Лига Европа: Левски - Марибор / 20:00 / Четвъртък

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Лига Европа: Левски - Марибор / 20:00 / Четвъртък

Мнениеот sin4ec » 22 юли 2016 16:10

onegavon написа:Необясним факт е , че забави смените. Да не говорим, че можеше да направи още една. За разлика от него словенеца реагира мигновенно и си направи набързо необходимите смени. Към края Петрович имаше доста нездрав вид.Явно вече няма необходимата кондиция оттам и забавените решения и т.н. Левски също беше много изтощен след 70 мин. Това когато имаш да връщаш гол обикновенно е фатално.

Така ги е видял нещата, така е реагирал. В интерес на истината, ако не бяхме сбъркали фатално при гола( защото второто Марибор нямат реална заплаха за вратата ни) и бяхме победили, сега щяха да се пишат дитирамби колко велик майстор е.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Лига Европа: Левски - Марибор / 20:00 / Четвъртък

Мнениеот ralka_levskarka » 22 юли 2016 16:15

Аз не мога да разбера как някои хора пишат, че трябвало да ни бъде срам. От кое да ни е срам, бе, момчета? Ми мен лично не ме е срам, не виждам от какво, от кое да ни е срам? От това, че бяхме равностойни на отбор, който в последните 5,6 години не излиза от Европа ли? Че на моменти дори ги превъзхождахме? Че момчетата оставиха всичко на терена от себе си, а преди мачовете се пишеше как ще паднем с по 3 гола, как с по 5 и накрая какво? Великите словенци се класираха с гол на чужд терен, а датчанина във всяка ситуация гледаше как да им бутне едно рамо. От това ли да ме е срам? Еми, нека все така да играят, па нас да ни е срам ;)
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43881
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Лига Европа: Левски - Марибор / 20:00 / Четвъртък

Мнениеот rhaegar » 22 юли 2016 16:32

Срамното е, че се докарахме до там, да сме доволни на "достойно отпадане" от словенски отбор. Или айде, не доволни, но и не го приемаме като някакъв резил. До там стигнахме (не само Левски, всички български отбори), че срещу нас да са фаворити всякакви, които до преди 10-15 години не знаеха от къде се рита топката.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Лига Европа: Левски - Марибор / 20:00 / Четвъртък

Мнениеот boabbb » 22 юли 2016 16:34

rhaegar написа:Срамното е, че се докарахме до там, да сме доволни на "достойно отпадане" от словенски отбор. Или айде, не доволни, но и не го приемаме като някакъв резил. До там стигнахме (не само Левски, всички български отбори), че срещу нас да са фаворити всякакви, които до преди 10-15 години не знаеха от къде се рита топката.


Ами, ще са фаворити - Марибор колко чужденци имаха вчера :?: Аз се сещам за двама ... А Левски :?:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43881
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Лига Европа: Левски - Марибор / 20:00 / Четвъртък

Мнениеот rhaegar » 22 юли 2016 17:06

Абе, не е само до това. Другият словенски отбор, който продължи вчера (Домжале, елиминираха вторите в Беларус) има петима чужденци в стартовия си състав. Хубаво е, ядрото на отбора да е от българи, факт. Но в днешно време са важни резултатите и ако чужденците ни бяха донесли победата вчера, на никой нямаше да му пука, че имаме 5-6 в състава. Лошото е, че политиката е тотално сбъркана-нито развиваме качествени българи, нито водим класни чужденци. И това продължава с години.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига Европа: Левски - Марибор / 20:00 / Четвъртък

Мнениеот Player » 22 юли 2016 17:41

Поне една дадена дузпа за Левски и евентуално реалирирана и всичко щеше да е много различно. Играта на отбора беше повече от добре за това време на годината. Особено след тази подготовка. Предвид всички драми от последно време и липса на достатъчно на брой класни мачове и играчи, направо надскочиха себе си. Едва ли някой е очаквал да играят така момчетата в двата мача. Загубата може да учи. Въпреки, че загуба нямаше а отпадане, заради едно глупаво правило за гол на чужд терен. Играят се два мача и всичко и равно, но един печели а друг губи. Защо не стане така и на световни европейски и други турнири? На елиминация домакините завършват равен с голове срещу който и да е и да няма продължения, защото някой е вкарал гол на чужд терен и направо отпада домакина без да е загубил. Как може да отпадаш при равни показатели като във футбола печели този който е вкарал поне един гол повече. Как може да има значение мястото, а не най-важното-головете. Така ако е в други спортове, при равен резултат домакина да го духа, ще скочат всички против това. Всички спортове с топка, печели отбора с повече точки или голове. В баскета може да играят и 10 продължения, във волейбола могат и до 50 точки да стигнат за да има победител, в хокея има дузпи, в тениса могат да играят с часове, а има и хандбал, водна топка, ръгби, бейзбол, американски футбол и всички играят до победа но някои отбор. Абсурд е да загубиш състезание без да си загубил или с по равни загуби, но си аут заради локацията.Това е пълен абсурд!

Вълчан
Мнения: 4275
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Лига Европа: Левски - Марибор / 20:00 / Четвъртък

Мнениеот Вълчан » 22 юли 2016 18:32

Левски спокоино можеше да продължи.Имаше си шансовете .Направиха поне 2 изумителни пропуска.Пролича си че няма истинска 9ка във отбора.Христов много бяга и се раздаде но не това му беше функцията на терена.Когато трябваше не реши мача.Затова Любко каза че няма човек като Гонзо.Прохазка също бе много плах през целият мач.Без пари за хубави класни играчи толкова.Все пак мача бе доста приятен и вълнуващ.

Потребителски аватар
memnto
Мнения: 5259
Регистриран на: 15 авг 2012 19:57
Местоположение: кой знае..
Контакти:

Re: Лига Европа: Левски - Марибор / 20:00 / Четвъртък

Мнениеот memnto » 22 юли 2016 18:42

Нищо, догодина пак ... евентуално. :?

Потребителски аватар
GA_ veliki
Мнения: 2798
Регистриран на: 21 апр 2013 18:42
Skype: aхaaa
Местоположение: Коньовица
Контакти:

Re: Лига Европа: Левски - Марибор / 20:00 / Четвъртък

Мнениеот GA_ veliki » 22 юли 2016 18:55

Спешна нужда от голаджия и десен бек!От там вече може да се надгражда.И тренера, който и да е той, да поработи върху синхрона между опорните халфове и центалните защитници.Иначе за супергалактическата БГ лига изглежда отбора е добре.
Не с гняв, със смях се убива..
Това е спортен форум на "Гонг", един от най-уважаваните в България... :lol:
Това, че не обичам сащ не значи,че обичам путин
"Люлека ми замириса"

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Лига Европа: Левски - Марибор / 20:00 / Четвъртък

Мнениеот sin4ec » 22 юли 2016 19:26

Не знам, ама 24 часа по-късно боли повече...на стадиона адреналинът притъпява усещането от загубата, но сега е друго.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: krumeto и 72 госта