ППЛ: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) | 2:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

На линия
Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23088
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) | 2:2 FT

Мнениеот W84me » 07 авг 2016 22:47

Да, простете ми, Антон Попов е баща му, но то е същото.
Изображение
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: ППЛ: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) | 2:2 FT

Мнениеот Долно уйно » 07 авг 2016 22:48

Иначе архивите говорят http://www.7sport.net/archive7ds/2014/0 ... 130_24.htm
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3224
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: ППЛ: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) | 2:2 FT

Мнениеот alexdb » 07 авг 2016 22:50

Player написа:
realno написа:Не мога да разбера защо търсим вината навън - съдии, БФС, президенти,чистачки и т.н. като вината е изцяло в нашите ръководители. Уж собственици, а се държат като наемници в този клуб. Не желаят да инвестират във футболисти и това е. Ако трябва да се търси отговорност от някого това трябва да бъдат "собствениците" и безхаберните ни дирекрори, които са там да подписват декларации и да поздравяват другите отбори. Ако сме силен отбор с качествени играчи, една дузпа няма да ни събори, защото преди това ще сме си оплели кишницата. Но когато нямаш отбор, а мислиш за козирка, така ще спорим за дузпи. Вината е нашите ръководители, че не мислят дългосрочно и закърпват положението времнно, както е и сега с този треньор.


Защо срещу лудите няма дузпи. Нали са силни, няма да ги събори по една дузпа, всеки мач.


Е че те им дават де :) :) :)
Не ги знам колко са силни. Ако им преброим подарените съдийски точки не знам къде биха се класирали.

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: ППЛ: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) | 2:2 FT

Мнениеот Ozzimozzi » 07 авг 2016 22:53

Player написа:Време е и клуба да излезе със списък на съдии които да не свирят повече на нас. Време е и публиката ни да приеме " радушно" такива на Герена от загрявката до напускането на стадиона. Трябва сами да ги е страх да припарят до нас, да не говорим да ни режат. Щом искат и започват война, трябва да си я получат всичките, които го правят!


Най-добре е Иван и Андрей да ви свирят мачовете.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3224
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: ППЛ: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) | 2:2 FT

Мнениеот alexdb » 07 авг 2016 23:03

Ozzimozzi написа:
Player написа:Време е и клуба да излезе със списък на съдии които да не свирят повече на нас. Време е и публиката ни да приеме " радушно" такива на Герена от загрявката до напускането на стадиона. Трябва сами да ги е страх да припарят до нас, да не говорим да ни режат. Щом искат и започват война, трябва да си я получат всичките, които го правят!


Най-добре е Иван и Андрей да ви свирят мачовете.


Споко, ако гнома не успее да се пребори (а той няма да успее) на мача Чавдар - Лудогорец като дойде Никито или Сватбата ще изслушаме с любопитство воплите ви след мача.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ППЛ: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) | 2:2 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 07 авг 2016 23:54

За мен съдийството на този етап, не е най-големият ни проблем.
Обаче това, че отборът не знае как да атакува, когато ни трябва гол, си е много, много сериозен проблем.
Това го видяхме във всички мачове от началото на сезона ( а в Словения даже и не търсихме гол... А такъв щеше да ни класира на 99 % ) ... Всъщност атакуваме, но крайно неефективно, еднообразно и урбулешката, разчитайки на случайни неща, като например сериозна грешка при съперника.
За мен - несериозна работа в тактическо отношение.
Играчите или не могат, или не не искат.
Треньора е ясен... Нает да излъже Марибор, не успя, сега е на доизживяване, но вредите които нанася, най-вероятно ще са трудно поправими до края.

Реферите какво да ги коментираме... То рязането на отбора ни, не е от днес.
Но си мисля, че ако малко от малко показвахме някаква игра - правилна, с мисъл и желание, съдийските грешки нямаше да ни влияят толкова.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: ППЛ: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) | 2:2 FT

Мнениеот eelche » 08 авг 2016 00:30

Спрете с ЦСКА...ЦСКА умря, това "нещо" е кръстоска между Ловеч-Етрополе.Вечното дерби умря с ЦСКА! Не виждам причина да не приемем отбора на Етрополе-Ловеч на "Герена".

За съжаление отпадането от ЕКТ се е отразило много зле психически на играчите.Не мога да си обясня по друг начин този спад.За съжаление нивото ни като футбол е съпоставимо с това на Локо,Берое,Славия,Монтана и когато има съдийски брадви в една или друга посока това се отразява.

Продължава работата на парче и разочарованието малко по малко расте у мен.Петрович на втора поред пресконференция изглежда безпомощен,а Пелето кво скача, отстрани изглежда доста нелепо...

Петрович има най-малка вина. Вина носят Желязков,Пелето и п***те дето на хартия се водят собственици за забавената селекция.Онова леке Тото-нев се е покрил като бит ********.По всичко изглежда,че това им беше и май се наиграха.

Съжалявам за Петрович. Не съжалявам за нищо казано по адрес на Стоев и Инжинера. Явно първенството е решено още преди да е започнало в стил "Иван Славков-Батето".

Поздрави!
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

csimoen2
Мнения: 585
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: ППЛ: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) | 2:2 FT

Мнениеот csimoen2 » 08 авг 2016 10:24

Готвача написа:Не ви ли свирят поне две дузпи съдията е виновен .Хайде спрете се малко и слезте на земята.Не сте нищо повече от Монтана например,че да оревавате орталъка с искане на съдийска помощ.Отбора ви си играе приличен футбол за средняк и няма какво толкова да се корате.С малко побутване по време на сезона,може и да се доберете до първата шестица,стига новата оранжева чорба да не ви изиграят отново някоя донка и да ви обезмислят сезона за пореден път.Кажете едно голямо БЛАГОДАРЯ на Илко за точката,че иначе си оставахте и без нея.


Симпатяга, ти сериозен ли си?

Скоро не се бях смял на толкова не адекватно мнение, искрено ти благодаря... хахахахаха...

Средняк може да кажеш на отбора, на когото оставям на теб да кажеш кога за последно е ставал шампион, този дето играе на една картофена нива на село, мисля, че ще ме разбереш...

Айде малко по-сериозно и за пореден път призовавам хора, който не разбират нищо от футбол, да не пишат. ФАКТ!

На линия
Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23088
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) | 2:2 FT

Мнениеот W84me » 08 авг 2016 10:36

Ето кадър отпреди точно 1 година. За тази година нищо не се е променило! Теслите продължават
[rimg]https://forum.levski.com/download/file.php?id=16403&sid=faec875054197468e999ea4838d1469f[/rimg]
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) | 2:2 FT

Мнениеот Player » 08 авг 2016 10:41

THE G.A.M.E написа: Реферите какво да ги коментираме... То рязането на отбора ни, не е от днес.
Но си мисля, че ако малко от малко показвахме някаква игра - правилна, с мисъл и желание, съдийските грешки нямаше да ни влияят толкова.


Тогава защо няма съдийски грешки срещу Лудогорец. Нали всички казват, че играели най-добре. А щом казваш, че добрата игра компенсира съдийски грешки, значи няма да им е проблем да им отменят голове, да има дузпи срещу тях и да получават картони отрано за почти нищо. Или това което казваш, важи само за Левски?
Вземете всички и се осъзнайте малко. Все ние трябва да вкараме повече голове отколкото ни отменят, все трябва да се справим ако ни изгонят човек и все трябва да не ни свирят дузпи и пак да бием. Направо мачовете ни да започват от 0:2 и да наваксваме, защото сме Левски и сме длъжни да бием въпреки всичко...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: TristaNNN, W84me и 112 госта