Левски:Трансферно лято 2016 (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Киро Пора
Мнения: 316
Регистриран на: 10 окт 2013 18:59
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2016 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот Киро Пора » 16 сеп 2016 15:15

drvasko98 написа:Ами аз пък ти казвам, че цел шампион минава през селекция за 7-10 млн евро. Не бюджет, а селекция, защото ние готови играчи нямаме. Навремето беше различно, защото имахме гръбнак на отбора от школувани преди чалга периода играчи, които определено бяха професионални футболисти. Иначе всеки има право да поставя каквито си иска цели. В един друг клуб са специалисти по тях.


Че това значи бюджет от 20 млн евро! :shock: :shock: :shock: Дори и да се замечтаем, че чичо Спас ще метне паундовете, Уефа преди 2 години ни изчока за финансов фейрплай. Как точно ще оправдаем изливането на 10 млн евро за селекция в отбор с 5 млн евро дългове?

Потребителски аватар
Geonik
Мнения: 238
Регистриран на: 03 юни 2016 12:43
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2016 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот Geonik » 16 сеп 2016 15:20

Скъпи drvasko98, започвам наддаването. Защо пък да не са 70 - 100 милиона, само че лири стерлинги. Тогава ще е още по-добре. Със заплатите и издръжката ще станат къде 200 мил.лири. Кво му плащаш?
!!! Едно е да си ПРОСТОСМЪРТЕН,а съвсем различно е да си ПРОСТ и СМЪРТЕН ...... но някои така и не го разбраха !!!

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2016 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот Tommi » 16 сеп 2016 15:44

Киро Пора написа:
drvasko98 написа:Ами аз пък ти казвам, че цел шампион минава през селекция за 7-10 млн евро. Не бюджет, а селекция, защото ние готови играчи нямаме. Навремето беше различно, защото имахме гръбнак на отбора от школувани преди чалга периода играчи, които определено бяха професионални футболисти. Иначе всеки има право да поставя каквито си иска цели. В един друг клуб са специалисти по тях.


Че това значи бюджет от 20 млн евро! :shock: :shock: :shock: Дори и да се замечтаем, че чичо Спас ще метне паундовете, Уефа преди 2 години ни изчока за финансов фейрплай. Как точно ще оправдаем изливането на 10 млн евро за селекция в отбор с 5 млн евро дългове?

Ако не бъркам, собственикът можеше да покрива загуби до 30 млн. евро в 3-годишен период. Така че с УЕФА ще се оправим, само да има кой да извади тези пари. :)
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2016 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот korteneca » 16 сеп 2016 16:15

Няма кой да хвърли толкова пари за нашия отбор. :)
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43850
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2016 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот rhaegar » 16 сеп 2016 16:25

Къде отидохте, милиони евро......

Аз си мисля, че с 2м лева, можем да вземем двама-трима прилични играчи, над нивото на тези, с които разполагаме в момента. Въпреки че зимният прозорец стават по-трудно трансферите, нещо качествено ще се намери, ако имаме пари. Ако това стане и после лятото се вземат още 3-4 играча, евентуално следващият сезон ще можем да се борим с Лудогорец. За този, можем да се надяваме, да им направим разлика, докато са в Европа. Но истината е, че те знаят къде са големите пари-ШЛ и ще направят всичко възможно отново да играят там. Че с промените от 17-18, я се влезне вече, я не.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2016 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот Tommi » 16 сеп 2016 16:35

rhaegar написа:Къде отидохте, милиони евро......

Аз си мисля, че с 2м лева, можем да вземем двама-трима прилични играчи, над нивото на тези, с които разполагаме в момента. Въпреки че зимният прозорец стават по-трудно трансферите, нещо качествено ще се намери, ако имаме пари. Ако това стане и после лятото се вземат още 3-4 играча, евентуално следващият сезон ще можем да се борим с Лудогорец. За този, можем да се надяваме, да им направим разлика, докато са в Европа. Но истината е, че те знаят къде са големите пари-ШЛ и ще направят всичко възможно отново да играят там. Че с промените от 17-18, я се влезне вече, я не.

С 2 млн. лв. за играчи (без да включваме заплатите им и други разходи) спокойно може да вземем един архитект от типа на Дарко Тасевски и един доста приличен нападател, с което придобиваме съвсем реални шансове за титлата.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2812
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2016 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот futbolqga » 16 сеп 2016 17:28

Някои колеги тук сериозно са прекалили с компютърните игри! Какви 10 милиона евро бълнувате?!

А пък 2 милиона били малко, даже за един играч... Каза се, че ще привличаме играчи от Холандия. Гари Родригес лош играч ли беше (взехме го за 300 хил. евро)? Ето, че имало начин да се вземат добри играчи за нормални пари! Стига скаутското ни звено да работи, 2 милиона ще са повече от достатъчни за 2 бека и какъвто друг играч е необходим (чувам предложения за плеймейкър или нападател).

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Левски:Трансферно лято 2016 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот THE G.A.M.E » 16 сеп 2016 18:02

futbolqga написа:
Гари Родригес лош играч ли беше (взехме го за 300 хил. евро)

Точно за него се сетих. :lol:
А Жо и Зе ни излязоха общо 550 000 долара.
Онзи, другият бразилец, дето беше нападател - Жеан Карлош, беше най скъп от триото, мисля 800 000 долара.
Той па излезе ментето от триото. :lol:

Така че, да, определено за цени между 300 - 500 хиляди евро, могат да се привлекът качествени играчи.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2016 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот PSvilenov » 16 сеп 2016 19:49

THE G.A.M.E написа:
futbolqga написа:
Гари Родригес лош играч ли беше (взехме го за 300 хил. евро)

Точно за него се сетих. :lol:
А Жо и Зе ни излязоха общо 550 000 долара.
Онзи, другият бразилец, дето беше нападател - Жеан Карлош, беше най скъп от триото, мисля 800 000 долара.
Той па излезе ментето от триото. :lol:

Така че, да, определено за цени между 300 - 500 хиляди евро, могат да се привлекът качествени играчи.

Де Нойер идва от Холандия за без пари също .

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2016 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот koisa » 16 сеп 2016 20:28

Литекс не взеха ли Асприля за 300 хил. евро? :? Има добри играчи за малко пари, но трябва някой да ги открие. При нас с гледане в Ю Туб толкоз.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 87 госта