Контролна среща:Левски-Дунав(Русе) | 3:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: Контролна среща:Левски-Дунав(Русе) 29.06.16 в Правец,18:

Мнениеот korteneca » 30 юни 2016 10:27

[offtopic]
sin4ec написа:
korteneca написа:Къде ще сме? И защо ние, случайно да не си сменил отбора или вече е на мода припознаването?

НМСВП ще сте всички лайна, дето искахте тази смяна и дуднехте. Беше ви обяснено какви са рисковете, ама вие си дуднахте. Яжте му го сега на спиртомера, деева и боклуците мръсни...

Сашенце, най-лесно би било да ти тегля няколко майни и обиди, но не мисля да падам толкова ниско като теб и да правя кефа на оранжевите. Явно престоя в техния форум ти се отразява зле и си мислиш, че щом там се карат и обиждат един друг, значи може да го пренесеш при нас. За твое нещастие всичко, което си надраскал под влиянието на алкохол и съмнителни прахообразни субстанции си го местя от един в другия крачол. Теб също!
Разбирам любовната ти мъка по Стойчо. Нормално е да ти липсва, но не съм аз този, който го изгони. Препоръчвам ти да прочетеш какво съм писал за него преди да грачиш отново. Никога не съм искал да го махат и заместват с Петрович. Дори няколко пъти повторих за такива като теб, че трябваше да остане и да изведе отбора в Европа. Играта, състава, тактиката и смените съм критикувал, но никога, ама никога не съм си позволявал да го обиждам както ти обиждаш Петрович или да му искам оставката. Айде, че много внимание ти обърнах.[/offtopic]
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2821
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Контролна среща:Левски-Дунав(Русе) 29.06.16 в Правец,18:

Мнениеот futbolqga » 30 юни 2016 12:37

Аз лично съм доста притеснен от това, което видях в контролата.

На първо място - защитата ни. Как за Бога това беше най-силната защита в А група за миналия сезон, а сега Септември и Дунав Русе ги разнасят като парцали?! Постройката ни е под всякаква критика!

Другото което ми направи впечатление е, че второто полувреме, ние играхме като в училище - като хвнем топката и нападател става този, който е най-отпред, а крило този, който е нй-близо до съответния фланг. Аз така и не разбрах Адениджи къде игра?! Крило ли се предполагаше, че играе, втори нападател ли?!

Но трябва да отбележа и прекрасната игра на Мики Орачев! В това момче има много хляб, ама трябва да му се издялкат треските. Какви пробиви и асистенции направи само в този мач! Шапка му свалям. Май ни е динственият футболист, който може да премине съперник 1 на 1.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14220
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Контролна среща:Левски-Дунав(Русе) 29.06.16 в Правец,18:

Мнениеот damyanov1963 » 30 юни 2016 13:02

g3_ev2 написа:
damyanov1963 написа:
g3_ev2 написа:Защо Левски излиза срещу Дунав, а не, напр., Дунав излиза срещу Левски? Или Дунав е просто чувал с картофи, върху който Левски ще опита подметките на новите си чепички?
Ей това е синдромът, заради който Левски ще е голям отбор само на приказки!
Само Дунав!

Колега, що се косиш за глупости? Темата е пусната от левскар в подфорума на Левски - как според тебе трябваше да го напише?
Стига с тия комплекси от Левски, вместо това, направете си и вие подфорум и си пускайте теми - Дунав излиза с/у еди кой си.
Аз лично нямам нищо против, защото отбора ви винаги ми е бил симпатичен.


Приятел, за комплексите от Левски си прав! В моята фамилия всички са не просто левскари, а левскари фундаменталисти - ако зависеше от тях, биха направили България, по подобие на ислямска държава, Левскарска Република България (ЛРБ). Преди повече от година бях на едно много мило левскарско тържество - за подкрепа на баскетболния отбор. Синът ми, като видя, че се трогнах, ми каза: "Тате, хайде да те направим, най-после, левскар! Така и така Дунав не е в А-група." Речено - сторено, аз не уважавам модела Лудогорец и миналата година поддържах Левски, дано стане шампион. Братко, какви ли нерви не съм хабил през живота си, ама това да поддържаш днешния Левски си е жива съсипия! Не може да се оформи нито като инфаркт, нито като инсулт, а непрекъснато си в прединфарктно състояние! Та оттам идва всичко...със заглавието!

А, питаш ли ни нас какво ни е :)
Но иначе си подържай Дунав, сега той има най-много нужда от това. Аз също го подкрепям(е, не и когато играе с Левски, по разбираеми причини) :!:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Контролна среща:Левски-Дунав(Русе) 29.06.16 в Правец,18:

Мнениеот wilge » 30 юни 2016 13:04

korteneca написа:
dindan написа:
korteneca написа:Аз предварително казах, че контролите с подобни съперници са излишни. Ние ще атакуваме 90 мин. а те с две атаки ще вкарат един гол и така. Нашите срещу такива отбори нямат грам идея как да вкарат и това не е от днес. 8-)

А с кого трябва да играят,с Реал,Милан,Байерн ли,нали в Европа ви чака същото,още помня как мачкахте БАТЕ и също като тук Гонзо изпусна дузпа и те ви биха

Например с отбори участници в ЛЕ. Защо според теб Лудогорец не играят с отбори като Дунав и Септември/Пирин Разлог?

Кой на къде се е запътил. (Малко черен хумор)

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Контролна среща:Левски-Дунав(Русе) | 3:2 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 30 юни 2016 16:42

futbolqga написа:
Но трябва да отбележа и прекрасната игра на Мики Орачев! В това момче има много хляб, ама трябва да му се издялкат треските. Какви пробиви и асистенции направи само в този мач! Шапка му свалям. Май ни е динственият футболист, който може да премине съперник 1 на 1.

Перуанчето също има добра техника и до тук успява сравнително успешно да се справя "ек на ек". ;)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

forever bluet
Мнения: 558
Регистриран на: 04 мар 2013 08:24
Местоположение: СОФИЯ

Re: Контролна среща:Левски-Дунав(Русе) | 3:2 FT

Мнениеот forever bluet » 30 юни 2016 19:07

Не знам какво сте гледали по ТВ ,ама на Стадиона се видя следното. Първото полувреме нямаме положение. Дунав с едно центриране ни вкара гол. Лукин не може да се отлепи от земята,поне в нашето наказателно поле. Чворович макар и 1,96 висок не мръдна да се намеси. Алвеша е най-стойностния ни защитник в момента,Минев игра малко по-слабо от мача със Септември. Лукин и Пиргов са кръгла нула,и двамата тромави и страхливи. Прохазка игра добре,като полузащитник и не толкова като бек. Де Нойер е далече от истината,бавен,бърка много и е изнервен. Аниете имаше няколко хубави отигравания ,но отпадна и взе да бърка пасовете. Венци беше кръгла нула и той,бавен,не изолира се от играта,а дузпата я би в предварително легнал вратар. Деса е доста класен играч,има бързи крака,лесно сменя посоката,редовно мушка топката между краката за защитниците и има добра скорост. Трябва му сработване. Нар си е Нар. Много тича,взима топки,връща се и нулева ефективност в завършващата фаза. Второто полувреме нещата общо взето не се промениха. Чорбара Великов ,като всеки чорбар има комплекс от Левски и иска да бие,та не направи много смени. Естествено Дунав рухнаха физически и така ги обърнахме. Тук е мястото да кажа,че причина за това е....Мики Орачев. Той май е единствения,който има топки да влезе на скорост в наказателното поле. Така и станаха два от головете. Костадинов игра по-добре от миналия мач. Краев освен гола има 100процента брак, Адениджи се старае,куца му общо взето всичко,вкара хубав гол и мисля че след известно време Венци ще му носи сака. Станислав Иванов този път не игра добре,но той е очевидно голям талант. Другите няма какво да ги коментираме. Извода е че отзад сме гола вода,Бековете са несравнимо по-добри от Централните, опорните халфове май ще са Прохазка и Костадинов,отпред има идея,но Венци и Бабатунде много не я схващат,Деса е определено добро попълнение. Липсва сериозна класа в отбора обаче. Всичко това с уговорката,че може би са уморени от тежките тренировки! Това видях. ;)
Членестоногите са примитивни създания

Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2697
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: Контролна среща:Левски-Дунав(Русе) | 3:2 FT

Мнениеот Der Schmarotzer » 02 юли 2016 08:23

forever bluet написа:Не знам какво сте гледали по ТВ ,ама на Стадиона се видя следното. Първото полувреме нямаме положение. Дунав с едно центриране ни вкара гол. Лукин не може да се отлепи от земята,поне в нашето наказателно поле. Чворович макар и 1,96 висок не мръдна да се намеси. Алвеша е най-стойностния ни защитник в момента,Минев игра малко по-слабо от мача със Септември. Лукин и Пиргов са кръгла нула,и двамата тромави и страхливи. Прохазка игра добре,като полузащитник и не толкова като бек. Де Нойер е далече от истината,бавен,бърка много и е изнервен. Аниете имаше няколко хубави отигравания ,но отпадна и взе да бърка пасовете. Венци беше кръгла нула и той,бавен,не изолира се от играта,а дузпата я би в предварително легнал вратар. Деса е доста класен играч,има бързи крака,лесно сменя посоката,редовно мушка топката между краката за защитниците и има добра скорост. Трябва му сработване. Нар си е Нар. Много тича,взима топки,връща се и нулева ефективност в завършващата фаза. Второто полувреме нещата общо взето не се промениха. Чорбара Великов ,като всеки чорбар има комплекс от Левски и иска да бие,та не направи много смени. Естествено Дунав рухнаха физически и така ги обърнахме. Тук е мястото да кажа,че причина за това е....Мики Орачев. Той май е единствения,който има топки да влезе на скорост в наказателното поле. Така и станаха два от головете. Костадинов игра по-добре от миналия мач. Краев освен гола има 100процента брак, Адениджи се старае,куца му общо взето всичко,вкара хубав гол и мисля че след известно време Венци ще му носи сака. Станислав Иванов този път не игра добре,но той е очевидно голям талант. Другите няма какво да ги коментираме. Извода е че отзад сме гола вода,Бековете са несравнимо по-добри от Централните, опорните халфове май ще са Прохазка и Костадинов,отпред има идея,но Венци и Бабатунде много не я схващат,Деса е определено добро попълнение. Липсва сериозна класа в отбора обаче. Всичко това с уговорката,че може би са уморени от тежките тренировки! Това видях. ;)

Вчера изгледах и аз записа на мача, към това няма какво повече да се добави. Само това: отделни пламъчета има, дано не е лошо, че ги поддържат със сръбска крушовица, че тя е много кръщавана с вода...
Ние сме Левски, Левски (София)!!!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21347
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Контролна среща:Левски-Дунав(Русе) 29.06.16 в Правец,18:

Мнениеот metodito » 02 юли 2016 14:21

futbolqga написа:
Как за Бога това беше най-силната защита в А група за миналия сезон...


Изображение

До контузията на Дидо и разбиване на двойката Карнер-Иванов, бяхме супер, но най-силната защита не сме били. Просто най-силната защита става шампион обикновено... Иначе те и Монтана и Локо Пд сигурно са пуснали горе-долу, колкото нас, ама какво от това?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 134 госта