20 дни по-късно( терзанията на един балканджия-журналист)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: 20 дни по-късно( терзанията на един балканджия-журналист

Мнениеот kiril.a.d » 22 авг 2016 16:54

sin4ec написа:Леко , етрополец! Няма никакво обединение на ЦСКА с когото и да било, а просто преименуване на Литекс. Вие сте Литекс-корекция, с 4 титли, с ГГ зад прозорчето, Стоилас, Дихонов и Попов за шефове, школата от Ловеч и играчите от Ловеч. Никакво ЦСКА не сте и няма да бъдете!

:lol: :lol: :lol: ....другарю сиганин, леко - вие не сте никакво "Левски" а сте прекръстеното Динамо София с ...Н-ти брой комунистически титли и...никакво "Левски" не сте и няма да бъдете!
Надявам се, този път модерацията да бъде точна и...да се съобрази с "повикало-отговорило" , а не само с повикало ;)...
Апропо - ще повторя, че не си учи елементарна аритметика и не знаеш, колко прави 31 плюс 4, но това не е интересно днес, защото Гришката и подопечните му "играят" за да зачеркнат 31-то, поради селския си ловешки манталитет! - и тяхната селска работа, като вашата....
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: 20 дни по-късно( терзанията на един балканджия-журналист

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 22 авг 2016 16:57

kiril.a.d написа:...и пак си се объркал с "Тирето", ама това е...защото явно си от Филиповци ;) :lol: и не си ходил на училище! - обединението на 31 и 4, прави 35, моето момче!!! - къде си бил в часовете по аритметика?....

Кирчо, не бъркай футболната история с математиката - в грешка си. ;) Тази материя е твърде сложна за теб. Когато два клуба се обединяват, като основа се взимат историята и наследството на единия от тях. Недей и ти като еклерите от "Черно море", които си присвояват успехите на "Тича" и "Владислав" (общо 4 шампионски титли), от което следва че през 1938 година "Черно море" е бил едновременно шампион и вицешампион на България, като е играл сам срещу себе си... 8-)
П.П. И за да не те заболи главата от мислене, ще ти помогна с жокер: "Черно море" е наследник на "Тича", приел е за своя "рождена дата" датата на основаването на "Тича", а "Тича" е бил шампион....път(и)!?... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: 20 дни по-късно( терзанията на един балканджия-журналист

Мнениеот kiril.a.d » 22 авг 2016 17:03

А аз продължавам да се чудя, защо тази тема не е в кошчето, след " етрополския мозък", Литекс...на мястото на точка 9 от правилника, "ловешкия тим", пак по точка 9 от правилника...дори задаващия се след оставката на Ицко, Литекс София е от София а не от Ловеч!!!
И най-вече, ужасния расизъм в тази статия!!!
modor, ко праим ся?....обръщам се към теб, защото прецених че си мислещ индивид, което си е рядкост в България!!! - трябва ли, поради...приятелско/фенско съжаление, да съществува в наш форум, такава опасна тема, за международната общност?...
Виж какво, ще ти припомня, че дори когато съдът в Хага, осъди Бойчо, за разпореждането и употребата на гранатомета, пак всички ние платихме ония 80 000 евра, а не Бойчо да се е бръкнал в собствения си джоб!!!
Пак ли?....
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: 20 дни по-късно( терзанията на един балканджия-журналист

Мнениеот sin4ec » 22 авг 2016 17:15

Просто е-няма нищо за модериране. Другарю Боаб, темата не е срещу ЦСКА( с или без тирета и корекции), а визира скудоумието на един журналист и последователите му. Да , писалият тази статия е етрополски мозък, при това болен. Да, сегашният клуб на Армията е образуван чрез преименуване на Литекс и изкупуването му от Чавдар( Етрополе). Не, не е незаконно, но няма нищо общо с ЦСКА. Виж, с Етрополе и Литекс има общо, и още как! :)
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: 20 дни по-късно( терзанията на един балканджия-журналист

Мнениеот kiril.a.d » 22 авг 2016 17:21

sin4ec написа:Просто е-няма нищо за модериране. Другарю Боаб, темата не е срещу ЦСКА( с или без тирета и корекции), а визира скудоумието на един журналист и последователите му. Да , писалият тази статия е етрополски мозък, при това болен. Да, сегашният клуб на Армията е образуван чрез преименуване на Литекс и изкупуването му от Чавдар( Етрополе). Не, не е незаконно, но няма нищо общо с ЦСКА. Виж, с Етрополе и Литекс има общо, и още как! :)

Момченцеееее,на теб, ясно ли ти е че нямаш правото да се изразяваш така, с всичките си обидни квалификации, колкото и да те дразни нещо си???
Едно ще те питам - не мислиш ли, че отговаряйки по начина на писане, слизаш на същото ниво и като така заприличващ на този, срещу когото пишеш?...И тогава, с какво се различаваш от пишещия, срещу когото пишеш? ;)
А да видим, дали си отсъствал и от часовете по Психология и Логика, в гимназията ;)...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: 20 дни по-късно( терзанията на един балканджия-журналист

Мнениеот sin4ec » 22 авг 2016 17:26

kiril.a.d написа:Момченцеееее,на теб, ясно ли ти е че нямаш правото да се изразяваш така, с всичките си обидни квалификации, колкото и да те дразни нещо си???
Едно ще те питам - не мислиш ли, че отговаряйки по начина на писане, слизаш на същото ниво и като така заприличващ на този, срещу когото пишеш?...И тогава, с какво се различаваш от пишещия, срещу когото пишеш? ;)
А да видим, дали си отсъствал и от часовете по Психология и Логика, в гимназията ;)...

Ти ли ще ми даваш акъл на какво имам аз право и на какво не? Етрополец, свали малко бибетата! Не съм те карал да четеш, като не ти харесва-изпушвай оттука! Темата е в синия подфорум и е за сините фенове. Всеки друг, естествено, е добре дошъл да изкаже мнение, но от акъл айде нема нужда!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1620
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: 20 дни по-късно( терзанията на един балканджия-журналист

Мнениеот 1palq4o1 » 22 авг 2016 17:46

kiril.a.d написа:
1palq4o1 написа:
kiril.a.d написа:
sin4ec написа:
kiril.a.d написа:разбираш ли си...съсловното потекло?...особено като наклепаш ЦСКА, пред УЕФА и...извършиш евроидиотизъм след това;)....Къде е тук, националния интерес, да провалиш Родината си??????????

И какво общо имат безумията, натворени от ЦСКА или натурализирането на един циганин за два месеца с интересите на Родината?

:) "безумията натворени от ЦСКА-СОФИЯ"!!! - имат за цел, още един "гранд" за българския футбол!!! Но това, явно е неразбираемо за индивиди, които признават "само един отбор, в една страна" и като така, не искат да живеят на планетата Земя, а на планетата...Левскария! ;) :lol:
А по отношение на "циганина за два месеца"...внимавай! - сега пък настъпваш точно тези, на които най-много обичаш да пишеш доноси и като така, ще те осъдят за расизъм, точно същите на които доносничиш!!! - моля модерацията да вземе мерки, по отношение на това изказване, че да не вземат пак да осъдят България, за расизъм и всички ние пак да плащаме, заради едно левскарско...пак недообмислено изказване!
Надявам се, това е функцията на модерацията, да пази предимно България от опасни за Родината изказвания ;)


Киро, от 30 години сте гранд, ама на село-видя се миналия сезон, преди да ви погребат!!!
И понеже много философстваш за доноси и милиция, веднага ''...молиш мод3рацията да вземе мерки..." само не ми става ясно защо!?!
Че циганина си е циганин или, че наистина е взел паспорт за два месеца? А и не трябваше ли да е живял в България поне 5 години за да има право на такъв?

Ама чакай бе комшу - как така не виждаш разликата, че аз се обръщам към тукашните правозащитни органи, за да не пострада Родината, България, а вие, съвсем по комунистически се обръщате към международни такива, без да ви пука, какво ще се сучи с Родината, България?????
И ей, в Банишора цигани няма, така че, за какви цигани говориш?...А тук, зад 53-ти блок, в напречния блок, живее такова готино мелезче...женско де ;), дето и ти не можеш да ми го осигуриш ;) :lol:
Ей, всичките левскари ли сте расисти??? . а после, защо ви наказвали от УЕФА....



Не го познавам това от 53-ти блок, ама пак си е цигане!
Писна ми от тая политкоректност-циганина си е циганин, негъра си е негър, аз съм бял, а Винету е индианец-крайно време е нещата да се назовават с истинските им имена...иначе идва Кьолн и новогодишната нощ с всички екстри предоставени от "горките бежанци"
Дали сме расисти не знам, но предпочитам да ме сочат с пръст като расист, отколкото да ме "тъпче" някой, а аз да му подарявам плюшени мечета!!!
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: 20 дни по-късно( терзанията на един балканджия-журналист

Мнениеот kiril.a.d » 22 авг 2016 17:54

Captain Stottlemeyer написа:
kiril.a.d написа:...и пак си се объркал с "Тирето", ама това е...защото явно си от Филиповци и не си ходил на училище! - обединението на 31 и 4, прави 35, моето момче!!! - къде си бил в часовете по аритметика?....

Кирчо, не бъркай футболната история с математиката - в грешка си. ;) Тази материя е твърде сложна за теб. Когато два клуба се обединяват, като основа се взимат историята и наследството на единия от тях. Недей и ти като еклерите от "Черно море", които си присвояват успехите на "Тича" и "Владислав" (общо 4 шампионски титли), от което следва че през 1938 година "Черно море" е бил едновременно шампион и вицешампион на България, като е играл сам срещу себе си...
П.П. И за да не те заболи главата от мислене, ще ти помогна с жокер: "Черно море" е наследник на "Тича", приел е за своя "рождена дата" датата на основаването на "Тича", а "Тича" е бил шампион....път(и)!?... 8-)

:lol: :lol: :lol: ....другарю капитан, след като тук бъркате футбола с историята...правото с историята...как така да не бъркаме елементарната АРИТМЕТИКА - не математика ;) с историята???
Та, другарю капитан, вие там, в ДС, можете и да съберете 31 + 4 ?....знам че е трудно за милицията, ма все си мислех че вас, ченгетата, ви събират по по-висок тест от милиционерския ;)...
ахаааааа, заболяла те е главата от това, чене само комунистическия съд, ми и демократичния, през 1999 г. обявява ЦСКА за пряк наследник на АС-23? - не е мой проблем!!! - проблем беше на Васил Божков, който се ядоса на държавата, че не послуша съда и не ни върна всичко което си е наше, барабар със стадиона и със силата на своите милиарди и независимост, обяви че нищо повече няма да плаща на държавата! И така се натрупаха около 3 милиона задължения към държавата още от негово време...Другарю капитан, ти, като ченге от ДС, макар и не от София, би трябвало да ги знаеш тези работи? ;)....
Та за какво говорим, другарю капитан?....
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
727150
Мнения: 2011
Регистриран на: 23 окт 2008 12:12
Контакти:

Re: 20 дни по-късно( терзанията на един балканджия-журналист

Мнениеот 727150 » 22 авг 2016 17:55

Селски тарикат с големи амбиции
създаде си мелез без капка традиции.
Бандата безродници веднага заквича:
"Винаги ще има силен ЦСКА!"
На оркестър "Ганчев" радваха се тия
болни от амнезия и шизофрения.
Нагло обясняват: "Литекс туй не е."
Ами да, това е "Чавдар" (Етрополе)! Автор:Лиска Етрополска.
Един отбор с история от два месеца , с нула титли и нула купи , неправомерно ползва емблемата и стадиона на друг отбор , чийто фенове с готовност гласуваха за евтаназията му .

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: 20 дни по-късно( терзанията на един балканджия-журналист

Мнениеот kiril.a.d » 22 авг 2016 18:00

1palq4o1 написа:
kiril.a.d написа:
1palq4o1 написа:
kiril.a.d написа:
sin4ec написа:
kiril.a.d написа:разбираш ли си...съсловното потекло?...особено като наклепаш ЦСКА, пред УЕФА и...извършиш евроидиотизъм след това;)....Къде е тук, националния интерес, да провалиш Родината си??????????

И какво общо имат безумията, натворени от ЦСКА или натурализирането на един циганин за два месеца с интересите на Родината?

:) "безумията натворени от ЦСКА-СОФИЯ"!!! - имат за цел, още един "гранд" за българския футбол!!! Но това, явно е неразбираемо за индивиди, които признават "само един отбор, в една страна" и като така, не искат да живеят на планетата Земя, а на планетата...Левскария! ;) :lol:
А по отношение на "циганина за два месеца"...внимавай! - сега пък настъпваш точно тези, на които най-много обичаш да пишеш доноси и като така, ще те осъдят за расизъм, точно същите на които доносничиш!!! - моля модерацията да вземе мерки, по отношение на това изказване, че да не вземат пак да осъдят България, за расизъм и всички ние пак да плащаме, заради едно левскарско...пак недообмислено изказване!
Надявам се, това е функцията на модерацията, да пази предимно България от опасни за Родината изказвания ;)


Киро, от 30 години сте гранд, ама на село-видя се миналия сезон, преди да ви погребат!!!
И понеже много философстваш за доноси и милиция, веднага ''...молиш мод3рацията да вземе мерки..." само не ми става ясно защо!?!
Че циганина си е циганин или, че наистина е взел паспорт за два месеца? А и не трябваше ли да е живял в България поне 5 години за да има право на такъв?

Ама чакай бе комшу - как така не виждаш разликата, че аз се обръщам към тукашните правозащитни органи, за да не пострада Родината, България, а вие, съвсем по комунистически се обръщате към международни такива, без да ви пука, какво ще се сучи с Родината, България?????
И ей, в Банишора цигани няма, така че, за какви цигани говориш?...А тук, зад 53-ти блок, в напречния блок, живее такова готино мелезче...женско де ;), дето и ти не можеш да ми го осигуриш ;) :lol:
Ей, всичките левскари ли сте расисти??? . а после, защо ви наказвали от УЕФА....



Не го познавам това от 53-ти блок, ама пак си е цигане!
Писна ми от тая политкоректност-циганина си е циганин, негъра си е негър, аз съм бял, а Винету е индианец-крайно време е нещата да се назовават с истинските им имена...иначе идва Кьолн и новогодишната нощ с всички екстри предоставени от "горките бежанци"
Дали сме расисти не знам, но предпочитам да ме сочат с пръст като расист, отколкото да ме "тъпче" някой, а аз да му подарявам плюшени мечета!!!

:) ееееееее, комши, не така бре!!! - не е от 53-ти блок, а тоя зад него...не знам кой номер е! Ама е мелезче бе комши!!! - не е негро, а смес от...българка/ин, кубинец/ка и е....ей, аз циганка...бе не такоз! Ама още като студент, така се..."нарадвах" на една колежка от ЮАР и...а стига расизъм де!
Циганина си е циганин! - някъде казват "джипси"...И тоя индивид, няма нищо общо с негъра, или дори амуджата от анадоло-арабския свят!!!
Така че, а спрете се бре!!!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 53 госта