/контрола/ Локомотив (София) - Левски (София) | 1:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: /контрола/ Локомотив (София) - Левски (София)06.09 - 17:

Мнениеот Player » 06 сеп 2016 18:48

Честита победа. За домакините този мач беше със статут на финал, а за нас загрявка. Рутинна победа.

angel93
Мнения: 147
Регистриран на: 27 авг 2015 13:45
Контакти:

Re: /контрола/ Локомотив (София) - Левски (София)06.09 - 17:

Мнениеот angel93 » 06 сеп 2016 19:05

wilge написа:Разбирачи, сега разбрахте ли защо Люпко иска нови футболисти? На нивото на тези бездарници дори Алвеша изпъква. Какви шампиони, какви 5 лева? Още нямаме мач срещу сериозен отбор (онова срещу делиорманци беше случайност, по- скоро плод на физически сблъсък, война). Славия и Верея не са мерило. Първенството е много дълго, а ние нямаме резерви на които да разчитаме. Ето, Веско се контузи и имаме проблем. Футбол е, случват се такива неща. За това дългата и равностойна резервна скамейка е необходимо и задължително условие за постоянство. Кажете ми кой от игралите първото полувреме ви хареса?

Люпко си знае работата щом има нужда от втори класен нападател явно има защо.Нали всички искаме Левски да играе нападателен футбол.

forever bluet
Мнения: 558
Регистриран на: 04 мар 2013 08:24
Местоположение: СОФИЯ

Re: /контрола/ Локомотив (София) - Левски (София) | 1:2 FT

Мнениеот forever bluet » 06 сеп 2016 19:15

Пичове,ако мислите че с футболисти като Галин,Генев,Чворович,Бурабия с юноши като Боримиров,Кабов със средни играчи като Сашо и Де Нойер, и с няколко прилични като Аниете,Адениджи,Нар,Прохазка,Костадинов,Веско,Александров ,Краев и с един блестящ Йорга ще станем шампиони сериозно сте се объркали. В Лудогрец има поне 7-8 футболисти с отлична класа и още 7-8 с добро ниво. Имат 40 футболисти на разположение,имат БФС,имат Домуса с милионите,имат Перукан. Етрополе-Ловеч всеки ден купуват по някой класен,сега и за Асприля се заговори. Имат долен и комплексиран човек,който не се спира пред нищо. Ние я караме като преди Русев. Галин и Генев, от днес и Мицански. Всичките не играли от поне 7-8 месеца и без подготовка. Галин и Генев и преди нямаха класа за Левски ,а сега е озадачаващо защо са при Нас. Мицански ми е загадка,ще го видим. Галин и Генев ,мисля че от утре няма да са на проби. Русев незнайно защо се бави с Ръководство и Спортен директор. В БГ Футбола на "Финягата" ще му е много трудно да се пребори с помията. Тук с бели ръкавици няма как да стане!
Членестоногите са примитивни създания

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: /контрола/ Локомотив (София) - Левски (София) | 1:2 FT

Мнениеот PSvilenov » 06 сеп 2016 19:31

forever bluet написа:Пичове,ако мислите че с футболисти като Галин,Генев,Чворович,Бурабия с юноши като Боримиров,Кабов със средни играчи като Сашо и Де Нойер, и с няколко прилични като Аниете,Адениджи,Нар,Прохазка,Костадинов,Веско,Александров ,Краев и с един блестящ Йорга ще станем шампиони сериозно сте се объркали. В Лудогрец има поне 7-8 футболисти с отлична класа и още 7-8 с добро ниво. Имат 40 футболисти на разположение,имат БФС,имат Домуса с милионите,имат Перукан. Етрополе-Ловеч всеки ден купуват по някой класен,сега и за Асприля се заговори. Имат долен и комплексиран човек,който не се спира пред нищо. Ние я караме като преди Русев. Галин и Генев, от днес и Мицански. Всичките не играли от поне 7-8 месеца и без подготовка. Галин и Генев и преди нямаха класа за Левски ,а сега е озадачаващо защо са при Нас. Мицански ми е загадка,ще го видим. Галин и Генев ,мисля че от утре няма да са на проби. Русев незнайно защо се бави с Ръководство и Спортен директор. В БГ Футбола на "Финягата" ще му е много трудно да се пребори с помията. Тук с бели ръкавици няма как да стане!

Отново крайни мнения виждам незнайно защо. Русев да не е магьосник ? То така става , за 1 седмица идва и за другата вече всичко е оправено . Защо му е да прави промени точно в момента като сега нещата вървят добре, да не е ненормален ?

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32576
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: /контрола/ Локомотив (София) - Левски (София) | 1:2 FT

Мнениеот 1914.1902 » 06 сеп 2016 19:34

Хубав гол е вкарал Нар . ;)

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12289
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: /контрола/ Локомотив (София) - Левски (София)06.09 - 17:

Мнениеот TristaNNN » 06 сеп 2016 19:50

wilge написа:Разбирачи, сега разбрахте ли защо Люпко иска нови футболисти? На нивото на тези бездарници дори Алвеша изпъква. Какви шампиони, какви 5 лева? Още нямаме мач срещу сериозен отбор (онова срещу делиорманци беше случайност, по- скоро плод на физически сблъсък, война). Славия и Верея не са мерило. Първенството е много дълго, а ние нямаме резерви на които да разчитаме. Ето, Веско се контузи и имаме проблем. Футбол е, случват се такива неща. За това дългата и равностойна резервна скамейка е необходимо и задължително условие за постоянство. Кажете ми кой от игралите първото полувреме ви хареса?

Алвеша 8-)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38916
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: /контрола/ Локомотив (София) - Левски (София) | 1:2 FT

Мнениеот tevez » 06 сеп 2016 20:04

След тази контрола можем да кажем, че ако титулярите не са здрави, то жална ни майка.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: /контрола/ Локомотив (София) - Левски (София) | 1:2 FT

Мнениеот sin4ec » 06 сеп 2016 20:09

Обикновена учебна игра. Изводи от такава не могат да се правят, много от двустранните игри на тренировките са по-надървени и с повече заряд от този мач. ЛЦ имат класни играчи, но нямат отбор. Литекс нямат нито класни играчи, нито отбор. Ние имаме малко класни играчи, имаме малко на брой играчи, но имаме отбор. Който чете, нека разбира...
Този отбор се запази от пролетта и изграденото е факт. До миналата седмица на нас ни отказваха, сега-както каза Жужо, пък ние отказваме. Попълнения ще има зимъска. Трябва да е ясно кой ще води отбора обаче...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: /контрола/ Локомотив (София) - Левски (София) | 1:2 FT

Мнениеот mikata » 06 сеп 2016 20:41

От Кабов може да излезе нещо, централния защитник беше 1,5 м.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: /контрола/ Локомотив (София) - Левски (София) | 1:2 FT

Мнениеот sin4ec » 06 сеп 2016 20:49

mikata написа:От Кабов може да излезе нещо, централния защитник беше 1,5 м.

Аз на Кабов съм му много фен, има много хляб в това хлапе...дано е сериозен и работи здраво, от него зависи.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 1palq4o1, futbolqga, LoveAndPeace, olfix и 143 госта