Спас Русев е новият собственик на Левски!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

v77ko
Мнения: 8
Регистриран на: 24 авг 2015 15:11
Контакти:

Re: Думите на Спас Русев по нова телевизия тази сутрин

Мнениеот v77ko » 19 фев 2017 13:05

sslevski написа:Да това е най-голямия ни проблем,че хора като теб не се интересуват от клуба и искат само победи като е дал само пари за едно пакетче семки.Такъв клуб няма.Искам някой да вземе да прави нещо в този клуб и това няма да е Спас Русев по всичко личи,няма да е втория смешен акционер Боримиров и кой остава според теб?И това което ще се опитат да направят феновете не е да оправят клуба,а да покажат редица други работи,ЧЕ СЕ ОПИТВАТ ДА ПРОМЕНЯТ ЛЕТАРГИЯТА, в която е изпаднал клуба.


Много хубави неща са това че ние самите трябва да си спасим клубът, колко хора според теб ще платят членски внос не годишен, месечен (200 000*15=3 000 000*12=36 000 000) за съжаление това са само добри пожелания, този който е в момента в Левски иска точно това, ние да изсипваме той да управлява, няма как да стане това.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Думите на Спас Русев по нова телевизия тази сутрин

Мнениеот popokutepetel » 19 фев 2017 13:11

v77ko написа:
sslevski написа:Да това е най-голямия ни проблем,че хора като теб не се интересуват от клуба и искат само победи като е дал само пари за едно пакетче семки.Такъв клуб няма.Искам някой да вземе да прави нещо в този клуб и това няма да е Спас Русев по всичко личи,няма да е втория смешен акционер Боримиров и кой остава според теб?И това което ще се опитат да направят феновете не е да оправят клуба,а да покажат редица други работи,ЧЕ СЕ ОПИТВАТ ДА ПРОМЕНЯТ ЛЕТАРГИЯТА, в която е изпаднал клуба.


Много хубави неща са това че ние самите трябва да си спасим клубът, колко хора според теб ще платят членски внос не годишен, месечен (200 000*15=3 000 000*12=36 000 000) за съжаление това са само добри пожелания, този който е в момента в Левски иска точно това, ние да изсипваме той да управлява, няма как да стане това.


При това ръководство на Левски няма да дам и един лев да го спонсорирам. Да се разкара десаря и ще му мислим.

Потребителски аватар
ceBep
Мнения: 1379
Регистриран на: 22 окт 2014 16:58
Местоположение: София

Re: Думите на Спас Русев по нова телевизия тази сутрин

Мнениеот ceBep » 19 фев 2017 13:13

До 1-2 години ви чакат чуждите лицензи, въпрос на време е това да се случи. И не минавайте с номера, че ще тръгнете на чисто от дъното, четейки коментарите масата привърженици са същите путки като припозналите оранжево микренската селяния.

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9022
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Думите на Спас Русев по нова телевизия тази сутрин

Мнениеот Soulen » 19 фев 2017 13:17

Най-голямата глупост е че трябвало видиш ли ние феновете да даваме пари. И от какъв зор??? Все едно да инвестирам в нещо, без да получа дял за него. Ако съм милионер и един лев няма да дам за български футбол. Абсолютна загуба на пари и време е това начинание. Света е бизнес и пари, няма нормален човек, който да дава пари за здраве.

Стадиона ще се пълни, когато има какво да се види. Дето се вика отиваш на кино на хубав филм, а не на някаква боза, само защото е българска. Аз и 95% като мен бяхме на стадиона срещу Марибор, защото в тоя мач имаше смисъл. В българското вторенство с инвалидски футбол само една шепа хора най-много 500 човека биха отишли.

Защо трябва хората да дават пари за некачествен продукт, вместо да правят нещо по-приятно в свободното си време. Сигурен съм, че хората, които не ходят, повечето дори и по телевизията вече не гледат мачовете.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

buky
Мнения: 6
Регистриран на: 03 юни 2014 23:14
Skype: 0888807837
Контакти:

Re: Думите на Спас Русев по нова телевизия тази сутрин

Мнениеот buky » 19 фев 2017 13:38

Ako ti bqha iztrili posta,щяха да изтрият истината!Този пернишки другар не го и коментирам-когато той е чул за Левски по радиото в бръснарницата в Перник,аз играех в юношите на този велик клуб!

organzata
Мнения: 554
Регистриран на: 11 окт 2014 15:20
Контакти:

Re: Думите на Спас Русев по нова телевизия тази сутрин

Мнениеот organzata » 19 фев 2017 13:39

Не знам дали Левски ще фалира или не,нито ме интересува кой знае колко(нямам пристрастия към никой БГ отбор) ,но ако се случи най-смешното е,че отново ще са втори.

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: Думите на Спас Русев по нова телевизия тази сутрин

Мнениеот korteneca » 19 фев 2017 13:44

organzata написа:Не знам дали Левски ще фалира или не,нито ме интересува кой знае колко(нямам пристрастия към никой БГ отбор) ,но ако се случи най-смешното е,че отново ще са втори.

ЦСКА да не бяха първия фалирал футболен клуб в България? :roll:
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Думите на Спас Русев по нова телевизия тази сутрин

Мнениеот Cheradonna » 19 фев 2017 13:45

Пичове,подигравате ни се на нас,но слушайте финягата и бързо тичайте насам натам да търсите АД -та за припознаване,че ще имате остра нужда от такова...А името на стадиона ще стане уникално"Виваком Кабрио Георги Аспарухов Арена" ....... :mrgreen:
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7866
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Думите на Спас Русев по нова телевизия тази сутрин

Мнениеот doktora25 » 19 фев 2017 13:46

Според мен има един път, едно спасение, което може да не се хареса на всички, не съм сигурен как точно и дали може да стане, но мисля че е добре да се мисли в тази посока - да се поеме по модела на финансиране на Берое. Освен че заралии в момента са по-атрактивно място за кариерното развитие на младите родни таланти, не виждам по какъв начин са облагодетелствани, бутани и какви нежелани дивиденти извличат от въпросния модел. С чисто футболни средства си завоюваха последните трофеи. Всичко останало са лоши примери, мрачни пътища и перспективи за фалити, заблуди и напразни надежди за поредния месия, продължителна агония, поверяване на клуба на откровени престъпници и бандити, "славизация" и др. подобни. Ако може да гарантира достигане до желаното равнище бих подкрепил и варианта самоиздръжка от феновете, но на фона и на дълговете не съм убеден, че можем да генерираме достатъчно пари.
Последна промяна от doktora25 на 19 фев 2017 13:57, променено общо 1 път.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Думите на Спас Русев по нова телевизия тази сутрин

Мнениеот ehh » 19 фев 2017 13:49

Жив син Лупи си е това, което е в момента начело на Левски. За съжаление. За съжаление се потвърждават за пореден път думите ми, че сини и червени са като близнаци свързани. Колкото и да се дракат феновете на двата отбора, съдбите им са сходни. Сега ни се падна и на нас един Лупи, който ръси безумия. Дали и на нас ще ни се налага да припознаваме, времето ще покаже.
Колегата даде пример с Челси и когато Абрамович пристигна. Ами нека видим и примера с Лудогорец. Все едно Домусчиев да беше дошъл и казал на всички от Разград, "ставам ви президент, но почвайте да купувате и да идвате на стадиона, че да изградим изцяло нов отбор". А защо не видим и нашият пример, когато дойде Грашнов и Мтел.
За да се стигне до там ръководните органи на един отбор трябва да са тези, които да драснат искрата и да върнат обезверелите фенове на стадиона. Да даде, да опита всичко и тогава, ако няма резултат, да вдигне ръце и да каже, че от него вече нищо не зависи. А нашият Лупи започва отзад напред.
Аз лично съм голям песимист и не виждам скорошно добро бъдеще за нашия отбор. Ще си кретаме така още, докато не дойде коренна промяна във вид на човек както е бил Абрамович за Челси или Домусчиев за Лудогорец.
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Plamen_i00, TristaNNN, vvessel и 33 госта