ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 1:0 FT

Мнениеот Warped » 14 авг 2016 15:25

Люпко показа, че е велик тренер. Тия дето плюят са същитите дето дето взимат безотчетен брой парички за да гледат мачовете като "стюарди" ;) 8-) На зелените боклуци и сУдията не помогна тоя път
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
Rivaldo10
Мнения: 17260
Регистриран на: 17 май 2008 19:18
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 1:0 FT

Мнениеот Rivaldo10 » 14 авг 2016 15:32

metodito написа:А, и ти не ми пречиш, споко. Не знам колко съм тъп, ма ако си мислиш, че си супер остър, много грешиш. А това, че си предубеден и необективен се вижда от километър.

Само мога да ти кажа, че снощи Боян ни остави в мача, а късмета ни покри накрая. Ако си мислиш, че сме някакъв стойностен отбор, далеч си от истината, колкото и необективно да ти звучи. :)
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/01/339228a163748b01.jpg[/wrapimg][/center]

vladu
Мнения: 370
Регистриран на: 14 дек 2011 00:45
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 1:0 FT

Мнениеот vladu » 14 авг 2016 16:04

drvasko98 написа:
k20dan4o написа: И един съвет...повече се радвайте на успехите отколкото да се злобее срещу противника, защото това е трета победа на Левски в последната минута и помните след предишните две такива победи какво се случи. Успех


И аз ви пожелавам да ви се случи това, което стана след първата ви загуба в 90-тата минута - да влезете в групите на Лига Европа и да играете 1/8 финал. Имате реални шансове за това.


Само да е през ШЛ, да развъртят още някой друг милион :lol:

Потребителски аватар
matador
Мнения: 3822
Регистриран на: 30 дек 2011 18:18
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 1:0 FT

Мнениеот matador » 14 авг 2016 16:07

Браво,честита победа ;) Но някой ваши шефове са много нагли хора! Пак не били доволни от съдията :mrgreen: Не знам какво Левски беше ощетен в този мач дори напротив ;) Пиргов при спряла игра не може да влиза по-такъв начин други съдии дават червен картон за такова нещо.Нали си мислите за голям отбор само ,че големите не реват постоянно от съдията.Колкото до мача беше трагичен нямаме място в никакви Евротурнири Лудогорец с тази ли игра ще отстранят Виктория Пилзен :shock: :lol:

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22352
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 1:0 FT

Мнениеот NOMER14 » 14 авг 2016 16:15

Стига вече с тия мантри, че като единици Лудогорец били с класа над нас. Защо нямат национали в техните си национални отбори. Дори румънците им са глухи резерви на европейското, където се сгромолясаха. Какво? Кое негърче бихте взели вместо Костадинов.Аниете,Краев и Прохазка. Единственото предимство, че Разград са си накупили 15-20 дребни чернички, играещи един и същ стил: топуркане до краката на противника, имитиращо преса и напред я дузпа, я пряк свободен удар. Имат дълга резервна скамейка и липсата поради контузии на 4-5 играча не им влияе. Снощи като им се игра здраво, се ошашавиха. В един отбор, в който Дяков ти е капитан, не ми го хвали.

drvasko98
Мнения: 6904
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 1:0 FT

Мнениеот drvasko98 » 14 авг 2016 16:23

Глупости на търкалета. Класата се вижда в поредица от мачове с години наред. Това, че сме ги били е похвално, че не излизаме наведени срещу тях както един вече несъществуващ отбор, още повече. Че не са извънземни е вярно, но че са много пред останалите у нас - също е вярно. Показват го мачовете в ЕКТ, а и у нас, когато ножът е опрял до кокала. А ние национал на голямо първенство дори и на пейката, кога?

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22352
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 1:0 FT

Мнениеот NOMER14 » 14 авг 2016 16:31

drvasko98 написа: Класата се вижда в поредица от мачове с години наред.


Те съществуват от 5-6 години, а ние от 20 пъти повече. Нито са ни на поредиците, нито на мачовете, нито на годините.

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 1:0 FT

Мнениеот siniq_fen » 14 авг 2016 17:39

drvasko98 написа:Глупости на търкалета. Класата се вижда в поредица от мачове с години наред. Това, че сме ги били е похвално, че не излизаме наведени срещу тях както един вече несъществуващ отбор, още повече. Че не са извънземни е вярно, но че са много пред останалите у нас - също е вярно. Показват го мачовете в ЕКТ, а и у нас, когато ножът е опрял до кокала. А ние национал на голямо първенство дори и на пейката, кога?

Абсолютно е така.
Но и ние имаме нелош отбор, който трябва да запазим.
Само Левски!

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 1:0 FT

Мнениеот ralka_levskarka » 14 авг 2016 17:45

Rivaldo10 написа:
metodito написа:А, и ти не ми пречиш, споко. Не знам колко съм тъп, ма ако си мислиш, че си супер остър, много грешиш. А това, че си предубеден и необективен се вижда от километър.

Само мога да ти кажа, че снощи Боян ни остави в мача, а късмета ни покри накрая. Ако си мислиш, че сме някакъв стойностен отбор, далеч си от истината, колкото и необективно да ти звучи. :)

Аз нямаше как да гледам мача, защото бях в Родопите :lol: , но съм на същото мнение като твоето Ривалдо, това, че сме били не означава, че сме голяма класа. Като сме толкова голяма класа, защо не бихме Монтана или Марибор? Успях само да чета това, което се случва и благодарение на Йорга сме били със суха мрежа. Най ми е яко да чета само мненията от предните страници. :mrgreen:
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 1:0 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 14 авг 2016 18:03

Дано съм лош пророк, но и срещу Славия ще се случи същото, като с Монтана и Локо Пд.
Все пак ще видим дали победата срещу разградчани ще е някакъв катарзис в отношението на играчите към дъртия.
Ако не е... сРъбина нищо не може да направи, ще трябва да си ходи.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, ikar и 61 госта