Спас Русев е новият собственик на Левски!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Добруджа
Мнения: 38
Регистриран на: 10 окт 2009 11:30
Контакти:

Re: Думите на Спас Русев по нова телевизия тази сутрин

Мнениеот Добруджа » 19 фев 2017 17:51

mikata написа:Минаха годините когато някой изсипваше чували с пари,ако ние не си помогнем никой няма да ни помогне :idea:


Ходете поне по 10 000 на мач, а вие какво правите ? Ние в Добрич ходим по 500-600 на мачове от В група, а вие и толкова не събирате на мач от А група. Така ли се подкрепя отбор? Иначе всички тука знаете да драскате и да недоволствате.

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Думите на Спас Русев по нова телевизия тази сутрин

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 19 фев 2017 17:54

Пичове, свиквайте. Така ще е за напред. По-добре няма да стане. Изгоните ли и този, следващият верно ще е направо Митьо Пищова.
Тиквун ви е фен и ще ви използва за изборите, колкото може. Факт си е, че без него и Прасето - сте към скоропостижен фалит. Така са ви хванали за топките, че мърдане няма.

Аз лично не виждам светлина в тунела на българския футбол.
И помнете: колелото се върти. Затова не е хубаво да злорадствате на чужд гроб. Не се знае и вас какво ви чака.

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Думите на Спас Русев по нова телевизия тази сутрин

Мнениеот ЕМИЛ » 19 фев 2017 17:57

Каза ли , че ще се маха ? Ако не е да го казва и да ни отърве от присъствието си .

orlando7
Мнения: 1859
Регистриран на: 29 юли 2012 10:56
Skype: 55tveu
Контакти:

Re: Думите на Спас Русев по нова телевизия тази сутрин

Мнениеот orlando7 » 19 фев 2017 18:03

Не се бойте, другари левскари! Всичко е загубено!

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Думите на Спас Русев по нова телевизия тази сутрин

Мнениеот Цецо Чука » 19 фев 2017 18:06

NOMER14 написа:Чели са ми лекции за моделиране и управление, а и съм полагал изпит. Управление имали Лудогорец, шикалки имат.


Те на тебе са ти чели лекции, ама ти дали си бил в залата не е много ясно.
Така като гледам изпита са ти го дали по милост.

Другия вариант е да си толкова заслепен че просто да не вижда това което ти е пред очите, а именно че Лудогорец е изключително успешен проект, управляван от Домусчиев еднолично и с желязна ръка и който проект след първоначалните инвестиции се превърна в златна мина.

За такова нещо в Левски при Финягата можете само да сънувате.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
Sorcerer
Мнения: 97
Регистриран на: 24 сеп 2013 20:45
Контакти:

Re: Думите на Спас Русев по нова телевизия тази сутрин

Мнениеот Sorcerer » 19 фев 2017 18:07

Въпросният господин е един лъжлив винкел! Едно нещо обеща лично да свърши - новата трибуна да има козирка, направи ли го, не...
Край, за мен той е човек, който не държи на думата си- значи е боклук, щом е боклук мястото му не е в Левски!!!
Левски това е България

4au6
Мнения: 329
Регистриран на: 01 сеп 2008 13:52
Контакти:

Re: Думите на Спас Русев по нова телевизия тази сутрин

Мнениеот 4au6 » 19 фев 2017 18:35

Гошо Марков агент някой си екс фен на БКП,СДС и настоящ такъв на ГРОБ обясни миналата година че ще дойде истински Богат Левскар които милее за отбора. Бизнесмен с работещ бизнес и Без някакви користни цели. А то се оказа Поредният ТАРИКАТ.Не съм фен на Левски- Ботевист съм но у нас е едно и също всички пристигат с фанфари и след това Дайте да дадем. Почти всички клубове са имали такива "благодетели"-Кеби,селския,Магарешки,Спасчо,ония боклуджиите в ЦСКА и т.н.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Спас Русев е новият собственик на Левски!

Мнениеот mikata » 19 фев 2017 18:50

Аз ако съм на мястото Спас ще дам акциите на Сираков, да го видим той какво ще направи като е такъв специалист :idea:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Думите на Спас Русев по нова телевизия тази сутрин

Мнениеот гражданин от село » 19 фев 2017 18:59

ЕМИЛ написа:Каза ли , че ще се маха ? Ако не е да го казва и да ни отърве от присъствието си .

Не каза, а показа(с харизването на акциите на Боримиров).

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Думите на Спас Русев по нова телевизия тази сутрин

Мнениеот защо » 19 фев 2017 19:20

4au6 написа:Гошо Марков агент някой си екс фен на БКП,СДС и настоящ такъв на ГРОБ обясни миналата година че ще дойде истински Богат Левскар които милее за отбора. Бизнесмен с работещ бизнес и Без някакви користни цели. А то се оказа Поредният ТАРИКАТ.Не съм фен на Левски- Ботевист съм но у нас е едно и също всички пристигат с фанфари и след това Дайте да дадем. Почти всички клубове са имали такива "благодетели"-Кеби,селския,Магарешки,Спасчо,ония боклуджиите в ЦСКА и т.н.

Е, сега, и Кеби, и Селския, когато имаха, даваха, проблемът им беше, че нямаха. Даже и боклукчиите дадоха доста, първо Любо каза, че иска българи, те му взеха всичко, което си поиска, имаше разни селски истории при плащанията, ама ги взеха, после се набутаха яко с италианците, накрая взеха да се стискат, като видяха, че нищо не им се връща от тия пари. Така беше, ако е въпрос, преди това и с Черепа. Това им е проблемът на българските собственици, че нямат два грама мозък и не знаят как да си похарчат парите. Разбира се, такива, насила докарани, като Спас или Марешки са друг случай, ама те се появиха напоследък, при бате Бойко, предишните просто си бяха тъпи парчета. Киро не е по-различен, просто без да иска, попадна на чичо Гошо, макар че много се дърпаше и усилено търсеше подходящия човек. Както и в БФС и преди, че даже и след 94-та усилено го търсеха най-различни шефове, от Вальо Михов до Иван Славков.
Последна промяна от защо на 19 фев 2017 19:21, променено общо 1 път.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 92 госта