Шепа идиоти донесе НОВА глоба на Левски. ДОКОГА?!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Шепа идиоти донесе НОВА глоба на Левски. ДОКОГА?!

Мнениеот galin56 » 19 авг 2016 21:38

ММ1914 написа:
galin56 написа:
Клубът е санкциониран с парична санкция от 57 000 евро и мач на закрити врата при следващото домакинство от европейските клубни турнири.

Безкрайно жалко наистина. Още повече за феновете на "Левски". Като се има предвид, че Левски в последно време играе средно по един домакински мач на 3 години в евротурнирите, и следващия зрителите ще го изпуснат. Ще изпуснат поредното "славно" отпадане от Спартак(Търнава), Сараево, Иртиш, Марибор и т.н. Като се замисля май по-добре тези зрители, които са щели да отидат на този мач да почерпят хората от тази комисия, че са им спестили срама.

Галке, не реви на чужд гроб, погребвай си и си припознавай твоят отбор - нов, стар, припознат. Виж статистиката на Литекс в Евротурнирите и тогава говори за срам 11-2 от Спартак, 4-1 от Видзев, епоса с Йелгава.
Нашите си проблеми ще ги решим, може и бавно и трудно, но ще се решат.

Емемейчо, Балкан Ботевград за жалост не играят в Евротурнирите и си ги гледам само в нашето си първенство с Лукойл, Рилски и останалите. А за Литекс ме боли фара как са свършили с Видзев. Не всъщност мача си спомням, че го гледах и ме беше за яд за българския отбор, ама го бях забравил отдавна.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Шепа идиоти донесе НОВА глоба на Левски. ДОКОГА?!

Мнениеот ralka_levskarka » 19 авг 2016 21:41

korteneca написа:
ralka_levskarka написа:И аз така казвам, НО:

[offtopic]Изображение[/offtopic]

О, да... Четох много такива изказвания във фен страниците. Имаше един, който беше написал, че точно тези със знамената и нацистките символи са най-големите фенове на отбора. Те са гласът на сектора, а останалите семкаджии. Изобилие от глупости се пишат. Ние сме Левски и УЕФА трябва да се съобразява с нас. Това също май го мернах някъде. :(

То така е винаги, имаме се за едва ли не богопомазани и това ме дразни. И това, колко били дали, какви хореографии правели, само те ли дават? А хората, които пътуват до София? А тези, които си плащат билета, докато други си редят великата хореография и вземат по едно безплатно билетче? На балами ли ни правят? А тези, които си купуват артикули постоянно въпреки че са толкова скъпи, според мен, поне? А когато пускахме в урната? Ще ми казва той колко много били дали, дават само глоби.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: Шепа идиоти донесе НОВА глоба на Левски. ДОКОГА?!

Мнениеот ММ1914 » 19 авг 2016 21:43

galin56 написа:
ММ1914 написа:
galin56 написа:
Клубът е санкциониран с парична санкция от 57 000 евро и мач на закрити врата при следващото домакинство от европейските клубни турнири.

Безкрайно жалко наистина. Още повече за феновете на "Левски". Като се има предвид, че Левски в последно време играе средно по един домакински мач на 3 години в евротурнирите, и следващия зрителите ще го изпуснат. Ще изпуснат поредното "славно" отпадане от Спартак(Търнава), Сараево, Иртиш, Марибор и т.н. Като се замисля май по-добре тези зрители, които са щели да отидат на този мач да почерпят хората от тази комисия, че са им спестили срама.

Галке, не реви на чужд гроб, погребвай си и си припознавай твоят отбор - нов, стар, припознат. Виж статистиката на Литекс в Евротурнирите и тогава говори за срам 11-2 от Спартак, 4-1 от Видзев, епоса с Йелгава.
Нашите си проблеми ще ги решим, може и бавно и трудно, но ще се решат.

Емемейчо, Балкан Ботевград за жалост не играят в Евротурнирите и си ги гледам само в нашето си първенство с Лукойл, Рилски и останалите. А за Литекс ме боли фара как са свършили с Видзев. Не всъщност мача си спомням, че го гледах и ме беше за яд за българския отбор, ама го бях забравил отдавна.

Червеничко оранжев си, тия с Балкан не минават.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: Шепа идиоти донесе НОВА глоба на Левски. ДОКОГА?!

Мнениеот korteneca » 19 авг 2016 21:45

ralka_levskarka написа:
korteneca написа:
ralka_levskarka написа:И аз така казвам, НО:

[offtopic]Изображение[/offtopic]

О, да... Четох много такива изказвания във фен страниците. Имаше един, който беше написал, че точно тези със знамената и нацистките символи са най-големите фенове на отбора. Те са гласът на сектора, а останалите семкаджии. Изобилие от глупости се пишат. Ние сме Левски и УЕФА трябва да се съобразява с нас. Това също май го мернах някъде. :(

То така е винаги, имаме се за едва ли не богопомазани и това ме дразни. И това, колко били дали, какви хореографии правели, само те ли дават? А хората, които пътуват до София? А тези, които си плащат билета, докато други си редят великата хореография и вземат по едно безплатно билетче? На балами ли ни правят? А тези, които си купуват артикули постоянно въпреки че са толкова скъпи, според мен, поне? А когато пускахме в урната? Ще ми казва той колко много били дали, дават само глоби.

Права си, ама ходи разправяй на хора дето се имат за повече левскари от останалите. Не изпитват грам вина и срам от случилото се. Мернах няколко индивида дето искат да си връщат на УЕФА. Как ще им го върнат не знам. Освен с още някое наказание и глоба за отбора. :roll:
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]

Потребителски аватар
MAXIMUS
Мнения: 1370
Регистриран на: 19 сеп 2009 10:08
Контакти:

Re: Шепа идиоти донесе НОВА глоба на Левски. ДОКОГА?!

Мнениеот MAXIMUS » 19 авг 2016 21:46

Highlander написа:Закона си е закон и трябва да се спазва. Не разбирам само защо нацистките символи са забранени, а комунистическите и американските са широко разпространени, дори се продават като сувенири по цял свят. Няма никаква логика в това нещо. Друг е въпроса, че в тия знамена и тениски не виждам нищо нито нацистко, нито расистко. Пак ми мирише на як двоен стандарт. То понеже сме толкова толерантни, скоро в Европа исляма ще е основна религия, а белите хора ще са малцинство.

Защо не се опиташ другата седмица да влезеш с подобни тениски и знамена на някой мач в Германия, Италия или Англия ? Ще влезеш ама знаеш ли къде !? В затвора. Абе на вас ви се вижда шега работа, ама тези номера минават само на село.Имайте малко уважението към милионите руснаци, англичани, американци, французи....които са си дали живота за да не се кланяме днес пред такива свастики и кръстове !

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Шепа идиоти донесе НОВА глоба на Левски. ДОКОГА?!

Мнениеот galin56 » 19 авг 2016 21:47

ralka_levskarka написа:
korteneca написа:
ralka_levskarka написа:И аз така казвам, НО:

[offtopic]Изображение[/offtopic]

О, да... Четох много такива изказвания във фен страниците. Имаше един, който беше написал, че точно тези със знамената и нацистките символи са най-големите фенове на отбора. Те са гласът на сектора, а останалите семкаджии. Изобилие от глупости се пишат. Ние сме Левски и УЕФА трябва да се съобразява с нас. Това също май го мернах някъде. :(

То така е винаги, имаме се за едва ли не богопомазани и това ме дразни. И това, колко били дали, какви хореографии правели, само те ли дават? А хората, които пътуват до София? А тези, които си плащат билета, докато други си редят великата хореография и вземат по едно безплатно билетче? На балами ли ни правят? А тези, които си купуват артикули постоянно въпреки че са толкова скъпи, според мен, поне? А когато пускахме в урната? Ще ми казва той колко много били дали, дават само глоби.

Абе хора не се хабете, докато са такива футболните закони така ще бъде. Докато не се търси на лична отговорност, а не да плаща клуба ще е така. Не може аз да си правя нещо, да плаща за това друг и после да очакват аз да не правя същото. Последното е случката от Лудогорец. Някакъв си решава да залее с вода треньора на гостите и после Домусчиев плаща 2000лв. А даже му се знае и името на този. Я да ги плати той тия 2000 лева(както и е редно според мен) и да го видя следващия мач дали ще залее някой(да не говорим, че трябва да му забранят и достъпа до мачовете). Та така, разковничето е в личната отговорност, а не масова безотговорност.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Шепа идиоти донесе НОВА глоба на Левски. ДОКОГА?!

Мнениеот ralka_levskarka » 19 авг 2016 21:47

korteneca написа:Права си, ама ходи разправяй на хора дето се имат за повече левскари от останалите. Не изпитват грам вина и срам от случилото се. Мернах няколко индивида дето искат да си връщат на УЕФА. Как ще им го върнат не знам. Освен с още някое наказание и глоба за отбора. :roll:

А, бе, те са малоумни филмари. Преди 2 седмица един от така ми се правеше, че "нищо не съм била дала" и на следващия ден ми се извинява, дрогата не прощава.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: Шепа идиоти донесе НОВА глоба на Левски. ДОКОГА?!

Мнениеот ММ1914 » 19 авг 2016 21:48

ralka_levskarka написа:
korteneca написа:
ralka_levskarka написа:И аз така казвам, НО:

[offtopic]Изображение[/offtopic]

О, да... Четох много такива изказвания във фен страниците. Имаше един, който беше написал, че точно тези със знамената и нацистките символи са най-големите фенове на отбора. Те са гласът на сектора, а останалите семкаджии. Изобилие от глупости се пишат. Ние сме Левски и УЕФА трябва да се съобразява с нас. Това също май го мернах някъде. :(

То така е винаги, имаме се за едва ли не богопомазани и това ме дразни. И това, колко били дали, какви хореографии правели, само те ли дават? А хората, които пътуват до София? А тези, които си плащат билета, докато други си редят великата хореография и вземат по едно безплатно билетче? На балами ли ни правят? А тези, които си купуват артикули постоянно въпреки че са толкова скъпи, според мен, поне? А когато пускахме в урната? Ще ми казва той колко много били дали, дават само глоби.

Ралке, не ги защитавам, но някога хорео редила ли си? Правила ли си? Това си е труд, много от момчетата които го правят влагат по цели дни в това. Определено един или повече дни труд струват повече от 10-15 лева. Аз съм помагал за хореография, рядко, но се е случвало. С карта съм и ми е все тая дали ще ме пуснат, вместо това винаги пускаме някои от малките които нямат пари. Не съм от СЗ, те с хореография не се занимават от много време. За Юбилея сме дарили 1000, много малко толкова сме могли толкова сме отделили. Не всички организирани са идиоти.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Шепа идиоти донесе НОВА глоба на Левски. ДОКОГА?!

Мнениеот galin56 » 19 авг 2016 21:52

ММ1914 написа:
Червеничко оранжев си, тия с Балкан не минават.

Пич, български футбол гледам с интерес без да имам конкретни симпатии или антипатии към никой отбор. Можеш да видиш в постовете ми (ако не са ги изтрили де, че обикновено ги трият) как ги поздравявям за първата им победа, ама най-първата в в първия им сезон в историята им в А група. Щото някакъв идиот беше пуснал тема напред към 31-вата или 32та ли не помня. а истината е напред към първата, явно им е голям комплекс.
Тях ги черпя с по една Каменица - Налей си история.
:) :)

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Шепа идиоти донесе НОВА глоба на Левски. ДОКОГА?!

Мнениеот ralka_levskarka » 19 авг 2016 21:56

ММ1914 написа:Ралке, не ги защитавам, но някога хорео редила ли си? Правила ли си? Това си е труд, много от момчетата които го правят влагат по цели дни в това. Определено един или повече дни труд струват повече от 10-15 лева. Аз съм помагал за хореография, рядко, но се е случвало. С карта съм и ми е все тая дали ще ме пуснат, вместо това винаги пускаме някои от малките които нямат пари. Не съм от СЗ, те с хореография не се занимават от много време. За Юбилея сме дарили 1000, много малко толкова сме могли толкова сме отделили. Не всички организирани са идиоти.

Знам как се реди, спокойно, но мога да ти кажа, че когато от Търново ходех на мач не ми излизаха нещата за 10-15 лева и това, че си наредил хорео и то, след като не си отишъл на даскало, не те оправдава.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar и 136 госта