обаче генерално грешиш. Крилце с скорост, техника и добро центриране. Не ти говоря празни приказки.
Не ми харесаха този Иво ( бекчето), Алекс и момчето, което влезе с номер 6. Но да кажем деца са, да не ги емваме от сега, макар да си личи например един Кабов.. колко потенциал за футбол има в него.
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: /контрола/ Локомотив (София) - Левски (София)06.09 - 17:

Мнениеот Sinite ot Sofia » 06 сеп 2016 17:52

forever bluet написа:Галин,Боримиров,Шведа,Бурабия ,Венци не могат и топки да носят на Герена. Генев и той е гола вода. Левски няма скамейка и няма как да стане Шампион! Много бездарници има в Отбора,а юношите са пълна трагедия. Вратаря е бездарник и си е пътник. Като цяло тези ,които са на терена нищичко не играят.

Бурабия?! Абсолютни глупости! А за Галин, дай му малко време и пак ще си говорим. За другото си прав.
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

PFK_Levski
Мнения: 963
Регистриран на: 07 апр 2011 18:58
Контакти:

Re: /контрола/ Локомотив (София) - Левски (София)06.09 - 17:

Мнениеот PFK_Levski » 06 сеп 2016 17:55

korteneca написа:
PFK_Levski написа:
korteneca написа:На мен ми се струва, че прекалено бързо преценихте кои не стават предвид факта, че половината отбор е юношки, които са под ниво В група.


Ами сам го каза ..... под ниво В група .... нямат място в отбора такива!


Имам предвид Галин, шведа, Бурабия... Едно е да играят с тия юношки и съвсем друго с останалите. Аз не бързам да преценям някой дали става поне в първите 6 официални мача. Иначе е ясно, че не са някаква световна супер класа...

Ами то е достатъчно да има 1-2 неможещи и играта не се получава.... при наличието на Чворович, Венци , Кабов, Боримиров, другите 2 юношки , генев ....... ето ти ги 7 от 11. Е другите 4 как да покажат нещо ? За това и не бързам за Галин Иванов .... а шведа не ми е направил лошо впечатление - напротив ! Контузиха го, продължи да играе , вкара и след това го изкараха, защото показа, че продължава да го боли.

Потребителски аватар
отец Онуфри
Мнения: 329
Регистриран на: 21 сеп 2014 10:57
Контакти:

Re: /контрола/ Локомотив (София) - Левски (София)06.09 - 17:

Мнениеот отец Онуфри » 06 сеп 2016 17:56

Явно нещо сбъркано има в тая школа, не може 90% от юношите да са пълни некадърници на ниво каменица фен купа.
[wrapimg=]http://www.lifesport.bg/uploads/images/00312790.jpg[/wrapimg]

[rimg]https://pbs.twimg.com/media/C4wMzMUW8AAgLoc.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
batmanlevski
Мнения: 3611
Регистриран на: 11 авг 2009 13:41
Местоположение: софия
Контакти:

Re: /контрола/ Локомотив (София) - Левски (София)06.09 - 17:

Мнениеот batmanlevski » 06 сеп 2016 17:57

този на вратата даже и за А окръжна група не става , централния ни нападател също , то Люпко ако влезе ще е по-пъргав от тях , единствено Галин Иванов се движи по терена, макар и да не е във форма , личи си ,че има класа.Естествено не минахме и без контузии !
нека бъдем отново свободна и независима страна , а не подлога на сащ и турция !

[wrapimg=]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10301117_1432328167037561_8238237856843780182_n.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: /контрола/ Локомотив (София) - Левски (София)06.09 - 17:

Мнениеот korteneca » 06 сеп 2016 17:57

PFK_Levski написа:
korteneca написа:
PFK_Levski написа:
korteneca написа:На мен ми се струва, че прекалено бързо преценихте кои не стават предвид факта, че половината отбор е юношки, които са под ниво В група.


Ами сам го каза ..... под ниво В група .... нямат място в отбора такива!


Имам предвид Галин, шведа, Бурабия... Едно е да играят с тия юношки и съвсем друго с останалите. Аз не бързам да преценям някой дали става поне в първите 6 официални мача. Иначе е ясно, че не са някаква световна супер класа...

Ами то е достатъчно да има 1-2 неможещи и играта не се получава.... при наличието на Чворович, Венци , Кабов, Боримиров, другите 2 юношки , генев ....... ето ти ги 7 от 11. Е другите 4 как да покажат нещо ? За това и не бързам за Галин Иванов .... а шведа не ми е направил лошо впечатление - напротив ! Контузиха го, продължи да играе , вкара и след това го изкараха, защото показа, че продължава да го боли.

Това казвам и аз. Не се знае Галин в каква форма е. Ето един Адениджи едва сега започва да показва някакви качества, а ние искаме още в първата контрола да са като Меси и Роналдо.
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Udoji90 и 144 госта