Мариборски размисли

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

LEVSKAR57
Мнения: 103
Регистриран на: 13 фев 2015 18:17
Контакти:

Re: Мариборски размисли

Мнениеот LEVSKAR57 » 15 юли 2016 17:49

Как може да не харесваш треньор-европейски шампион С оня МУХЛЬО СТОЕВ 4 НА 0 за МАРИБОР Мъри му е ученик

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14196
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Мариборски размисли

Мнениеот damyanov1963 » 15 юли 2016 19:39

bobo_13 написа:
dreben23 написа:Скучен ми беше този мач за гледане, нивото на двата отбора не помръдна през целия мач. Прогнозирам драми с продължения и дузпи на реванша. Шансовете са 50 на 50 според мен, защото Марибор ми се стори изобщо не както трябва. :cry: Много малко футбол имаше в този мач и го използвах главно да се навечерям. Е, не може да ме вини никой, все пак ЦСКА би Интер и то с категорично преимущество в мача, а вие ми се радувате на големио нулев хикс, ами и вторият мач е възможно да се повторят нещата. Просто, лоши, трябва да си набиете неща в главичките, че като правите злини, няма да има и кой знае колко поводи след това за радост. Ето, пак ще ви трепери под лъжичката, ама ви се пада де. Ще си треперите под лъжичката сами, защото никой друг нормален човек няма да ви подкрепи, а да видите какво е като некой се гаври с милото ти! Много се излагахте с измислени кампании и фейсбук каузи, че непрекъснато ще ви го казваме сега! :mrgreen: На всеки друг отбор бих пожелал успех на реванша, на вас никога пък и аз съм от Марибор тъй или иначе и ще си викам за моите идиоти! Жалко, че гредата не влезе, щеше да е якичко. Не мисля, че направихте кой знае какво интересно в този мач, ама и ние сме малко слабички де и резултатът е закономерен. Ще помисля маличко, ама по-скоро съм за дузпи в двойката и дано Марибор се класира напред! :)


Хахаха, те играчите на Интер още по плажовете, сутринта и на обед Манчини направил 2 изтощителни тренировки, ти какво си очаквал. Манчини го каза още преди мача, че играчите още тренират за сила и не им се играе, а и те са само на 10-ина дни тренировки и то без голяма част от зведзите си-титуляри като Перишич, Брозович, Едер и т.н. Все пак само преди 5 дена направиха равен с някакъв напълно аматьорски италиански отбор :) Иначе колкото до ЦСКА-София...то тичпично за Литекс, всяко лято бие някой гранд, а в първенството дава фира, подобно на Арсенал.

колкото до Левски....мъка, голяма мъка. Евала за публиката(нищо, че Марибор са виолетови ). Но типично за отборите на Любко, отзад бетон, напред каквото стане. Дано имат шан на Герена и продължат. Успех на Левски!

@dreben23 Даже не си знаеш отбора, който си припознал и как се казва. казва се ЦСКА ТИРЕ София....научете го най-накрая, то първенството ще почне вие още не заете името му.

Би ли пояснил каква е връзката, че Марибор са виолетови, и това"Евала за публиката"?
С Етър ли ги сравняваш?
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Re: Мариборски размисли

Мнениеот Дидо » 15 юли 2016 20:33

"Пиянски размисли и страсти"-така бих озаглавил темата
Ако беше за някой друг отбор досега да беше слята с темата за мача.
Ама нали сме в един демократичен форум....
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети

Вълчан
Мнения: 4273
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Мариборски размисли

Мнениеот Вълчан » 15 юли 2016 20:35

Публиката на Левски се държа феноменално.Много ясно се чуваха как пеят и подкрепят отбора.Едно голямо Браво.Иначе за мача.....Любко го бива да окопава отбор и да измъкне равенство.Но когато трябва да се печели не ми е ясно какво ще предложи.Онези им беше трудно срещу толкова защитен отбор като Левски ..но на реванша ще се разиграят много по добре предвид другата схема по офанзивна на сините.Ако не се случи чудо Марибор си вземат мача .

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Мариборски размисли

Мнениеот sin4ec » 15 юли 2016 20:45

Дидо написа:"Пиянски размисли и страсти"-така бих озаглавил темата
Ако беше за някой друг отбор досега да беше слята с темата за мача.
Ама нали сме в един демократичен форум....

Модераторите да правят, каквото решат. Тебе те е яд, че пикаеш само в селската бара?
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Мариборски размисли

Мнениеот ralka_levskarka » 15 юли 2016 20:58

dreben23 написа:Скучен ми беше този мач за гледане, нивото на двата отбора не помръдна през целия мач. Прогнозирам драми с продължения и дузпи на реванша. Шансовете са 50 на 50 според мен, защото Марибор ми се стори изобщо не както трябва. :cry: Много малко футбол имаше в този мач и го използвах главно да се навечерям. Е, не може да ме вини никой, все пак ЦСКА би Интер и то с категорично преимущество в мача, а вие ми се радувате на големио нулев хикс, ами и вторият мач е възможно да се повторят нещата. Просто, лоши, трябва да си набиете неща в главичките, че като правите злини, няма да има и кой знае колко поводи след това за радост. Ето, пак ще ви трепери под лъжичката, ама ви се пада де. Ще си треперите под лъжичката сами, защото никой друг нормален човек няма да ви подкрепи, а да видите какво е като некой се гаври с милото ти! Много се излагахте с измислени кампании и фейсбук каузи, че непрекъснато ще ви го казваме сега! :mrgreen: На всеки друг отбор бих пожелал успех на реванша, на вас никога пък и аз съм от Марибор тъй или иначе и ще си викам за моите идиоти! Жалко, че гредата не влезе, щеше да е якичко. Не мисля, че направихте кой знае какво интересно в този мач, ама и ние сме малко слабички де и резултатът е закономерен. Ще помисля маличко, ама по-скоро съм за дузпи в двойката и дано Марибор се класира напред! :)

Ти си в един огромен филм, притеснителното е, че това не е за първи път.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Мариборски размисли

Мнениеот sin4ec » 15 юли 2016 21:03

Ралке, 23 не е лошо момче. Даже не е и толкова оранжев, колкото се прави. Просто е малко...различен. Играта му е ясна, но му се губят нюансите. Той може да подкрепя когото си иска и не разбирам що се връзвате изобщо. Мен ако питаш, снощи е стискал палци за Левски, но това е положението.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Мариборски размисли

Мнениеот metodito » 15 юли 2016 21:04

Поздравления, sin4ec.

dreben ли си, wreden ли си не знам колко си висок, ма на акъл си много дребен. Ние само ви се смеем като дойдете да се изс...те в нашия подфорум. Показвате какви сте...
Изображение

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Мариборски размисли

Мнениеот ralka_levskarka » 15 юли 2016 21:06

sin4ec написа:Ралке, 23 не е лошо момче. Даже не е и толкова оранжев, колкото се прави. Просто е малко...различен. Играта му е ясна, но му се губят нюансите. Той може да подкрепя когото си иска и не разбирам що се връзвате изобщо. Мен ако питаш, снощи е стискал палци за Левски, но това е положението.

А, бе, къде не е лошо. Не ми се търси в момента, как се обяснява, че Левски не заслужавали да ги гледал той и неговите приятели, а бе, алоооо.. да не плащаш пари на Левски. Ама сега ги бил гледал, мача бил скучен, ма никой не те е питал, бе. Виж, ако бяхме паднали едно 3,4:0 мача щеше да е много интересен, нали, темата също. Не мога да ги дишам такива, филмите са, за да се гледат, а не, за да се вкарват в тях.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

ludyakon
Мнения: 39
Регистриран на: 25 мар 2008 16:44
Контакти:

Re: Мариборски размисли

Мнениеот ludyakon » 15 юли 2016 21:09

dreben23 написа:На всеки друг отбор бих пожелал успех на реванша, на вас никога


Никой не го боли кура ти дали ще подкрепяш Левски или не. Отивай да коленичиш пред микренския "великан" че ще ти мине ред.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 60 госта