ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 1:0 FT

Мнениеот mikata » 14 авг 2016 18:06

Славия ще се затвори яко и ще играе на контри, а нашите нямат идея как се вкарва гол и ще е доста трудно :idea:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 1:0 FT

Мнениеот Долно уйно » 14 авг 2016 19:17

NOMER14 написа:Стига вече с тия мантри, че като единици Лудогорец били с класа над нас. Защо нямат национали в техните си национални отбори. Дори румънците им са глухи резерви на европейското, където се сгромолясаха. Какво? Кое негърче бихте взели вместо Костадинов.Аниете,Краев и Прохазка. Единственото предимство, че Разград са си накупили 15-20 дребни чернички, играещи един и същ стил: топуркане до краката на противника, имитиращо преса и напред я дузпа, я пряк свободен удар. Имат дълга резервна скамейка и липсата поради контузии на 4-5 играча не им влияе. Снощи като им се игра здраво, се ошашавиха. В един отбор, в който Дяков ти е капитан, не ми го хвали.

То ако някой от бразилците им е национал то той няма да е в Лудогорец, доста глуповат пример.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 1:0 FT

Мнениеот IvailoRz » 14 авг 2016 19:23

Аз бих предпочел всяко "негърче" пред изброените. Все пак като изключим джудото срещу Анисе ,трябва да се признае че Прохазка направи силен мач. И не забравяй,че ако Костадинов ставаше за големи мачове и е по-добър от т.н. негърчета щеше да остане в Лудогорец и да играе в ЛЕ и ШЛ , и може би досега да бе продаден навън за прилична сума. Все пак моето мнение сигурно е пристрастно, въпреки че се мъча да съм обективен. Немога да се сетя за нито един българин в нито един отбор който може да замести успешно Марселиньо или да изнесе на гръб отбора като Вандерсон срещу звезда. За съжаление няма матрЯл за сега. Дано идващото отдолу да е по-добре.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 1:0 FT

Мнениеот mikata » 14 авг 2016 19:40

Може 4-5 Българчета да влизат в по леките мачове да се обиграват,но явно на Домусчиев му е по-лесно да взима готови играчи и скъпи и да ги държи за резерви :oops:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

KellyB
Мнения: 1548
Регистриран на: 14 май 2008 20:32

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 1:0 FT

Мнениеот KellyB » 14 авг 2016 19:48

IvailoRz написа:Аз бих предпочел всяко "негърче" пред изброените. Все пак като изключим джудото срещу Анисе ,трябва да се признае че Прохазка направи силен мач. И не забравяй,че ако Костадинов ставаше за големи мачове и е по-добър от т.н. негърчета щеше да остане в Лудогорец и да играе в ЛЕ и ШЛ , и може би досега да бе продаден навън за прилична сума. Все пак моето мнение сигурно е пристрастно, въпреки че се мъча да съм обективен. Немога да се сетя за нито един българин в нито един отбор който може да замести успешно Марселиньо или да изнесе на гръб отбора като Вандерсон срещу звезда. За съжаление няма матрЯл за сега. Дано идващото отдолу да е по-добре.


Нали имате май-добрата школа, къде са ви юношите??? Само циркове правите миналото първенство с играча до 21 г. Нещастници, ако не са съдиите в БГ сте гола вода! :)

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 1:0 FT

Мнениеот mikata » 14 авг 2016 19:52

KellyB написа:
IvailoRz написа:Аз бих предпочел всяко "негърче" пред изброените. Все пак като изключим джудото срещу Анисе ,трябва да се признае че Прохазка направи силен мач. И не забравяй,че ако Костадинов ставаше за големи мачове и е по-добър от т.н. негърчета щеше да остане в Лудогорец и да играе в ЛЕ и ШЛ , и може би досега да бе продаден навън за прилична сума. Все пак моето мнение сигурно е пристрастно, въпреки че се мъча да съм обективен. Немога да се сетя за нито един българин в нито един отбор който може да замести успешно Марселиньо или да изнесе на гръб отбора като Вандерсон срещу звезда. За съжаление няма матрЯл за сега. Дано идващото отдолу да е по-добре.


Нали имате май-добрата школа, къде са ви юношите??? Само циркове правите миналото първенство с играча до 21 г. Нещастници, ако не са съдиите в БГ сте гола вода! :)


Керчев вече е в локо го ;) резервите на резервите са чужденци :idea:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 1:0 FT

Мнениеот PSvilenov » 14 авг 2016 20:09

А така , и какво стана сега ? Люпко ги излъга най големият отбор на балканите , а ? :lol:

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22644
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 1:0 FT

Мнениеот NOMER14 » 14 авг 2016 22:02

KellyB написа:Нали имате най-добрата школа, къде са ви юношите??? Само циркове правите миналото първенство с играча до 21 г. :)

Поредната мантра....
30 хил. град - махаме малцинства, жени, пенсионери, бебета, работещи и остават 4-500 момчета в детска и юношеска възраст. Махаме дебеличките, хилавичките и интелигентните и за спорт остават 50 момчета. Богат избор за футбол!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 1:0 FT

Мнениеот W84me » 15 авг 2016 00:54

NOMER14 написа:
KellyB написа:Нали имате най-добрата школа, къде са ви юношите??? Само циркове правите миналото първенство с играча до 21 г. :)

Поредната мантра....
30 хил. град - махаме малцинства, жени, пенсионери, бебета, работещи и остават 4-500 момчета в детска и юношеска възраст. Махаме дебеличките, хилавичките и интелигентните и за спорт остават 50 момчета. Богат избор за футбол!

Знаеш ли, че Разград няма дори 20 000 души население? Къде ги докара 30 ...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
virtualenbg
Мнения: 115
Регистриран на: 11 юни 2008 11:33
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 1:0 FT

Мнениеот virtualenbg » 15 авг 2016 12:20

Такаа. И аз бях на мача и ми се иска да обобщя накратко моите си впечатления.
На първо място искам да отлича изключителната игра в защита. Всички се припокриваха много добре. При загубена топка никой не скатаваше и гонеха до край. Друго впечатление ми направи наистина сравнителни чистото отнемане на топката. Дори съдията не можеше да направи много (въпреки откровените импровизации на играчите на Л-Ц). Боян игра на висота и наистина има заслуга за резултата с отлични намеси в няколко ситуации. Реално Л-ц нямаха някаква супер чиста ситуация. Добро впечатление ми направи играта на Пиргов. Има доста хляб в това момче.
В средата на терена Прохазка, Костадинов, Краев и донякъде Нар действаха в синхрон. Имаше доста сгрешени пасове...най-вече в предни позиции, но не липсваха и интересни и изненадващи решения които объркваха защитниците на Л-ц.
Напред ...доста прилично впечатление ми направи Адениджи. Добре владееше топката, има прилична техника и бързина. Има импровизация в играта му, но учи нямаше нито веднъж шанс да стреля...може би от играта на отбора бе продиктувано. Много често се изтегляше в дясно където създаде няколко пробива. Гонеше защитниците и така помагаше да се сприат прбиви през крилата.
Нар и Аниете играха на познатото си ниво. За Аниете...хмм, има много футбол в него въпреки напредналата възраст, но явно още не е във форма . Имаше доста брак в пасовете му а и за капак , пропусна 100% положение...
За смените - Венци въпреки,че влезе късно, беше муден и трудно замести Адениджи. Все пак взе дейно участие за гола ни. За останалите просто играха твърде малко.
За тактиката ни - отбора се опитваше да оплътнява пространствата добре подсигуряваха се във всяка ситуация. Имахме и няколко грешки, но все пак срещу нас не играе случаен отбор. Нашрави ми впечатление, че се опитваме бързо да се прегрупираме и да минаваме от фаза защита в нападение. За съжаление бързите ни футболисти са малко и играят на двата фланга, трудно се намираха един друг. Имаше доста грешки в последният пас. Там трябва да се поработи още.
За съперника - моите уважения за тях. Силен отбор са,няма какд а се отрече . Пожелавам им успех с Виктория.
В този мач излязоха прекалено спокойни. Явно не очакваха толкова стойностна игра от нашият отбор. За целият мач, нямаха нито един успешен пробив. Положенията които имаха, идваха след ситуации през центъра. Като цяло играха колкото им позволихме и затова съм доволен от Левски


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 131 госта