С основание ли беше наказан Прохазка?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: С основание ли беше наказан Прохазка?

Мнениеот iliev72 » 17 авг 2016 15:09

Скоро няма да има мач в Разград от ЕКТ.Нали уж беше обещал , че ако общината осигури парите за 1 трибуна другите са от Киро.Къде са ви трибуните ?! С ЕКТ или без ЕКТ трибуни през крив макарон.Само глупаците вярват , че ще има още трибуни освен ако Боко не се смили не му отпусне някой и друг милион за трибуни в Разград.
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: С основание ли беше наказан Прохазка?

Мнениеот ralka_levskarka » 17 авг 2016 15:15

Някой беше написал, че мача ни бил даден, така ли се дава мач, бе, умници? В 90+3 и с излизането ви сами срещу вратаря?! Бяхте се наежили, вирнали носовете до небесата и си мислят, че като щракнат с пръсти и ще бият всеки, но когато това не се случи и футболистчетата ви видяха преса, която дори Звезда не направи се на*раха. Оправдания след оправдания, същите тия, които изписаха една камара глупости не се и явиха във форума, а сега пак са на линия. Е го и тоя отгоре, колко теми, ми тази тема е ПЪРВА, онова е "Всекидневна около Левски", огледай се малко. Питаш ги за Моци, ама той бил наказан само за един мач, защото нямало последствия и като му копнеш интервюто, че футболиста бил със спукано ребро пак изпадна в депресия и не знае какво да каже, защото в една нормална държава румънския сиганин нямаше да отнесе 1 мач. И НЕ, Прохазка не е наказан с основание. Какво е основанието?! Има ли картон?! Съдията отсъди ли нарушение на Прохазка? Анисе заради Прохазка ли се строполи като слива? Рев имало, ми ще има, няма да мълчим като п*тки, зададе се един неудобен въпрос за вашите играчи, които незнайно как имат българско гражданство и включихте едни други сили в действие. Лигняри!
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: С основание ли беше наказан Прохазка?

Мнениеот JohnnieWalker » 17 авг 2016 15:21

Писна ми от рева на Левски. Станахте за посмешище с тея постоянни оплаквания и декларации, коя от коя по-абсурдни. Дори след победата над Лудогорец, седнали пак да реват от съдии.... Смешно е ! НО наказанието на Прохазка е абсурдно за мен лично. Смятам, че той НЕ игра опасно и направи всичко по силите си да предпази Анисе !

Потребителски аватар
IND
Мнения: 215
Регистриран на: 14 юни 2016 19:31
Контакти:

Re: С основание ли беше наказан Прохазка?

Мнениеот IND » 17 авг 2016 15:22

За миг се сетих за една официална декларация от миналата година за съвсем по-безобидно нещо:

Делиормански (не)обрязани смислици

Ах, каква намазана и гелосана делиорманска мъжка мастия! Каква мила и комплексирана родна картинка! Любимото мрънкало на всички ТВ-та говори, гледа се и после се харесва… Много се харесва! Дори е влюбено в себе си! Дори му се иска да се самоизнасили…

Добре, че е делиорманската мисъл, та да се възроди футбола, бизнеса и интелекта на изстрадалата ни Татковина. Жалка история без хепиенд за онези, долу в тъмнината, които винаги са пробити - чрез съдии или футболен съюз, чрез играчи или ръководства на всякакви български и балкански отбори.

Г-н футболен Гений, има стара българска поговорка. Когато двама си мерят футбола, не е необходимо трети да си слага корнера. Колкото и намазан да е той и колкото силни сърбежи да има. Обикновено, когато стърчиш високо, там горе, е важно дали си със сюнет или имаш ушанка. Защото ветровете са силни и студени. Бъдете здрав, г-н Мислителю! Футбол има без Пеле и Марадона, ще има и без Ловеч и Ботев..

А относно паметника… може да е в Перник, Дупница, Българска армия или някоя екзотична дестинация като Малдивите и т.н

От Управителния съвет на ПФК Литекс Ловеч
:lol:

В последното изречение се визира изказване на Домусчиев, че на Боби Михайлов трябвало да му се издигне "паметник." Намеква се и за общата почивка на Малдивите на Домусчиев и Михайлов по нова година. Щото и в бизнеса, и в спорта Домусчиев така ги постига нещата - къде тлъста комисионна, къде откровен конфликт на интереси.
Последна промяна от IND на 17 авг 2016 15:46, променено общо 3 пъти.

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: С основание ли беше наказан Прохазка?

Мнениеот g3_ev2 » 17 авг 2016 15:23

snakebite написа:Колко теми ще пускате още с тоя Прохазка ??.
Вместо да се радвате на победата си, вие (най-вече ръководството на Левски) се заяждате....
Боли ме ..дали сте за Виктория или не ,ама наистина....
Точно обаче влизането в Шампионска лига ще ни помогне да си построим стадиона...и да не се занимаваме със София.
Разград и неутралните фенове от Русе, Варна, Шумен, Търновско ще напълним един 11-12 000 стадион !
Има и още една интересна опция - стадион Варна който се надяваме да е готов до 2018г.
Вземайте пуканките довечера и гледайте. Сигурен съм че ше гледате и ще си строшите палците да паднем. Типично по-български !
Докато Лудогорец влиза в някакви групи , Киро няма как да се откаже - не го ли разбрахте ! Той е нарцис и иска да се отърка около големите във футбола !Едно Милсами и едни Бруно или Едо, когато отбора бе полужив, не го отказаха, че сега ли ???
Само Лудогорец !


Приятелю, уважавам предпочитанията ти и се опитвам да разбера реакцията ти! Харесваш Лудогорец и държиш за него, великолепно, бих казал, има много, които също го харесват, но не държат за него! Хора разни...
Но опитай се да разбереш и негативистите - с класните си бразилци Разград напомня, почти 100%, филма "Великолепната седморка", където Разград е в ролята на мексиканското село, а каубоите са бразилците. Но за разлика от реалните мексиканци родните разградски мексиканци започнаха да го раздават прекалено тежкарски и започнаха да поучават.
Не се засягай, просто се опитвам образно да ти представя картината! Познавам футбола в Разград от много, много отдавна, и друг път са имали много пари, но силен футбол не успяха да направят просто защото можеха само с българи, и то местни.
Аз лично ще държа за Лудогорец срещу Пилзен, защото хората от града са земляци и имат трима национали, но за ежедневието нека да погледнем нещата в очите!

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: С основание ли беше наказан Прохазка?

Мнениеот ralka_levskarka » 17 авг 2016 15:27

JohnnieWalker написа:Писна ми от рева на Левски. Станахте за посмешище с тея постоянни оплаквания и декларации, коя от коя по-абсурдни. Дори след победата над Лудогорец, седнали пак да реват от съдии.... Смешно е ! НО наказанието на Прохазка е абсурдно за мен лично. Смятам, че той НЕ игра опасно и направи всичко по силите си да предпази Анисе !

Еми нали за това "ревем", за наказанието на Прохазка, което е абсурдно. Днес Прохазка, утре Костадинов, после може и Йоргачевич, че е изпълнил аут и е ударил някой играч с топката по главата. К'во правим? От наша гледна точка, Прохазка е изключително важен футболист, особено в момента, когато и Де Нойер е контузен и какво правим? Седим и се радваме, а те се гаврят?
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

krumeto
Мнения: 3640
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: С основание ли беше наказан Прохазка?

Мнениеот krumeto » 17 авг 2016 15:42

ralka_levskarka написа:
JohnnieWalker написа:Писна ми от рева на Левски. Станахте за посмешище с тея постоянни оплаквания и декларации, коя от коя по-абсурдни. Дори след победата над Лудогорец, седнали пак да реват от съдии.... Смешно е ! НО наказанието на Прохазка е абсурдно за мен лично. Смятам, че той НЕ игра опасно и направи всичко по силите си да предпази Анисе !

Еми нали за това "ревем", за наказанието на Прохазка, което е абсурдно. Днес Прохазка, утре Костадинов, после може и Йоргачевич, че е изпълнил аут и е ударил някой играч с топката по главата. К'во правим? От наша гледна точка, Прохазка е изключително важен футболист, особено в момента, когато и Де Нойер е контузен и какво правим? Седим и се радваме, а те се гаврят?

Малко му е наказанието. Като е изкарал Анисе за толкова време, трябвало да го накажат да влезе в игра заедно с него.
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

MJ23
Мнения: 238
Регистриран на: 14 май 2012 15:34
Контакти:

Re: С основание ли беше наказан Прохазка?

Мнениеот MJ23 » 17 авг 2016 15:43

JohnnieWalker написа:Писна ми от рева на Левски. Станахте за посмешище с тея постоянни оплаквания и декларации, коя от коя по-абсурдни. Дори след победата над Лудогорец, седнали пак да реват от съдии.... Смешно е ! НО наказанието на Прохазка е абсурдно за мен лично. Смятам, че той НЕ игра опасно и направи всичко по силите си да предпази Анисе !


Бахти и тъпото мнение, честно! Хем ти е писнало от рева на Левски, хем обаче наказанието било абсурдно!? Сега, след като наказанието е абсурдно ние трябва да мълчим, така ли? А ако наказанието е заслужено, евентуално, тогава да "ревем"? То наказанието е абсурдно, ма и мнението на голяма част от "феновете" си е абсурдно. И тук не става въпрос конкретно за Левски. Според мен не е проблема в Левски, щото утре и срещу останалите отбори отново ще има брадва, за да защитим "националната кауза".
Абсурден БФС!
ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ В НАШИТЕ СЪРЦА!!!

Messiah
Мнения: 9
Регистриран на: 02 юли 2016 12:35
Контакти:

Re: С основание ли беше наказан Прохазка?

Мнениеот Messiah » 17 авг 2016 15:45

Red joker написа:Армеец съм и не храня нищо положително към вас,но това не беше нарушение от страна на Прохазка(видя се, че бе тръгнал на единоборство,но след като осъзна,че няма да стигне до топката,си прибра караката!),камо ли преднамерено,за картон и наказание :!: ;)

Подкрепям казаното от колегата, също съм фен на ЦСКА, но за мен нарушение в конкретната ситуация НЯМА!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: С основание ли беше наказан Прохазка?

Мнениеот koisa » 17 авг 2016 15:53

krumeto написа:Малко му е наказанието. Като е изкарал Анисе за толкова време, трябвало да го накажат да влезе в игра заедно с него.

Сашенце, грам не разбираш от футбол. В темата за мача ти казах нещо и така стана. След мача се криеше като мишка, а преди това предричаше разгромни победи с резервите. Кога станахте фенове на Лудогорец, кога започнахте да разбирате от всичко. 8-)
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 55 госта