ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / 4:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / неделя / 19

Мнениеот sin4ec » 29 авг 2016 10:48

Мачът, от който се притеснявах, бе взет с лекота и с резултат. Не ми хареса единствено отпускането след втория гол-по едно време щяхме да заспим на терена...
Аниете влиза във форма, Тунде и Нар приключват с аклиматизацията, а Краев след като игра на двата фланга и се научи да играе с двата крака, вече си е на мястото. Пресата ни върши своето.Не може да не направи впечатление и добрия, сплотен колектив.
Може да се каже, че шокът от отпадането е преодолян. Предстои неприятно гостуване на неприятен стадион. Бием ли и там, нещата влизат в друга плоскост.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / неделя / 19

Мнениеот wilge » 29 авг 2016 10:54

August Burns Red, не те съветвам да играеш тото, тъй като за това се иска трезво мислене. Ти си заслепен от омраза. Ако случайно влезеш пак във форума ни, (в което се съмнявам, тъй като няма повече за тролене) чети повечко и внимателно, отвори си очите за да приемеш синята идея. За целта трябва да изхвърлиш омразата от себе си. Тя е прерогатив на един друг отбор.
ПП. Синчец, преди мача беше много активен. Не така груб и арогантен както преди месец, но съмненията ти в победата над Верея внушаваха колко посредствен и несъстоятелен отбор е Левски в момента (с този треньор). Очаквах след мача да напишеш, че ако сме били със Стойчо Безстрашния сме щели да бием най- малко с 8:0, но видите ли с некадърник и пияница до къде я докарахме. Не искам да си посипваш главата с пепел, но би било редно да признаеш, че отбора вече има нова визия. И то по- добра от преди. Забеляза ли на няколко пъти как я разцъкваха с по едно докосване и зааралии не знаеха къде се намират? Това си е живо надграждане. Ако към това се покаже и постоянство, значи сме на прав път.

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38916
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / неделя / 19

Мнениеот tevez » 29 авг 2016 11:14

Честита победа. Без много да се напрягаме - бихме.
Публиката остана доволна, а в крайна сметна, това е най-важното.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / неделя / 19

Мнениеот sin4ec » 29 авг 2016 11:19

wilge написа:ПП. Синчец, преди мача беше много активен. Не така груб и арогантен както преди месец, но съмненията ти в победата над Верея внушаваха колко посредствен и несъстоятелен отбор е Левски в момента (с този треньор). Очаквах след мача да напишеш, че ако сме били със Стойчо Безстрашния сме щели да бием най- малко с 8:0, но видите ли с некадърник и пияница до къде я докарахме. Не искам да си посипваш главата с пепел, но би било редно да признаеш, че отбора вече има нова визия. И то по- добра от преди. Забеляза ли на няколко пъти как я разцъкваха с по едно докосване и зааралии не знаеха къде се намират? Това си е живо надграждане. Ако към това се покаже и постоянство, значи сме на прав път.

Никога не съм казвал, че отборът е посредствен. Мнението ми за треньора е непроменено, но точно в серия от три победи нямам намерение да раздухвам неща, които са ясни на всички. Това разцъкване се тренира от пролетта. Тези играчи го могат, и го показаха с Марибор, трябваше им време, за да преглътнат горчилката от нелепото отпадане.
Колкото по-бързо Левски назначи новия треньор, толкова по-добре. Но ако ще се взима някой временно, е безсмислица и би било повторение на грешката със Стоев.
Не е надградено толкова, просто Аниете се върна, а Краев зае мястото на Бедоя. А това са играчи, които са комбинативни и виждащи играта. Оттук се получават и разцъкванията. Няма как да не спомена и двете асистенции на Тунде. Този играч бе осмиван и обругаван, а има участие в 5 от осемте гола в последните два мача! Толкоз за разбирачите.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / неделя / 19

Мнениеот Serafim » 29 авг 2016 11:34

Честита чиста и хубава победа.

Трябва да се отбележи, че Верея се опитаха да изнесат играта по-напред. Томаш не беше дошъл да се бетонира отзад и да загуби с по-малко. Макар да имах една-две атаки, то поне явно той се опитва да изгради стил и манталитет. Ако се беше окопал сигурно щеше да е по-трудно на играчите на Левски да намират празни пространства.

Мен ми харесва, че все повече си личи, че има колектив и си помагат. При СС го нямаше това всички да участват в защитата.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / неделя / 19

Мнениеот THE G.A.M.E » 29 авг 2016 11:53

Все пак няма идеален вариант относно позициите в атака.
Да, Краев изглежда по добре в центъра, но пък губим креативноста на Аниете, когато е на фланга.
Видяхме как вкара гола си испанеца, нахлувайки в зоната зад нападателя.

Можеби като се върне Деса, да си заеме мястото на фланга, нещата ще са още по добре в атака.
Но пък остава да се мисли за позиция на Краев и Роман.
Ако приемем, че Аниете ще е човекът зад нападателя.

Но пък хубавото е, че имаме много и все разнообразни опции.
Надявам се също така и Христов да влезе в час.
Може да е полезен, показа го с великолепните си попадения през пролетта.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

На линия
Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1384
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / неделя / 19

Мнениеот olimpi » 29 авг 2016 11:56

Честно имах притеснения, защото си типично за нас особено напоследък да се дъним срещу по-слаби отбори.

Браво на момчетата, не подцениха мача, опекоха си бързо работата (е помърдосваха се малко след 2-0), но показаха колектив. тази висока преса и притискане на противника си е почерк на отбор,а не на сбирщина. Противникът не може да застраши вратата ни и се чуди какво да прави. изнервя се. греши и воала.


Не може да не ме радва, че вкарахме ПАК 4 гола и голмайсторите са различни. Втори пореден мач. барем и публиката се позавърне малко на стадиона.

За Тунде има какво още да се желае, но момчето вкарва и подава. Венци е по-техничен и раздвижен, но явно сам си яде хляба. Дедо намери на Краев правилното място, може да е всякакъв, но има набито око и огромен опит. Аньете май си връща формата и като цяло нападението ни е доста по раздвижено и интересно от миналия сезон.

Ако искаме да се борим сериозно с делиормана ще трябват нови, но това си е дълга и не за тук дискусия.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / неделя / 19

Мнениеот THE G.A.M.E » 29 авг 2016 11:58

Serafim написа:
Мен ми харесва, че все повече си личи, че има колектив и си помагат. При СС го нямаше това всички да участват в защитата.

То това липсваше и в мачовете с Монтана и Локо Пд.
Просто въпрос на желание у играчите. ;)

Но си мисля, че проблемът с желанието вече е решен.
Надявам се де.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1647
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / неделя / 19

Мнениеот 1palq4o1 » 29 авг 2016 12:05

1palq4o1 написа:Ще бъда на стадиона, пък после ще коментирам видяното.
Очаквам победа ( иска ми се да като снощната )



Ейййййй, какъв пророк се оказах :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13759
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / неделя / 19

Мнениеот Red_Neck » 29 авг 2016 12:06

Не съм гледал мача, ама ... гледам за последните 2 мача, вкарахте колкото лани за цял полусезон ... въпреки тренера, ... предполагам :)
Аре, дръжте формата, че да има интрига в кръг №10 :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 167 госта