Славия (София) - Левски (София) |0:4 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Славия (София) - Левски (София) |21.08.2016| 21:15ч.

Мнениеот wilge » 22 авг 2016 16:11

vg_vasilev написа:Ех, как искам поне веднъж Славия да изпаднат във Б група барабар с всичките си 40 фена.


Четиридесет ли? Да не си броил и охраната? Виж ги колко са на клипчето където хвърлят бутилки по феновете и ръководството на Левски при гола на Аниете. И бъди сигурен, че за Славия сега наказание няма да има. Ако ние се бяхме защитили сигурно такова не ни мърдаше. Какво да се прави- синьо БФС. Всъщност има какво.

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2814
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Славия (София) - Левски (София) |21.08.2016| 21:15ч.

Мнениеот futbolqga » 22 авг 2016 16:42

metodito написа:
futbolqga написа:
metodito написа:
THE G.A.M.E написа:P.S.

При назначаването на Петрович писах, че единственият начин да умилостиви донякъде недоволните от неговото назначение, е с положителни резултати и по-високо качество на продукцията.
Когато отборът печели с лекота, няма какво лошо да се каже.
Но когато има очеизвадни треньорски грешки, ще се посочват.
Това е.

Не го разбирам, човек. А защо целият този хейт? Стоев не беше освободен по-нормален начин, но какво общо има Люпко? Сам ли се назначи?

Не се е назначил сам. Но преди това, сам плю по Левски, докато отново сам, лижеше топките на "брат си".

Иначе съм съгласен с мнението на колегата. Докато Левски побеждава, аз съм доволен и ще отдам заслуженото на играчите и треньора. Пожелавам им да продължават да ни радват - тогава оставки се съмнявам, че някой ще иска.


Абе, пич, на тебе заедно със свинчец не се ли усещате малко с тези вулгаризми. Мий си ръцете след като ходиш до тоалетна. Не скачай веднага с тея ръце на клавиатурата. Реши ли сте да изгоните Люпко. Хубаво. Знам, че имате този клуб за бащиния. Ще продължите да проваляте "Левски". Знам го. Ти само май не знаеш, че се плаща за това. По-добре вземай кинти да не си единствения прецакан. Ма и вашата ще свърши, знай го. Освен, ако не спечелите и стане това, което една шепа тъпанари направиха от Динамо Загреб и Лацио. Ако това ви е целта, знай, че сте близо до нея. Вече сме в миманса.

Ако още бяхме под комунистическо, ти щеше да си им сред най-ценните кадри - изкривяването на думите го владееш, до съвършенство. Къде видя да пиша, че искам да гонят сърбина? Написах, цитирам "Докато Левски побеждава, аз съм доволен и ще отдам заслуженото на играчите и треньора. Пожелавам им да продължават да ни радват - тогава оставки се съмнявам, че някой ще иска". За какво гонене ми говориш?

А за цинизмите - съжалявам, че съм наранил крехката ти психика. Нещо по съдържанието на тези вулгаризми да кажеш? Плю ли Люпко по настоящи играчи на Левски? В същото време, обясняваше ли се в любов на джобния бизнесмен? Това, че твърдя, че сърбина е аморално безгръбначно, няма нищо общо с треньорските му качества. Ако Левски побеждава, с добра игра - аз оставка от никого не търся.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3237
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: Славия (София) - Левски (София) |21.08.2016| 21:15ч.

Мнениеот alexdb » 22 авг 2016 16:43

wilge написа:
vg_vasilev написа:Ех, как искам поне веднъж Славия да изпаднат във Б група барабар с всичките си 40 фена.


Четиридесет ли? Да не си броил и охраната? Виж ги колко са на клипчето където хвърлят бутилки по феновете и ръководството на Левски при гола на Аниете. И бъди сигурен, че за Славия сега наказание няма да има. Ако ние се бяхме защитили сигурно такова не ни мърдаше. Какво да се прави- синьо БФС. Всъщност има какво.


А то сега пак може да ни накажат. Ако приложат схемата с Костов когато те замерят с бутилки или те заливат с вода ти си виновен и те наказват :mrgreen:

Потребителски аватар
August Burns Red
Мнения: 408
Регистриран на: 28 юли 2014 14:19

Re: Славия (София) - Левски (София) |21.08.2016| 21:15ч.

Мнениеот August Burns Red » 22 авг 2016 18:26

Силно се надявам верея да ви отупа кожусите както на цска които казаха че ще стават шампионкупа на българия и титла и 1-0 им стига на верея ахах хубайчката да ви бият с игра и да се подиграят със вас заслужава вереяда победи да стане интересно !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: аххе хоохох ще им дадем да дишат амоняк на вереяда бягат повече ахах

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Славия (София) - Левски (София) |21.08.2016| 21:15ч.

Мнениеот ralka_levskarka » 22 авг 2016 18:32

August Burns Red написа:Силно се надявам верея да ви отупа кожусите както на цска които казаха че ще стават шампионкупа на българия и титла и 1-0 им стига на верея ахах хубайчката да ви бият с игра и да се подиграят със вас заслужава вереяда победи да стане интересно !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: аххе хоохох ще им дадем да дишат амоняк на вереяда бягат повече ахах

На какъв език пишеш ти..
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2814
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Славия (София) - Левски (София) |21.08.2016| 21:15ч.

Мнениеот futbolqga » 22 авг 2016 18:34

August Burns Red написа:Силно се надявам верея да ви отупа кожусите както на цска които казаха че ще стават шампионкупа на българия и титла и 1-0 им стига на верея ахах хубайчката да ви бият с игра и да се подиграят със вас заслужава вереяда победи да стане интересно !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: аххе хоохох ще им дадем да дишат амоняк на вереяда бягат повече ахах

:shock: Този индивид пък какъв е? Да вземат, да го върнат в училище, че ме е срам да му чета глупостите!

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: Славия (София) - Левски (София) |21.08.2016| 21:15ч.

Мнениеот Sinite ot Sofia » 22 авг 2016 19:36

Левски заигра така както искаме, или поне върви в тази посока. Програмата ни задължава да не бъркаме следващите няколко кръга и кой знае.. иска ми се само да вметна няколко основни неща, следствието от които наблюдаваме:
1) Още когато Люпко подписа написах какво очаквам - грамотна игра, мисъл, тактика, умение. Фактите са си налице!
2) Потенциал ИМА - тук доста колеги не рядко споменаха същото!
3) Аниете постепенно ще намира себе си. Деса е интересен футболист. Тунде е нешлифован диамант, Люпко го шлифова в момента.
Има още накъде и съм оптимист за този отбор ( ако запазим Люпко, разбира се). Следващата стъпка, върху която ще акцентирам е Мехди Бурабия - малко търпение ( за тези, които не следят нашата си футболна действителност) и ще видите какво халфче си имаме.
Не пиша тези редове за да се изтъквам колко разбирам. Просто е редно и е заслужено да се усмихнем най - накрая.. има за какво. И още нещо - който може, да дойде на Герена с Верея! Всеки мач на Левски е значим, не ги делете! Играем ли така, върне ли се масовия фен на стадиона - Да, ИМАМЕ сили да станем шампиони, колкото и странно и невероятно да звучи на някои!
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Славия (София) - Левски (София) |21.08.2016| 21:15ч.

Мнениеот PSvilenov » 22 авг 2016 20:51

ММ1914 написа:
metodito написа:
ММ1914 написа:Защо пишеш глупости за Лацио? За другото - имаш си мнение твое си е, но в Лацио ако се чуваше думата на феновете нямаше да започнат да привличат цветнокожи футболисти.
Защо вулгаризми - нали ГГ му е като брат? Когато участваше в цирка с изваждането на състава да не беше в полза на Левски? Треньора е наемник, върши си работата добре, продължава да я върши, не я ли върши добре, довиждане. Любко е добър треньор, но като морални качества дали е на същото ниво? Сега той е треньор на отбора и ще го подкрепям, но това не означава да забравя.
Стоев може и да нямаше същите качества като треньор, но като човек е на съвсем различно ниво. Думи като лоялност и чест не са му чужди. Затова за мен, той остава може би най-достойният треньор на Левски за последните над 20 години. Без условия за работа и при всевъзможни пречки, даваше най-доброто от себе си и си мотивираше отбора. А ръководството ни беше съставено от помияри, този човек заслужаваше да получи последен мач на Герена пред нашата публика, за довиждане.
души

Първо, отказвам да влизам в спорове по оста Люпко-Стойчо. Не знам как въобще се роди тая глупост. Малоумно е просто. Или дай да правим раздори? Че са малко. Люпко не е вадил Литекс. Люпко щеше да ни бие с девет души на Герена. Това че уважава Ганчев, какво? Какво, питам? Ние имаме с теб мнение за дришата. Той също си има, което не съвпада с нашето. Армен Назарян също има такова, което се различава от нашето.

Не си прав. Пиша и защо. След мача Любко твърдеше че не бил виждал такова съдииство, а като се видят записите се установява че има два не свирени фаула за 45 минути. Доста кафява субстанция изяде тогава сърбина - играчите не ставали, всичко ни било лошо. Като е ербап да говори само за собствения си отбор.
Аз не споря, казал съм Щом решават да сменят някой, да го сменят отговорността е тяхна, но начина беше помиярски. Пред наша публика, за довиждане да пеем заедно, да си спомним няколкото паметни мача - успешни или неуспешни, това е друг въпрос.
За Лацио обаче споря, това ми беше идеала за отбор, в първите 4-5 отбора на Европа и съставен само от бели, е имаше и един циганин, но това се преживява.
Как прецени че Любко е щял да ни бие с 9 души, при неизпълнен наказателен удар в наша полза?
Гриша Ганчев ми е примерът за български бизнесмен, разкарва всички използвани до краен предел - Бончев, Стоичков. При необходимост отново ги омайва - Стоичков. Накара идиотите да си загробят отбора, доведе своя и им каза ето това е вашият отбор, те му пляскат. Няма нищо напротив да прибере едни пари особено като не е дал лев. Справка изказването от миналата година - на мен бази не ми трябват, ще ви направя стадион аз съм имотен човек, тази година - хубаво е че ни дадоха базите.

Е по тая логика айде да плюем ако се върнат Мъри или Херо защото И ТЕ КАЗВАТ ИСТИНАТА как в Левски не се работи правилно и наистина всичко ни е лошо .

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Славия (София) - Левски (София) |21.08.2016| 21:15ч.

Мнениеот PSvilenov » 22 авг 2016 20:56

Sinite ot Sofia написа:Левски заигра така както искаме, или поне върви в тази посока. Програмата ни задължава да не бъркаме следващите няколко кръга и кой знае.. иска ми се само да вметна няколко основни неща, следствието от които наблюдаваме:
1) Още когато Люпко подписа написах какво очаквам - грамотна игра, мисъл, тактика, умение. Фактите са си налице!
2) Потенциал ИМА - тук доста колеги не рядко споменаха същото!
3) Аниете постепенно ще намира себе си. Деса е интересен футболист. Тунде е нешлифован диамант, Люпко го шлифова в момента.
Има още накъде и съм оптимист за този отбор ( ако запазим Люпко, разбира се). Следващата стъпка, върху която ще акцентирам е Мехди Бурабия - малко търпение ( за тези, които не следят нашата си футболна действителност) и ще видите какво халфче си имаме.
Не пиша тези редове за да се изтъквам колко разбирам. Просто е редно и е заслужено да се усмихнем най - накрая.. има за какво. И още нещо - който може, да дойде на Герена с Верея! Всеки мач на Левски е значим, не ги делете! Играем ли така, върне ли се масовия фен на стадиона - Да, ИМАМЕ сили да станем шампиони, колкото и странно и невероятно да звучи на някои!

Много точно написано . За Бурабия съм особено съгласен . Предполагам след лошият му полусезон за нас вече феновете повечето са го отписали и едва ли не трябва да му се анулира договора и да се пуска свободен агент , но Люпко ще го вкара и него в играта . Тоя на картофената нива у Варна имаше страшен дрибъл , не ми се мисли при грамотно играещ се футбол . Малко лакоме се пада , но ще му го изчистят от играта това .

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3383
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Славия (София) - Левски (София) |21.08.2016| 21:15ч.

Мнениеот groti » 22 авг 2016 21:07

Славия не са отборът,срещу който да си вадим изводи,но е факт,че последните години и срещу такива мърди губехме. Тунде има талант,но типично по африкански (дано БФС и УЕФА не накажат Левски за тази дума) е малко лаком. Дано оставят Краев на тази позиция. Доста л*йна се изляха върху него в последно време,но ми прави впечатление,че не му дреме много и си играе. Хубава победа,радвам се че ****** в **** чичо Венци!
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 134 госта