С основание ли беше наказан Прохазка?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ss1914
Мнения: 683
Регистриран на: 01 мар 2012 22:00
Контакти:

С основание ли беше наказан Прохазка?

Мнениеот ss1914 » 17 авг 2016 08:55

Аз лично не виждам нищо целенасочено в неговата игра, прави шпагат, при което си прибира краката, а Анисе е засилен от Венци Христов, при единоборството между тях, как може Прохазка да се спре. В мач от миналата година, моци удари 2 пъти Цонев без топка, с ръка в лицето, а наказание нямаше, какво е това мерило от бфс....
Българио, за тебе те умряха,
една бе ти достойна зарад тях,
и те за теб достойни, майко, бяха
И твойто име само кат мълвяха,
умираха без страх .

Потребителски аватар
kambata
Мнения: 1867
Регистриран на: 26 ное 2009 11:46
Контакти:

Re: С основание ли беше наказан Прохазка?

Мнениеот kambata » 17 авг 2016 09:03

1 мач и 300 глоба лева щеше да бъде по-добрият вариант за БСФС. Сега при такова тежко наказание ясно се вижда, че са слуги на Домус Бей.

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: С основание ли беше наказан Прохазка?

Мнениеот korteneca » 17 авг 2016 09:18

Ако Прохазка беше изгонен от мача щях да приема наказанието. Ама да излиза Петричев и да казва, че са взели мерки, защото сме поискали справка от БФС за техните играчи... За мен това означава, че СК нямаше да накаже Прохазка, ако Домуса не беше наредил. :oops: Освен шамар по Левски, това е предупреждение към всички останали да внимават какво правят. 8-)
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]

Потребителски аватар
IND
Мнения: 215
Регистриран на: 14 юни 2016 19:31
Контакти:

Re: С основание ли беше наказан Прохазка?

Мнениеот IND » 17 авг 2016 09:24

korteneca написа:Ако Прохазка беше изгонен от мача щях да приема наказанието. Ама да излиза Петричев и да казва, че са взели мерки, защото сме поискали справка от БФС за техните играчи... За мен това означава, че СК нямаше да накаже Прохазка, ако Домуса не беше наредил. :oops: Освен шамар по Левски, това е предупреждение към всички останали да внимават какво правят. 8-)


Наистина много неприятна ситуация, но за мен нямаше умисъл в действията на Прохазка - да, получи се кофти влизане поради шпагата с продължително приплъзване, но по-скоро беше лошо стечение на обстоятелствата, защото и Анисе в същото време влетя в краката му.

Цесекар съм, но да ви кажа, че домуса направи поредната изцепка - отново се видя кой контролира футбола у нас.
Супер нагло е да накажеш играч заради други действия на отбора - това с декларацията за чужденците го подкрепям и аз и май ги заболя рязаните... Петричев си го каза. Още се чудя как има българи, които да подкрепят лудогорец, мастията и десетте им малки нег...

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: С основание ли беше наказан Прохазка?

Мнениеот iliev72 » 17 авг 2016 09:30

Този въпрос не трябва да си го задаваме феновете , а р-во на отбора.
При подобна ситуация в Англия , Франция , Германия , Италия и Испания отбора обжалва решението и толкоз.
И тогава има 2 варианта (увеличават или намаляват наказанието) за които отбора и играча трябва да са готови.
Ако не им стиска си замълчават и толкоз.Няма какво да се обсъжда !
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

MJ23
Мнения: 238
Регистриран на: 14 май 2012 15:34
Контакти:

Re: С основание ли беше наказан Прохазка?

Мнениеот MJ23 » 17 авг 2016 09:35

IND написа:
korteneca написа:Ако Прохазка беше изгонен от мача щях да приема наказанието. Ама да излиза Петричев и да казва, че са взели мерки, защото сме поискали справка от БФС за техните играчи... За мен това означава, че СК нямаше да накаже Прохазка, ако Домуса не беше наредил. :oops: Освен шамар по Левски, това е предупреждение към всички останали да внимават какво правят. 8-)


Наистина много неприятна ситуация, но за мен нямаше умисъл в действията на Прохазка - да, получи се кофти влизане поради шпагата с продължително приплъзване, но по-скоро беше лошо стечение на обстоятелствата, защото и Анисе в същото време влетя в краката му.

Цесекар съм, но да ви кажа, че домуса направи поредната изцепка - отново се видя кой контролира футбола у нас.
Супер нагло е да накажеш играч заради други действия на отбора - това с декларацията за чужденците го подкрепям и аз и май ги заболя рязаните... Петричев си го каза. Още се чудя как има българи, които да подкрепят лудогорец, мастията и десетте им малки нег...


Струва ми се, че тази ще е една от малкото теми, в които левскари и цесекари ще са на едно мнение и няма да се обиждат и нападат взаимно :) Но да ви кажа честно, чак толкова нагли и малоумни действия от БФС не съм очаквал! Наказваш играч СЛЕД мача, като в мача дори е без картон! И то за "нарушение", което дори не е свирено от сватбаря!? А щом е виновен - защо не накажат и съдията? Той лишен ли е от права за няколко мача? Каква е идеята им? И как наказват един отбор, с мотив, че същия този отбор е имал някакви претенции? Ние тук сем като в Африка, мамка му! Каквото каже гелосания вожд, това ще прави племенния съвет! Абуригени сме и ще си останем.
ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ В НАШИТЕ СЪРЦА!!!

MJ23
Мнения: 238
Регистриран на: 14 май 2012 15:34
Контакти:

Re: С основание ли беше наказан Прохазка?

Мнениеот MJ23 » 17 авг 2016 09:40

iliev72 написа:Този въпрос не трябва да си го задаваме феновете , а р-во на отбора.
При подобна ситуация в Англия , Франция , Германия , Италия и Испания отбора обжалва решението и толкоз.
И тогава има 2 варианта (увеличават или намаляват наказанието) за които отбора и играча трябва да са готови.
Ако не им стиска си замълчават и толкоз.Няма какво да се обсъжда !


Ти с това си мнение всъщност изцяло обезмисли форума :) Те 99% от темите не се пускат и не се обсъждат, защото ЩЕ ПРОМЕНЯТ НЕЩО. Идеята е всеки да си изкаже мнението, възмущението, да си изпсува, да се скара с някой и да му поолекне маалко :) То е ясно, че срещу Киро Гела няма да въздействаме чрез форума на ГОНГ. Срещу него единствения вариант е да се изгнорира и да не му се обръща внимание - от това ще го заболи най-много. Писна ми вече от тези национални каузи на толкова нагли мазни хора. Доскоро подкрепях отбора му в Европа, но насила ме карат да ги намразвам с наглостта си и демонстрирането на власт. После ще се правят на обединители - СМЕШНИЦИ!
ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ В НАШИТЕ СЪРЦА!!!

Потребителски аватар
mon_cool
Мнения: 334
Регистриран на: 15 юни 2009 23:12
Контакти:

Re: С основание ли беше наказан Прохазка?

Мнениеот mon_cool » 17 авг 2016 10:09

Супер измислено наказание!

nikoko
Мнения: 287
Регистриран на: 19 авг 2008 15:38
Контакти:

Re: С основание ли беше наказан Прохазка?

Мнениеот nikoko » 17 авг 2016 10:18

Гледам, че никой от шефовете на Левски, които са доста в момента не е реагирал на делиорманските провокации

И правилно правят, надявам се също, че ще помолят и най-лудите от сектор Б да отидат довечера на мача и да го прекратят когато и както намерят за добре.

Знам, че е грозно, но след като тук контролират всичко и си мислят, че всичко им е позволено, трябва да някак да се осъзнаят!

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: С основание ли беше наказан Прохазка?

Мнениеот g3_ev2 » 17 авг 2016 10:21

Още ли се чудите защо ЦСКА, Локо (Сф) и Литекс бяха изхвърлени от А - група, а на Левски нагло отнеха нормално спечелени точки? Казах го преди година, но се прие като част от теорията на конспирацията!
Обяснете ми как футболисти с класата на бразилците от Лудогорец ще ги затвориш цяла година в град като Разград и ще ги мотивираш да играят на 100% във всеки мач от първенството, след като и те са дошли тук за съвсем друго, и т. нар. проект Лудогорец цели съвсем друго - пари от евротурнирите!
Но вината е не в Лудогорец и бразилците, а в безхаберието, тактическата неграмотност, лентяйството и синекурността в нашия футбол! Ще управлява г-н Домусчиев не, ами и данък износени зъби при хранене ще му плащат!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Aronaks, pepo, TristaNNN и 34 госта